Hopp til innhold

Haukelirennet 2018 KM SSL OG SL

KM SSL OG SL Haukelirennet 24 og 25 februar, Alpint slalåm og storslalåm (se vedlegg (dokumenter) for mer informasjon)

  • Når: 24.2 - 25.02.2018
  • Hvor: Haukelifjell Skisenter
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 21.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 25.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2018 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2018 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2018 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2018 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2018 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 24.02.2018 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 25.02.2018 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2018 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2018 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 24.02.2018 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 25.02.2018 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 24.02.2018 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 25.02.2018 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 24.02.2018 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 25.02.2018 Klasse Kvinner E Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 24.02.2018 Klasse Kvinner E Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 25.02.2018 Klasse Kvinner F Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 24.02.2018 Klasse Kvinner F Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 25.02.2018 Klasse Kvinner G Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 24.02.2018 Klasse Kvinner G Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 25.02.2018 Klasse Kvinner H Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 24.02.2018 Klasse Kvinner H Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 25.02.2018 Klasse Kvinner I Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 24.02.2018 Klasse Kvinner I Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 25.02.2018 Klasse Kvinner J Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 24.02.2018 Klasse Kvinner J Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 25.02.2018 Klasse Kvinner K Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 24.02.2018 Klasse Kvinner K Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 25.02.2018 Klasse Kvinner L Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 24.02.2018 Klasse Kvinner L Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 25.02.2018 Klasse Kvinner M Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 24.02.2018 Klasse Kvinner M Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 25.02.2018 Klasse Kvinner N Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 24.02.2018 Klasse Kvinner N Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 25.02.2018 Klasse Kvinner O Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 24.02.2018 Klasse Kvinner O Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 25.02.2018 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 24.02.2018 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 25.02.2018 Klasse Menn E Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 24.02.2018 Klasse Menn E Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 25.02.2018 Klasse Menn F Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 24.02.2018 Klasse Menn F Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 25.02.2018 Klasse Menn G Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 24.02.2018 Klasse Menn G Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 25.02.2018 Klasse Menn H Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 24.02.2018 Klasse Menn H Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 25.02.2018 Klasse Menn I Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2018 Klasse Menn I Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 25.02.2018 Klasse Menn J Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 24.02.2018 Klasse Menn J Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 25.02.2018 Klasse Menn K Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 24.02.2018 Klasse Menn K Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 25.02.2018 Klasse Menn L Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 24.02.2018 Klasse Menn L Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 25.02.2018 Klasse Menn M Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 24.02.2018 Klasse Menn M Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 25.02.2018 Klasse Menn N Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 24.02.2018 Klasse Menn N Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 25.02.2018 Klasse Menn O Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 24.02.2018 Klasse Menn O Øvelse Storslalåm Startkontingent 150

