Hopp til innhold

Blink Classics

Blink Classics arrangeres 1. august med start på Ålgård og målgang i Sandnes. For eliten vil det bli en løype på 60 km. Turløpere/mosjonister kan velge 50 km, 20 km og 14 km. For de yngre (15-20 år) blir det konkuranseklasser i 20 km løypa. Se informasjonsskriv angående klasser. Påmeldingen åpner 8. mai. Se også hjemmesiden http://www.blinkfestivalen.no

  • Når: 01.08.2018
  • Oppstart: 17:00
  • Hvor: Ålgård
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 27.07.2018
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 01.08.2018 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 20 km klassisk Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.08.2018 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 20 km klassisk Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.08.2018 Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.08.2018 Klasse Jenter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.08.2018 Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.08.2018 Klasse Kvinner 17-20 år 50 km Øvelse 50 km klassisk Startkontingent 450
Start 01.08.2018 Klasse Kvinner 19-20 år 20 km Øvelse 20 km klassisk Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.08.2018 Klasse Kvinner Junior Elite 17-18 år 60 km Øvelse Klassisk Startkontingent 550
Start 01.08.2018 Klasse Kvinner Junior Elite 19-20 år 60 km Øvelse Klassisk Startkontingent 550
Start 01.08.2018 Klasse Kvinner Senior 50 km Øvelse 50 km klassisk Startkontingent 550 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.08.2018 Klasse Kvinner Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk Startkontingent 850
Start 01.08.2018 Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.08.2018 Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse 20 km klassisk Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.08.2018 Klasse Menn Junior 17-20 år 50 km Øvelse 50 km klassisk Startkontingent 450 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.08.2018 Klasse Menn Junior Elite 17-18 år 60 km Øvelse Klassisk Startkontingent 550 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.08.2018 Klasse Menn Junior Elite 19-20 år 60 km Øvelse Klassisk Startkontingent 550 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.08.2018 Klasse Menn Senior 50 km Øvelse 50 km klassisk Startkontingent 550 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.08.2018 Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk Startkontingent 850 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.08.2018 Klasse Mosjon Kvinner 20 km Øvelse 20 km klassisk Startkontingent 350 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.08.2018 Klasse Mosjon Menn 20 km Øvelse 20 km klassisk Startkontingent 350 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.08.2018 Klasse Trim Kvinner 14 km Øvelse Klassisk Startkontingent 350 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.08.2018 Klasse Trim Menn 14 km Øvelse Klassisk Startkontingent 350 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Kvinner junior stående - 20 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Amalie Denise Klubb Heming, IL Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 20 km klassisk

FH Menn junior stående - 20 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, Ole Gunnar Lund Klubb Oddersjaa SSK Klasse FH Menn junior stående Øvelse 20 km klassisk
Navn Myrvold, August Klubb Kjellmyra IL Klasse FH Menn junior stående Øvelse 20 km klassisk
Navn Oxaal, Thomas Karbøl Klubb Sauda IL Klasse FH Menn junior stående Øvelse 20 km klassisk
Navn Tolo, Henrik Vik Klubb Asker Skiklubb Klasse FH Menn junior stående Øvelse 20 km klassisk

