Hopp til innhold

KM sprintstafett

Gjesdal il ønsker velkommen til KM sprintstafett. Dette arrangementet er i fristil.

  • Når: 24.03.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Sirdal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 21.03.2019
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse 8 år og yngre Øvelse Sprint stafett Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse G 9-10 år Øvelse Sprint stafett Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse J 9-10 år Øvelse Sprint stafett Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse Kvinner 17 år og eldre Øvelse Sprint stafett Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse Menn 17 år og eldre Øvelse Sprint stafett Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

8 år og yngre - Sprint stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anundsen, Vegard Klubb Stavanger Skiklubb Klasse 8 år og yngre Øvelse Sprint stafett
Navn Eivindson, Torje Eieland Klubb Vindbjart, IL Klasse 8 år og yngre Øvelse Sprint stafett
Navn Gjøse, Herborg Klungland Klubb Bjerkreim IL Klasse 8 år og yngre Øvelse Sprint stafett
Navn Hagen, Vetle Klubb Sandnes IL Klasse 8 år og yngre Øvelse Sprint stafett
Navn Herikstad, Noa Klubb Bjerkreim IL Klasse 8 år og yngre Øvelse Sprint stafett
Navn Håland, Anna Klubb Figgjo IL Klasse 8 år og yngre Øvelse Sprint stafett
Navn Kjølberg, Tønes Klubb Bjerkreim IL Klasse 8 år og yngre Øvelse Sprint stafett
Navn Kjørmo, Filip Klubb Tonstad IL Klasse 8 år og yngre Øvelse Sprint stafett
Navn Midbrød, Kristian Klubb Bjerkreim IL Klasse 8 år og yngre Øvelse Sprint stafett
Navn Netland, Casper Klubb Tonstad IL Klasse 8 år og yngre Øvelse Sprint stafett
Navn Oftedal, Lars Klubb Sandnes IL Klasse 8 år og yngre Øvelse Sprint stafett
Navn Sirekrok, Ingrid Klubb Gjesdal IL Klasse 8 år og yngre Øvelse Sprint stafett
Navn Skåland, Julian Klubb Tonstad IL Klasse 8 år og yngre Øvelse Sprint stafett
Navn Sletvold, Lotte Klubb Figgjo IL Klasse 8 år og yngre Øvelse Sprint stafett
Navn Steinnes, Sarah Klubb Bjerkreim IL Klasse 8 år og yngre Øvelse Sprint stafett
Navn Sundvor, Karsten Klubb Bjerkreim IL Klasse 8 år og yngre Øvelse Sprint stafett
Navn Såkvitne, Arild Augustin Kjørmo Klubb Tonstad IL Klasse 8 år og yngre Øvelse Sprint stafett
Navn Tjørhom, Sondre Klubb Stavanger Skiklubb Klasse 8 år og yngre Øvelse Sprint stafett
Navn Ueland, Oda-Kristine Klubb Gjesdal IL Klasse 8 år og yngre Øvelse Sprint stafett

G 11-12 år - Sprint stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Thomas Klubb Suldal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Bakka, Daniel Klubb Suldal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Duncan, Thomas Morten Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Frønsdal, Endre Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Grindheim, Torbjørn Klubb Otra IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Hagen, Tormod Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Haug, Magnus Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Herikstad, Roar Klubb Bjerkreim IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Håland, Martin Klubb Kverneland Ski Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Håland, Torjus Klubb Figgjo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Håland, Henrik Sleire Klubb Kverneland Ski Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Idsøe, Vincent Nerona Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Kjølberg, Mathias Klubb Bjerkreim IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Kjørmo, Fredrik Klubb Tonstad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Kleppa, Syvert Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Kluge, Solveig Marie Storleer Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Lunde, Tobias Klubb Suldal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Lunde, Mikkel Nordgård Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Nagel-Alne, William André Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Oftedal, Livar Klubb Gjesdal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Oluka, Roald Emuge Klubb Suldal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Rekeland, Johannes Klubb Bjerkreim IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Roland, Simen Klubb Vindbjart, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Røed, Anders Kjetså Klubb Otra IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Røraas, Markus Kåsene Klubb Vindbjart, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Sirekrok, Olav Klubb Gjesdal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Sletvold, Tobias Klubb Figgjo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Sløgedal, Henrik Klubb Vindbjart, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Sola, Theodor Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Sundvor, Magnus Klubb Bjerkreim IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Såkvitne, Johannes August Kjørmo Klubb Tonstad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Våge, Magnus Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Våge, Torvald Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Østervold, Marius Klubb Vindbjart, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett

G 13-14 år - Sprint stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Linus Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Birkeland, Even Klubb Otra IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Espedal, Simen Klubb Bjerkreim IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Fosså, Sondre Naaden Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Gjøse, Markus Klungland Klubb Bjerkreim IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Haga-Aamlid, Gabriel Johannes Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Haugstad, Elias Klubb Gjesdal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Heia, Ludvig Klubb Imås, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Holmebakken, Elling Skandsen Klubb Sandnes IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Idland, Vetle Klubb Gjesdal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Koksvik, Torbjørn Klubb Figgjo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Kvalbein, Andreas Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Landås, Torstein Klubb Otra IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Løyning, Herman Klubb Bjerkreim IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Ramsfjell, William Brekken Klubb Figgjo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Rekeland, Jakob Brun Klubb Bjerkreim IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Sandstøl, Sverre Klubb Sandnes IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Slettebø, Børge Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Sola, Kristoffer Klubb Sandnes IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Strand, Karina Andrea Klubb Sandnes IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Strand, Marcelo Hetland Klubb Sandnes IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Thorsen, Thomas Klubb Imås, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Ueland, Marius Klubb Gjesdal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Ueland, Adrian Klubb Gjesdal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett

G 15-16 år - Sprint stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tage Klubb Vindafjord IL Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett
Navn Aarekol, Tobias Klubb Vindafjord IL Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett
Navn Bjerkreim, Magnus Klubb Gjesdal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett
Navn Blom, Thomas Klubb Imås, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett
Navn Fidjeland, Marius Nygård Klubb Sirdal Skilag Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett
Navn Guldbrandsen, Jan Ronny Klubb Imås, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett
Navn Hagenes, Per Strand Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett
Navn Holbæk, Mathias Klubb Vindbjart, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett
Navn Håland, Vebjørn Salte Klubb Kverneland Ski Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett
Navn Kjetså, Morten Klubb Otra IL Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett
Navn Kleppa, Samuel Klubb Gjesdal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett
Navn Kvalbein, Oskar Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett
Navn Lindtner, Arne Gabriel Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett
Navn Lunåsmo, Sondre Klubb Kverneland Ski Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett
Navn Mykland, Ådne Klubb Imås, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett
Navn Røed, Nils Olav Kjetså Klubb Otra IL Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett
Navn Sælen, Robin Klubb Imås, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett
Navn Sørbø, Joachim Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett
Navn Tjørhom, Johan Klubb Sirdal Skilag Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett
Navn Østervold, Sondre Klubb Vindbjart, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett

G 9-10 år - Sprint stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Simon Klubb Suldal IL Klasse G 9-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Duncan, Oliver Tor Klubb Sandnes IL Klasse G 9-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Gjerde, Jonatan Sakvan Klubb Tonstad IL Klasse G 9-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Gjerde, Håvard Klubb Sandnes IL Klasse G 9-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Heergaard, Bror Erling Klubb Gjesdal IL Klasse G 9-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Hviding, Belix Roaldsøy Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 9-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Håland, Ola Klubb Figgjo IL Klasse G 9-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Kjølberg, Håkon Klubb Bjerkreim IL Klasse G 9-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Koksvik, Fredrik Klubb Figgjo IL Klasse G 9-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Maudal-Sævland, Alexander Klubb Gjesdal IL Klasse G 9-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Maudal-Sævland, Jonathan Klubb Gjesdal IL Klasse G 9-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Midbrød, Andreas Klubb Bjerkreim IL Klasse G 9-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Monastyrev, Ivan Klubb Sandnes IL Klasse G 9-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Oftedal, Vebjørn Klubb Sandnes IL Klasse G 9-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Rasdal, Eskil Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse G 9-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Skjerven, Mathea Aga Klubb Sandnes IL Klasse G 9-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Skjerven, Gustav Aga Klubb Sandnes IL Klasse G 9-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Sletvold, Oskar Klubb Figgjo IL Klasse G 9-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Solberg, Magnus Birger Wisur Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 9-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Tjøstheim, Vilde Klubb Suldal IL Klasse G 9-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Tonstad, Svein Mathias Klubb Tonstad IL Klasse G 9-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Vølstad, Mari Klubb Figgjo IL Klasse G 9-10 år Øvelse Sprint stafett

J 11-12 år - Sprint stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eritsland, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Fidjeland, Ingvild Nygård Klubb Sirdal Skilag Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Friestad, Sigrid Klubb Bjerkreim IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Gjøse, Ingrid Klungland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Grubben, Lisa Klubb Sirdal Skilag Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Grubben, Oda Klubb Sirdal Skilag Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Levang, Ane Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Lund, Lena Klubb Sandnes IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Lunåsmo, Oda Klubb Kverneland Ski Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Neset, Frida Marie Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Norheim, Frida Klubb Sirdal Skilag Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Rasdal, Emma Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Steinnes, Maria Klubb Bjerkreim IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Svela, Marie Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Tjøstheim, Ella Klubb Suldal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Ueland, Åsta Klubb Kverneland Ski Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Vik, Mathea Klubb Suldal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn White, Selma Caroline Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett

J 13-14 år - Sprint stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gaustad, Malin Klubb Vindbjart, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Grindheim, Lina Klubb Otra IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Hauan, Astrid Klubb Otra IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Hetlelid, Kaja Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Hetlelid, Karoline Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Holbæk, Linnea Klubb Vindbjart, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Kjølberg, Regine Klubb Bjerkreim IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Kleppa, Kristina Klubb Gjesdal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Kleppa, Guro Marie Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Nygård, Camilla Klubb Vindbjart, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Paulsen, Ina Odland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Sirekrok, Malena Klubb Gjesdal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Sløgedal, Helene Klubb Vindbjart, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Såkvitne, Sonja Alfrida Kjørmo Klubb Tonstad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Vika, Marie Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Østrem, Lea Camilla Kjørmo Klubb Tonstad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett

J 15-16 år - Sprint stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Aurora Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett
Navn Ausland, Linne Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett
Navn Drøpping, Marie Fossdal Klubb Kverneland Ski Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett
Navn Edland, Elisa Vestvik Klubb Gjesdal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett
Navn Flem, Helene Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett
Navn Hauan, Anna Klubb Otra IL Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett
Navn Haugstad, Frida Klubb Kverneland Ski Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett
Navn Heisel, Marthe Undeland Klubb Otra IL Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett
Navn Netland, Camilla Kjelleberg Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett
Navn Nygård, Thea Klubb Vindbjart, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett
Navn Oftedal, Alida Klubb Gjesdal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett
Navn Paulsen, Sigrid Odland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett
Navn Rekeland, Marie Vikeså Klubb Bjerkreim IL Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett
Navn Roland, Ida Klubb Vindbjart, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett
Navn Sagneskar, Ingrid Mathilde Bjørgum Klubb Vindbjart, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett
Navn Skjæveland, Karen Klubb Bjerkreim IL Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett
Navn Sløgedal, Hanne Klubb Vindbjart, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett
Navn Strand, Ana Delfi Klubb Sandnes IL Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett
Navn Viga, Hedda Opdahl Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett
Navn Vika, Ane Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett

J 9-10 år - Sprint stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bru, Sanna Torkelsen Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 9-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Eivindson, Sofie Eieland Klubb Vindbjart, IL Klasse J 9-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Fosså, Vår Naaden Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 9-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Gaustad, Oda Klubb Vindbjart, IL Klasse J 9-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Haga-Aamlid, Uva Martine Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 9-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Hetland, Maia Klubb Sandnes IL Klasse J 9-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Kjølberg, Gabrielle Vikeså Klubb Bjerkreim IL Klasse J 9-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Kleppa, Stine Klubb Gjesdal IL Klasse J 9-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Kluge, Signe Storleer Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 9-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Levang, Synne Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 9-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Maudal-Sævland, Andrine Klubb Gjesdal IL Klasse J 9-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Maudal-Sævland, Elvira Klubb Gjesdal IL Klasse J 9-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Neset, Anna Synøve Klubb Vindbjart, IL Klasse J 9-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Oftedal, Maren Klubb Gjesdal IL Klasse J 9-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Røraas, Mathilde Kåsene Klubb Vindbjart, IL Klasse J 9-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Røraas, Maline Kåsene Klubb Vindbjart, IL Klasse J 9-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Sirekrok, Mari Klubb Gjesdal IL Klasse J 9-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Sola, Jessica Klubb Sandnes IL Klasse J 9-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Steinnes, Hannah Klubb Bjerkreim IL Klasse J 9-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Sundvor, Solveig Klubb Bjerkreim IL Klasse J 9-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Svela, Leonora Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 9-10 år Øvelse Sprint stafett

