Hopp til innhold

Gjesdalburennet KM del to

Gjesdal il arrangerer KM del 2. Rennet går i klassisk stil. Det vil være stakefri sone i deler av løypa.

  • Når: 23.03.2019
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Sirdal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 20.03.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse Felles 6 år og yngre Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 115
Start 23.03.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 130
Start 23.03.2019 Klasse Kvinner veteran Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 130
Start 23.03.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130

Påmeldte deltagere

Felles 6 år og yngre - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekken, Live Flatland Klubb Gjesdal IL Klasse Felles 6 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Midbrød, Kristian Klubb Bjerkreim IL Klasse Felles 6 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Sinnes, Ingrid Klubb Sirdal Skilag Klasse Felles 6 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Solberg, Karen Johanne Wisur Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Felles 6 år og yngre Øvelse 1 km klassisk

Felles 7 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anundsen, Vegard Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brekken, Anne Flatland Klubb Gjesdal IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eivindson, Torje Eieland Klubb Vindbjart, IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjøse, Herborg Klungland Klubb Bjerkreim IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Håland, Anna Klubb Figgjo IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kleppa, Oskar Klubb Gjesdal IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lunåsmo, Mari Klubb Kverneland Ski Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Oftedal, Lars Klubb Sandnes IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sirekrok, Ingrid Klubb Gjesdal IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sundvor, Karsten Klubb Bjerkreim IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tjørhom, Sondre Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ueland, Oda-Kristine Klubb Gjesdal IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vold, Kristina Klubb Bjerkreim IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Daniel Klubb Suldal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grude, Magnus Mossige Klubb Helleland IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hauan, Kjell Klubb Otra IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hviding, Belix Roaldsøy Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Håland, Martin Klubb Kverneland Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Midbrød, Andreas Klubb Bjerkreim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Oftedal, Vebjørn Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sløgedal, Henrik Klubb Vindbjart, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vold, Sigbjørn Klubb Bjerkreim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Sondre Klubb Vindafjord IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grindheim, Torbjørn Klubb Otra IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagen, Tormod Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haug, Magnus Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Idsøe, Vincent Nerona Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lunde, Mikkel Nordgård Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Oluka, Roald Emuge Klubb Suldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Roland, Simen Klubb Vindbjart, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sirekrok, Olav Klubb Gjesdal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sola, Theodor Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundvor, Magnus Klubb Bjerkreim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vold, Lucas Klubb Bjerkreim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Thomas Klubb Suldal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Frønsdal, Endre Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haga-Aamlid, Gabriel Johannes Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Håland, Henrik Sleire Klubb Kverneland Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kleppa, Syvert Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lunde, Tobias Klubb Suldal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Oftedal, Livar Klubb Gjesdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røed, Anders Kjetså Klubb Otra IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røraas, Markus Kåsene Klubb Vindbjart, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Slettebø, Nikolai Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Østervold, Marius Klubb Vindbjart, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Linus Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Birkeland, Even Klubb Otra IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjåstad, Edvard Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fidjeland, Marius Nygård Klubb Sirdal Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugstad, Elias Klubb Kverneland Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heia, Ludvig Østerberg Klubb Birkenes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Henriksen, Joakim Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holmebakken, Elling Skandsen Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Idland, Vetle Klubb Gjesdal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kåsene, Preben Klubb Vindbjart, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løyning, Herman Klubb Bjerkreim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strand, Marcelo Hetland Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vold, Nicholas Klubb Bjerkreim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tage Klubb Vindafjord IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eritsland, Trym Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Frigstad, Jens Klubb Otra IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grude, Bjørn Mossige Klubb Helleland IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvalbein, Andreas Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Landås, Torstein Klubb Otra IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ramsfjell, William Brekken Klubb Figgjo IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rekeland, Jakob Brun Klubb Bjerkreim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandstøl, Sverre Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Slettebø, Børge Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sola, Kristoffer Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorsen, Thomas Klubb Imås, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ueland, Marius Klubb Gjesdal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ueland, Adrian Klubb Gjesdal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tobias Klubb Vindafjord IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjerkreim, Magnus Klubb Gjesdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Frønsdal, Steinar Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kittelsen, Markus Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lunåsmo, Sondre Klubb Kverneland Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pålsson, Niklas Ekeberg Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røed, Nils Olav Kjetså Klubb Otra IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blom, Thomas Klubb Imås, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Jan Ronny Abusland Klubb Imås, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagenes, Per Strand Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holbæk, Mathias Klubb Vindbjart, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Håland, Vebjørn Salte Klubb Kverneland Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjetså, Morten Klubb Otra IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kleppa, Samuel Klubb Gjesdal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvalbein, Oskar Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lindtner, Arne Gabriel Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lossius, Hans Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mykland, Aadne Klubb Imås, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sælen, Robin Klubb Imås, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørbø, Joachim Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vik, Sindre Klubb Suldal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ødegård, Aksel Klubb Imås, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østervold, Sondre Klubb Vindbjart, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Magnus Klubb Vindafjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hagen, Vetle Klubb Sandnes IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Slettebø, Edvard Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Simon Klubb Suldal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heegaard, Bror Erling Klubb Gjesdal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Håland, Ola Klubb Figgjo IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Maudal-Sævland, Alexander Klubb Gjesdal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Maudal-Sævland, Jonathan Klubb Gjesdal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sinnes, Johan Klubb Sirdal Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solberg, Magnus