Gutter 15-16 år 20 km - 20 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Aarekol, Tage Klubb Vindafjord IL Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Andersen, Marcus Tunestveit Klubb Oppegård IL Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Berckenhoff, Sebastian Mathieu Klubb Oddersjaa SSK Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Bjerkreim, Magnus Klubb Gjesdal IL Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Blom, Thomas Klubb Imås, IL Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Dolven, Halvor Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Flaaten, Johannes Lønnestad Klubb Moss Skiklubb Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Folgerø, Herman Bakkane Klubb Sauda IL Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Fosse, Håvard Nilsen Klubb Voss IL Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Gautvik, Einar Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Grindheim, Einar Klubb Otra IL Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Jan Ronny Abusland Klubb Imås, IL Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Gunnerød, Kolbjørn Hage Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Hagenes, Per Strand Klubb Sandnes IL Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Hallingstad, Magnus Klubb Kongsberg IF Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Haugøy, Einar Klubb Dikemark IF Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Hermansen, Morten Klubb Rein, Idrettslaget Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Holbæk, Mathias Klubb Vindbjart, IL Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Håland, Vebjørn Salte Klubb Kverneland Ski Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Jensen, Martin Røland Klubb Sande Sportsklubb Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Kittelsen, Markus Klubb Oddersjaa SSK Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Kjetså, Morten Klubb Otra IL Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Kleppa, Samuel Klubb Gjesdal IL Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Klette, Kolbein Olavson Klubb Viljar, IL Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Kvalbein, Oskar Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Lossius, Hans Klubb Oddersjaa SSK Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Lundby, Jakob Klubb Østre Toten Skilag Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Lunåsmo, Sondre Klubb Kverneland Ski Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Mollestad, Thomas Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Mundal, Kasper Klubb Stårheim IL Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Myhre, Fredrik Hoksrud Klubb Gulset IF Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Mykland, Aadne Klubb Imås, IL Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Nilsen, Vebjørn Molvik Klubb Sandnes IL Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Omfjord, Daniel Sandvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Pedersen, Daniel Andersen Klubb Morgedal IL Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Pettersen, Brage Szalay Klubb Figgjo IL Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Pålsson, Niklas Ekeberg Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Røed, Nils Olav Kjetså Klubb Otra IL Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Rørstad, Mathias Fløtre Klubb Fossum IF Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Solvik, Johannes Klubb Gulset IF Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Sporaland, Erik Klubb Figgjo IL Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Strømme, Christoffer Røine Klubb Birkebeineren, IF Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Sætre, Håvard Klubb Hovdebygda IL Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Thorsen, Mats Jacob Vestmoen Klubb Ørn, IF Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Thørud, Eigil Sem Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Vik, Sindre Klubb Suldal IL Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Ødegård, Aksel Klubb Imås, IL Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Øverland, Jone Bjerga Klubb Sauda IL Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk

Jenter 15-16 år 20 km - 20 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa IL Klasse Jenter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Aarekol, Aurora Klubb Vindafjord IL Klasse Jenter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Ausland, Linne Klubb Oddersjaa SSK Klasse Jenter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Axelsson, Emma Klubb Oppegård IL Klasse Jenter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Edland, Elisa Vestvik Klubb Gjesdal IL Klasse Jenter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Eie-Stangeland, Hannah Klubb Sandnes IL Klasse Jenter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Eie-Stangeland, Åsne Klubb Sandnes IL Klasse Jenter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Embergsrud, Caroline Westad Klubb IL Skrim Klasse Jenter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Ertzeid, Oda Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Jenter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Espeli, Anna Klubb Geilo IL Klasse Jenter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Fodstad, Frida Valeria Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Jenter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Frigstad, Amalie Klubb Otra IL Klasse Jenter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Hagen, Fredrikke Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Herheim, Synne Mæland Klubb Geilo IL Klasse Jenter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse Jenter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Idland, Herborg Klubb Figgjo IL Klasse Jenter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Kvestad, Karoline Wergeland Klubb Runar, IL Klasse Jenter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Kyllesø, Karen Malena Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Jenter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Lillejordet, Dina Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse Jenter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Niittyviita, Rosa Klubb FIN Klasse Jenter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Oftedal, Alida Klubb Gjesdal IL Klasse Jenter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Sørensen, Ida Lie Klubb Larvik Ski Klasse Jenter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Thørud, Live Johanne Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Jenter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Vadder, Ingerid Klubb Morgedal IL Klasse Jenter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Verpe, Sigrid Marit Jonassen Klubb Vinje IL Klasse Jenter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Viga, Hedda Opdahl Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Jenter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Vika, Ane Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Jenter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Vinjerui, Sigrid Klubb Byrte IL Klasse Jenter 15-16 år 20 km Øvelse 20 km klassisk

