Hopp til innhold

KS-Rulleskirenn

Kverneland Ski inviterer til KS-Rulleskirenn på Frøyland Ungdomsskule torsdag 28/9 kl 17.30 Resultatliste lagt ut.

  • Når: 28.09.2017
  • Oppstart: 17:30
  • Hvor: Kvernaland
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 25.09.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.09.2017 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.09.2017 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.09.2017 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.09.2017 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.09.2017 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.09.2017 Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.09.2017 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.09.2017 Klasse G 6-7 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.09.2017 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.09.2017 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.09.2017 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.09.2017 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.09.2017 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.09.2017 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.09.2017 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.09.2017 Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.09.2017 Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.09.2017 Klasse J 6-7 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.09.2017 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.09.2017 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.09.2017 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.09.2017 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 28.09.2017 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 28.09.2017 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 28.09.2017 Klasse M 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 28.09.2017 Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.09.2017 Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 28.09.2017 Klasse Menn senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 130

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyrøy, Andreas Lindefjell Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Tormod Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Håland, Torjus Klubb Figgjo IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Idsøe, Vincent Nerona Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sirekrok, Olav Klubb Gjesdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sola, Theodor Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundvor, Magnus Klubb Bjerkreim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vold, Lucas Klubb Bjerkreim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amdal, Knut Halvor Klubb Figgjo IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Håland, Henrik Sleire Klubb Kverneland Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lund, Christopher Olav Klubb Figgjo IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Oftedal, Livar Klubb Gjesdal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Slettebø, Nikolai Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sletvold, Tobias Klubb Figgjo IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tjessem, Benjamin Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjåstad, Edvard Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjøse, Markus Klungland Klubb Bjerkreim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugstad, Elias Klubb Kverneland Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Henriksen, Joakim Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holmebakken, Elling Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Idland, Vetle Klubb Gjesdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Koksvik, Torbjørn Klubb Figgjo IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Løyning, Herman Klubb Bjerkreim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mauland, Marius Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Reime, Torvald Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Marcelo Hetland Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vold, Nicholas Klubb Bjerkreim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Efteland, Oscar Klubb Gjesdal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvalbein, Andreas Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Risa, Arve Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Roth, Eivind Klubb Kverneland Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandstøl, Sverre Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Slettebø, Børge Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sola, Kristoffer Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ueland, Adrian Klubb Gjesdal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ueland, Marius Klubb Gjesdal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkreim, Magnus Klubb Gjesdal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lunåsmo, Sondre Klubb Kverneland Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagenes, Per Strand Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Håland, Vebjørn Salte Klubb Kverneland Ski Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjølvik, Sander Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Kleppa, Samuel Klubb Gjesdal IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvalbein, Oskar Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Mauland, Tore Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilsen, Vebjørn Molvik Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Nåvik-Husveg, Petter Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Thomassen, Torkel Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Strand, Vetle Svanes Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 6-7 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albrethsen, Lucas Klubb Sandnes IL Klasse G 6-7 år Øvelse 1 km fri
Navn Grastveit, Benjamin Klubb Kverneland Ski Klasse G 6-7 år Øvelse 1 km fri
Navn Haarr, Peter Klubb Kverneland Ski Klasse G 6-7 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagerup, Edward Refshus Klubb Kverneland Ski Klasse G 6-7 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundvor, Karsten Klubb Bjerkreim IL Klasse G 6-7 år Øvelse 1 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagerup, Francis Refshus Klubb Kverneland Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hauge, Adrian Thormodsæter Klubb Kverneland Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Houge-Thiis, Skjalg Klubb Sandnes IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Håland, Ola Klubb Figgjo IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lønseth, Eliah Hatteland Klubb Sandnes IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Maudal-Sævland, Jonathan Klubb Gjesdal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Maudal-Sævland, Alexander Klubb Gjesdal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Niebuda, Emil Klubb Sandnes IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Søyland, Bjørnar Adrian Klubb Kverneland Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Noah Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Håland, Martin Klubb Kverneland Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Koksvik, Fredrik Klubb Figgjo IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Krogedal, Espen Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rasdal, Eskil Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Reve, Andreas Undheim Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skurve, Martin Klubb Gjesdal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vigre, Lars Klubb Figgjo IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjellheim, Amalie Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjøse, Ingrid Klungland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Miller, Ragna Kristine Klubb Kverneland Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rasdal, Emma Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Svela, Marie Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Torgersen, Marte Bjørkås Klubb Kverneland Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Erfjord, Anne Nærland Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eritsland, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjølvik, Julie Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunåsmo, Oda Klubb Kverneland Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nærland, Lena Versland Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skurve, Karoline Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ueland, Melissa Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gilje, Stine Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Helberg Njærheim, Ine Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kleppa, Kristina Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Krogedal, Maren Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Muff, Johanna Kjetilstad Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nevland, Ida Sofie Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Paulsen, Ina Odland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sirekrok, Malena Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Karina Andrea Klubb Sandnes IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vaule, Ingrid Klubb Bjerkreim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Edland, Elisa Vestvik Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Levang, Nora Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilsen, Kari Molvik Klubb Sandnes IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drøpping, Marie Fossdal Klubb Kverneland Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Friestad, Marthe Klubb Bjerkreim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Oftedal, Alida Klubb Gjesdal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Paulsen, Sigrid Odland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Due, Carina Klubb Kverneland Ski Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjedrem, Maria Klubb Bjerkreim IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugstad, Frida Klubb Kverneland Ski Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Idland, Herborg Klubb Figgjo IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Rekeland, Marie Vikeså Klubb Bjerkreim IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjæveland, Karen Klubb Bjerkreim IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Strand, Ana Delfi Klubb Sandnes IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri

J 16 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austerå, Synnøve Klubb Kverneland Ski Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Espedal, Solfrid Klubb Bjerkreim IL Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Hove, Linnèa Valhovd Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Lindal, Maren Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Staavi, Celina Karin Staurland Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Tjåland, Sunniva Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri

J 6-7 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drøpping, Elisabeth Fossdal Klubb Kverneland Ski Klasse J 6-7 år Øvelse 1 km fri
Navn Gilje, Julie Klubb Gjesdal IL Klasse J 6-7 år Øvelse 1 km fri
Navn Jespersen, Ea Cecilie Klubb Kverneland Ski Klasse J 6-7 år Øvelse 1 km fri
Navn Lønseth, Amelia Hatteland Klubb Sandnes IL Klasse J 6-7 år Øvelse 1 km fri
Navn Martinsen, Anine Aase Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 6-7 år Øvelse 1 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyrøy, Mathilde Lindefjell Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hausken, Olivia Heigre Klubb Sandnes IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hetland, Maia Klubb Sandnes IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Karlsen, Lerke Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjølvik, Eline Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kleppa, Stine Klubb Gjesdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Levang, Synne Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Maudal-Sævland, Andrine Klubb Gjesdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rosenskjold-Olsen, Henriette Eaves Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Roth, Inger Klubb Kverneland Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sirekrok, Mari Klubb Gjesdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sirekrok, Ingrid Klubb Gjesdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skandsen, Ingrid Sagen Klubb Sandnes IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundvor, Solveig Klubb Bjerkreim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Svela, Leonora Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Søyland, Julie Rosalinn Klubb Kverneland Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vestbø, Vilde Ringheim Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vold, Victoria Klubb Bjerkreim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albrethsen, Emilie Klubb Sandnes IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Austerheim, Frida Aarrestad Klubb Kverneland Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Erfjord, Tonje Nærland Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haukeland, Jorunn Sofie Klubb Kverneland Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Martinsen, Lea Aase Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Maudal-Sævland, Elvira Klubb Gjesdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Muff, Valborg Marie Kjetilstad Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Oftedal, Maren Klubb Gjesdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Reve, Ingrid Undheim Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rosenskjold-Olsen, Benedicte Eaves Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Øie, Rikke Klubb Sandnes IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hoftun, Ingeborg Kristensen Klubb Suldal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Salte, Turid Klubb Kverneland Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

M 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rasmussen, Finn Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri
nif-epi04, 04