Hopp til innhold

KS-Skiathlon

NB! På grunn av kaldt vær er første start kl 13.00. God parkeringsplass inne ved kraftstasjonen. Kverneland Ski inviterer til KS-Renn og KS-Skiathlon 4/2-2018 på Sirdal Skiarena på Tjørhom i Sirdal. KS-Renn arrangeres for løpere 10 år og yngre i fristil individuell start. KS-Skiathlon arrangeres for løpere 11 år og eldre i klassisk og skøyting med fellesstart og skibytte . Start M19/20 og M Senior kl 14.50. Start M18, M17, K18 og K17 kl 14.55. Se Revidert startliste Rev_1.

  • Når: 04.02.2018
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Sirdal Skiarena Tjørhom
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 30.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse Felles 7 år og yngre Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 11 år Øvelse 1+1 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 11 år Øvelse 1+1 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 115
Start 04.02.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 130
Start 04.02.2018 Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse Menn senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 7 år og yngre - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austerheim, Mikkel Klubb Kverneland Ski Klasse Felles 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Drøpping, Elisabeth Fossdal Klubb Kverneland Ski Klasse Felles 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Fosså, Henrik Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Felles 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Gjøse, Herborg Klungland Klubb Bjerkreim IL Klasse Felles 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Grastveit, Edit Klubb Kverneland Ski Klasse Felles 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Haarr, Live Klubb Kverneland Ski Klasse Felles 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Vetle Klubb Sandnes IL Klasse Felles 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Ivesdal, Tuva Brattebø Klubb Bjerkreim IL Klasse Felles 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Kvalvågnes, Viljar Klubb Sirdal Skilag Klasse Felles 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Lunåsmo, Mari Klubb Kverneland Ski Klasse Felles 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Midbrød, Kristian Klubb Bjerkreim IL Klasse Felles 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Nagell Busch, Marius Klubb Sandnes IL Klasse Felles 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Oftedal, Lars Klubb Sandnes IL Klasse Felles 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Sirekrok, Ingrid Klubb Gjesdal IL Klasse Felles 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Solberg, Karen Johanne Wisur Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Felles 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Steinnes, Sarah Klubb Bjerkreim IL Klasse Felles 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Sundvor, Karsten Klubb Bjerkreim IL Klasse Felles 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Tjørhom, Elias Klubb Sirdal Skilag Klasse Felles 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Tjørhom, Sondre Klubb Sirdal Skilag Klasse Felles 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Vold, Kristina Klubb Bjerkreim IL Klasse Felles 7 år og yngre Øvelse 1 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Busch, Kristoffer Nagell Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Tormod Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haug, Magnus Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Håland, Torjus Klubb Figgjo IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Idsøe, Vincent Nerona Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Notvik, Aron Klubb Figgjo IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rekeland, Johannes Klubb Bjerkreim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sade, Karlis Klubb Sirdal Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sirekrok, Olav Klubb Gjesdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundvor, Magnus Klubb Bjerkreim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vold, Lucas Klubb Bjerkreim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 1+1 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haga-Aamlid, Gabriel Johannes Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Håland, Henrik Sleire Klubb Kverneland Ski Klasse G 11 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Kjørmo, Fredrik Klubb Tonstad IL Klasse G 11 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Oftedal, Livar Klubb Gjesdal IL Klasse G 11 år Øvelse 1+1 km Skiathlon

G 12 år - 1+1 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjåstad, Edvard Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Fidjeland, Marius Nygård Klubb Sirdal Skilag Klasse G 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Gjøse, Markus Klungland Klubb Bjerkreim IL Klasse G 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Haugstad, Elias Klubb Kverneland Ski Klasse G 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Koksvik, Torbjørn Klubb Figgjo IL Klasse G 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Løyning, Herman Klubb Bjerkreim IL Klasse G 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Strand, Marcelo Hetland Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Vold, Nicholas Klubb Bjerkreim IL Klasse G 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon

G 13 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espedal, Simen Klubb Bjerkreim IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Roth, Eivind Klubb Kverneland Ski Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

G 14 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lunåsmo, Sondre Klubb Kverneland Ski Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

G 15 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagenes, Per Strand Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Håland, Vebjørn Salte Klubb Kverneland Ski Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Kleppa, Samuel Klubb Gjesdal IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Kvalbein, Oskar Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Lindtner, Arne Gabriel Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Nilsen, Vebjørn Molvik Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Solberg, Jonas Klubb Bjerkreim IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