Kvinner 17-18 år 20 km - 20 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Ragnhild Klubb Vindafjord IL Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Aasheim, Janne Tjørhom Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Austerå, Synnøve Klubb Kverneland Ski Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Bergquist, Kristina Klubb Rømskog IL Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Bru-Hemmingby, Ida Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Børseth, Vilde Klubb Bjerke IL Ski Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Drivenes, Andrine Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Fossesholm, Helene Marie Klubb Eiker Skiklubb Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Fredin, Bethina Staulen Klubb Gulset IF Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Fürst, Ingrid Hermine Klubb Heming, IL Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Hoftun, Ingeborg Kristensen Klubb Suldal IL Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Hydle, Maria Klubb Viljar, IL Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Idland, Vilde Klubb Figgjo IL Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Idsøe, Malin Haga Klubb Figgjo IL Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Jensen, Thea Røland Klubb Sande Sportsklubb Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Loennecken, Kaja Klubb Holmen IF Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Meinicke, Julie Klubb Jutul IL Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Mohn, Linn Sofie Klubb Magnor UL Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Niittyviita, Sara Klubb FIN Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Nilsen, Anette Klubb Utleira IL Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Pettersen, Live Szalay Klubb Figgjo IL Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Ramsberg, Tobias Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Ramstad, Ida Klubb Nittedal IL Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Skjerven, Tiril Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Staavi, Celina Karin Staurland Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Wæhle, Ingeborg Senderud Klubb Voss IL Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk

Kvinner 19-20 år 20 km - 20 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse Kvinner 19-20 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Bjørkli, Sanna Klubb Froland IL Klasse Kvinner 19-20 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Bye, Sigrid Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Kvinner 19-20 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Folkvord, Mari Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner 19-20 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse Kvinner 19-20 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinner 19-20 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Idland, Augusta Klubb Figgjo IL Klasse Kvinner 19-20 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner 19-20 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Mannsåker, Live Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner 19-20 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Nilsen, Elise Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner 19-20 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Nilsen, Hanne Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner 19-20 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Nygaard, Marianne Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner 19-20 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Ravndal, Linn Klubb Gjesdal IL Klasse Kvinner 19-20 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Skjerven, Eivor Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse Kvinner 19-20 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Skjoldli, Emma Klubb Bulken IL Klasse Kvinner 19-20 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Svingen, Nora Landerud Klubb Svene IL Klasse Kvinner 19-20 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Sørum, Thea Klubb Gjelleråsen IF Klasse Kvinner 19-20 år 20 km Øvelse 20 km klassisk

Kvinner Senior 50 km - 50 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lomeland, Lene Taugbøl Klubb Gjesdal IL Klasse Kvinner Senior 50 km Øvelse 50 km klassisk

