Hopp til innhold

KM langrenn - Del I Sauda

I forbindelse med Sauda IL sitt 100 Års jubileum i 2019, åpning av nytt klubbhus og oppgradering av løypenettet arrangeres KM del 1 i Sauda 2019. Dette blir da istedenfor Saudasprintern som vi tradisjonelt sett pleier å arrangere i januar. Det blir arrangert vanlig sonerenn for de fra 5 - 12 år samtidig. Aktuelle overnattingsteder: Kløver Hotell, Sauda Fjordhotell, Grand Hotell, Sauda Fjord Camping, Lyngmyr idrettsanlegg tlf. 95248991, Minnehaugen Turisthytte

  • Når: 26.1 - 27.01.2019
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: SAUDA
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 23.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse Felles 5-8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse Felles 5-8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 27.01.2019 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115
Start 26.01.2019 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse FH Menn junior stående Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115
Start 26.01.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 15 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 15 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse Kvinner junior Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 26.01.2019 Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 5-8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Aksel Klubb Vindafjord IL Klasse Felles 5-8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Aarekol, Magnus Klubb Vindafjord IL Klasse Felles 5-8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Aas, Erle Vatne Klubb Sauda IL Klasse Felles 5-8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bakka, Lars Dybing Klubb Sauda IL Klasse Felles 5-8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Christiansen, Fillip Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse Felles 5-8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Christiansen, Niklas Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse Felles 5-8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Egeland, Trym Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Felles 5-8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eikeland, Johannes Klubb Suldal IL Klasse Felles 5-8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fosså, Henrik Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Felles 5-8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hagen, Vetle Klubb Sandnes IL Klasse Felles 5-8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hoftun, Hanna Lunde Klubb Suldal IL Klasse Felles 5-8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjetilstad, Serina Litlehamar Klubb Suldal IL Klasse Felles 5-8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lunåsmo, Mari Klubb Kverneland Ski Klasse Felles 5-8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mehus, Aksel Sukka Klubb Suldal IL Klasse Felles 5-8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rasmussen, Gustav Nes Klubb Sauda IL Klasse Felles 5-8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skaarer, Torgeir Fatnes Klubb Idrettslaget Ny Von Klasse Felles 5-8 år Øvelse 1 km klassisk

Felles 5-8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Aksel Klubb Vindafjord IL Klasse Felles 5-8 år Øvelse 1 km fri
Navn Aarekol, Magnus Klubb Vindafjord IL Klasse Felles 5-8 år Øvelse 1 km fri
Navn Aas, Erle Vatne Klubb Sauda IL Klasse Felles 5-8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bakka, Lars Dybing Klubb Sauda IL Klasse Felles 5-8 år Øvelse 1 km fri
Navn Christiansen, Fillip Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse Felles 5-8 år Øvelse 1 km fri
Navn Christiansen, Niklas Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse Felles 5-8 år Øvelse 1 km fri
Navn Egeland, Trym Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Felles 5-8 år Øvelse 1 km fri
Navn Eikeland, Johannes Klubb Suldal IL Klasse Felles 5-8 år Øvelse 1 km fri
Navn Fosså, Henrik Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Felles 5-8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Vetle Klubb Sandnes IL Klasse Felles 5-8 år Øvelse 1 km fri
Navn Heggebø, Niklas Sjo Klubb Vindafjord IL Klasse Felles 5-8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hoftun, Hanna Lunde Klubb Suldal IL Klasse Felles 5-8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunåsmo, Mari Klubb Kverneland Ski Klasse Felles 5-8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mehus, Aksel Sukka Klubb Suldal IL Klasse Felles 5-8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ness, Tindra Klubb Idrettslaget Ny Von Klasse Felles 5-8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rasmussen, Gustav Nes Klubb Sauda IL Klasse Felles 5-8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rossebø, Øystein Øye Klubb Idrettslaget Ny Von Klasse Felles 5-8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rossebø, Anne Sigrid Øye Klubb Idrettslaget Ny Von Klasse Felles 5-8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skaarer, Torgeir Fatnes Klubb Idrettslaget Ny Von Klasse Felles 5-8 år Øvelse 1 km fri
Navn Slettebø, Edvard Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse Felles 5-8 år Øvelse 1 km fri