Kvinner 17 år og eldre - Sprint stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austerå, Synnøve Klubb Kverneland Ski Klasse Kvinner 17 år og eldre Øvelse Sprint stafett
Navn Due, Carina Klubb Kverneland Ski Klasse Kvinner 17 år og eldre Øvelse Sprint stafett
Navn Hetland, Silje Klubb Helleland IL Klasse Kvinner 17 år og eldre Øvelse Sprint stafett
Navn Hørsdal, Regine Hodne Klubb Imås, IL Klasse Kvinner 17 år og eldre Øvelse Sprint stafett
Navn Hørsdal, Marie Hodne Klubb Imås, IL Klasse Kvinner 17 år og eldre Øvelse Sprint stafett
Navn Idland, Vilde Klubb Figgjo IL Klasse Kvinner 17 år og eldre Øvelse Sprint stafett
Navn Idland, Herborg Klubb Figgjo IL Klasse Kvinner 17 år og eldre Øvelse Sprint stafett
Navn Idland, Augusta Klubb Figgjo IL Klasse Kvinner 17 år og eldre Øvelse Sprint stafett
Navn Idsøe, Malin Haga Klubb Figgjo IL Klasse Kvinner 17 år og eldre Øvelse Sprint stafett
Navn Nygaard, Marianne Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Kvinner 17 år og eldre Øvelse Sprint stafett
Navn Sagflaat, Nora Oline Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse Kvinner 17 år og eldre Øvelse Sprint stafett
Navn Staavi, Celina Karin Staurland Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Kvinner 17 år og eldre Øvelse Sprint stafett
Navn Tjørhom, Nora Klubb Helleland IL Klasse Kvinner 17 år og eldre Øvelse Sprint stafett
Navn Tjåland, Sunniva Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse Kvinner 17 år og eldre Øvelse Sprint stafett

Menn 17 år og eldre - Sprint stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamlid, Jan Sverre Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Menn 17 år og eldre Øvelse Sprint stafett
Navn Berland, Frode Klubb Sandnes IL Klasse Menn 17 år og eldre Øvelse Sprint stafett
Navn Fosså, Stian Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Menn 17 år og eldre Øvelse Sprint stafett
Navn Frønsdal, Steinar Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Menn 17 år og eldre Øvelse Sprint stafett
Navn Grave, Brynjar Heggelund Klubb Seljord IL Klasse Menn 17 år og eldre Øvelse Sprint stafett
Navn Hetland, Daniel Klubb Imås, IL Klasse Menn 17 år og eldre Øvelse Sprint stafett
Navn Homdrom, Marcus Klubb Imås, IL Klasse Menn 17 år og eldre Øvelse Sprint stafett
Navn Idland, Eirik Klubb Figgjo IL Klasse Menn 17 år og eldre Øvelse Sprint stafett
Navn Lervik, Geir Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse Menn 17 år og eldre Øvelse Sprint stafett
Navn Lunde, Lars Klubb Suldal IL Klasse Menn 17 år og eldre Øvelse Sprint stafett
Navn Ravndal, Tor Jøran Klubb Gjesdal IL Klasse Menn 17 år og eldre Øvelse Sprint stafett
Navn Ravndal, Linn Klubb Gjesdal IL Klasse Menn 17 år og eldre Øvelse Sprint stafett
Navn Røgenes, Øyvind Klubb Suldal IL Klasse Menn 17 år og eldre Øvelse Sprint stafett
Navn Sandvik, Tobias Topp Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Menn 17 år og eldre Øvelse Sprint stafett
Navn Sporaland, Eivind Klubb Figgjo IL Klasse Menn 17 år og eldre Øvelse Sprint stafett
Navn Staavi, Bjørn-Martin Staurland Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse Menn 17 år og eldre Øvelse Sprint stafett
Navn Strand, Martin Hetland Klubb Sandnes IL Klasse Menn 17 år og eldre Øvelse Sprint stafett
Navn Sælen, Kristoffer Klubb Imås, IL Klasse Menn 17 år og eldre Øvelse Sprint stafett
Navn Vik, Sindre Klubb Suldal IL Klasse Menn 17 år og eldre Øvelse Sprint stafett
Navn Ødegård, Aksel Klubb Imås, IL Klasse Menn 17 år og eldre Øvelse Sprint stafett
Navn Øie, Lars Ivar Klubb Suldal IL Klasse Menn 17 år og eldre Øvelse Sprint stafett
nif-epi04, 04