Hopp til innhold

Trollrennet KM fristil

Velkommen til Trollrennet med innlagt KM fristil. Sonerenn for deltakere under 13 år.

  • Når: 10.02.2018
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Høgås, Evje
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 07.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 115
Start 10.02.2018 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 115
Start 10.02.2018 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 10.02.2018 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 10.02.2018 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 115
Start 10.02.2018 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 115
Start 10.02.2018 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 10.02.2018 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 10.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 10.02.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aslaksen, Gabriel Klubb Imås, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Grindheim, Torbjørn Klubb Otra IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hafredal, Ole Jørgen Gryting Klubb Gjerstad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Tormod Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Idsøe, Vincent Nerona Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rekeland, Johannes Klubb Bjerkreim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Roland, Simen Klubb Vindbjart, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Såkvitne, Johannes August Kjørmo Klubb Tonstad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eilertsen, Tellef Torgersen Klubb Øvrebø IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Herikstad, Roar Klubb Bjerkreim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Håland, Henrik Sleire Klubb Kverneland Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjørmo, Fredrik Klubb Tonstad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Tobias Våge Klubb Kvås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Birk Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Røed, Anders Kjetså Klubb Otra IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Slettebø, Nikolai Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tollefsen, Torje Klubb Bjerkreim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Østervold, Marius Klubb Vindbjart, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Mathias Songe Klubb Gjerstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Birkeland, Even Klubb Otra IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjøse, Markus Klungland Klubb Bjerkreim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hafredal, Erling Gryting Klubb Gjerstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hauge, Jonas Klubb Birkenes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugen, Noah Libekk Klubb Gjerstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugen, Eirik Tho Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugstad, Elias Klubb Kverneland Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Heia, Ludvig Østerberg Klubb Birkenes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kivle Westergren, Melvin Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lindekleiv, Stian Klubb Torridal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Løyning, Herman Klubb Bjerkreim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pålsson, Martin Ekeberg Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Solås, Ørjan Klubb Gry, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Marcelo Hetland Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tage Klubb Vindafjord IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Cruickshank, Johannes Wallevik Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Flottorp, Tobias Klubb Eiken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Frigstad, Jens Klubb Otra IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grude, Bjørn Mossige Klubb Helleland IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hageland, Hans Gunnar Klubb Øvrebø IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Landås, Torstein Klubb Otra IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Storm Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rekeland, Jakob Brun Klubb Bjerkreim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Slettebø, Børge Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorsen, Thomas Klubb Imås, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tobias Klubb Vindafjord IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berckenhoff, Sebastian Mathieu Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bersås, Mathias Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Frønsdal, Steinar Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grindheim, Einar Klubb Otra IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kittelsen, Markus Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lossius, Leander Leire Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lunåsmo, Sondre Klubb Kverneland Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Omfjord, Daniel Sandvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Pålsson, Niklas Ekeberg Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røed, Nils Olav Kjetså Klubb Otra IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørbø, Halvor Klubb Gjerstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tjørhom, Johan Klubb Sirdal Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blom, Thomas Klubb Imås, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagenes, Per Strand Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holbæk, Mathias Klubb Vindbjart, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Håland, Vebjørn Salte Klubb Kverneland Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjetså, Morten Klubb Otra IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kleppa, Samuel Klubb Gjesdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvalbein, Oskar Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lossius, Hans Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mollestad, Thomas Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mykland, Aadne Klubb Imås, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Vebjørn Molvik Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Solberg, Jonas Klubb Bjerkreim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sælen, Robin Klubb Imås, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ødegård, Aksel Klubb Imås, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Østervold, Sondre Klubb Vindbjart, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Håvard Eiken Klubb Otra IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Strand, Vetle Svanes Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Westergren, Simon Kivle Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eilertsen, Roald Torgersen Klubb Øvrebø IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Friestad, Ola Klubb Bjerkreim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Heisel, Jakob Undeland Klubb Otra IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjørmo, Filip Klubb Tonstad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Maudal-Sævland, Jonathan Klubb Gjesdal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Maudal-Sævland, Alexander Klubb Gjesdal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Såkvitne, Arild Klubb Tonstad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bersås, Kristian Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Eilertsen, Syvert Torgersen Klubb Øvrebø IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjerde, Jonatan Klubb Tonstad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Grude, Magnus Mossige Klubb Helleland IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hauan, Kjell Klubb Otra IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugen, Sigurd Tho Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Håland, Martin Klubb Kverneland Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sløgedal, Henrik Klubb Vindbjart, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Telhaug, Joakim Klubb Eiken IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tollefsen, Trym Klubb Bjerkreim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Tine Klubb Otra IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjøse, Ingrid Klungland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bersås, Julie Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Flottorp, Tomine Klubb Eiken IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Friestad, Sigrid Klubb Bjerkreim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gryting, Gudrun Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Levang, Ane Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunåsmo, Oda Klubb Kverneland Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Westgaard, Amalie Heisel Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn White, Selma Caroline Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gaustad, Malin Klubb Vindbjart, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grindheim, Lina Klubb Otra IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hauan, Astrid Klubb Otra IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hetlelid, Karoline K Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kleppa, Kristina Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nygård, Camilla Klubb Vindbjart, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Paulsen, Ina Odland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Karina Andrea Klubb Sandnes IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Telhaug, Malin Klubb Eiken IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eik-Jørgensen, Hanne Klubb Rygene IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Heisel, Marthe Undeland Klubb Otra IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hetlelid, Kaja Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holbæk, Linnea Klubb Vindbjart, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjølberg, Regine Klubb Bjerkreim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Levang, Nora Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sløgedal, Helene Klubb Vindbjart, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Såkvitne, Sonja Alfrida Kjørmo Klubb Tonstad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vika, Marie Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ausland, Linne Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Drøpping, Marie Fossdal Klubb Kverneland Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Edland, Elisa Vestvik Klubb Gjesdal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ertzeid, Oda Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Flem, Helene Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Friestad, Marthe Klubb Bjerkreim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gryting, Kristina Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hauan, Anna Klubb Otra IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hørsdal, Marie Hodne Klubb Rygene IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nygård, Thea Klubb Vindbjart, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Paulsen, Sigrid Odland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Viga, Hedda Opdahl Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn White, Astrid Tora Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Aurora Klubb Vindafjord IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Andresen, Maja Marie Ottersland Klubb Imås, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Due, Carina Klubb Kverneland Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Frigstad, Amalie Klubb Otra IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gjedrem, Maria Klubb Bjerkreim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugstad, Frida Klubb Kverneland Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Idland, Herborg Klubb Figgjo IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjølberg, Rakel Klubb Bjerkreim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Netland, Camilla Kjelleberg Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rekeland, Marie Vikeså Klubb Bjerkreim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Roland, Ida Klubb Vindbjart, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sagneskar, Ingrid Mathilde Bjørgum Klubb Valle IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sløgedal, Hanne Klubb Vindbjart, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Strand, Ana Delfi Klubb Sandnes IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vika, Ane Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austerå, Synnøve Klubb Kverneland Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Espedal, Solfrid Klubb Bjerkreim IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fone, Cecilie Wasler Klubb Gjerstad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hove, Linnèa Valhovd Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hørsdal, Regine Hodne Klubb Imås, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Staavi, Celina Karin Staurland Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frigstad, Lydia Klubb Otra IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kleppa, Stine Klubb Gjesdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Levang, Synne Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Maudal-Sævland, Andrine Klubb Gjesdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen, Cornelia Klubb Kvås IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eivindson, Sofie Klubb Vindbjart, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gaustad, Oda Klubb Vindbjart, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjølberg, Gabrielle Vikeså Klubb Bjerkreim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Maudal-Sævland, Elvira Klubb Gjesdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Solås, Mathea Klubb Gry, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Ragnhild Klubb Vindafjord IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nevland, Hedda Klubb Bjerkreim IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri

K 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Kristine Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nygaard, Marianne Klubb Sandnes IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Ravndal, Linn Klubb Gjesdal IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Svalland, Jehudit Klubb Vindbjart, IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri

K 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Folkvord, Mari Klubb Sandnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mannsåker, Live Klubb Sandnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sirevåg, Sandra Vestly Klubb Sandnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Uppstad, Elin Klubb Valle IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mikkel Wergeland Klubb Gulset IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bakke, Marius Klubb Søgne Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gauslaa, Per Kristian Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Ole Gunnar Lund Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Johnsen, Emil Klubb Imås, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lervik, Geir Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Moldal, Arild Klubb Birkenes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Odland, Jakob Klubb Bjerkreim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Strand, Martin Hetland Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Svaland, Tor Olav Klubb Birkenes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Øvland, Åsbjørn Langeland Klubb Øvrebø IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Djuve, Håvard Jårvik Klubb Sauda IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hauklien, Trond Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hetland, Daniel Klubb Rygene IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Homdrom, Marcus Klubb Imås, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Jensen, Ottar Klubb Gjesdal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Lund, Anders Tobias Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sletten, Erlend Lindland Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Solberg, Oskar Klubb Bjerkreim IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Staavi, Bjørn-Martin Staurland Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sælen, Kristoffer Klubb Imås, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Tveit, Niklas Klubb Vindbjart, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles

M 19/20 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Thor Arild Klubb Gry, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Ekeland, Einar Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Grimestad, David Andreas Klubb Vindbjart, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Idland, Torjus Klubb Figgjo IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Jensen, Alf Egil Klubb Gjesdal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Knutsen, Magnus Gjerstad Klubb Imås, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Melberg, Tore André Klubb Gjesdal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Ramse, Sondre Klubb Otra IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Ravndal, André Klubb Gjesdal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Sirnes, Morten Klubb Gjesdal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Vehus, Erik Nordjordet Klubb Hovden Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Bent-Inge Klubb Søgne Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ekeland, Jon Terje Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Isaksen, Arild Klubb Vindbjart, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lie, Dagfinn Breistein Klubb Vindbjart, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Pettersen, Kristoffer Klubb Fløy- Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ravndal, Tor Joar Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ravndal, Tor Jøran Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sangesland, Thor Klubb Øvrebø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Taugbøl, Knut Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix