Hopp til innhold

Oddersjaarennet

Klassisk fellesstart på Hovden skiarena med start fra kl 1000. Husk brikke og vi minner om fluorforbudet for aldersgruppene 16 år og yngre. Løypetrassen vil trolig være lik som på lørdagens renn. Se mer informasjon i vedlegg.

  • Når: 09.12.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Bykle
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 07.12.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 130
Start 09.12.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Daniel Klubb Suldal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Bersås, Kristian Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Engesland, Elias Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Folgerø, Oliver Bakkane Klubb Sauda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Hauan, Kjell Klubb Otra IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Havrevoll, Gunnar Klubb Nesflaten IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Hoftun, Magnus Lunde Klubb Suldal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Håland, Martin Klubb Kverneland Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Josefsen, Brage Bjorvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Jørgensen, Sondov Vreim Klubb Birkenes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Rasdal, Eskil Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Sløgedal, Henrik Klubb Vindbjart, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk felles

G 11 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Sondre Klubb Vindafjord IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Aslaksen, Gabriel Fjone Klubb Imås, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Dybing, Elias Klubb Sauda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Gjesteland, Johan Klubb Imås, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Grindheim, Torbjørn Klubb Otra IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Hagen, Tormod Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Idsøe, Vincent Nerona Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Kjølberg, Mathias Klubb Bjerkreim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Rekeland, Johannes Klubb Bjerkreim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Roland, Simen Klubb Vindbjart, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Røed, Anders Kjetså Klubb Otra IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Sirekrok, Olav Klubb Gjesdal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Sundvor, Magnus Klubb Bjerkreim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Søfting, Torben Djuv Klubb Sauda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles

G 12 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Olav Dybing Klubb Sauda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Bakka, Thomas Klubb Suldal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Engesland, Johannes Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Frønsdal, Endre Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Haga-Aamlid, Gabriel Johannes Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Håland, Henrik Sleire Klubb Kverneland Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Kleppa, Syvert Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Lunde, Tobias Klubb Suldal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Myhre, Vemund Klubb Vegårshei IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Pedersen, Birk Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Tveit, Øystein Klubb Nesflaten IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Østervold, Marius Klubb Vindbjart, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Øverland, Iver Bjerga Klubb Sauda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles

G 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Linus Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Birkeland, Even Klubb Otra IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Flem, Elias Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hauge, Jonas Klubb Birkenes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Haugstad, Elias Klubb Kverneland Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Heia, Ludvig Østerberg Klubb Birkenes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Holm, Teodor Håbesland Klubb Birkenes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Idland, Vetle Klubb Gjesdal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jørgensen, Johannes Vreim Klubb Birkenes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Njåmo, Stein Tobias Gjulem Klubb Imås, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Pedersen, Adrian Andersen Klubb Morgedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Strand, Marcelo Hetland Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tage Klubb Vindafjord IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Aarekol, Tobias Klubb Vindafjord IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Enes-Seberg, Marcus Klubb Omvikdalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Eritsland, Trym Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Espedal, Simen Klubb Bjerkreim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Frigstad, Jens Klubb Otra IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kolbeinsvik, Håvard Klubb Sauda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kvalbein, Andreas Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Landås, Torstein Klubb Otra IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Myhre, Tor Klubb Vegårshei IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Pedersen, Storm Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ramsfjell, William Brekken Klubb Figgjo IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rekeland, Jakob Brun Klubb Bjerkreim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Slettebø, Børge Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Thorsen, Thomas Klubb Imås, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ueland, Marius Klubb Gjesdal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ueland, Adrian Klubb Gjesdal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berckenhoff, Sebastian Mathieu Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bjerkreim, Magnus Klubb Gjesdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Frønsdal, Steinar Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kittelsen, Markus Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lunåsmo, Sondre Klubb Kverneland Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Omfjord, Daniel Sandvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Pålsson, Niklas Ekeberg Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Røed, Nils Olav Kjetså Klubb Otra IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Solberg, Jonas Klubb Bjerkreim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sæle, Birk Klubb Uskedalen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sørbø, Halvor Klubb Gjerstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Øverland, Jone Bjerga Klubb Sauda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blom, Thomas Klubb Imås, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Folgerø, Herman Bakkane Klubb Sauda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gulbrandsen, Jan Ronny Abusland Klubb Imås, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hagenes, Per Strand Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hermansen, Morten Klubb Rein, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Holbæk, Mathias Klubb Vindbjart, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Håland, Vebjørn Salte Klubb Kverneland Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kleppa, Samuel Klubb Gjesdal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kvalbein, Oskar Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lossius, Hans Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Mikkelsen, Robin Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Mollestad, Thomas Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Myhre, Fredrik Hoksrud Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Mykland, Aadne Klubb Imås, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Pedersen, Daniel Andersen Klubb Morgedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sælen, Robin Klubb Imås, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Vik, Sindre Klubb Suldal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ødegård, Aksel Klubb Imås, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Østervold, Sondre Klubb Vindbjart, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 8 år - 1 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Magnus Klubb Vindafjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Aas, Birk Hestås Klubb Imås, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Bakka, Lars Dybing Klubb Sauda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Fjone Aslaksen, Theo Klubb Imås, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Fosså, Henrik Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Hagen, Vetle Klubb Sandnes IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Robstad, Endre Stulien Klubb Otra IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Sørvåg, Leander Klubb Imås, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk felles

G 9 år - 1 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Simon Klubb Suldal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Enes-Seberg, Julian Klubb Omvikdalen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Friestad, Ola Klubb Bjerkreim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Heisel, Jakob Undeland Klubb Otra IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Kjølberg, Håkon Klubb Bjerkreim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Søfting, Jonar Djuv Klubb Sauda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk felles

J 10 år - 1 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Ida Dybing Klubb Sauda IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Eivindson, Sofie Eieland Klubb Vindbjart, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Flem, Malin Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Fosså, Vår Naaden Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Gaustad, Oda Klubb Vindbjart, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Hetlelid, Johanne Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Kjølberg, Gabrielle Vikeså Klubb Bjerkreim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Reinsviki, Kristine Klubb Rein, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Tjøstheim, Vilde Klubb Suldal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk felles

J 11 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holm, Othelie Håbesland Klubb Birkenes IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Johanson Hagen, Eirunn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Kolbeinsvik, Frida Klubb Sauda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Krogh, Marte Klubb Suldal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Netland, Filippa Kjelleberg Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Rasdal, Emma Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles

J 12 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bay-Otterholm, Thea Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Bersås, Julie Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Enes-Seberg, Emilie Klubb Omvikdalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Friestad, Sigrid Klubb Bjerkreim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Levang, Ane Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Lunåsmo, Oda Klubb Kverneland Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Nerheim, Nora Klubb Suldal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Tjøstheim, Ella Klubb Suldal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Vik, Mathea Klubb Suldal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn White, Selma Caroline Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles

J 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tuva Klubb Vindafjord IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Gaustad, Malin Klubb Vindbjart, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Grindheim, Lina Klubb Otra IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hagen, Vårinn Johanson Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hauan, Astrid Klubb Otra IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kleppa, Kristina Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Medhus, Oda Steinsland Klubb Røldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nygård, Camilla Klubb Vindbjart, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Paulsen, Ina Odland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Robstad, Kari Stulien Klubb Otra IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sirekrok, Malena Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Strand, Karina Andrea Klubb Sandnes IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heisel, Marthe Undeland Klubb Otra IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hetlelid, Kaja Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kjølberg, Regine Klubb Bjerkreim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kleppa, Guro Marie Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Krogh, Anna Klubb Suldal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Levang, Nora Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lunde, Maria Klubb Suldal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nerheim, Silje Klubb Suldal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sløgedal, Helene Klubb Vindbjart, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Vika, Marie Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drøpping, Marie Fossdal Klubb Kverneland Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Edland, Elisa Vestvik Klubb Gjesdal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ertzeid, Oda Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Flem, Helene Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Haga-Aamlid, Vilja Elise Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hauan, Anna Klubb Otra IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hørsdal, Marie Hodne Klubb Imås, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nygård, Thea Klubb Vindbjart, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Paulsen, Sigrid Odland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Runnane, Brigitte Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Verpe, Sigrid Marit Jonassen Klubb Vinje IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Viga, Hedda Opdahl Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn White, Astrid Tora Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Aurora Klubb Vindafjord IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Andresen, Maja Marie Ottersland Klubb Imås, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Due, Carina Klubb Kverneland Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Elvestad, Mari Haugenes Klubb Skarphedin, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Frigstad, Amalie Klubb Otra IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Haugstad, Frida Klubb Kverneland Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Heia, Eline Klubb Birkenes IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Netland, Camilla Kjelleberg Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rekeland, Marie Vikeså Klubb Bjerkreim IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Roland, Ida Klubb Vindbjart, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sagneskar, Ingrid Mathilde Bjørgum Klubb Valle IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Skjæveland, Karen Klubb Bjerkreim IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sløgedal, Hanne Klubb Vindbjart, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Strand, Ana Delfi Klubb Sandnes IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Vadder, Ingerid Klubb Morgedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Vika, Ane Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Vinjerui, Sigrid Klubb Byrte IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 8 år - 1 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hoftun, Hanna Lunde Klubb Suldal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Lunåsmo, Mari Klubb Kverneland Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Medhus, Fride Hildegard Steinsland Klubb Røldal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Myhre, Anna Regine Klubb Vegårshei IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk felles

