Hopp til innhold

Bjerkreim Tour Dag 3

Alle klasser går klassisk (Står fri på klasse Felles 7 år) Felles 7 år 1 x 600m 8 og 9 års klasse 1 x 800m 10 og 11 års klasse 2 x 800m 12 årsklasse 1 x 2km 13, 14, 15, 16 års klassene 2 x 2km K17 til Kvinner senior 2 x 2km M17 til Menn senior 4 x 2km

  • Når: 14.01.2018
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Feed
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 14.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 7 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosså, Henrik Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Gilje, Julie Klubb Gjesdal IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjøse, Herborg Klungland Klubb Bjerkreim IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Grude, Hanne Klubb Helleland IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Vetle Klubb Sandnes IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Ivesdal, Tuva Brattebø Klubb Bjerkreim IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunåsmo, Mari Klubb Kverneland Ski Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Midbrød, Kristian Klubb Bjerkreim IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Sirekrok, Ingrid Klubb Gjesdal IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Slettebø, Edvard Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundvor, Karsten Klubb Bjerkreim IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Thanem, Iben Alice Klubb Bjerkreim IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Vold, Kristina Klubb Bjerkreim IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Tormod Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haug, Magnus Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Idsøe, Vincent Nerona Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjølberg, Mathias Klubb Bjerkreim IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rekeland, Johannes Klubb Bjerkreim IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sirekrok, Olav Klubb Gjesdal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sola, Theodor Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundvor, Magnus Klubb Bjerkreim IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Urdal, Magnus Kapstad Klubb Helleland IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vold, Lucas Klubb Bjerkreim IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haga-Aamlid, Gabriel Johannes Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Håland, Henrik Sleire Klubb Kverneland Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Slettebø, Nikolai Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tollefsen, Torje Klubb Bjerkreim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Linus Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjøse, Markus Klungland Klubb Bjerkreim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugstad, Elias Klubb Kverneland Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holmebakken, Elling Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjosavik, Thomas Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løyning, Herman Klubb Bjerkreim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Marcelo Hetland Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vold, Nicholas Klubb Bjerkreim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espedal, Morten Klubb Bjerkreim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Espedal, Simen Klubb Bjerkreim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grude, Bjørn Mossige Klubb Helleland IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvalbein, Andreas Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Landås, Torstein Klubb Otra IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rekeland, Jakob Brun Klubb Bjerkreim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Slettebø, Børge Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sola, Kristoffer Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorsen, Thomas Klubb Imås, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Urdal, Henrik Kapstad Klubb Helleland IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkreim, Magnus Klubb Gjesdal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lunåsmo, Sondre Klubb Kverneland Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blom, Thomas Klubb Imås, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Jan Ronny Abusland Klubb Imås, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagenes, Per Strand Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Håland, Vebjørn Salte Klubb Kverneland Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kleppa, Samuel Klubb Gjesdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvalbein, Oskar Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lossius, Hans Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mykland, Aadne Klubb Imås, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Vebjørn Molvik Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solberg, Jonas Klubb Bjerkreim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sælen, Robin Klubb Imås, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espeland, Celian Klubb Gjesdal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Friestad, Ola Klubb Bjerkreim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjølberg, Håkon Klubb Bjerkreim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Maudal-Sævland, Andrine Klubb Gjesdal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Maudal-Sævland, Jonathan Klubb Gjesdal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Maudal-Sævland, Alexander Klubb Gjesdal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grude, Magnus Mossige Klubb Helleland IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hviding, Belix Roaldsøy Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Håland, Martin Klubb Kverneland Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Maudal-Sævland, Elvira Klubb Gjesdal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Midbrød, Andreas Klubb Bjerkreim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rasdal, Eskil Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tollefsen, Trym Klubb Bjerkreim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vold, Sigbjørn Klubb Bjerkreim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espeland, Evelina Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjøse, Ingrid Klungland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rasdal, Emma Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svela, Marie Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Friestad, Sigrid Klubb Bjerkreim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Levang, Ane Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lunåsmo, Oda Klubb Kverneland Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vold, Astrid Klubb Bjerkreim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gilje, Stine Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kleppa, Kristina Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nevland, Ida Sofie Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Paulsen, Ina Odland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sirekrok, Malena Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Karina Andrea Klubb Sandnes IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vaule, Ingrid Klubb Bjerkreim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjølberg, Regine Klubb Bjerkreim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Levang, Nora Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilsen, Kari Molvik Klubb Sandnes IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drøpping, Marie Fossdal Klubb Kverneland Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Edland, Elisa Vestvik Klubb Gjesdal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Friestad, Marthe Klubb Bjerkreim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hørsdal, Marie Hodne Klubb Rygene IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Paulsen, Sigrid Odland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Maja Marie Ottersland Klubb Imås, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Due, Carina Klubb Kverneland Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gjedrem, Maria Klubb Bjerkreim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugstad, Frida Klubb Kverneland Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjølberg, Rakel Klubb Bjerkreim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strand, Ana Delfi Klubb Sandnes IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austerå, Synnøve Klubb Kverneland Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Espedal, Solfrid Klubb Bjerkreim IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hørsdal, Regine Hodne Klubb Imås, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Staavi, Celina Karin Staurland Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tjåland, Sunniva Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kleppa, Stine Klubb Gjesdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Levang, Synne Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sirekrok, Mari Klubb Gjesdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sundvor, Solveig Klubb Bjerkreim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svela, Leonora Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vold, Victoria Klubb Bjerkreim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosså, Vår Naaden Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjølberg, Gabrielle Vikeså Klubb Bjerkreim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thanem, Erle Oline Klubb Bjerkreim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Janne Tjørhom Klubb Sandnes IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nygaard, Marianne Klubb Sandnes IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ravndal, Linn Klubb Gjesdal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espedal, Audhild Klubb Bjerkreim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lervik, Geir Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Odland, Jakob Klubb Bjerkreim IL Klasse M 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strand, Martin Hetland Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse 5 km klassisk

M 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Djuve, Håvard Jårvik Klubb Sauda IL Klasse M 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solberg, Oskar Klubb Bjerkreim IL Klasse M 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Staavi, Bjørn-Martin Staurland Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sælen, Kristoffer Klubb Imås, IL Klasse M 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øvrebø, Karl Christian Vangsnes Klubb Åmdal IL Klasse M 18 år Øvelse 5 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Buch, Petter Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ravndal, André Klubb Gjesdal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tjåland, Tomas Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamlid, Jan Sverre Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ravndal, Tor Joar Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ravndal, Tor Jøran Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
nif-epi04, 04
NTB scanpix