FH Menn junior stående - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Oxaal, Thomas Karbøl Klubb Sauda IL Klasse FH Menn junior stående Øvelse 7,5 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Trym Vatne Klubb Sauda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bakka, Daniel Klubb Suldal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Duncan, Oliver Tor Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Folgerø, Oliver Bakkane Klubb Sauda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hegelstad, Lucas Retsius Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hoftun, Magnus Lunde Klubb Suldal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Håland, Martin Klubb Kverneland Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rasdal, Eskil Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sløgedal, Henrik Klubb Vindbjart, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Steine, Thomas Straume Klubb Suldal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Trym Vatne Klubb Sauda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bakka, Daniel Klubb Suldal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Duncan, Oliver Tor Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Folgerø, Oliver Bakkane Klubb Sauda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hegelstad, Lucas Retsius Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hoftun, Magnus Lunde Klubb Suldal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Håland, Martin Klubb Kverneland Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rasdal, Eskil Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sløgedal, Henrik Klubb Vindbjart, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Steine, Thomas Straume Klubb Suldal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Sondre Klubb Vindafjord IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bastlien, Iver Klubb Sauda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Duncan, Thomas Morten Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dybing, Elias Klubb Sauda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haug, Magnus Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hustveit, Sebastian Klubb Vindafjord IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Idsøe, Vincent Nerona Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunde, Mikkel Nordgård Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rekeland, Johannes Klubb Bjerkreim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Roland, Simen Klubb Vindbjart, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sirekrok, Olav Klubb Gjesdal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sola, Theodor Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Søfting, Torben Djuv Klubb Sauda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vikeså, Olav Jr Klubb Hylsfjorden IL - Skigr. Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Sondre Klubb Vindafjord IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bastlien, Iver Klubb Sauda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Duncan, Thomas Morten Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dybing, Elias Klubb Sauda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haug, Magnus Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Idsøe, Vincent Nerona Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lunde, Mikkel Nordgård Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rekeland, Johannes Klubb Bjerkreim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Roland, Simen Klubb Vindbjart, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sirekrok, Olav Klubb Gjesdal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sola, Theodor Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Søfting, Torben Djuv Klubb Sauda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vikeså, Olav Jr Klubb Hylsfjorden IL - Skigr. Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Thomas Klubb Suldal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakka, Olav Dybing Klubb Sauda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Frønsdal, Endre Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haga-Aamlid, Gabriel Johannes Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Herikstad, Roar Klubb Bjerkreim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Håland, Henrik Sleire Klubb Kverneland Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kleppa, Syvert Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kyllesø, Kristian Emil Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunde, Tobias Klubb Suldal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Oftedal, Livar Klubb Gjesdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Birk Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Slettebø, Nikolai Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Østervold, Marius Klubb Vindbjart, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Thomas Klubb Suldal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bakka, Olav Dybing Klubb Sauda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Frønsdal, Endre Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haga-Aamlid, Gabriel Johannes Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Herikstad, Roar Klubb Bjerkreim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Håland, Henrik Sleire Klubb Kverneland Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kleppa, Syvert Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kyllesø, Kristian Emil Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lunde, Tobias Klubb Suldal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Oftedal, Livar Klubb Gjesdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pedersen, Birk Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Slettebø, Nikolai Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Østervold, Marius Klubb Vindbjart, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Linus Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjåstad, Edvard Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Flem, Elias Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fosså, Sondre Naaden Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjøse, Markus Klungland Klubb Bjerkreim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugstad, Elias Klubb Kverneland Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Henriksen, Joakim Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holmebakken, Elling Skandsen Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Løyning, Herman Klubb Bjerkreim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pålsson, Martin Ekeberg Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strand, Marcelo Hetland Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øverland, Iver Bjerga Klubb Sauda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Linus Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjåstad, Edvard Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Flem, Elias Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fosså, Sondre Naaden Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gjøse, Markus Klungland Klubb Bjerkreim IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugstad, Elias Klubb Kverneland Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Henriksen, Joakim Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holmebakken, Elling Skandsen Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Løyning, Herman Klubb Bjerkreim IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pålsson, Martin Ekeberg Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Marcelo Hetland Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øverland, Iver Bjerga Klubb Sauda IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tage Klubb Vindafjord IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Espedal, Simen Klubb Bjerkreim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Frigstad, Jens Klubb Otra IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kolbeinsvik, Håvard Klubb Sauda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvalbein, Andreas Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Landås, Torstein Klubb Otra IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Storm Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rekeland, Jakob Brun Klubb Bjerkreim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Slettebø, Børge Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sola, Kristoffer Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tage Klubb Vindafjord IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Espedal, Simen Klubb Bjerkreim IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Frigstad, Jens Klubb Otra IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kolbeinsvik, Håvard Klubb Sauda IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvalbein, Andreas Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Landås, Torstein Klubb Otra IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Storm Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rekeland, Jakob Brun Klubb Bjerkreim IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Slettebø, Børge Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sola, Kristoffer Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk

G 15 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tobias Klubb Vindafjord IL Klasse G 15 år Øvelse 4 km fri
Navn Bjerkreim, Magnus Klubb Gjesdal IL Klasse G 15 år Øvelse 4 km fri
Navn Frønsdal, Steinar Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 15 år Øvelse 4 km fri
Navn Lunåsmo, Sondre Klubb Kverneland Ski Klasse G 15 år Øvelse 4 km fri
Navn Pålsson, Niklas Ekeberg Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 4 km fri
Navn Røed, Nils Olav Kjetså Klubb Otra IL Klasse G 15 år Øvelse 4 km fri
Navn Sørbø, Halvor Klubb Gjerstad IL Klasse G 15 år Øvelse 4 km fri

G 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tobias Klubb Vindafjord IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjerkreim, Magnus Klubb Gjesdal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Frønsdal, Steinar Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lunåsmo, Sondre Klubb Kverneland Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pålsson, Niklas Ekeberg Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røed, Nils Olav Kjetså Klubb Otra IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørbø, Halvor Klubb Gjerstad IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Folgerø, Herman Bakkane Klubb Sauda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagenes, Per Strand Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hetlesæter, Jostein Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holbæk, Mathias Klubb Vindbjart, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Høiland, Ådne Klubb Sauda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Håland, Vebjørn Salte Klubb Kverneland Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjetså, Morten Klubb Otra IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kleppa, Samuel Klubb Gjesdal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvalbein, Oskar Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Landa, Johannes Klubb Sauda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lindtner, Arne Gabriel Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lossius, Hans Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mikkelsen, Robin Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mollestad, Thomas Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vik, Sindre Klubb Suldal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Østervold, Sondre Klubb Vindbjart, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Øverland, Jone Bjerga Klubb Sauda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Folgerø, Herman Bakkane Klubb Sauda IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagenes, Per Strand Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hetlesæter, Jostein Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holbæk, Mathias Klubb Vindbjart, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Høiland, Ådne Klubb Sauda IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Håland, Vebjørn Salte Klubb Kverneland Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjetså, Morten Klubb Otra IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kleppa, Samuel Klubb Gjesdal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvalbein, Oskar Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Landa, Johannes Klubb Sauda IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lossius, Hans Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mikkelsen, Robin Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mollestad, Thomas Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vik, Sindre Klubb Suldal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østervold, Sondre Klubb Vindbjart, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øverland, Jone Bjerga Klubb Sauda IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Mats Klubb Vindafjord IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Albrethsen, Lucas Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bakka, Simon Klubb Suldal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Christiansen, Sander Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Heisel, Jakob Undeland Klubb Otra IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Maudal-Sævland, Alexander Klubb Gjesdal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Maudal-Sævland, Jonathan Klubb Gjesdal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ness, Laurits Klubb Idrettslaget Ny Von Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ommundsen, Skage Hia Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Søfting, Jonar Djuv Klubb Sauda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Mats Klubb Vindafjord IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Albrethsen, Lucas Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bakka, Simon Klubb Suldal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Christiansen, Sander Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heisel, Jakob Undeland Klubb Otra IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Maudal-Sævland, Alexander Klubb Gjesdal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Maudal-Sævland, Jonathan Klubb Gjesdal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ness, Laurits Klubb Idrettslaget Ny Von Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ommundsen, Skage Hia Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Søfting, Jonar Djuv Klubb Sauda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albrethsen, Emilie Klubb Sandnes IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bakka, Ida Dybing Klubb Sauda IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Egeland, Tuva Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Flem, Malin Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fosså, Vår Naaden Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gaustad, Oda Klubb Vindbjart, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hetlelid, Johanne Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjølberg, Gabrielle Vikeså Klubb Bjerkreim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Maudal-Sævland, Elvira Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mehus, Ingrid Sukka Klubb Suldal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Oftedal, Maren Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tjøstheim, Vilde