Hopp til innhold

KM klassisk

Hovdensportsklubb arrangerer KM i klassisk lørdag fra 13 år og oppover. 8 til 12 år er velkommen til å delta i kretsrennet, men regnes ikke med i KM.

  • Når: 27.01.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Hovden
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 25.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aslaksen, Gabriel Klubb Imås, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berntzen, Dennis Skogheim Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dybing, Elias Klubb Sauda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hafredal, Ole Jørgen Gryting Klubb Gjerstad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Roland, Simen Klubb Vindbjart, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sade, Karlis Klubb Sirdal Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Olav Dybing Klubb Sauda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bakka, Thomas Klubb Suldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engesland, Johannes Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Frønsdal, Endre Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haga-Aamlid, Gabriel Johannes Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kleppa, Syvert Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lunde, Tobias Klubb Suldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Paschen-Eriksen, Iver Klubb Birkenes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pedersen, Birk Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røed, Anders Kjetså Klubb Otra IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sade, Kasper Rait Klubb Sirdal Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Slettebø, Nikolai Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Østervold, Marius Klubb Vindbjart, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Even Klubb Otra IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fidjeland, Marius Nygård Klubb Sirdal Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flem, Elias Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fosså, Sondre Naaden Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hafredal, Erling Gryting Klubb Gjerstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hauge, Jonas Klubb Birkenes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugen, Eirik Tho Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugstad, Elias Klubb Kverneland Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heia, Ludvig Østerberg Klubb Birkenes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holmebakken, Elling Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jørgensen, Johannes Vreim Klubb Birkenes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løyning, Herman Klubb Bjerkreim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Njåmo, Stein Tobias Gjulem Klubb Imås, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pålsson, Martin Ekeberg Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sade, Kasper Rait Klubb Sirdal Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Marcelo Hetland Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tage Klubb Vindafjord IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Frigstad, Jens Klubb Otra IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kolbeinsvik, Håvard Klubb Sauda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvalbein, Andreas Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Landås, Torstein Klubb Otra IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Storm Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rysstad, David Åkre Klubb Valle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Slettebø, Børge Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorsen, Thomas Klubb Imås, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berckenhoff, Sebastian Mathieu Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bersås, Mathias Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjerkreim, Magnus Klubb Gjesdal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Frønsdal, Steinar Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johnsen, Fredrik Klubb Gjerstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kittelsen, Markus Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lossius, Leander Leire Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lunåsmo, Sondre Klubb Kverneland Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Omfjord, Daniel Sandvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pålsson, Niklas Ekeberg Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røed, Nils Olav Kjetså Klubb Otra IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørbø, Halvor Klubb Gjerstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blom, Thomas Klubb Imås, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Garry, Jack Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Jan Ronny Abusland Klubb Imås, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagenes, Per Strand Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hetlesæter, Jostein Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holbæk, Mathias Klubb Vindbjart, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Håland, Vebjørn Salte Klubb Kverneland Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Martin Reiersen Klubb Birkenes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjetså, Morten Klubb Otra IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kleppa, Samuel Klubb Gjesdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvalbein, Oskar Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lossius, Hans Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mikkelsen, Robin Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mollestad, Thomas Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mykland, Aadne Klubb Imås, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Vebjørn Molvik Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sælen, Robin Klubb Imås, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vik, Sindre Klubb Suldal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ødegård, Aksel Klubb Imås, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østervold, Sondre Klubb Vindbjart, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Håvard Eiken Klubb Otra IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berland, Frode Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strand, Vetle Svanes Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørbø, Magnus Klubb Gjerstad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Westergren, Simon Kivle Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Mats Klubb Vindafjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bakka, Lars Dybing Klubb Sauda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bakka, Simon Klubb Suldal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn egeland, jonas Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sinnes, Johan Klubb Sirdal Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Slettebø, Edvard Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tjørhom, Isak Andreas Klubb Sirdal Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarhus, Tor Olav Klubb Suldal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bakka, Daniel Klubb Suldal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bergsons, Rauls Karlis Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bersås, Kristian Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Engesland, Elias Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hauan, Kjell Klubb Otra IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugen, Sigurd Tho Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jørgensen, Sondov Vreim Klubb Birkenes IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kral, Ondrej Klubb Suldal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvalvågnes, Theodor Klubb Sirdal Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lunde Hoftun, Magnus Klubb Suldal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sløgedal, Henrik Klubb Vindbjart, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fidjeland, Ingvild Nygård Klubb Sirdal Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kolbeinsvik, Frida Klubb Sauda IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Krogh, Marte Klubb Suldal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Netland, Filippa Kjelleberg Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tjørhom, Johanna Klubb Sirdal Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarhus, Marit Sukka Klubb Suldal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bersås, Julie Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fidjeland-Skilnand, Miriam Klubb Sirdal Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grubben, Lisa Klubb Sirdal Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gryting, Gudrun Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvalvågnes, Serine Klubb Sirdal Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Levang, Ane Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lunåsmo, Oda Klubb Kverneland Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nerheim, Nora Klubb Suldal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Neset, Frida Marie Klubb Vindbjart, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rasmussen, Sina Nes Klubb Sauda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tjøstheim, Ella Klubb Suldal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vik, Mathea Klubb Suldal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn White, Selma Caroline Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tuva Klubb Vindafjord IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gaustad, Malin Klubb Vindbjart, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grindheim, Lina Klubb Otra IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hauan, Astrid Klubb Otra IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hetlelid, Karoline K Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kleppa, Kristina Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Karina Andrea Klubb Sandnes IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Christina Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heisel, Marthe Undeland Klubb Otra IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hetlelid, Kaja Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holbæk, Linnea Klubb Vindbjart, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjølberg, Regine Klubb Bjerkreim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kleppa, Guro Marie Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Krogh, Anna Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Levang, Nora Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lunde, Maria Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mikkelsen, Malene Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nerheim, Silje Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilsen, Kari Molvik Klubb Sandnes IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sløgedal, Helene Klubb Vindbjart, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vika, Marie Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ausland, Linne Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Edland, Elisa Vestvik Klubb Gjesdal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ertzeid, Oda Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flem, Helene Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gryting, Kristina Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haga-Aamlid, Vilja Elise Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hauan, Anna Klubb Otra IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hørsdal, Marie Hodne Klubb Rygene IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mjølhus, Amalie Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nygård, Thea Klubb Vindbjart, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Viga, Hedda Opdahl Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn White, Astrid Tora Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Aurora Klubb Vindafjord IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andresen, Maja Marie Ottersland Klubb Imås, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Due, Carina Klubb Kverneland Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Frigstad, Amalie Klubb Otra IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugstad, Frida Klubb Kverneland Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heia, Eline Klubb Birkenes IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Netland, Camilla Kjelleberg Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Roland, Ida Klubb Vindbjart, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sagneskar, Ingrid Mathilde Bjørgum Klubb Valle IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sløgedal, Hanne Klubb Vindbjart, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strand, Ana Delfi Klubb Sandnes IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vika, Ane Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austerå, Synnøve Klubb Kverneland Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fone, Cecilie Wasler Klubb Gjerstad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hove, Linnèa Valhovd Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hørsdal, Regine Hodne Klubb Imås, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Staavi, Celina Karin Staurland Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dybing, Mille Klubb Sauda IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Frigstad, Lydia Klubb Otra IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haga-Aamlid, Uva Martine Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kleppa, Anna Seselia Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lunde, Agathe Klubb Suldal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lunde Hoftun, Hanna Klubb Suldal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Neset, Anna Synøve Klubb Vindbjart, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strømsvåg, Karoline Klubb Sirdal Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Ida Dybing Klubb Sauda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eivindson, Sofie Klubb Vindbjart, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Flem, Malin Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fosså, Vår Naaden Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gaustad, Oda Klubb Vindbjart, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grubben, Oda Klubb Sirdal Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hetlelid, Johanne K Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mehus, Ingrid Sukka Klubb Suldal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tjøstheim, Vilde Klubb Suldal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Ragnhild Klubb Vindafjord IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aasheim, Janne Tjørhom Klubb Sandnes IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hoftun, Ingeborg Kristensen Klubb Suldal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nevland, Hedda Klubb Bjerkreim IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandvik, Katarina Topp Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Kristine Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ausland, Kaja Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hetland, Silje Klubb Helleland IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hetlesæter, Gunnbjørg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nygaard, Marianne Klubb Sandnes IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svalland, Jehudit Klubb Vindbjart, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner junior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Folkvord, Mari Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Hetlesæter, Mari Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Mannsåker, Live Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Sirevåg, Sandra Vestly Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Uppstad, Elin Klubb Valle IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosså, May Kristin Naaden Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Marius Klubb Søgne Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gauslaa, Per Kristian Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holth-Siegel, Axel Klubb Ås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hoppestad, Lars Erik Gyving Klubb Heddal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jensen, Asgeir Reiersen Klubb Birkenes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jensen, Ole Gunnar Lund Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lervik, Geir Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Moldal, Arild Klubb Birkenes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mollestad, Martin Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nygård, Jørgen Klubb Torridal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Odland, Jakob Klubb Bjerkreim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Strand, Martin Hetland Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Svaland, Tor Olav Klubb Birkenes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hauklien, Trond Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hetland, Daniel Klubb Rygene IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Homdrom, Marcus Klubb Imås, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jensen, Ottar Klubb Gjesdal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lund, Anders Tobias Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pytten, Kristian Klubb Torridal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sletten, Erlend Lindland Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Solberg, Oskar Klubb Bjerkreim IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Staavi, Bjørn-Martin Staurland Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thieme, Herman Vestvik Klubb Fet Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tveit, Niklas Klubb Vindbjart, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

Menn junior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grimestad, David Andreas Klubb Vindbjart, IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hagen, Vegard Ek Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hodne, Lars Fredheim Klubb Sandnes IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Melberg, Tore André Klubb Gjesdal IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Pytten, Marius Klubb Torridal IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ramse, Sondre Klubb Otra IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ravndal, André Klubb Gjesdal IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Rysstad, Aron Åkre Klubb Valle IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sandvik, Tobias Topp Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Tjåland, Tomas Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Vehus, Erik Nordjordet Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamlid, Jan Sverre Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bakke, Bent-Inge Klubb Søgne Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Fosså, Stian Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lindblom, Frode Klubb Vindbjart, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mannsåker, Håvard Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nerheim, Stig Morten Klubb Suldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Omfjord, Per Rune Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ravndal, Tor Joar Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ravndal, Tor Jøran Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Østervold, Ørjan Klubb Vindbjart, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI01, 01
NTB scanpix