Hopp til innhold

KM sprint

Hovdensportsklubb arrangerer KM i fristil fra 13 år og oppover søndag 28.01.18 8 til 12 år er velkommen til å delta i kretsrennet.

  • Når: 28.01.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Hovden
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 25.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 28.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse Menn junior Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aslaksen, Gabriel Klubb Imås, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Berntzen, Dennis Skogheim Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Dybing, Elias Klubb Sauda IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Hafredal, Ole Jørgen Gryting Klubb Gjerstad IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Roland, Simen Klubb Vindbjart, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Sade, Karlis Klubb Sirdal Skilag Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas-hansen, Henrik Klubb Birkenes IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Bakka, Olav Dybing Klubb Sauda IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Bakka, Thomas Klubb Suldal IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Engesland, Johannes Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Frønsdal, Endre Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Haga-Aamlid, Gabriel Johannes Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Kleppa, Syvert Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Lunde, Tobias Klubb Suldal IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Paschen-Eriksen, Iver Klubb Birkenes IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Birk Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Røed, Anders Kjetså Klubb Otra IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Slettebø, Nikolai Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Østervold, Marius Klubb Vindbjart, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Even Klubb Otra IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Blågestad, Eivind Aagetvedt Klubb Myra Ungdoms- Og IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Fidjeland, Marius Nygård Klubb Sirdal Skilag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Flem, Elias Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Fosså, Sondre Naaden Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hafredal, Erling Gryting Klubb Gjerstad IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hauge, Jonas Klubb Birkenes IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Haugen, Eirik Tho Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Haugstad, Elias Klubb Kverneland Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Heia, Ludvig Østerberg Klubb Birkenes IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Holmebakken, Elling Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Jørgensen, Johannes Vreim Klubb Birkenes IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Løyning, Herman Klubb Bjerkreim IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Njåmo, Stein Tobias Gjulem Klubb Imås, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Pålsson, Martin Ekeberg Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sade, Kasper Rait Klubb Sirdal Skilag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Stephansen, Fredrik Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Marcelo Hetland Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tage Klubb Vindafjord IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Frigstad, Jens Klubb Otra IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kolbeinsvik, Håvard Klubb Sauda IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kvalbein, Andreas Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Landås, Torstein Klubb Otra IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Storm Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Rysstad, David Åkre Klubb Valle IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Slettebø, Børge Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Thorsen, Thomas Klubb Imås, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tobias Klubb Vindafjord IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Berckenhoff, Sebastian Mathieu Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bersås, Mathias Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bjerkreim, Magnus Klubb Gjesdal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Blågestad, Harald Aagetvedt Klubb Myra Ungdoms- Og IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Frønsdal, Steinar Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Johnsen, Fredrik Klubb Gjerstad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kittelsen, Markus Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lossius, Leander Leire Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lunåsmo, Sondre Klubb Kverneland Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Pålsson, Niklas Ekeberg Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Røed, Nils Olav Kjetså Klubb Otra IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sørbø, Halvor Klubb Gjerstad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blom, Thomas Klubb Imås, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Garry, Jack Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Gulbrandsen, Jan Ronny Abusland Klubb Imås, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hagenes, Per Strand Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hetlesæter, Jostein Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Holbæk, Mathias Klubb Vindbjart, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Håland, Vebjørn Salte Klubb Kverneland Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kjetså, Morten Klubb Otra IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kleppa, Samuel Klubb Gjesdal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kvalbein, Oskar Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lossius, Hans Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Mikkelsen, Robin Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Mollestad, Thomas Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Mykland, Aadne Klubb Imås, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Nilsen, Vebjørn Molvik Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sælen, Robin Klubb Imås, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Vik, Sindre Klubb Suldal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Ødegård, Aksel Klubb Imås, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Østervold, Sondre Klubb Vindbjart, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berland, Frode Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Vetle Svanes Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Westergren, Simon Kivle Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Mats Klubb Vindafjord IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Bakka, Lars Dybing Klubb Sauda IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Bakka, Simon Klubb Suldal IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Blågestad, Andreas Aagetvedt Klubb Myra Ungdoms- Og IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Sinnes, Johan Klubb Sirdal Skilag Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Slettebø, Edvard Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Tjørhom, Isak Andreas Klubb Sirdal Skilag Klasse G 8 år Øvelse sprint fri