Klubb Suldal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albrethsen, Emilie Klubb Sandnes IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bakka, Ida Dybing Klubb Sauda IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Egeland, Tuva Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Flem, Malin Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fosså, Vår Naaden Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gaustad, Oda Klubb Vindbjart, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hetlelid, Johanne Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjølberg, Gabrielle Vikeså Klubb Bjerkreim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Maudal-Sævland, Elvira Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mehus, Ingrid Sukka Klubb Suldal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Oftedal, Maren Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tjøstheim, Vilde Klubb Suldal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikeland, Lina Helen Klubb Suldal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjøse, Ingrid Klungland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kolbeinsvik, Frida Klubb Sauda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kolflåth, Selma Klubb Sandnes IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Krogh, Marte Klubb Suldal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ommundsen, Thea Hia Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rasdal, Emma Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Svela, Marie Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikeland, Lina Helen Klubb Suldal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjøse, Ingrid Klungland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kolbeinsvik, Frida Klubb Sauda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kolflåth, Selma Klubb Sandnes IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krogh, Marte Klubb Suldal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ommundsen, Thea Hia Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rasdal, Emma Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svela, Marie Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kolflåth, Selma Klubb Sandnes IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Levang, Ane Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunåsmo, Oda Klubb Kverneland Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nerheim, Nora Klubb Suldal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tjøstheim, Ella Klubb Suldal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vik, Mathea Klubb Suldal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kolflåth, Selma Klubb Sandnes IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Levang, Ane Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lunåsmo, Oda Klubb Kverneland Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nerheim, Nora Klubb Suldal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tjøstheim, Ella Klubb Suldal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vik, Mathea Klubb Suldal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tuva Klubb Vindafjord IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gaustad, Malin Klubb Vindbjart, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grindheim, Lina Klubb Otra IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hauan, Astrid Klubb Otra IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hetlelid, Karoline Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kleppa, Kristina Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nygård, Camilla Klubb Vindbjart, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Paulsen, Ina Odland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sirekrok, Malena Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strand, Karina Andrea Klubb Sandnes IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tuva Klubb Vindafjord IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gaustad, Malin Klubb Vindbjart, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grindheim, Lina Klubb Otra IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hauan, Astrid Klubb Otra IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hetlelid, Karoline Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kleppa, Kristina Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nygård, Camilla Klubb Vindbjart, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Paulsen, Ina Odland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sirekrok, Malena Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Karina Andrea Klubb Sandnes IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heisel, Marthe Undeland Klubb Otra IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hetlelid, Kaja Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holbæk, Linnea Klubb Vindbjart, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjølberg, Regine Klubb Bjerkreim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kleppa, Guro Marie Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lunde, Maria Klubb Suldal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nerheim, Silje Klubb Suldal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sløgedal, Helene Klubb Vindbjart, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strand, Julia Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vika, Marie Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heisel, Marthe Undeland Klubb Otra IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hetlelid, Kaja Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holbæk, Linnea Klubb Vindbjart, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjølberg, Regine Klubb Bjerkreim IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kleppa, Guro Marie Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lunde, Maria Klubb Suldal IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nerheim, Silje Klubb Suldal IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sløgedal, Helene Klubb Vindbjart, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Julia Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vika, Marie Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk

J 15 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ausland, Linne Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 15 år Øvelse 4 km fri
Navn Drøpping, Marie Fossdal Klubb Kverneland Ski Klasse J 15 år Øvelse 4 km fri
Navn Edland, Elisa Vestvik Klubb Gjesdal IL Klasse J 15 år Øvelse 4 km fri
Navn Ertzeid, Oda Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 4 km fri
Navn Flem, Helene Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 15 år Øvelse 4 km fri
Navn Haga-Aamlid, Vilja Elise Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 4 km fri
Navn Hauan, Anna Klubb Otra IL Klasse J 15 år Øvelse 4 km fri
Navn Kvaløy, Kari Borgos Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 4 km fri
Navn Nygård, Thea Klubb Vindbjart, IL Klasse J 15 år Øvelse 4 km fri
Navn Paulsen, Sigrid Odland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 15 år Øvelse 4 km fri
Navn Viga, Hedda Opdahl Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 15 år Øvelse 4 km fri

J 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ausland, Linne Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Drøpping, Marie Fossdal Klubb Kverneland Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Edland, Elisa Vestvik Klubb Gjesdal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ertzeid, Oda Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Flem, Helene Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haga-Aamlid, Vilja Elise Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hauan, Anna Klubb Otra IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nygård, Thea Klubb Vindbjart, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Paulsen, Sigrid Odland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Viga, Hedda Opdahl Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Aurora Klubb Vindafjord IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Due, Carina Klubb Kverneland Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Eie-Stangeland, Hannah Klubb Sandnes IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Frigstad, Amalie Klubb Otra IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugstad, Frida Klubb Kverneland Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kyllesø, Karen Malena Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Netland, Camilla Kjelleberg Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rekeland, Marie Vikeså Klubb Bjerkreim IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Roland, Ida Klubb Vindbjart, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sagneskar, Ingrid Mathilde Bjørgum Klubb Valle IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjæveland, Karen Klubb Bjerkreim IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sløgedal, Hanne Klubb Vindbjart, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Strand, Ana Delfi Klubb Sandnes IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vatland, Tuva Gjerdrum Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vika, Ane Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Aurora Klubb Vindafjord IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Due, Carina Klubb Kverneland Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eie-Stangeland, Hannah Klubb Sandnes IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Frigstad, Amalie Klubb Otra IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugstad, Frida Klubb Kverneland Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kyllesø, Karen Malena Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Netland, Camilla Kjelleberg Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rekeland, Marie Vikeså Klubb Bjerkreim IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Roland, Ida Klubb Vindbjart, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sagneskar, Ingrid Mathilde Bjørgum Klubb Valle IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjæveland, Karen Klubb Bjerkreim IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sløgedal, Hanne Klubb Vindbjart, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Ana Delfi Klubb Sandnes IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vika, Ane Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dybing, Mille Klubb Sauda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haga-Aamlid, Uva Martine Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Heggebø, Celina Sjo Klubb Vindafjord IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hetland, Maia Klubb Sandnes IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kleppa, Anna Seselia Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kleppa, Stine Klubb Gjesdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Levang, Synne Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunde, Agathe Klubb Suldal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Maudal-Sævland, Andrine Klubb Gjesdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sirekrok, Mari Klubb Gjesdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Svela, Leonora Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dybing, Mille Klubb Sauda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haga-Aamlid, Uva Martine Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hetland, Maia Klubb Sandnes IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kleppa, Anna Seselia Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kleppa, Stine Klubb Gjesdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Levang, Synne Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lunde, Agathe Klubb Suldal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Maudal-Sævland, Andrine Klubb Gjesdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sirekrok, Mari Klubb Gjesdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svela, Leonora Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austerå, Synnøve Klubb Kverneland Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austerå, Synnøve Klubb Kverneland Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk

Kvinner junior - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Ragnhild Klubb Vindafjord IL Klasse Kvinner junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Hetlesæter, Gunnbjørg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Kvinner junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Hoftun, Ingeborg Kristensen Klubb Suldal IL Klasse Kvinner junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Nygaard, Marianne Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Ravndal, Linn Klubb Gjesdal IL Klasse Kvinner junior Øvelse 7,5 km fri

Kvinner junior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Ragnhild Klubb Vindafjord IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Hetlesæter, Gunnbjørg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Hoftun, Ingeborg Kristensen Klubb Suldal IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Nygaard, Marianne Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Ravndal, Linn Klubb Gjesdal IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Øye, Jorunn Klubb Idrettslaget Ny Von Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

M 17 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berland, Frode Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Strand, Vetle Svanes Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri

M 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berland, Frode Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Vetle Svanes Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk

Menn junior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Marius Klubb Søgne Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Djuve, Håvard Jårvik Klubb Sauda IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Gauslaa, Per Kristian Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Ottar Klubb Gjesdal IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Sletten, Erlend Lindland Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Strand, Martin Hetland Klubb Sandnes IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Vehus, Erik Nordjordet Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Wiberg, Åsmund Klubb Otra IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri

Menn junior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Marius Klubb Søgne Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Djuve, Håvard Jårvik Klubb Sauda IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Gauslaa, Per Kristian Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Jensen, Ottar Klubb Gjesdal IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Sletten, Erlend Lindland Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Martin Hetland Klubb Sandnes IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Vehus, Erik Nordjordet Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Wiberg, Åsmund Klubb Otra IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamlid, Jan Sverre Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bakke, Bent-Inge Klubb Søgne Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Fosså, Stian Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Karbøl, Kristen Søndenå Klubb Sauda IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ravndal, Tor Joar Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ravndal, Tor Jøran Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Røgenes, Øyvind Klubb Suldal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vikingstad, Einar Bertrand Klubb Avaldsnes IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Øverland, Ola Martin Klubb Sauda IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri

Menn senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamlid, Jan Sverre Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bakke, Bent-Inge Klubb Søgne Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Fosså, Stian Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Jårvik, Stian Klubb Sauda IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Nerheim, Stig Morten Klubb Suldal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ravndal, Tor Joar Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ravndal, Tor Jøran Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Røgenes, Øyvind Klubb Suldal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Øverland, Ola Martin Klubb Sauda IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
NIF-EPI03, 03