Hopp til innhold

Bjerkreim Tour Dag 1

13, 14, 15, 16 års klassene går 2 x 2km K17 til Kvinner senior går 2 x 2km M17 til Menn senior går 4 x 2km Startliste kommer ila kvelden

  • Når: 12.01.2018
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Feed
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 10.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 12.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espedal, Morten Klubb Bjerkreim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Espedal, Simen Klubb Bjerkreim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grude, Bjørn Mossige Klubb Helleland IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvalbein, Andreas Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Landås, Torstein Klubb Otra IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ramsfjell, William Brekken Klubb Figgjo IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rekeland, Jakob Brun Klubb Bjerkreim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Slettebø, Børge Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sola, Kristoffer Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorsen, Thomas Klubb Imås, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Urdal, Henrik Kapstad Klubb Helleland IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkreim, Magnus Klubb Gjesdal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lunåsmo, Sondre Klubb Kverneland Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blom, Thomas Klubb Imås, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gulbrandsen, Jan Ronny Abusland Klubb Imås, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagenes, Per Strand Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Håland, Vebjørn Salte Klubb Kverneland Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kleppa, Samuel Klubb Gjesdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvalbein, Oskar Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lossius, Hans Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mykland, Aadne Klubb Imås, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Vebjørn Molvik Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Pettersen, Brage Szalay Klubb Figgjo IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Solberg, Jonas Klubb Bjerkreim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sælen, Robin Klubb Imås, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Stakkeland, Mattias Klubb Knaben og Fjotland IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berland, Ane Klubb Sandnes IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjølberg, Regine Klubb Bjerkreim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Levang, Nora Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilsen, Kari Molvik Klubb Sandnes IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Såkvitne, Sonja Alfrida Kjørmo Klubb Tonstad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drøpping, Marie Fossdal Klubb Kverneland Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Edland, Elisa Vestvik Klubb Gjesdal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Friestad, Marthe Klubb Bjerkreim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hørsdal, Marie Hodne Klubb Rygene IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Paulsen, Sigrid Odland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Maja Marie Ottersland Klubb Imås, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gjedrem, Maria Klubb Bjerkreim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugstad, Frida Klubb Kverneland Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjølberg, Rakel Klubb Bjerkreim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rekeland, Marie Vikeså Klubb Bjerkreim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Strand, Ana Delfi Klubb Sandnes IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austerå, Synnøve Klubb Kverneland Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Espedal, Solfrid Klubb Bjerkreim IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hørsdal, Regine Hodne Klubb Imås, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Staavi, Celina Karin Staurland Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tjåland, Sunniva Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Janne Tjørhom Klubb Sandnes IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Nevland, Hedda Klubb Bjerkreim IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nygaard, Marianne Klubb Sandnes IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espedal, Audhild Klubb Bjerkreim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berlandstveit, Heidi Klubb Hålandsdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Sørensen, Margit Klubb Fet Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lervik, Geir Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Nevland, Martin Klubb Gjesdal IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Odland, Jakob Klubb Bjerkreim IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Strand, Martin Hetland Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri

M 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Djuve, Håvard Jårvik Klubb Sauda IL Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Solberg, Oskar Klubb Bjerkreim IL Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Staavi, Bjørn-Martin Staurland Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sælen, Kristoffer Klubb Imås, IL Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Øvrebø, Karl Christian Vangsnes Klubb Åmdal IL Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Buch, Petter Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tjåland, Tomas Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Trømborg, Sigurd Klubb IL Bevern Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Usland, Anders Klubb Marnardal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ravndal, Tor Joar Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Ravndal, Tor Jøran Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Sælen, Vetle Klubb Imås, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI02, 02
NTB scanpix