Hopp til innhold

Lysebotn Opp 2018 - 1 og 2 km

Lysebotn opp - rulleskirenn for alle , Påmelding starter 8 mai kl 10. NB!. Online betaling - reservasjon av plass bekreftes ved betaling. Man vil miste plassen dersom det ikke betales v/påmelding. Løypelengder - 1 km: 10 år og yngre, 2 km: J/G 11-16 + K17 2 km og K18 2 km. Alle utøvere bruker leiebrikker, 1 km og 2 km går på egne ski. I aldersklassene 12 år og yngre er det fritt hjulvalg. Løpere 13-16 år (og kvinner 17-18 år kort løype) skal bruke svarte gummihjul (Swenor 1-er treningshjul eller tilsvarende). Det vil være kontroll av ski ved start. NB! Husk klasse er ihht NSF-årshjul, dvs 2018/19 klasser. Eks. G14 år tilsvarer gutt født i 2005

  • Når: 02.08.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Lysebotn
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 01.08.2018
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 02.08.2018 Klasse G 10 år og yngre Øvelse 1 km fri Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.08.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.08.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.08.2018 Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.08.2018 Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.08.2018 Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.08.2018 Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.08.2018 Klasse J 10 år og yngre Øvelse 1 km fri Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.08.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.08.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.08.2018 Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.08.2018 Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.08.2018 Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.08.2018 Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.08.2018 Klasse K 17 år 2 km Øvelse 2 km fri Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.08.2018 Klasse K 18 år 2 km Øvelse 2 km fri Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år og yngre - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Lars Dybing Klubb Sauda IL Klasse G 10 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Bakka, Daniel Klubb Suldal IL Klasse G 10 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Bakka, Simon Klubb Suldal IL Klasse G 10 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Eidissen, Oliver Klubb Fossum IF Klasse G 10 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Enes-Seberg, Julian Klubb Omvikdalen IL Klasse G 10 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 10 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Folgerø, Oliver Bakkane Klubb Sauda IL Klasse G 10 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Friestad, Ola Klubb Bjerkreim IL Klasse G 10 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Gjerde, Jonatan Klubb Tonstad IL Klasse G 10 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Grude, Magnus Mossige Klubb Bjerkreim IL Klasse G 10 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Vetle Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Hauan, Kjell Klubb Otra IL Klasse G 10 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Hofstad, Andreas Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 10 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Håland, Ola Klubb Figgjo IL Klasse G 10 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Jørgensen, Sondov Vreim Klubb Birkenes IL Klasse G 10 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Kjølberg, Håkon Klubb Bjerkreim IL Klasse G 10 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Koksvik, Fredrik Klubb Figgjo IL Klasse G 10 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Kristiansen, Even Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 10 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Lunde Hoftun, Magnus Klubb Suldal IL Klasse G 10 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Maudal-Sævland, Jonathan Klubb Gjesdal IL Klasse G 10 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Maudal-Sævland, Alexander Klubb Gjesdal IL Klasse G 10 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Oftedal, Vebjørn Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Oftedal, Lars Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Rasdal, Eskil Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse G 10 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Robstad, Erlend Klubb Moelven IL Klasse G 10 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Skurve, Martin Klubb Gjesdal IL Klasse G 10 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Sløgedal, Henrik Klubb Vindbjart, IL Klasse G 10 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Sundvor, Karsten Klubb Bjerkreim IL Klasse G 10 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Søyland, Bjørnar Adrian Klubb Kverneland Ski Klasse G 10 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Såkvitne, Arild Klubb Tonstad IL Klasse G 10 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Tollefsen, Trym Klubb Bjerkreim IL Klasse G 10 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Vadla, Simon Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 10 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Vigre, Amund Klubb Figgjo IL Klasse G 10 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Vold, Sigbjørn Klubb Bjerkreim IL Klasse G 10 år og yngre Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Lyder Heine Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bastlien, Iver Klubb Sauda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brunborg, Lauritz Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dybing, Elias Klubb Sauda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Golid, Torjus Tveiten Klubb Seljord IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grindheim, Torbjørn Klubb Otra IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Tormod Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haug, Magnus Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Håland, Torjus Klubb Figgjo IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Idsøe, Vincent Nerona Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjølberg, Mathias Klubb Bjerkreim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvelvane, Abel Tronerud Klubb Bjørgum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mo, Torje Laupsa Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mo, Eskil Høen Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Myking, Jonas Klubb Osterøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Notvik, Aron Klubb Figgjo IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rekeland, Johannes Klubb Bjerkreim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Roland, Simen Klubb Vindbjart, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Siewers-Nilsen, Jonas Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sirekrok, Olav Klubb Gjesdal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sola, Theodor Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundvor, Magnus Klubb Bjerkreim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vadla, Sondre Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vartdal, Iver Klubb Emblem IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vigre, Lars Klubb Figgjo IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vold, Lucas Klubb Bjerkreim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amdal, Knut Halvor Klubb Figgjo IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakka, Olav Dybing Klubb Sauda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakka, Thomas Klubb Suldal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Barland, Oskar Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Berget, Tord Mathias Hareland Klubb Dombås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eggum, Ola Sønju Klubb Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fidjeland, Marius Nygård Klubb Sirdal Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Frønsdal, Endre Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haga-Aamlid, Gabriel Johannes Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hauge, Jonas Klubb Birkenes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Heggland, Erlend Klubb Froland IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Heia, Ludvig Østerberg Klubb Birkenes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Herikstad, Roar Klubb Bjerkreim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holm, Teodor Klubb Birkenes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Håkstad, Johannes Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørgensen, Johannes Vreim Klubb Birkenes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjosås, Ådne Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kyllesø, Kristian Emil Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lehn, Sigurd Lysberg Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunde, Tobias Klubb Suldal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Midtbø, Lars Sæther Klubb Åmdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mo, Asgaut Laupsa Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Birk Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Retterås, Mathias Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røed, Anders Kjetså Klubb Otra IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sletvold, Tobias Klubb Figgjo IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Såkvitne, Johannes August Kjørmo Klubb Tonstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tollefsen, Torje Klubb Bjerkreim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Trøim, Bue Tobias Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ustad, Edvard Martinius Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Valla, Erlend Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Østervold, Marius Klubb Vindbjart, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Aksnes, Linus Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Birkeland, Even Klubb Otra IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjåstad, Edvard Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Eng, Tov Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Engevik, Sturla Oma Klubb Drammen Strong Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Gigstad-Bergene, Tobias Klubb Skrautvål IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Gundersen, Pål Leo Skjellaug Klubb Geilo IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugstad, Elias Klubb Kverneland Ski Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Henriksen, Joakim Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Hofstad, Kristian Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Koksvik, Torbjørn Klubb Figgjo IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristiansen, Elias Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Njåmo, Stein Tobias Gjulem Klubb Imås, IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordaas, Jørgen Skrindsrud Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Adrian Andersen Klubb Morgedal IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Pålsson, Martin Ekeberg Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Søllesvik, Isak Solli Klubb Omvikdalen IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Tjøntveit, Mathias Taalesen Klubb Svene IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Tronrud, Sara Agnethe Granvang Klubb Nordre Land IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Vold, Nicholas Klubb Bjerkreim IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Øverland, Iver Bjerga Klubb Sauda IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri

G 14 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Sondre Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Børseth, Ola Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Eggum, Håkon Sønju Klubb Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Enes-Seberg, Marcus Enes Klubb Omvikdalen IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Espedal, Morten Klubb Bjerkreim IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Espedal, Simen Klubb Bjerkreim IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Espeli, Erik Klubb Geilo IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Frigstad, Jens Klubb Otra IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Grude, Bjørn Mossige Klubb Bjerkreim IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Gunnerød, Kolbjørn Hage Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Håverstad, Tobias Kerlefsen Klubb Birkenes IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Kittelsen, Markus Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Kleppa, Karl Haugen Klubb Beitstad IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Kolbeinsvik, Håvard Klubb Sauda IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Korshavn, Jonatan Heimdal Klubb Nordre Land IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvalbein, Andreas Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Landås, Torstein Klubb Otra IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Lehn, Thomas Lysberg Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Lie, Johannes Kolstad Klubb Birkenes IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Storm Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Ramsfjell, William Brekken Klubb Figgjo IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Rekeland, Jakob Brun Klubb Bjerkreim IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Ringli, Martin Jørstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Rysstad, David Åkre Klubb Valle IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Slettebø, Børge Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Sola, Kristoffer Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Ueland, Adrian Klubb Gjesdal IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Ueland, Marius Klubb Gjesdal IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Ustad, Håkon Milliam Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Wergeland, August Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri

G 15 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Amundsen, Anders Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Asheim, Håkon Ørmen Klubb Figgjo IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergmann, Håvard Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerkreim, Magnus Klubb Gjesdal IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Dolven, Halvor Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Eidissen, William Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Frønsdal, Steinar Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Gautvik, Einar Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Grindheim, Einar Klubb Otra IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Helle, Ole Andre Klubb Knaben og Fjotland IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Kittelsen, Markus Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Kleveland, Kristian Klubb Øvrebø IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Midtbø, Olav Haugeberg Klubb Vinje IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Myking, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Ohe, Herman Emil von der Klubb Birkenes IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Pålsson, Niklas Ekeberg Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Røed, Nils Olav Kjetså Klubb Otra IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Rørvik, Leon Zachariassen Klubb Sandnes Skiskytterlag Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandal, Sondre Klubb Sandnes Skiskytterlag Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Strømme, Christoffer Røine Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Sætre, Håvard Klubb Hovdebygda IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Søllesvik, Jonas Solli Klubb Omvikdalen IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri

G 16 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Eikil Elias Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Antonsen, Tobias Stolen Klubb Kongsberg IF Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Febakke, Anders Egeland Klubb Skarphedin, IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Folgerø, Herman Bakkane Klubb Sauda IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Fosse, Håvard Nilsen Klubb Voss IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Frey, Isak Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Furum, Casper Jacobsen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagenes, Per Strand Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Hallingstad, Magnus Klubb Kongsberg IF Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Hermansen, Morten Klubb Rein, Idrettslaget Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Holbæk, Mathias Klubb Vindbjart, IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Hovdejord, Vebjørn Klubb Heddal IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Håland, Vebjørn Salte Klubb Kverneland Ski Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, Martin Røland Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Jevanord, Henrik Klubb Moelven IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Kalve, Storm Mikael Klubb Sandnes Skiskytterlag Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjetså, Morten Klubb Otra IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Kleppa, Samuel Klubb Gjesdal IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Klette, Kolbein Olavson Klubb Viljar, IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvalbein, Oskar Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundby, Jakob Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Midtbø, Are Sæther Klubb Åmdal IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Mollestad, Thomas Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Næsset, Magnus Myhre Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Nørstegård, Syver Brøste Klubb Dombås IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Daniel Andersen Klubb Morgedal IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Røkenes, Sondre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Sporaland, Erik Klubb Figgjo IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Sælen, Robin Klubb Imås, IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Søllesvik, Johannes Borgen Klubb Sandnes Skiskytterlag Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorsen, Mats Jacob Vestmoen Klubb Ørn, IF Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Thørud, Eigil Sem Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Valla, Kristian Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Wang, Ask Grøtan Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Østervold, Sondre Klubb Vindbjart, IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Øverland, Jone Bjerga Klubb Sauda IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Øygard, Sigurd Klubb Rogne IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri

J 10 år og yngre - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Ida Dybing Klubb Sauda IL Klasse J 10 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Bru, Sanna Torkelsen Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 10 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Dybing, Mille Klubb Sauda IL Klasse J 10 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Enes-Seberg, Celina Klubb Omvikdalen IL Klasse J 10 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Frigstad, Lydia Klubb Otra IL Klasse J 10 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Gaustad, Oda Klubb Vindbjart, IL Klasse J 10 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Haga-Aamlid, Uva Martine Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 10 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Hetlelid, Johanne K Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 10 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Kjølberg, Gabrielle Vikeså Klubb Bjerkreim IL Klasse J 10 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Kleppa, Stine Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Levang, Synne Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Lunde, Agathe Klubb Suldal IL Klasse J 10 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Løyning, Johanne Fossan Klubb Sandnes IL Klasse J 10 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Maudal-Sævland, Elvira Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Maudal-Sævland, Andrine Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Mo, Synneva Laupsa Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 10 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Reinsviki, Kristine Klubb Rein, Idrettslaget Klasse J 10 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Robstad, Ea Olava Klubb Moelven IL Klasse J 10 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Sirekrok, Mari Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Steinnes, Hannah Klubb Bjerkreim IL Klasse J 10 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Sundvor, Solveig Klubb Bjerkreim IL Klasse J 10 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Søyland, Julie Rosalinn Klubb Kverneland Ski Klasse J 10 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Thorud, Martine Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 10 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Vold, Victoria Klubb Bjerkreim IL Klasse J 10 år og yngre Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engevik, Synne Oma Klubb Drammen Strong Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Espeli, Guro Klubb Geilo IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gigstad-Bergene, Eline Klubb Skrautvål IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kleveland, Anette Klubb Øvrebø IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kolbeinsvik, Frida Klubb Sauda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Larsen, Ruth-Angelica Klubb Sandnes Skiskytterlag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lefdal, Leah Maria Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ommundsen, Thea Hia Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rasdal, Emma Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Retterås, Elise Klubb Roterud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skar, Thea Galtung Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solhaug, Kamilla Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Steinnes, Maria Klubb Bjerkreim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ueland, Åsta Klubb Kverneland Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wergeland, Maria Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Øvland, Lerke Langeland Klubb Øvrebø IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enes-Seberg, Emilie Klubb Omvikdalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Flaa, Marie Lund Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Friestad, Sigrid Klubb Bjerkreim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvelvane, Julie Tronerud Klubb Bjørgum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Levang, Ane Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mo, Hedda Høen Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen, Stine Klubb Utleira IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Robstad, Sofie Margrethe Klubb Moelven IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skurve, Karoline Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vold, Astrid Klubb Bjerkreim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandhaug, Iris Tollan Klubb Roterud IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Eik, Anna Elisabeth Samland Klubb Uskedalen IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Flaa, Synne Lund Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Gaustad, Malin Klubb Vindbjart, IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Gilje, Stine Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Grindheim, Lina Klubb Otra IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Haarr-Jones, Nora Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Hauan, Astrid Klubb Otra IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Hetlelid, Karoline K Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Hotvedt, Sofie Jenum Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Kleppa, Kristina Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Martinsen, Kaja Bustnes Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Medhus, Oda Steinsland Klubb Røldal IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Nevland, Ida Sofie Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Nygård, Camilla Klubb Vindbjart, IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Paulsen, Ina Odland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn S Robstad, Kari Klubb Otra IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Sirekrok, Malena Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Skar, Nina Galtung Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Vaule, Ingrid Klubb Bjerkreim IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri

J 14 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg-Knutsen, Silje Christine Klubb Nes Ski Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Brunvatne, Julie Førli Klubb IL Skrim Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Christensen, Vilde Marie Thon Klubb Skrautvål IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Haga-Aamlid, Vilja Elise Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Heisel, Marthe Undeland Klubb Otra IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Hetlelid, Kaja Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Holbæk, Linnea Klubb Vindbjart, IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjølberg, Regine Klubb Bjerkreim IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Lefdal, Emma Elisabeth Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Levang, Nora Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunde, Maria Klubb Suldal IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Røkenes, Andrea Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Sløgedal, Helene Klubb Vindbjart, IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Sporaland, Ingvill Klubb Figgjo IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Såkvitne, Sonja Alfrida Kjørmo Klubb Tonstad IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Vika, Marie Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri

J 15 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Andresen, Maja Marie Ottersland Klubb Imås, IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Ausland, Linne Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjønnes, Kaia Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Edland, Elisa Vestvik Klubb Gjesdal IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Ertzeid, Oda Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Femsteinevik, Guro Klubb Hålandsdal IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Friestad, Marthe Klubb Bjerkreim IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Hallingstad, Andrea Hagen Klubb Gol IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Hauan, Anna Klubb Otra IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Herheim, Synne Mæland Klubb Geilo IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Hørsdal, Marie Hodne Klubb Imås, IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Kleppa, Astrid Haugen Klubb Beitstad IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Mostraum, Marie Klubb Osterøy IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Nevland, Ane Klubb Gjesdal IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Niittyviita, Rosa Klubb Finland Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Nygård, Thea Klubb Vindbjart, IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Paulsen, Sigrid Odland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Sagneskar, Ingrid Mathilde Bjørgum Klubb Valle IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Skar, Siri Galtung Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Verpe, Sigrid Marit Jonassen Klubb Vinje IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Viga, Hedda Opdahl Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri

J 16 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Axelsson, Emma Klubb Oppegård IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørgan, Mathilde Krogstie Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Due, Carina Klubb Kverneland Ski Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Embergsrud, Caroline Westad Klubb IL Skrim Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Espeli, Anna Klubb Geilo IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Fodstad, Frida Valeria Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Frigstad, Amalie Klubb Otra IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjerstad, Hedda Madeleine Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Fredrikke Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Hareland, Ane-Marie Berget Klubb Dombås IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugstad, Frida Klubb Kverneland Ski Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvamme, Kristine Louise Klubb Gjerstad IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvestad, Karoline Wergeland Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Kyllesø, Karen Malena Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Lillejordet, Dina Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Rekeland, Marie Vikeså Klubb Bjerkreim IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Roland, Ida Klubb Vindbjart, IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjæveland, Karen Klubb Bjerkreim IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Sløgedal, Hanne Klubb Vindbjart, IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Thørud, Live Johanne Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Vadder, Ingerid Klubb Morgedal IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Vinjerui, Sigrid Klubb Byrte IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri

K 17 år 2 km - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lindal, Maren Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse K 17 år 2 km Øvelse 2 km fri
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 17 år 2 km Øvelse 2 km fri

K 18 år 2 km - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Midtbø, Mia Sæther Klubb Åmdal IL Klasse K 18 år 2 km Øvelse 2 km fri
NIF-EPI02, 02
Snorre Veggan