Birger Wisur Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bru, Sanna Torkelsen Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eivindson, Sofie Eieland Klubb Vindbjart, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Flem, Malin Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fosså, Vår Naaden Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gaustad, Oda Klubb Vindbjart, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjølberg, Gabrielle Vikeså Klubb Bjerkreim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Maudal-Sævland, Elvira Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Oftedal, Maren Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røraas, Mathilde Kåsene Klubb Vindbjart, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røraas, Maline Kåsene Klubb Vindbjart, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skandsen, Ingrid Sagen Klubb Sandnes IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tjøstheim, Vilde Klubb Suldal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fidjeland, Ingvild Nygård Klubb Sirdal Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjøse, Ingrid Klungland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kluge, Solveig Marie Storleer Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lund, Lena Klubb Sandnes IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rasdal, Emma Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svela, Marie Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vølstad, Hanna Klubb Figgjo IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eritsland, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fidjeland-Skilnand, Miriam Klubb Sirdal Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Levang, Ane Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lunåsmo, Oda Klubb Kverneland Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Neset, Frida Marie Klubb Vindbjart, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tjøstheim, Ella Klubb Suldal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ueland, Åsta Klubb Kverneland Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vik, Mathea Klubb Suldal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vold, Astrid Klubb Bjerkreim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn White, Selma Caroline Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gaustad, Malin Klubb Vindbjart, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grindheim, Lina Klubb Otra IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hauan, Astrid Klubb Otra IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hetlelid, Karoline Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kleppa, Kristina Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nygård, Camilla Klubb Vindbjart, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Paulsen, Ina Odland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sirekrok, Malena Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strand, Karina Andrea Klubb Sandnes IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heisel, Marthe Undeland Klubb Otra IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hetlelid, Kaja Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holbæk, Linnea Klubb Vindbjart, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjølberg, Regine Klubb Bjerkreim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kleppa, Guro Marie Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sløgedal, Helene Klubb Vindbjart, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vika, Marie Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ausland, Linne Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Drøpping, Marie Fossdal Klubb Kverneland Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Edland, Elisa Vestvik Klubb Gjesdal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flem, Helene Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haga-Aamlid, Vilja Elise Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hauan, Anna Klubb Otra IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hørsdal, Marie Hodne Klubb Imås, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nevland, Ane Klubb Gjesdal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nygård, Thea Klubb Vindbjart, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Paulsen, Sigrid Odland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Viga, Hedda Opdahl Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn White, Astrid Tora Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Aurora Klubb Vindafjord IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Due, Carina Klubb Kverneland Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Frigstad, Amalie Klubb Otra IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugstad, Frida Klubb Kverneland Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heia, Eline Klubb Birkenes IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Netland, Camilla Kjelleberg Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rekeland, Marie Vikeså Klubb Bjerkreim IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Roland, Ida Klubb Vindbjart, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sagneskar, Ingrid Mathilde Bjørgum Klubb Valle IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjæveland, Karen Klubb Bjerkreim IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sløgedal, Hanne Klubb Vindbjart, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strand, Ana Delfi Klubb Sandnes IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vika, Ane Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drøpping, Elisabeth Fossdal Klubb Kverneland Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Larsen, Selma Horpestad Klubb Kverneland Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frigstad, Lydia Klubb Otra IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haga-Aamlid, Uva Martine Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hetland, Maia Klubb Sandnes IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kleppa, Anna Seselia Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kleppa, Stine Klubb Gjesdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kluge, Signe Storleer Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Levang, Synne Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Maudal-Sævland, Andrine Klubb Gjesdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Neset, Anna Synøve Klubb Vindbjart, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sirekrok, Mari Klubb Gjesdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sundvor, Solveig Klubb Bjerkreim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svela, Leonora Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vold, Victoria Klubb Bjerkreim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vølstad, Mari Klubb Figgjo IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austerå, Synnøve Klubb Kverneland Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hørsdal, Regine Hodne Klubb Imås, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Staavi, Celina Karin Staurland Klubb Stavanger Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk

K 19/20 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hetlesæter, Gunnbjørg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hetlesæter, Mari Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nygaard, Marianne Klubb Sandnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Ravndal, Linn Klubb Gjesdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berland, Frode Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Westergren, Simon Kivle Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Marius Klubb Søgne Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gauslaa, Per Kristian Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jensen, Ole Gunnar Lund Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lervik, Geir Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nevland, Martin Klubb Gjesdal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Strand, Martin Hetland Klubb Sandnes IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gouy, Yann Klubb Figgjo IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grimestad, David Andreas Klubb Vindbjart, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hauklien, Trond Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hetland, Daniel Klubb Imås, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Homdrom, Marcus Klubb Imås, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sletten, Erlend Lindland Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Staavi, Bjørn-Martin Staurland Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sælen, Kristoffer Klubb Imås, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wiberg, Åsmund Klubb Otra IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamlid, Jan Sverre Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Fosså, Stian Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lunde, Lars Klubb Suldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nevland, Torgeir Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ravndal, Tor Joar Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ravndal, Tor Jøran Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Røgenes, Øyvind Klubb Suldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Øie, Lars Ivar Klubb Suldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI02, 02