Hopp til innhold

Sirdalsstafetten

Stafett

  • Når: 21.03.2018
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Sirdal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 19.03.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 21.03.2018 Klasse Gutter 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2018 Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2018 Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2018 Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2018 Klasse Jenter 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2018 Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2018 Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2018 Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2018 Klasse Junior Kvinner Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 345
Start 21.03.2018 Klasse Junior Menn Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 345 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2018 Klasse Senior Kvinner Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390
Start 21.03.2018 Klasse Senior Menn Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2018 Klasse Senior Miljø Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 345

Påmeldte deltagere

Gutter 10 år og yngre - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattebø, René Klubb Bjerkreim IL Klasse Gutter 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Friestad, Ola Klubb Bjerkreim IL Klasse Gutter 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hagen, Tormod Klubb Sandnes IL Klasse Gutter 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hagen, Vetle Klubb Sandnes IL Klasse Gutter 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hegre, Fredrik Klubb Sirdal Skilag Klasse Gutter 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jarosz, Olivier Klubb Sirdal Skilag Klasse Gutter 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Karoliussen, Solveig Bøgwald Klubb Sirdal Skilag Klasse Gutter 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Karoliussen, Sverre Bøgwald Klubb Sirdal Skilag Klasse Gutter 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjølberg, Håkon Klubb Bjerkreim IL Klasse Gutter 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjølberg, Mathias Klubb Bjerkreim IL Klasse Gutter 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvalvågnes, Theodor Klubb Sirdal Skilag Klasse Gutter 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvalvågnes, Viljar Klubb Sirdal Skilag Klasse Gutter 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lobekk, Ole Bakka Klubb Sandnes IL Klasse Gutter 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myhra, Aleksander Tjørhom Klubb Sirdal Skilag Klasse Gutter 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myhre, Trym Klubb Sirdal Skilag Klasse Gutter 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Niebuda, Emil Klubb Sandnes IL Klasse Gutter 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nilsen, Vetle Klubb Sirdal Skilag Klasse Gutter 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Oftedal, Vebjørn Klubb Sandnes IL Klasse Gutter 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rekeland, Johannes Klubb Bjerkreim IL Klasse Gutter 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sade, Karlis Klubb Sirdal Skilag Klasse Gutter 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sinnes, Johan Klubb Sirdal Skilag Klasse Gutter 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sola, Theodor Klubb Sandnes IL Klasse Gutter 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strømsvåg, Karoline Morel Klubb Sirdal Skilag Klasse Gutter 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sundvor, Magnus Klubb Bjerkreim IL Klasse Gutter 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Svanes-Kolbeinsen, Lars Klubb Sirdal Skilag Klasse Gutter 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tjørhom, Isak Andreas Klubb Sirdal Skilag Klasse Gutter 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper

Gutter 11-12 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjåstad, Edvard Klubb Sandnes IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dyrøy, Andreas Lindefjell Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjøse, Markus Klungland Klubb Bjerkreim IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Herikstad, Roar Klubb Bjerkreim IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjosavik, Thomas Klubb Sandnes IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Løyning, Herman Klubb Bjerkreim IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Slettebø, Nikolai Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strand, Marcelo Hetland Klubb Sandnes IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Våge, Magnus Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper

Gutter 13-14 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Linus Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eritsland, Trym Klubb Sandnes IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Espedal, Morten Klubb Bjerkreim IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Espedal, Simen Klubb Bjerkreim IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grude, Bjørn Mossige Klubb Bjerkreim IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvalbein, Andreas Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rekeland, Jakob Brun Klubb Bjerkreim IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Slettebø, Børge Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sola, Kristoffer Klubb Sandnes IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper

Gutter 15-16 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagenes, Per Strand Klubb Sandnes IL Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hegre, Mathias Klubb Sirdal Skilag Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvalbein, Oskar Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nilsen, Vebjørn Molvik Klubb Sandnes IL Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tjørhom, Aslak Klubb Sirdal Skilag Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tjørhom, Johan Klubb Sirdal Skilag Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper

Jenter 10 år og yngre - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyrøy, Mathilde Lindefjell Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse Jenter 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Erfjord, Anne Nærland Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse Jenter 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Erfjord, Tonje Nærland Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse Jenter 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjøse, Ingrid Klungland Klubb Bjerkreim IL Klasse Jenter 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grubben, Oda Klubb Sirdal Skilag Klasse Jenter 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hetland, Maia Klubb Sandnes IL Klasse Jenter 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Josdal, Ina Sinnes Klubb Sirdal Skilag Klasse Jenter 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjølberg, Gabrielle Vikeså Klubb Bjerkreim IL Klasse Jenter 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjølvik, Eline Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse Jenter 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lobekk, Live Bakka Klubb Sandnes IL Klasse Jenter 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lobekk, Magnus Bakka Klubb Sandnes IL Klasse Jenter 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Martinsen, Lea Aase Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse Jenter 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Muff, Valborg Marie Kjetilstad Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse Jenter 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Steinnes, Hannah Klubb Bjerkreim IL Klasse Jenter 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Steinnes, Maria Klubb Bjerkreim IL Klasse Jenter 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sundvor, Solveig Klubb Bjerkreim IL Klasse Jenter 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Svela, Marie Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse Jenter 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Svela, Leonora Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse Jenter 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tjørhom, Johanna Klubb Sirdal Skilag Klasse Jenter 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper

Jenter 11-12 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattebø, Emma Klubb Bjerkreim IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fidjeland, Ingvild Nygård Klubb Sirdal Skilag Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fidjeland-Skilnand, Miriam Klubb Sirdal Skilag Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Friestad, Sigrid Klubb Bjerkreim IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grubben, Lisa Klubb Sirdal Skilag Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Karoliussen, Signe Bøgwald Klubb Sirdal Skilag Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjølvik, Julie Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Krogedal, Maren Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvalvågnes, Serine Klubb Sirdal Skilag Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Muff, Johanna Kjetilstad Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Norheim, Frida Klubb Sirdal Skilag Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Paulsen, Ina Odland Klubb Bjerkreim IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vaule, Ingrid Klubb Bjerkreim IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper

Jenter 13-14 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eritsland, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Friestad, Marthe Klubb Bjerkreim IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjølberg, Regine Klubb Bjerkreim IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nilsen, Kari Molvik Klubb Sandnes IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Paulsen, Sigrid Odland Klubb Bjerkreim IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strand, Karina Andrea Klubb Sandnes IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper

Jenter 15-16 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjorland, Ida Skånvik Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lindal, Maren Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Oltedal, Randi Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Oltedal, Maria Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rekeland, Marie Vikeså Klubb Bjerkreim IL Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sagflaat, Nora Oline Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjæveland, Karen Klubb Bjerkreim IL Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strand, Ana Delfi Klubb Sandnes IL Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tjåland, Sunniva Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper

Junior Menn - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, Alf Egil Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse Junior Menn Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Steinum, Andreas Benjamin Halle Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse Junior Menn Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tjåland, Tomas Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse Junior Menn Øvelse Stafett 3 etapper

Senior Menn - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eritsland, Asbjørn Klubb Sandnes IL Klasse Senior Menn Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hagen, Torstein Klubb Sandnes IL Klasse Senior Menn Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hagenes, Karstein Klubb Sandnes IL Klasse Senior Menn Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvalbein, Asgeir Martin Klubb Sandnes IL Klasse Senior Menn Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lobekk, Oddbjørn Klubb Sandnes IL Klasse Senior Menn Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Odland, Jakob Klubb Bjerkreim IL Klasse Senior Menn Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Oftedal, Sigurd Risa Klubb Sandnes IL Klasse Senior Menn Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solberg, Oskar Klubb Bjerkreim IL Klasse Senior Menn Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sundvor, Bjørn Klubb Bjerkreim IL Klasse Senior Menn Øvelse Stafett 3 etapper
NIF-EPI02, 02
Snorre Veggan