Hopp til innhold

Kristiansand Skifestival 2018

Kristiansand Skifestival 2018 Oddersjaa SSK inviterer til rulleskifest på Fiskebrygga i Kristiansand. For seniorklassene blir det et solid startfelt med flere landslagsløpere og løpere fra Veidekke sine lag. For alle klasser det det et begrenset antall plasser, påmelding vil bli stengt når antallet er oppnådd Påmedling er nå stengt, mulighet for påmelding i enkeltklasser sendt email til nils@bestra.no for forespørsel

  • Når: 07.07.2018
  • Oppstart: 15:00
  • Hvor: Kristiansand
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 24.06.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.07.2018 Klasse G 11-12 Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.07.2018 Klasse G 13-14 Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.07.2018 Klasse G 15-16 Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.07.2018 Klasse J 11-12 Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.07.2018 Klasse J 13-14 Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.07.2018 Klasse J 15-16 Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.07.2018 Klasse K Eldre junior 19-20 Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.07.2018 Klasse K Yngre junior 17-18 Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.07.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.07.2018 Klasse M Eldre junior 19-20 Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.07.2018 Klasse M Yngre junior 17 - 18 Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.07.2018 Klasse Menn senior Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11-12 - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grindheim, Torbjørn Klubb Otra IL Klasse G 11-12 Øvelse 2 km fri felles
Navn Hagen, Tormod Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 Øvelse 2 km fri felles
Navn Hauge, Jonas Klubb Birkenes IL Klasse G 11-12 Øvelse 2 km fri felles
Navn Holm, Teodor Klubb Birkenes IL Klasse G 11-12 Øvelse 2 km fri felles
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 Øvelse 2 km fri felles
Navn Pedersen, Birk Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 11-12 Øvelse 2 km fri felles
Navn Rinde, Tobias Harstad Klubb Skarphedin, IL Klasse G 11-12 Øvelse 2 km fri felles
Navn Roland, Simen Klubb Vindbjart, IL Klasse G 11-12 Øvelse 2 km fri felles
Navn Røed, Anders Kjetså Klubb Otra IL Klasse G 11-12 Øvelse 2 km fri felles
Navn Stakkeland, Martin Vatland Klubb Knaben og Fjotland IL Klasse G 11-12 Øvelse 2 km fri felles
Navn Østervold, Marius Klubb Vindbjart, IL Klasse G 11-12 Øvelse 2 km fri felles
Navn Åland, Birk Øyre Klubb Vinje IL Klasse G 11-12 Øvelse 2 km fri felles

G 13-14 - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heia, Ludvig Østerberg Klubb Birkenes IL Klasse G 13-14 Øvelse 2 km fri felles
Navn Kjølberg, Regine Klubb Bjerkreim IL Klasse G 13-14 Øvelse 2 km fri felles
Navn Landås, Torstein Klubb Otra IL Klasse G 13-14 Øvelse 2 km fri felles
Navn Njåmo, Stein Tobias Gjulem Klubb Imås, IL Klasse G 13-14 Øvelse 2 km fri felles
Navn Nordbø, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 Øvelse 2 km fri felles
Navn Pedersen, Storm Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 13-14 Øvelse 2 km fri felles
Navn Pedersen, Adrian Andersen Klubb Morgedal IL Klasse G 13-14 Øvelse 2 km fri felles
Navn Rinde, Sondre Harstad Klubb Skarphedin, IL Klasse G 13-14 Øvelse 2 km fri felles
Navn Strand, Marcelo Hetland Klubb Sandnes IL Klasse G 13-14 Øvelse 2 km fri felles
Navn Tjessem, Benjamin Klubb Sandnes IL Klasse G 13-14 Øvelse 2 km fri felles
Navn Åland, Odin Øyre Klubb Vinje IL Klasse G 13-14 Øvelse 2 km fri felles