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Teodor Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Haugland, Eirik Klubb Skade, IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Knutsen, Eskil Bø Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Nygård, Eskil Øvergård Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Nygård, Even Øvergård Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Teodor Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugland, Eirik Klubb Skade, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Knutsen, Eskil Bø Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Nygård, Eskil Øvergård Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Nygård, Even Øvergård Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Jakob Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Frantzen, Heine Klubb Rjukan IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Jenbergsen, Luca Spak Klubb Rjukan IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Middelthon-Heggheim, August Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mimic, Sergei Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Olsson, Carl Viktor Klubb Rjukan IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Rue, Vegard Funderud Klubb Rjukan IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Rusten, Toralf Klubb Sauda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Samuelsen, Jens Kristian Klubb Rjukan IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Smith, Lachlan Maxwell Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vaaland, Rein Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Velde, Jesper Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Jakob Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Frantzen, Heine Klubb Rjukan IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Jenbergsen, Luca Spak Klubb Rjukan IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Middelthon-Heggheim, August Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mimic, Sergei Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsson, Carl Viktor Klubb Rjukan IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Rue, Vegard Funderud Klubb Rjukan IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Rusten, Toralf Klubb Sauda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Samuelsen, Jens Kristian Klubb Rjukan IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Smith, Lachlan Maxwell Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vaaland, Rein Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Velde, Jesper Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Asheim, Dan Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bøe, Marius Fresvik Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Frantzen, Gaute Klubb Rjukan IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Haraldseid, Erik Hamre Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Tor Kjetil Verpe Klubb Skarphedin, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kjellerød, Thomas Mæle Klubb Sandnes IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nordvik, Mats Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Pladsen, Eirik Klubb Skarphedin, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stielstra, Järvi Kjetil Klubb Sauda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sørensen, Jarl Emil Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vikse, Nikolai Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wold, Mathias Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Asheim, Dan Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bøe, Marius Fresvik Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Frantzen, Gaute Klubb Rjukan IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Haraldseid, Erik Hamre Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Tor Kjetil Verpe Klubb Skarphedin, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjellerød, Thomas Mæle Klubb Sandnes IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordvik, Mats Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Pladsen, Eirik Klubb Skarphedin, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stielstra, Järvi Kjetil Klubb Sauda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Svåsand, Marius Storhaug Klubb Odda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Jarl Emil Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vikse, Nikolai Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wold, Mathias Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asheim, Rudy Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bergin Tveit, Mathias Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Halseide, Helge Rognerud Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Halseide, Simon Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hamre, Sebastian Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Middelthon-Heggheim, Herman Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Olsson, Gustav André Klubb Rjukan IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Eirik Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Stokke, Trym Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asheim, Rudy Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bergin Tveit, Mathias Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Halseide, Helge Rognerud Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Halseide, Simon Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hamre, Sebastian Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Middelthon-Heggheim, Herman Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsson, Gustav André Klubb Rjukan IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Eirik Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Stokke, Trym Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Tandrevold, Marius Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dybing, Theo Dørheim Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Dørheim, Pelle Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Torjus Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Sørensen, Tim Felix Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dybing, Theo Dørheim Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Dørheim, Pelle Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Torjus Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Tim Felix Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asheim, Storm Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Asla-Jakobsen, Thias Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Dybing, Leon Dørheim Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Kjellerød, Marius Mæle Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Smith, Aron Maxwell Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Wold, Henrik Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Ørnes, Cornelius Mogen Klubb Rjukan IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Østebøvik, Halvard Andreas Knutsen Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asheim, Storm Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Asla-Jakobsen, Thias Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Dybing, Leon Dørheim Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjellerød, Marius Mæle Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Lægreid, Simen Klubb Odda IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Macek, Jakob Klubb Rjukan IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Smith, Aron Maxwell Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Wold, Henrik Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Ørnes, Cornelius Mogen Klubb Rjukan IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Østebøvik, Halvard Andreas Knutsen Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Oda Skaret Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Bøe, Maiken Fresvik Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Dørheim, Pia Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Tilde Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Knutsen, Ida Bø Klubb Sandnes IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Liland-Vik, Mathilde Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Oda Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Oda Skaret Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Bøe, Maiken Fresvik Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Dørheim, Pia Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Tilde Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Knutsen, Ida Bø Klubb Sandnes IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Liland-Vik, Mathilde Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Oda Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Sanne Haug Klubb Sauda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gabrielsen, Stine Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hamre, Mille Klubb Sandnes IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Ingrid Verpe Klubb Skarphedin, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Langkås, Jenny Klubb Skarphedin, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Rue, Kaja Kjus Klubb Rjukan IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Smith, Amalie Maxwell Klubb Sandnes IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vikse, Sanne Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Sanne Haug Klubb Sauda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gabrielsen, Stine Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hamre, Mille Klubb Sandnes IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Ingrid Verpe Klubb Skarphedin, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Langkås, Jenny Klubb Skarphedin, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lægreid, Andrine Klubb Odda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Rue, Kaja Kjus Klubb Rjukan IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Smith, Amalie Maxwell Klubb Sandnes IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vikse, Sanne Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosstveit, Signe Klubb Sauda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Håheim, Siri Klubb Sauda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kvarven, Ella Bredland Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Leithe, Jørgine Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Solbrekk, Tuva Moe Klubb Sauda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stokke, Nora Klubb Skien Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Velde, Mathilde Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosstveit, Signe Klubb Sauda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Håheim, Siri Klubb Sauda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvarven, Ella Bredland Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Leithe, Jørgine Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Solbrekk, Tuva Moe Klubb Sauda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stokke, Nora Klubb Skien Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Velde, Mathilde Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Marte Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Marte Pensgaard Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Haugland, Ine Klubb Skade, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Jensen, Synne Flatheim Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Mimic, Andrea Klubb Sandnes IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Pedersen, Tuva Søndervik Klubb Sandnes IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Reinsnes, Rebekka Røsok Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Tønnessen, Hedvig Theodine Engh Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Wendelborg, Oda Karoline Klubb Skarphedin, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Marte Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Marte Pensgaard Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugland, Ine Klubb Skade, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Jensen, Synne Flatheim Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mimic, Andrea Klubb Sandnes IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Pedersen, Tuva Søndervik Klubb Sandnes IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Reinsnes, Rebekka Røsok Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Tønnessen, Hedvig Theodine Engh Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Wendelborg, Oda Karoline Klubb Skarphedin, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dørheim, Rikke Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Frantzen, Ane Klubb Rjukan IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Macek, Maja Klubb Rjukan IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dørheim, Rikke Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Frantzen, Ane Klubb Rjukan IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Macek, Maja Klubb Rjukan IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvarven, Annie Bredland Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Kvarven, Lotte Bredland Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Middelthon-Heggheim, Emma Klubb Sandnes IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvarven, Annie Bredland Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvarven, Lotte Bredland Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Middelthon-Heggheim, Emma Klubb Sandnes IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm

Junior I M 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hovda, Eivind Klubb Plogen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Løvdal, Ulrik Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I M 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugland, Ørjan Klubb Skade, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Hovda, Eivind Klubb Plogen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm

Menn I - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Stangeland, Einar Vignir Klubb Skien Alpinklubb Klasse Menn I Øvelse Slalåm
NIF-EPI02, 02
Snorre Veggan