J 9 år - 1 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dybing, Mille Klubb Sauda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Enes-Seberg, Celina Klubb Omvikdalen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Frigstad, Lydia Klubb Otra IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Haga-Aamlid, Uva Martine Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Kleppa, Stine Klubb Gjesdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Levang, Synne Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Lunde, Agathe Klubb Suldal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Mehus, Ingrid Sukka Klubb Suldal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Tarnyagina, Maria Dmitrievna Klubb Imås, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk felles

K 17 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austerå, Synnøve Klubb Kverneland Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Engenes, Ann-Malen Klubb Rygene IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Hørsdal, Regine Hodne Klubb Imås, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Kvålseth, Gunhild Klubb Morgedal IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Staavi, Celina Karin Staurland Klubb Stavanger Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

K 18 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Ragnhild Klubb Vindafjord IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Hoftun, Ingeborg Kristensen Klubb Suldal IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

K 19/20 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nygaard, Marianne Klubb Sandnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Svalland, Jehudit Klubb Vindbjart, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

M 17 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berland, Frode Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Flaaten, Johannes Lønnestad Klubb Moss Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Jordbru, Lukas Klubb Larvik Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Ringhus, Erik Brostigen Klubb Rein, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Skaug, Marius Rønningen Klubb Svarstad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Strand, Vetle Svanes Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Westergren, Simon Kivle Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles

M 18 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mikkel Wergeland Klubb Gulset IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Bakke, Marius Klubb Søgne Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Gauslaa, Per Kristian Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Grave, Brynjar Heggelund Klubb Seljord IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Hauklien, Trond Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Holth-Siegel, Axel Klubb Ås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Jensen, Ole Gunnar Lund Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Johnsen, Emil Klubb Imås, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Lervik, Geir Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Mollestad, Martin Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Nordgård, Sondre Klubb Heddal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Nygård, Jørgen Klubb Torridal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Runnane, Johan Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Strand, Martin Hetland Klubb Sandnes IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Svaland, Tor Olav Klubb Birkenes IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles

M 19/20 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grimestad, David Andreas Klubb Vindbjart, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Hetland, Daniel Klubb Rygene IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Lund, Anders Tobias Klubb Nittedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Rysstad, Aron Åkre Klubb Valle IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Staavi, Bjørn-Martin Staurland Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Sørkås, Gunnar Klubb Morgedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Wiberg, Åsmund Klubb Otra IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles

Menn senior - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamlid, Jan Sverre Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Andresen, Ragnar Klubb Imås, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Bjørheim, Simon Klubb Suldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Eritsland, Asbjørn Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Fosså, Stian Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Holbæk, Ole Klubb Vindbjart, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Jensen, Stefan Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Knutsen, Sindre Klubb Vindafjord IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Lie, Dagfinn Breistein Klubb Vindbjart, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Pettersen, Kristoffer Klubb Fløy- Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Pettersen, Abraham Klubb Fløy- Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Røgenes, Øyvind Klubb Suldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Steinsland, Gjermund Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Øie, Lars Ivar Klubb Suldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
NIF-EPI03, 03