Hopp til innhold

Kverneland Bil Volvorennet

Kvalifiseringsrenn Slalåm og storslalåm Rennsponsor er Kverneland Bil Jæren

  • Når: 3.2 - 04.02.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Sirdal
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 31.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 03.02.2018 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 04.02.2018 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Embergsrud, Jonas Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Knutsen, Eskil Bø Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Ryberg, Trym Klokk Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brathetland, Sander Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Embergsrud, Jonas Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Føyn, Kasper Lyssand Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Knutsen, Eskil Bø Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Ryberg, Trym Klokk Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Harsheim, Jørgen Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Middelthon-Heggheim, August Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mimic, Sergei Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Rusten, Toralf Klubb Sauda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Smith, Lachlan Maxwell Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vaaland, Rein Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Velde, Jesper Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Harsheim, Jørgen Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Middelthon-Heggheim, August Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mimic, Sergei Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Rusten, Toralf Klubb Sauda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Smith, Lachlan Maxwell Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vaaland, Rein Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Velde, Jesper Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Asheim, Dan Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bøe, Marius Fresvik Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Haraldseid, Erik Hamre Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kjellerød, Thomas Mæle Klubb Sandnes IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nevøy, Jakob Klubb Sandnes IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nordvik, Mats Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stielstra, Järvi Kjetil Klubb Sauda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vikse, Nikolai Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wold, Mathias Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Asheim, Dan Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bøe, Marius Fresvik Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Haraldseid, Erik Hamre Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjellerød, Thomas Mæle Klubb Sandnes IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nevøy, Jakob Klubb Sandnes IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordvik, Mats Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stielstra, Järvi Kjetil Klubb Sauda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vikse, Nikolai Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wold, Mathias Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asheim, Rudy Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bergin Tveit, Mathias Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hamre, Sebastian Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Husebø, Remi Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Middelthon-Heggheim, Herman Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Eirik Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Tandrevold, Marius Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asheim, Rudy Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bergin Tveit, Mathias Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hamre, Sebastian Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Middelthon-Heggheim, Herman Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Eirik Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Tandrevold, Marius Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dybing, Theo Dørheim Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Dørheim, Pelle Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Eide, Dennis Mysing Klubb Sandnes IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Jonathan Juell Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Torjus Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Liland-Vik, Ludvig Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Sundvor, Oscar Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brathetland, Marius Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Brathetland, Petter Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Dybing, Theo Dørheim Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Dørheim, Pelle Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Eide, Dennis Mysing Klubb Sandnes IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Jonathan Juell Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Holbæk, Henrik Robberstad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Torjus Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Karoliussen, Sverre Bøgwald Klubb Sandnes IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Liland-Vik, Ludvig Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Randulff, Jørgen Stecher Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sundvor, Oscar Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Waldmann, Jo Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asheim, Storm Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Asla-Jakobsen, Thias Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Dybing, Leon Dørheim Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Harsheim, Ola Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Kjellerød, Marius Mæle Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Osmundsen, Jesper Rødstøl Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Ramsvik, Max Montagu Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Smith, Aron Maxwell Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Thorvik, Bendik Aadnøy Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Wold, Henrik Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Øglænd, Jørgen Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asheim, Storm Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Asla-Jakobsen, Thias Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Dybing, Leon Dørheim Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Harsheim, Ola Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjellerød, Marius Mæle Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Osmundsen, Jesper Rødstøl Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Ramsvik, Max Montagu Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Smith, Aron Maxwell Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Thorvik, Bendik Aadnøy Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Wold, Henrik Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Øglænd, Jørgen Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Oda Skaret Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Bøe, Maiken Fresvik Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Dørheim, Pia Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Tilde Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Knutsen, Ida Bø Klubb Sandnes IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Liland-Vik, Mathilde Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Sletvold, Aylinn