Menn 17-18 år 20 km - 20 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadland, Petter Thorslund Klubb Nittedal IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Aakerli, Andreas Aune Klubb Heimdal Ski Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Aalvik, Amund Klubb Runar, IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Aarli, Sondre Klubb Gulset IF Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Aas, Mikkel Wergeland Klubb Gulset IF Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Alvær, Herman Toppe Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Andersen, Erlend Klubb Åslia Skilag Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Axelsson, Nils Oskar Klubb Oppegård IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Bakke, Marius Klubb Søgne Skiklubb Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Berland, Frode Klubb Sandnes IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Bertelrud, Lars Lybekk Klubb Bagn IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Bryn, Jakob Rongve Klubb Voss IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Burud, Ole Conrad Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Dukstad, Daniel Klubb Voss IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Ek, Jens Marcus Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Engevik, Simen Lilleås Klubb Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Favier, Mathis Klubb Frankrike Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Fodstad, Fredrik Gerardo Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Fritzner, Simen Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Gauslaa, Per Kristian Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Gautvik, Mikkel Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Giachino, Gianni Klubb Frankrike Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Gløersen, Jakob Møller Klubb Fredrikstad SK Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Grevstad, Sigurd Klubb Fossum IF Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Gunnerød, Martinius Hage Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Hemma, Even Klubb Brøttum IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Herland, Kasper Andersson Klubb Hemsedal IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Holth-Siegel, Axel Klubb Oppegård IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Håkonsen, Lars Iversen Klubb Botne SK Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Idland, Eirik Klubb Figgjo IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Kjelstad, Sander Eggen Klubb Støren Sportsklubb Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Kjærnli, Jan Christian Klubb Rendalen IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Klausen, Torodd Klubb Konnerud IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Klette, Torjus Klubb Ørnar IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Klette, Stian Klubb Viljar, IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Kvam, Håvard Klubb Kolbukameratene, IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Lefdal, Jonas Klubb Fana IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Martinsen, Vetle Bustnes Klubb Fana IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Moe, Felix Klubb Heming, IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Mollestad, Martin Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Mostraum, Elias Klubb Osterøy IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Nevland, Martin Klubb Gjesdal IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Nistad, Ivar Klubb Gaular IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Opsal, Mats Klubb MjøsSki Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Pedersen, Tobias Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Ramsberg, Tobias Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Rüger, Philip Klubb Gulset IF Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Rørstad, Eirik Fløtre Klubb Fossum IF Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Røthe, Fredrik Galaaen Klubb Voss IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Sjøboden, Herman Klubb Hauken, IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Skjerping, Jonatan Gjerstad Klubb Osterøy IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Slethaug, Didrik Mørner Klubb Fana IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Stene, Eirik Klubb Jutul IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Svaland, Tor Olav Klubb Birkenes IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Thørud, Aslak Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Trøim, Ole Teodor Klubb Runar, IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Tveiten, Eskil Flisram Klubb Voss IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Unsgård, Odin Klubb Leik, IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Vereide, Bendik Klubb Eid IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Vestad, Karsten Andre Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Vika, Jonas Klubb MjøsSki Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Vonstett, Markus Klubb Bamble IF Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Wahlstrøm, Henrik Klubb Heming, IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Westergren, Simon Kivle Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse 20 km klassisk

Menn 19-20 år 20 km - 20 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Mathias Røiseng Klubb Stiklestad IL Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Bennert, Nico Klubb FIN Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Bjørgan, Simen Krogstie Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Burud, Hans Bernhard Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Einangshaug, Henrik Klubb IL Aasguten Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Evensen, Ansgar Klubb Vind IL Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Fridlund, Jonas Hammelow Klubb Larvik Ski Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Gjøstein, Stian Klubb Viljar, IL Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Gløersen, Herman Møller Klubb Fredrikstad SK Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Grytnes, Markus Klepp Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Hagen, Trym Klubb Lyn Ski Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Hagen, Vegard Ek Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Homdrom, Marcus Klubb Imås, IL Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Hov, Eskil Klubb Kaupanger IL Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Hydle, Sindre Klubb Viljar, IL Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Idland, Torjus Klubb Figgjo IL Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Jansen, Olav Østerbø Klubb Voss IL Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Jensen, Ottar Klubb Gjesdal IL Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Johnsrud, Ole Christian Klubb Bjerke IL Ski Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Kvarstad, Kristoffer Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Meinicke, Thomas Klubb Jutul IL Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Melberg, Tore André Klubb Gjesdal IL Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Mjelde, Anders Brakvatne Klubb Osterøy IL Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Mønstre, Olav Sivertsen Klubb Fana IL Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Nilsen, Fredrik Lütcherath Klubb Heming, IL Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Njaa, Ingmar Leigland Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Pedersen, Tor Anton Brandvold Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Rinde, Eirik Markus Klubb Vik IL Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Rogne, Anders Johan Klubb Hakadal IL Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Rysstad, Aron Åkre Klubb Valle IL Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Sletten, Erlend Lindland Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Solberg, Martin Klubb Froland IL Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Staavi, Bjørn-Martin Staurland Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Stangjordet, Thomas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Stokkeland, Petter Klubb Tistedalen FL Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Syversen, Simen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Sørkås, Gunnar Klubb Morgedal IL Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Thorvik, David Klubb Kjelsås IL Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Tjøntveit, Halvor Taalesen Klubb Svene IL Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Ure, Olve Klubb Voss IL Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Vartdal, Ludvig Klubb Emblem IL Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Vehus, Erik Nordjordet Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Wiberg, Åsmund Klubb Otra IL Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Øvrebø, Lars Klubb Gaular IL Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse 20 km klassisk

Menn Junior 17-20 år 50 km - 50 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hallingstad, Andreas Klubb Kongsberg IF Klasse Menn Junior 17-20 år 50 km Øvelse 50 km klassisk
Navn Thørud, Birger Klubb Kjelsås IL Klasse Menn Junior 17-20 år 50 km Øvelse 50 km klassisk

Menn Junior Elite 17-18 år 60 km - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Sebastian Stolen Klubb Kongsberg IF Klasse Menn Junior Elite 17-18 år 60 km Øvelse Klassisk
Navn Bakke, Marius Klubb Søgne Skiklubb Klasse Menn Junior Elite 17-18 år 60 km Øvelse Klassisk

Menn Junior Elite 19-20 år 60 km - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hallingstad, Andreas Klubb Kongsberg IF Klasse Menn Junior Elite 19-20 år 60 km Øvelse Klassisk
Navn Hodne, Lars Fredheim Klubb Sandnes IL Klasse Menn Junior Elite 19-20 år 60 km Øvelse Klassisk
Navn Sveaas, Jørgen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn Junior Elite 19-20 år 60 km Øvelse Klassisk

Menn Senior 50 km - 50 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alver, Atle Klubb Flekkefjord Skilag Klasse Menn Senior 50 km Øvelse 50 km klassisk
Navn Nordland, Nils Ove Klubb Gjesdal IL Klasse Menn Senior 50 km Øvelse 50 km klassisk
Navn Salvesen, Simen Klubb Flekkefjord Skilag Klasse Menn Senior 50 km Øvelse 50 km klassisk
Navn Taugbøl, Knut Klubb Gjesdal IL Klasse Menn Senior 50 km Øvelse 50 km klassisk
Navn Wergeland, Thomas Klubb Fossum IF Klasse Menn Senior 50 km Øvelse 50 km klassisk

Menn Senior Elite 60 km - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarrestad, Magnus Lian Klubb Sandnes IL Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Anderssen, Eirik Sørgård Klubb Lyn Ski Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Nesbyen IL Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Brusletto, Runar Muribø Klubb Geilo IL Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Grindhaug, Christopher Christophersen Klubb Heming, IL Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Hennig, Erlend Widerøe Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Kim, Magnus Klubb Fossum IF Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Knotten, Sivert Klubb Runar, IL Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Mannsåker, Håvard Klubb Sandnes IL Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Odland, Svein Klubb Bjerkreim IL Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Ravndal, Tor Jøran Klubb Gjesdal IL Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk

Mosjon Kvinner 20 km - 20 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvalevåg, Elise Klubb Klasse Mosjon Kvinner 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Maudal, Guro Klubb Gjesdal IL Klasse Mosjon Kvinner 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Odden, Ingvill Klubb Suldal IL Klasse Mosjon Kvinner 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Vestvik, Linda Mari Klubb Gjesdal IL Klasse Mosjon Kvinner 20 km Øvelse 20 km klassisk

Mosjon Menn 20 km - 20 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Osland, Odd Klubb USA Klasse Mosjon Menn 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Svihus, Kjetil Klubb Klasse Mosjon Menn 20 km Øvelse 20 km klassisk
Navn Thorsen, Thomas Klubb Imås, IL Klasse Mosjon Menn 20 km Øvelse 20 km klassisk

Trim Kvinner 14 km - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Feyling, Heidi Kristin Klubb Klasse Trim Kvinner 14 km Øvelse Klassisk
Navn Kleppa, Hanne Klubb Klasse Trim Kvinner 14 km Øvelse Klassisk

Trim Menn 14 km - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vaage, Sigurd Klubb Gjesdal IL Klasse Trim Menn 14 km Øvelse Klassisk
NIF-EPI01, 01
Snorre Veggan