Hopp til innhold

Markensrennet 2017

  • Når: 01.10.2017
  • Oppstart: 15:00
  • Hvor: Vikeså
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 28.09.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 01.10.2017 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.10.2017 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.10.2017 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.10.2017 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.10.2017 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.10.2017 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.10.2017 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.10.2017 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0
Start 01.10.2017 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.10.2017 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.10.2017 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.10.2017 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.10.2017 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.10.2017 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.10.2017 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.10.2017 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.10.2017 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.10.2017 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.10.2017 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.10.2017 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.10.2017 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.10.2017 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0
Start 01.10.2017 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0
Start 01.10.2017 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.10.2017 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0
Start 01.10.2017 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0
Start 01.10.2017 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

Felles 7 år - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gilje, Julie Klubb Gjesdal IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Martinsen, Anine Aase Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Sirekrok, Ingrid Klubb Gjesdal IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Slettebø, Edvard Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri felles

G 10 år - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Håland, Torjus Klubb Figgjo IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Idsøe, Vincent Nerona Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Kjølberg, Mathias Klubb Bjerkreim IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Rekeland, Johannes Klubb Bjerkreim IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Sirekrok, Olav Klubb Gjesdal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Sundvor, Magnus Klubb Bjerkreim IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Vold, Lucas Klubb Bjerkreim IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Våge, Magnus Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri felles

G 11 år - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amdal, Knut Halvor Klubb Figgjo IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Håland, Henrik Sleire Klubb Kverneland Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Oftedal, Livar Klubb Gjesdal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Slettebø, Nikolai Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Tjessem, Benjamin Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Tollefsen, Torje Klubb Bjerkreim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles

G 12 år - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjåstad, Edvard Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Gjøse, Markus Klungland Klubb Bjerkreim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Haugstad, Elias Klubb Kverneland Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Kjosavik, Thomas Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Koksvik, Torbjørn Klubb Figgjo IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Løyning, Herman Klubb Bjerkreim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Mauland, Marius Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Strand, Marcelo Hetland Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Vold, Nicholas Klubb Bjerkreim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles

G 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espedal, Morten Klubb Bjerkreim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Espedal, Simen Klubb Bjerkreim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kvalbein, Andreas Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ramsfjell, William Brekken Klubb Figgjo IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Rekeland, Jakob Brun Klubb Bjerkreim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Slettebø, Børge Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles

G 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkreim, Magnus Klubb Gjesdal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lunåsmo, Sondre Klubb Kverneland Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles

G 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Håland, Vebjørn Salte Klubb Kverneland Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kleppa, Samuel Klubb Gjesdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kvalbein, Oskar Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nilsen, Vebjørn Molvik Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Solberg, Jonas Klubb Bjerkreim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Thomassen, Torkel Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles

G 8 år - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Friestad, Ola Klubb Bjerkreim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Gjedrem, Sigurd Mortenssønn Klubb Bjerkreim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Håland, Ola Klubb Figgjo IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Kjølberg, Håkon Klubb Bjerkreim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Maudal-Sævland, Jonathan Klubb Gjesdal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Maudal-Sævland, Alexander Klubb Gjesdal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles

G 9 år - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Noah Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Håland, Martin Klubb Kverneland Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Koksvik, Fredrik Klubb Figgjo IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Krogedal, Espen Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Reve, Andreas Undheim Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Skurve, Martin Klubb Gjesdal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Søyland, Alexander Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Tollefsen, Trym Klubb Bjerkreim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri felles

J 10 år - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjøse, Ingrid Klungland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Steinnes, Maria Klubb Bjerkreim IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Svela, Marie Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri felles

J 11 år - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Erfjord, Anne Nærland Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Friestad, Sigrid Klubb Bjerkreim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Kydland, Lisa Klubb Bjerkreim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Levang, Ane Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Lunåsmo, Oda Klubb Kverneland Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Nærland, Lena Versland Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Skurve, Karoline Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles

J 12 år - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gilje, Stine Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Kleppa, Kristina Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Krogedal, Maren Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Muff, Johanna Kjetilstad Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Nevland, Ida Sofie Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Paulsen, Ina Odland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Petterson, Synne Skeie Klubb Bjerkreim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Sirekrok, Malena Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Strand, Karina Andrea Klubb Sandnes IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Vaule, Ingrid Klubb Bjerkreim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles

J 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Edland, Elisa Vestvik Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kjølberg, Regine Klubb Bjerkreim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Levang, Nora Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles

J 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drøpping, Marie Fossdal Klubb Kverneland Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Friestad, Marthe Klubb Bjerkreim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Paulsen, Sigrid Odland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles

J 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Due, Carina Klubb Kverneland Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gjedrem, Maria Klubb Bjerkreim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Haugstad, Frida Klubb Kverneland Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rekeland, Marie Vikeså Klubb Bjerkreim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skjæveland, Karen Klubb Bjerkreim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Strand, Ana Delfi Klubb Sandnes IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles

J 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austerå, Synnøve Klubb Kverneland Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Staavi, Celina Karin Staurland Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tjåland, Sunniva Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles

J 8 år - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Karlsen, Lerke Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Kleppa, Stine Klubb Gjesdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Levang, Synne Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Maudal-Sævland, Andrine Klubb Gjesdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Rosenskjold-Olsen, Henriette Eaves Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Sirekrok, Mari Klubb Gjesdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Skjæveland, Betsy Klubb Bjerkreim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Steinnes, Hannah Klubb Bjerkreim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Sundvor, Solveig Klubb Bjerkreim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Svela, Leonora Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Vold, Victoria Klubb Bjerkreim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri felles

J 9 år - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Erfjord, Tonje Nærland Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Fosså, Vår Naaden Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Kjølberg, Gabrielle Vikeså Klubb Bjerkreim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Martinsen, Lea Aase Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Maudal-Sævland, Elvira Klubb Gjesdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Muff, Valborg Marie Kjetilstad Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Reve, Ingrid Undheim Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Rosenskjold-Olsen, Benedicte Eaves Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri felles

K 17 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nevland, Hedda Klubb Bjerkreim IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles

K 18 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ravndal, Linn Klubb Gjesdal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles

M 17 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Odland, Jakob Klubb Bjerkreim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Strand, Martin Hetland Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Vaule, Odd Erlend Klubb Bjerkreim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
nif-epi04, 04