G 15-16 - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berckenhoff, Sebastian Mathieu Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 15-16 Øvelse 3 km fri felles
Navn Berg-Jacobsen, Emil Øfsti Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 Øvelse 3 km fri felles
Navn Gjessing, Leo Korn Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 Øvelse 3 km fri felles
Navn Grindheim, Einar Klubb Otra IL Klasse G 15-16 Øvelse 3 km fri felles
Navn Gulbrandsen, Jan Ronny Abusland Klubb Imås, IL Klasse G 15-16 Øvelse 3 km fri felles
Navn Holbæk, Mathias Klubb Vindbjart, IL Klasse G 15-16 Øvelse 3 km fri felles
Navn Hovdejord, Vebjørn Klubb Heddal IL Klasse G 15-16 Øvelse 3 km fri felles
Navn Kleveland, Kristian Klubb Øvrebø IL Klasse G 15-16 Øvelse 3 km fri felles
Navn Lossius, Hans Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 15-16 Øvelse 3 km fri felles
Navn Mollestad, Thomas Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 15-16 Øvelse 3 km fri felles
Navn Nordbø, Eirik Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 Øvelse 3 km fri felles
Navn Omfjord, Daniel Sandvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 15-16 Øvelse 3 km fri felles
Navn Pedersen, Daniel Andersen Klubb Morgedal IL Klasse G 15-16 Øvelse 3 km fri felles
Navn Pålsson, Niklas Ekeberg Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15-16 Øvelse 3 km fri felles
Navn Røed, Nils Olav Kjetså Klubb Otra IL Klasse G 15-16 Øvelse 3 km fri felles
Navn Østervold, Sondre Klubb Vindbjart, IL Klasse G 15-16 Øvelse 3 km fri felles

J 11-12 - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bersås, Julie Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 11-12 Øvelse 2 km fri felles
Navn Gryting, Gudrun Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse J 11-12 Øvelse 2 km fri felles
Navn Kleveland, Anette Klubb Øvrebø IL Klasse J 11-12 Øvelse 2 km fri felles
Navn Levang, Ane Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 11-12 Øvelse 2 km fri felles

J 13-14 - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gaustad, Malin Klubb Vindbjart, IL Klasse J 13-14 Øvelse 2 km fri felles
Navn Grindheim, Lina Klubb Otra IL Klasse J 13-14 Øvelse 2 km fri felles
Navn Hauan, Astrid Klubb Otra IL Klasse J 13-14 Øvelse 2 km fri felles
Navn Levang, Nora Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 13-14 Øvelse 2 km fri felles
Navn Nitteberg, Amalie Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13-14 Øvelse 2 km fri felles
Navn Sløgedal, Helene Klubb Vindbjart, IL Klasse J 13-14 Øvelse 2 km fri felles
Navn Strand, Karina Andrea Klubb Sandnes IL Klasse J 13-14 Øvelse 2 km fri felles

J 15-16 - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ausland, Linne Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 15-16 Øvelse 3 km fri felles
Navn Elvestad, Mari Haugenes Klubb Skarphedin, IL Klasse J 15-16 Øvelse 3 km fri felles
Navn Ertzeid, Oda Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 15-16 Øvelse 3 km fri felles
Navn Gryting, Kristina Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse J 15-16 Øvelse 3 km fri felles
Navn Hauan, Anna Klubb Otra IL Klasse J 15-16 Øvelse 3 km fri felles
Navn Heia, Eline Klubb Birkenes IL Klasse J 15-16 Øvelse 3 km fri felles
Navn Kvestad, Karoline Wergeland Klubb Runar, IL Klasse J 15-16 Øvelse 3 km fri felles
Navn Netland, Camilla Kjelleberg Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 15-16 Øvelse 3 km fri felles
Navn Roland, Ida Klubb Vindbjart, IL Klasse J 15-16 Øvelse 3 km fri felles
Navn Sløgedal, Hanne Klubb Vindbjart, IL Klasse J 15-16 Øvelse 3 km fri felles
Navn Strand, Ana Delfi Klubb Sandnes IL Klasse J 15-16 Øvelse 3 km fri felles
Navn Vadder, Ingerid Klubb Morgedal IL Klasse J 15-16 Øvelse 3 km fri felles

K Eldre junior 19-20 - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Folkvord, Mari Klubb Sandnes IL Klasse K Eldre junior 19-20 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Uppstad, Elin Klubb Valle IL Klasse K Eldre junior 19-20 Øvelse 3 km klassisk felles

K Yngre junior 17-18 - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Kristine Klubb Oddersjaa SSK Klasse K Yngre junior 17-18 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Austerå, Synnøve Klubb Kverneland Ski Klasse K Yngre junior 17-18 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Engenes, Ann-Malen Klubb Rygene IL Klasse K Yngre junior 17-18 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Fone, Cecilie Wasler Klubb Gjerstad IL Klasse K Yngre junior 17-18 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse K Yngre junior 17-18 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse K Yngre junior 17-18 Øvelse 3 km klassisk felles

