Hopp til innhold

Ålsheiarennet SL

Se vedlagt invitasjon og program til Ålsheiarennet SL søndag 11.mars. Skiforeningen i Stavanger arrangere slalåm på søndagen og Sandnes IL Alpint storslalåm på lørdag 10. mars (programmet er likt begge dagene). Påmelding for søndagens SL innen torsdag 8.mars. Vi ønsker alle velkommen til Ålsheia!

  • Når: 11.03.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Sirdalen
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 08.03.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse G 11 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 11.03.2018 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 11.03.2018 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 11.03.2018 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 11.03.2018 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 11.03.2018 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 11.03.2018 Klasse Kvinner E Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 11.03.2018 Klasse Kvinner F Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 11.03.2018 Klasse Kvinner G Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 11.03.2018 Klasse Kvinner H Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 11.03.2018 Klasse Kvinner I Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 11.03.2018 Klasse Kvinner J Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 11.03.2018 Klasse Kvinner K Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 11.03.2018 Klasse Kvinner L Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 11.03.2018 Klasse Kvinner M Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 11.03.2018 Klasse Kvinner N Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 11.03.2018 Klasse Kvinner O Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 11.03.2018 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 11.03.2018 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse Menn E Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 11.03.2018 Klasse Menn F Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 11.03.2018 Klasse Menn G Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 11.03.2018 Klasse Menn H Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 11.03.2018 Klasse Menn I Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 11.03.2018 Klasse Menn J Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 11.03.2018 Klasse Menn K Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 11.03.2018 Klasse Menn L Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 11.03.2018 Klasse Menn M Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 11.03.2018 Klasse Menn N Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 11.03.2018 Klasse Menn O Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 11.03.2018 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 11.03.2018 Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 11.03.2018 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 11.03.2018 Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Embergsrud, Jonas Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Knutsen, Eskil Bø Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Løvik, Emil Ramsfjell Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Thorvik, Bendik Aadnøy Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 11 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Middelthon-Heggheim, August Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Smith, Lachlan Maxwell Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Vaaland, Rein Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mimic, Sergei Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Asheim, Dan Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kjellerød, Thomas Mæle Klubb Sandnes IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wold, Mathias Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asheim, Rudy Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hamre, Sebastian Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Husebø, Remi Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Middelthon-Heggheim, Herman Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Eirik Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Tandrevold, Marius Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dybing, Theo Dørheim Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Dørheim, Pelle Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Torjus Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Karoliussen, Sverre Bøgwald Klubb Sandnes IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Liland-Vik, Ludvig Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Randulff, Jørgen Stecher Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Sundvor, Oscar Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Waldmann, Jo Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm

G 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asheim, Storm Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Dybing, Leon Dørheim Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Kjellerød, Marius Mæle Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Osmundsen, Jesper Rødstøl Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Ramsvik, Max Montagu Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Smith, Aron Maxwell Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Wold, Henrik Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Oda Skaret Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Dørheim, Pia Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Tilde Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Karoliussen, Signe Bøgwald Klubb Sandnes IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Knutsen, Ida Bø Klubb Sandnes IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Liland-Vik, Mathilde Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Oda Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Østvoll, Linnea Klubb Sandnes IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gabrielsen, Stine Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hamre, Mille Klubb Sandnes IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Korneliussen, Mia Klubb Sandnes IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Rød, Mariell Micabalo Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Smith, Amalie Maxwell Klubb Sandnes IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sundvor, Vilde Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bråstein, Stine Søndervik Klubb Sandnes IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Jensen, Synne Flatheim Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Korneliussen, Thea Margrethe Klubb Sandnes IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Mimic, Andrea Klubb Sandnes IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Pedersen, Tuva Søndervik Klubb Sandnes IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Reinsnes, Rebekka Røsok Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dørheim, Rikke Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Gabrielsen, Lena Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Gabrielsen, Rikke Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Karoliussen, Solveig Bøgwald Klubb Sandnes IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Løvik, Eira Ramsfjell Klubb Sandnes IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Osmundsen, Ulla Rødstøl Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Skjæveland, Live Meland Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Stecher, Helle Randulff Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Sundvor, Emma Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Sundvor, Tiril Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Sundvor, Oda Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Søiland-Knutsen, Hermine Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm

J 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Middelthon-Heggheim, Emma Klubb Sandnes IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Skjæveland, Lotte Meland Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 9 år Øvelse Slalåm

Menn B Masters Junior - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Tom Kristian Roland Klubb Sandnes IL Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm
nif-epi04, 04
Lars O. Berge