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarhus, Tor Olav Klubb Suldal IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Bakka, Daniel Klubb Suldal IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Bergsons, Rauls Karlis Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Bersås, Kristian Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Engesland, Elias Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Hauan, Kjell Klubb Otra IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Haugen, Sigurd Tho Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Hoftun, Magnus Lunde Klubb Suldal IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Jørgensen, Sondov Vreim Klubb Birkenes IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Kral, Ondrej Klubb Suldal IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Kvalvågnes, Theodor Klubb Sirdal Skilag Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Sløgedal, Henrik Klubb Vindbjart, IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fidjeland, Ingvild Nygård Klubb Sirdal Skilag Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Kolbeinsvik, Frida Klubb Sauda IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Krogh, Marte Klubb Suldal IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Tjørhom, Johanna Klubb Sirdal Skilag Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bersås, Julie Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Fidjeland-Skilnand, Miriam Klubb Sirdal Skilag Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Grubben, Lisa Klubb Sirdal Skilag Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Gryting, Gudrun Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Kvalvågnes, Serine Klubb Sirdal Skilag Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Levang, Ane Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Lunåsmo, Oda Klubb Kverneland Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Nerheim, Nora Klubb Suldal IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Neset, Frida Marie Klubb Vindbjart, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Rasmussen, Sina Nes Klubb Sauda IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Tjøstheim, Ella Klubb Suldal IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Vik, Mathea Klubb Suldal IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn White, Selma Caroline Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tuva Klubb Vindafjord IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Gaustad, Malin Klubb Vindbjart, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Grindheim, Lina Klubb Otra IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hauan, Astrid Klubb Otra IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hetlelid, Karoline K Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kleppa, Kristina Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Karina Andrea Klubb Sandnes IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Christina Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Heisel, Marthe Undeland Klubb Otra IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hetlelid, Kaja Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Holbæk, Linnea Klubb Vindbjart, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kjølberg, Regine Klubb Bjerkreim IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kleppa, Guro Marie Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Krogh, Anna Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Levang, Nora Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lunde, Maria Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Mikkelsen, Malene Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Nerheim, Silje Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Nilsen, Kari Molvik Klubb Sandnes IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sløgedal, Helene Klubb Vindbjart, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Vika, Marie Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ausland, Linne Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Edland, Elisa Vestvik Klubb Gjesdal IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Ertzeid, Oda Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Flem, Helene Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Gryting, Kristina Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Haga-Aamlid, Vilja Elise Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hauan, Anna Klubb Otra IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hørsdal, Marie Hodne Klubb Rygene IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Mjølhus, Amalie Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Nygård, Thea Klubb Vindbjart, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Viga, Hedda Opdahl Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn White, Astrid Tora Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Aurora Klubb Vindafjord IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Andresen, Maja Marie Ottersland Klubb Imås, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Due, Carina Klubb Kverneland Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Frigstad, Amalie Klubb Otra IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Haugstad, Frida Klubb Kverneland Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Heia, Eline Klubb Birkenes IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Mosfjell, Ingrid Klubb Birkenes IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Netland, Camilla Kjelleberg Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Roland, Ida Klubb Vindbjart, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sagneskar, Ingrid Mathilde Bjørgum Klubb Valle IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sløgedal, Hanne Klubb Vindbjart, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Ana Delfi Klubb Sandnes IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Vika, Ane Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austerå, Synnøve Klubb Kverneland Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Espedal, Solfrid Klubb Bjerkreim IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Fone, Cecilie Wasler Klubb Gjerstad IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hørsdal, Regine Hodne Klubb Imås, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Staavi, Celina Karin Staurland Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

J 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dybing, Mille Klubb Sauda IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Frigstad, Lydia Klubb Otra IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Haga-Aamlid, Uva Martine Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Kleppa, Anna Seselia Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Lunde, Agathe Klubb Suldal IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Lunde Hoftun, Hanna Klubb Suldal IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Neset, Anna Synøve Klubb Vindbjart, IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Strømsvåg, Karoline Klubb Sirdal Skilag Klasse J 8 år Øvelse sprint fri

J 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Ida Dybing Klubb Sauda IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Eivindson, Sofie Klubb Vindbjart, IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Flem, Malin Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Fosså, Vår Naaden Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Gaustad, Oda Klubb Vindbjart, IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Grubben, Oda Klubb Sirdal Skilag Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Hetlelid, Johanne K Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Mehus, Ingrid Sukka Klubb Suldal IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Stephansen, Kristina Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Tjøstheim, Vilde Klubb Suldal IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri

K 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Ragnhild Klubb Vindafjord IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Aasheim, Janne Tjørhom Klubb Sandnes IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Hoftun, Ingeborg Kristensen Klubb Suldal IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Nevland, Hedda Klubb Bjerkreim IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Sandvik, Katarina Topp Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 17 år Øvelse sprint fri

K 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Kristine Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Hetland, Silje Klubb Helleland IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Hetlesæter, Gunnbjørg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Nygaard, Marianne Klubb Sandnes IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Svalland, Jehudit Klubb Vindbjart, IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri

Kvinner junior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espedal, Audhild Klubb Bjerkreim IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Folkvord, Mari Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Hetlesæter, Mari Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Mannsåker, Live Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Sirevåg, Sandra Vestly Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri

M 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Marius Klubb Søgne Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Frøytland, Tobias Grim Klubb Øvrebø IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Gauslaa, Per Kristian Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Holth-Siegel, Axel Klubb Ås IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Hoppestad, Lars Erik Gyving Klubb Heddal IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Asgeir Reiersen Klubb Birkenes IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Ole Gunnar Lund Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Lervik, Geir Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Moldal, Arild Klubb Birkenes IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Mollestad, Martin Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Mosfjell, Magnus Klubb Birkenes IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Nygård, Jørgen Klubb Torridal IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Odland, Jakob Klubb Bjerkreim IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Martin Hetland Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Svaland, Tor Olav Klubb Birkenes IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri

M 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hauklien, Trond Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Hetland, Daniel Klubb Rygene IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Homdrom, Marcus Klubb Imås, IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Ottar Klubb Gjesdal IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Lund, Anders Tobias Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Sletten, Erlend Lindland Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Solberg, Oskar Klubb Bjerkreim IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Staavi, Bjørn-Martin Staurland Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Thieme, Herman Vestvik Klubb Fet Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint fri

Menn junior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Vegard Ek Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Hodne, Lars Fredheim Klubb Sandnes IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Melberg, Tore André Klubb Gjesdal IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Ramse, Sondre Klubb Otra IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Ravndal, André Klubb Gjesdal IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Rysstad, Aron Åkre Klubb Valle IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Sandvik, Tobias Topp Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Tjåland, Tomas Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Vehus, Erik Nordjordet Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint fri

Menn senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamlid, Jan Sverre Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Bakke, Bent-Inge Klubb Søgne Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Fosså, Stian Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Mannsåker, Håvard Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Nerheim, Stig Morten Klubb Suldal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
nif-epi04, 04
Snorre Veggan