Kvinner senior - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haga, Ragnhild Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse 1 km klassisk
Navn Harsem, Kathrine Rolsted Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse 1 km klassisk
Navn Jacobsen, Astrid Uhrenholdt Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse 1 km klassisk
Navn Johansen, Lone Klubb Melhus Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 1 km klassisk
Navn Madsen, Caroline Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 1 km klassisk
Navn Myhre, Julie Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 1 km klassisk
Navn Odden, Ingvill Klubb Suldal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsen, Amalie Honerud Klubb Mjøndalen IF Klasse Kvinner senior Øvelse 1 km klassisk
Navn Seim, Katrine Klubb Hol IL Klasse Kvinner senior Øvelse 1 km klassisk
Navn Stenseth, Ane Appelkvist Klubb Grong IL Klasse Kvinner senior Øvelse 1 km klassisk
Navn Weng, Heidi Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse 1 km klassisk

M Eldre junior 19-20 - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frigstad, Jens Klubb Otra IL Klasse M Eldre junior 19-20 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Frigstad, Amalie Klubb Otra IL Klasse M Eldre junior 19-20 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hauklien, Trond Klubb Oddersjaa SSK Klasse M Eldre junior 19-20 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hetland, Daniel Klubb Rygene IL Klasse M Eldre junior 19-20 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hovdejord, Annbjørg Klubb Heddal IL Klasse M Eldre junior 19-20 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hægeland, Tobias Klubb Øvrebø IL Klasse M Eldre junior 19-20 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nicolaisen, Erik Klubb Senja Ski Klasse M Eldre junior 19-20 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rysstad, Aron Åkre Klubb Valle IL Klasse M Eldre junior 19-20 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sletten, Erlend Lindland Klubb Oddersjaa SSK Klasse M Eldre junior 19-20 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Solberg, Oskar Klubb Bjerkreim IL Klasse M Eldre junior 19-20 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Vartdal, Ludvig Klubb Emblem IL Klasse M Eldre junior 19-20 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Vartdal, Iver Klubb Emblem IL Klasse M Eldre junior 19-20 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Vehus, Erik Nordjordet Klubb Hovden Sportsklubb Klasse M Eldre junior 19-20 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Øvrebø, Karl Christian Vangsnes Klubb Åmdal IL Klasse M Eldre junior 19-20 Øvelse 3 km klassisk felles

M Yngre junior 17 - 18 - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berland, Frode Klubb Sandnes IL Klasse M Yngre junior 17 - 18 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bjerke, Phillihp Granaas Klubb Konnerud IL Klasse M Yngre junior 17 - 18 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Gauslaa, Per Kristian Klubb Oddersjaa SSK Klasse M Yngre junior 17 - 18 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Høiås, Anders Larsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse M Yngre junior 17 - 18 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Klausen, Torodd Klubb Konnerud IL Klasse M Yngre junior 17 - 18 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lervik, Geir Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse M Yngre junior 17 - 18 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Mollestad, Martin Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse M Yngre junior 17 - 18 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Strand, Martin Hetland Klubb Sandnes IL Klasse M Yngre junior 17 - 18 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Westergren, Simon Kivle Klubb Oddersjaa SSK Klasse M Yngre junior 17 - 18 Øvelse 3 km klassisk felles

Menn senior - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Pål Trøan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 1 km klassisk
Navn Bruvoll, Ole Jørgen Klubb Lierne IL Klasse Menn senior Øvelse 1 km klassisk
Navn Dyrhaug, Niklas Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 1 km klassisk
Navn Folkvord, Sindre Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 1 km klassisk
Navn Folkvord, Ingvar Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 1 km klassisk
Navn Iversen, Emil Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 1 km klassisk
Navn Jenssen, Jan Thomas Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 1 km klassisk
Navn Knotten, Sivert Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 1 km klassisk
Navn Krogh, Finn-Hågen Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 1 km klassisk
Navn Krüger, Simen Hegstad Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 1 km klassisk
Navn Northug, Even Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 1 km klassisk
Navn Northug jr, Petter Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 1 km klassisk
Navn Ramse, Sondre Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse 1 km klassisk
Navn Riseth, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 1 km klassisk
Navn Rundgreen, Mathias Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 1 km klassisk
Navn Skarpeid, Aleksander Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 1 km klassisk
Navn Steinsland, Gjermund Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse 1 km klassisk
Navn Stensås, Magnus Klubb Lundamo IL Klasse Menn senior Øvelse 1 km klassisk
Navn Sundby, Martin Johnsrud Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 1 km klassisk
Navn Svaland, Håkon Klubb Birkenes IL Klasse Menn senior Øvelse 1 km klassisk
Navn Ulvang, Jørgen Sæternes Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 1 km klassisk
NIF-EPI01, 01
Toppidrettsveka