G 16 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berland, Frode Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Hegre, Mathias Klubb Sirdal Skilag Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Strand, Vetle Svanes Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grastveit, Benjamin Klubb Kverneland Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haarr, Peter Klubb Kverneland Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Håland, Ola Klubb Figgjo IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjørmo, Filip Klubb Tonstad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Maudal-Sævland, Jonathan Klubb Gjesdal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Maudal-Sævland, Alexander Klubb Gjesdal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Solberg, Magnus Birger Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tjørhom, Isak Andreas Klubb Sirdal Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grude, Magnus Mossige Klubb Helleland IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hegre, Fredrik Klubb Sirdal Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hviding, Belix Roaldsøy Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Håland, Martin Klubb Kverneland Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Koksvik, Fredrik Klubb Figgjo IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Midbrød, Andreas Klubb Bjerkreim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Niebuda, Emil Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nilsen, Vetle Klubb Sirdal Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Oftedal, Vebjørn Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rasdal, Eskil Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vold, Sigbjørn Klubb Bjerkreim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berland, Nora Klubb Ukjent skigruppe Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Egeland, Linnea Haver Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Egeland, Martine Haver Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fidjeland, Ingvild Nygård Klubb Sirdal Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjøse, Ingrid Klungland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rasdal, Emma Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Solhaug, Kamilla Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Steinnes, Maria Klubb Bjerkreim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Svela, Marie Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tjørhom, Johanna Klubb Sirdal Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vølstad, Hanna Klubb Figgjo IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 1+1 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fidjeland-Skilnand, Miriam Klubb Sirdal Skilag Klasse J 11 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Grubben, Lisa Klubb Sirdal Skilag Klasse J 11 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Levang, Ane Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Lunåsmo, Oda Klubb Kverneland Ski Klasse J 11 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Norheim, Frida Klubb Sirdal Skilag Klasse J 11 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Ueland, Åsta Klubb Kverneland Ski Klasse J 11 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Vold, Astrid Klubb Bjerkreim IL Klasse J 11 år Øvelse 1+1 km Skiathlon

J 12 år - 1+1 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kleppa, Kristina Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Nevland, Ida Sofie Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Paulsen, Ina Odland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Sirekrok, Malena Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Strand, Karina Andrea Klubb Sandnes IL Klasse J 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon

J 13 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berland, Ane Klubb Sandnes IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Haarr-Jones, Nora Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Nilsen, Kari Molvik Klubb Sandnes IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

J 14 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haga-Aamlid, Vilja Elise Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

J 15 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Due, Carina Klubb Kverneland Ski Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Haugstad, Frida Klubb Kverneland Ski Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Idland, Herborg Klubb Figgjo IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Rekeland, Marie Vikeså Klubb Bjerkreim IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Strand, Ana Delfi Klubb Sandnes IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

J 16 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austerå, Synnøve Klubb Kverneland Ski Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Espedal, Solfrid Klubb Bjerkreim IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Hove, Linnèa Valhovd Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Staavi, Celina Karin Staurland Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Egeland, Synne Haver Klubb Gjesdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haga-Aamlid, Uva Martine Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hetland, Maia Klubb Sandnes IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kleppa, Stine Klubb Gjesdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Levang, Synne Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Maudal-Sævland, Andrine Klubb Gjesdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Roth, Inger Klubb Kverneland Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sirekrok, Mari Klubb Gjesdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Steinnes, Hannah Klubb Bjerkreim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundvor, Solveig Klubb Bjerkreim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Svela, Leonora Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vold, Victoria Klubb Bjerkreim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vølstad, Mari Klubb Figgjo IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austerheim, Frida Aarrestad Klubb Kverneland Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bru, Sanna Torkelsen Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fosså, Vår Naaden Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Grubben, Oda Klubb Sirdal Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Maudal-Sævland, Elvira Klubb Gjesdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Oftedal, Maren Klubb Gjesdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rafai, Isabel Aalgaard Klubb Gjesdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Janne Tjørhom Klubb Sandnes IL Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

K 18 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nygaard, Marianne Klubb Sandnes IL Klasse K 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Ravndal, Linn Klubb Gjesdal IL Klasse K 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

M 17 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lervik, Geir Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Odland, Jakob Klubb Bjerkreim IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Stapnes, Njål Rostrup Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

M 18 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Djuve, Håvard Jårvik Klubb Sauda IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Jensen, Ottar Klubb Gjesdal IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Rasmussen, Finn Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Sletten, Erlend Lindland Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Solberg, Oskar Klubb Bjerkreim IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Staavi, Bjørn-Martin Staurland Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Sælen, Kristoffer Klubb Imås, IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Tveit, Niklas Klubb Vindbjart, IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Øvrebø, Karl Christian Vangsnes Klubb Åmdal IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

M 19/20 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Eirik Bergene Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Hodne, Lars Fredheim Klubb Sandnes IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Jensen, Alf Egil Klubb Gjesdal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Ravndal, André Klubb Gjesdal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

Menn senior - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamlid, Jan Sverre Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Fosså, Stian Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Lindtner, Geir Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Ravndal, Tor Joar Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Ravndal, Tor Jøran Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Sirevåg, Simen Vestly Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
NIF-EPI01, 01
NTB scanpix