Klubb Sandnes IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Oda Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Østerhus-Thorvik, Sofia Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Østvoll, Linnea Klubb Sandnes IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Oda Skaret Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Bøe, Maiken Fresvik Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Dørheim, Pia Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Tilde Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Karoliussen, Signe Bøgwald Klubb Sandnes IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Knutsen, Ida Bø Klubb Sandnes IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Liland-Vik, Mathilde Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sletvold, Aylinn Klubb Sandnes IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Oda Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Østerhus-Thorvik, Sofia Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Østvoll, Linnea Klubb Sandnes IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Sanne Haug Klubb Sauda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gabrielsen, Stine Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hamre, Mille Klubb Sandnes IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Korneliussen, Mia Klubb Sandnes IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Smith, Amalie Maxwell Klubb Sandnes IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vikse, Sanne Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Øglænd, Maren Klubb Sandnes IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Sanne Haug Klubb Sauda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gabrielsen, Stine Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hamre, Mille Klubb Sandnes IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Korneliussen, Mia Klubb Sandnes IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Rød, Mariell Micabalo Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Smith, Amalie Maxwell Klubb Sandnes IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vikse, Sanne Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Øglænd, Maren Klubb Sandnes IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosstveit, Signe Klubb Sauda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Håheim, Siri Klubb Sauda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kvarven, Ella Bredland Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Leithe, Jørgine Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Solbrekk, Tuva Moe Klubb Sauda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sundvor, Vilde Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Velde, Mathilde Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosstveit, Signe Klubb Sauda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Håheim, Siri Klubb Sauda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvarven, Ella Bredland Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Leithe, Jørgine Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Solbrekk, Tuva Moe Klubb Sauda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sundvor, Vilde Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Velde, Mathilde Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Marte Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Jensen, Synne Flatheim Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Korneliussen, Thea Margrethe Klubb Sandnes IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Mimic, Andrea Klubb Sandnes IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Pedersen, Tuva Søndervik Klubb Sandnes IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sundvor, Marthe Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Tønnessen, Hedvig Theodine Engh Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Marte Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Jensen, Synne Flatheim Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Korneliussen, Thea Margrethe Klubb Sandnes IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mimic, Andrea Klubb Sandnes IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Pedersen, Tuva Søndervik Klubb Sandnes IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sundvor, Marthe Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Tønnessen, Hedvig Theodine Engh Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dørheim, Rikke Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Gabrielsen, Lena Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Gabrielsen, Rikke Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Osmundsen, Ulla Rødstøl Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Ryberg, Oda Klokk Klubb Sandnes IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Sundvor, Emma Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Sundvor, Tiril Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Sundvor, Oda Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Thorvik, Mia Aadnøy Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Østerhus-thorvik, Livia Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dørheim, Rikke Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Gabrielsen, Lena Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Gabrielsen, Rikke Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Holbæk, Karen Robberstad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Karoliussen, Solveig Bøgwald Klubb Sandnes IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Osmundsen, Ulla Rødstøl Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Ryberg, Oda Klokk Klubb Sandnes IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Stecher, Helle Randulff Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sundvor, Emma Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sundvor, Tiril Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sundvor, Oda Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Thorvik, Mia Aadnøy Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Østerhus-thorvik, Livia Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Thelma Juell Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Middelthon-Heggheim, Emma Klubb Sandnes IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Thelma Juell Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Middelthon-Heggheim, Emma Klubb Sandnes IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Søiland-Knutsen, Hermine Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm

Menn B Masters Junior - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dale, Espen Klubb Sandnes IL Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Tom Kristian Roland Klubb Sandnes IL Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm
Navn Marthinussen, Rune Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm
Navn Svaboe, Alexander Klubb Sandnes IL Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm
Navn Svaboe, Kåre Klubb Sandnes IL Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm

Menn B Masters Junior - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dale, Espen Klubb Sandnes IL Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Tom Kristian Roland Klubb Sandnes IL Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Storslalåm
Navn Kjellerød, Jørgen Klubb Sandnes IL Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Storslalåm
Navn Ruud, Hans Arthur Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Storslalåm
Navn Svaboe, Alexander Klubb Sandnes IL Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Storslalåm
Navn Svaboe, Kåre Klubb Sandnes IL Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Storslalåm
NIF-EPI03, 03
Snorre Veggan