Hopp til innhold

Torridalsrennet

Kveldsrenn! Torridal IL inviterer til kretsrenn på Sandripheia torsdag kveld, med første startende kl. 18:00!

  • Når: 14.02.2019
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Sandripheia
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.02.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.02.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 14.02.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2019 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2019 Klasse J 14 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2019 Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 14.02.2019 Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 14.02.2019 Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 14.02.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 14.02.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 14.02.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bersås, Kristian Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Føreid, Daniel Andreas Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hauan, Kjell Klubb Otra IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugland, Rasmus Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hillesund, Johan Akeland Klubb Fløy- Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hott, Kasper Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Josefsen, Brage Bjorvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Martinsen, Elias Klubb Fløy- Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Neteland, Elias Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Remkes, Sander Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sløgedal, Henrik Klubb Vindbjart, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Szadkowski, Jakub Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vik, Mats Bereket Klubb Fløy- Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berthelsen, Simen Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Cruickshank, Torbjørn Wallevik Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Egelid, Isak Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grindheim, Torbjørn Klubb Otra IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Langfeldt, Nikolai Strand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Roland, Simen Klubb Vindbjart, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aurebekk, Torjus Hultin Klubb Torridal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hageland, Kristian Klubb Øvrebø IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sheppard, Leon Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stakkeland, Martin Vatland Klubb Knaben og Fjotland IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Tor Anders Finsådal Klubb Torridal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Even Klubb Otra IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hauge, Jonas Klubb Birkenes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Cruickshank, Johannes Wallevik Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hageland, Hans Gunnar Klubb Øvrebø IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilsen, Sondre Sangvik Klubb Søgne Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lossius, Hans Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eivindson, Torje Eieland Klubb Vindbjart, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ellingsberg, Aksel Klubb Øvrebø IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haabesland, Olai Lauvås Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Steinsland, Nils Klubb Vindbjart, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heisel, Jakob Undeland Klubb Otra IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hægeland, Fredrik Klubb Øvrebø IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnestad, Elise Klubb Vindbjart, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Eivindson, Sofie Eieland Klubb Vindbjart, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Haabesland, Kaja Lauvås Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Løvdal, Maren Klubb Øvrebø IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Mjaaland, Lisa Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Riise, Silje Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Røraas, Mathilde Kåsene Klubb Vindbjart, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Røraas, Maline Kåsene Klubb Vindbjart, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Stephansen, Kristina Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Udø, Anne Aurebekk Klubb Torridal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Greibesland, Anine Klubb Øvrebø IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kleveland, Anette Klubb Øvrebø IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Netland, Filippa Kjelleberg Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Udø, Tuva Aurebekk Klubb Torridal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bersås, Julie Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ferning, Ella Sofia Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gursli, Leah Klubb Øvrebø IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hægeland, Martha Klubb Øvrebø IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Westgaard, Amalie Heisel Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn White, Selma Caroline Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nygård, Camilla Klubb Vindbjart, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heisel, Marthe Undeland Klubb Otra IL Klasse J 14 år Øvelse 5 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ausland, Linne Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hauan, Anna Klubb Otra IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nygård, Thea Klubb Vindbjart, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn White, Astrid Tora Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Netland, Camilla Kjelleberg Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sagneskar, Ingrid Mathilde Bjørgum Klubb Valle IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sløgedal, Hanne Klubb Vindbjart, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke-olsen, Thea Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tharaldsen, Frida Kielland Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Anne Klubb Otra IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ferning, Anna Filippa Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Greibesland, Tilde Klubb Øvrebø IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hageland, Ingrid Johanne Klubb Øvrebø IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Refsnes, Jorunn Klubb Otra IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

Kvinner junior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mestad, Kristin Klubb Torridal IL Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Svalland, Jehudit Klubb Vindbjart, IL Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, Ole Gunnar Lund Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nygård, Jørgen Klubb Torridal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Bent-Inge Klubb Søgne Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Isaksen, Arild Klubb Vindbjart, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Lie, Dagfinn Breistein Klubb Vindbjart, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Moe, Jostein Klubb Torridal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Pettersen, Kristoffer Klubb Fløy- Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Refsnes, Dag Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Sangesland, Thor Klubb Øvrebø IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Steinsland, John Olav Klubb Øvrebø IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI02, 02
NTB scanpix