Hopp til innhold

Mosvatnet Rundt

Turrenn i klassisk stil

  • Når: 04.03.2018
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Gullingen, Suldal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.03.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 04.03.2018 Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 04.03.2018 Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 04.03.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 04.03.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 04.03.2018 Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 04.03.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse Kvinner junior Øvelse 25 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 25 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 04.03.2018 Klasse Menn junior Øvelse 25 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 04.03.2018 Klasse Menn senior Øvelse 25 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bastlien, Iver Klubb Sauda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Dybing, Elias Klubb Sauda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk felles

G 11 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kleppa, Syvert Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Kyllesø, Kristian Emil Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Vadla, Sondre Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles

G 13 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flem, Elias Klubb Suldal IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Kolbeinsvik, Håvard Klubb Sauda IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

G 15 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Folgerø, Herman Bakkane Klubb Sauda IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Hetlesæter, Jostein Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

G 8 år - 1 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Simon Klubb Suldal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Gjuvsland, Gaute Klubb Suldal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Vadla, Simon Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk felles

G 9 år - 1 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarhus, Tor Olav Klubb Suldal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Aas, Trym Vatne Klubb Sauda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Bakka, Daniel Klubb Suldal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Folgerø, Oliver Bakkane Klubb Sauda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Hoftun, Magnus Lunde Klubb Suldal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Kral, Ondrej Klubb Suldal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Laugaland, Brage Klubb Figgjo IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Steine, Torstein Straume Klubb Suldal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Steine, Thomas Straume Klubb Suldal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk felles

J 10 år - 1 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikeland, Lina Helen Klubb Suldal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Kolbeinsvik, Frida Klubb Sauda IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk felles

J 13 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Havrevoll, Ingeborg Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Hetlelid, Kaja Kvalvåg Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Hetlelid, Karoline K Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Kleppa, Guro Marie Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Lunde, Maria Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Vika, Marie Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

J 14 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flem, Helene Klubb Suldal IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Viga, Hedda Opdahl Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

J 15 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kyllesø, Karen Malena Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Vika, Ane Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

J 8 år - 1 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bastlien, Una Klubb Sauda IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Dybing, Mille Klubb Sauda IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Kleppa, Anna Seselia Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Litlehamar Kjetilstad, Serina Klubb Suldal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Lunde, Agathe Klubb Suldal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk felles

J 9 år - 1 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mehus, Ingrid Sukka Klubb Suldal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Tjøstheim, Vilde Klubb Suldal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk felles

Kvinner junior - 25 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hetlesæter, Gunnbjørg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Kvinner junior Øvelse 25 km klassisk felles

Menn senior - 25 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Magnus Lunde Klubb Suldal IL Klasse Menn senior Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Flem, Bjørn Erik Klubb Suldal IL Klasse Menn senior Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Hølland, Stein Arild Klubb Hylsfjorden IL - Skigr. Klasse Menn senior Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Kleppa, Ola Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Menn senior Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Kvitstein, Eivind Klubb Rygene IL Klasse Menn senior Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Laugaland, Ola Magnus Klubb Klasse Menn senior Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Laugaland, Audun Klubb Klasse Menn senior Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Marcussen, Jens-Christian Klubb Suldal IL Klasse Menn senior Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Mehus, Arne Storaker Klubb Suldal IL Klasse Menn senior Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Nerheim, Vebjørn Klubb Suldal IL Klasse Menn senior Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Nerheim, Stig Morten Klubb Suldal IL Klasse Menn senior Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Smaamo, Kristian Klubb Klasse Menn senior Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Vadla, Sveinar Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Menn senior Øvelse 25 km klassisk felles
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix