Hopp til innhold

Gjesdalburennet

MERK, FLYTTING TIL FEED Det inviteres til det tradisjonsrike Gjesdalburennet. Rennet vil i år gå på Feed og det går i klassisk stil.

  • Når: 18.02.2018
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Feed, Tonstad
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 16.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse 6 år og yngre Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse G 7 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse J 7 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 0
Start 18.02.2018 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 18.02.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 18.02.2018 Klasse Kvinner Trim Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 130
Start 18.02.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 18.02.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 0
Start 18.02.2018 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse Menn Trim Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130

Påmeldte deltagere

6 år og yngre - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjøse, Herborg Klungland Klubb Bjerkreim IL Klasse 6 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Klausen, Gjøran Ramsli Klubb Bjerkreim IL Klasse 6 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Langhelle Ramsli, Tonje Klubb Bjerkreim IL Klasse 6 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Lunåsmo, Mari Klubb Kverneland Ski Klasse 6 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Sirekrok, Ingrid Klubb Gjesdal IL Klasse 6 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Sundvor, Karsten Klubb Bjerkreim IL Klasse 6 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Vold, Kristina Klubb Bjerkreim IL Klasse 6 år og yngre Øvelse 1 km klassisk

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Tormod Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haug, Magnus Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Idsøe, Vincent Nerona Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rekeland, Johannes Klubb Bjerkreim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sirekrok, Olav Klubb Gjesdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skutlaberg, Samuel Klubb Bjerkreim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sola, Theodor Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sundvor, Magnus Klubb Bjerkreim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vold, Lucas Klubb Bjerkreim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Våge, Magnus Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haga-Aamlid, Gabriel Johannes Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Håland, Henrik Sleire Klubb Kverneland Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjåstad, Edvard Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fosså, Sondre Naaden Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjøse, Markus Klungland Klubb Bjerkreim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugstad, Elias Klubb Kverneland Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Henriksen, Joakim Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holmebakken, Elling Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løyning, Herman Klubb Bjerkreim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Marcelo Hetland Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vold, Nicholas Klubb Bjerkreim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grude, Bjørn Mossige Klubb Helleland IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sola, Kristoffer Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkreim, Magnus Klubb Gjesdal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lunåsmo, Sondre Klubb Kverneland Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Serck-Hanssen, Peter Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Håland, Vebjørn Salte Klubb Kverneland Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berland, Frode Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 7 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosså, Henrik Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hagen, Vetle Klubb Sandnes IL Klasse G 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Klausen, Gjøran Klubb Bjerkreim IL Klasse G 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Midbrød, Kristian Klubb Bjerkreim IL Klasse G 7 år Øvelse 1 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lobekk, Ole Bakka Klubb Sandnes IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lobekk, Magnus Bakka Klubb Sandnes IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Maudal-Sævland, Jonathan Klubb Gjesdal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Maudal-Sævland, Alexander Klubb Gjesdal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skutlaberg, Toivo Klubb Bjerkreim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grude, Magnus Mossige Klubb Helleland IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hviding, Belix Roaldsøy Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Håland, Martin Klubb Kverneland Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Krogedal, Espen Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Midbrød, Andreas Klubb Bjerkreim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rasdal, Eskil Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vold, Sigbjørn Klubb Bjerkreim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Egeland, Linnea Haver Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Egeland, Martine Haver Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjøse, Ingrid Klungland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lobekk, Live Bakka Klubb Sandnes IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rasdal, Emma Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svela, Marie Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Levang, Ane Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lunåsmo, Oda Klubb Kverneland Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skurve, Karoline Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vold, Astrid Klubb Bjerkreim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gilje, Stine Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krogedal, Maren Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Paulsen, Ina Odland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sirekrok, Malena Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Karina Andrea Klubb Sandnes IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vaule, Ingrid Klubb Bjerkreim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjølberg, Regine Klubb Bjerkreim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Levang, Nora Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilsen, Kari Molvik Klubb Sandnes IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Edland, Elisa Vestvik Klubb Gjesdal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haga-Aamlid, Vilja Elise Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hørsdal, Marie Hodne Klubb Rygene IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Paulsen, Sigrid Odland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjedrem, Maria Klubb Bjerkreim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugstad, Frida Klubb Kverneland Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rekeland, Marie Vikeså Klubb Bjerkreim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strand, Ana Delfi Klubb Sandnes IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austerå, Synnøve Klubb Kverneland Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hørsdal, Regine Hodne Klubb Imås, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 7 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gilje, Julie Klubb Gjesdal IL Klasse J 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skutlaberg, Naomi Fuglestad Klubb Bjerkreim IL Klasse J 7 år Øvelse 1 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Egeland, Synne Haver Klubb Gjesdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haga-Aamlid, Uva Martine Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kleppa, Stine Klubb Gjesdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Levang, Synne Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Maudal-Sævland, Andrine Klubb Gjesdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rosenskjold-Olsen, Henriette Eaves Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sirekrok, Mari Klubb Gjesdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sundvor, Solveig Klubb Bjerkreim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svela, Leonora Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørskår, Celine Klubb Gjesdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vold, Victoria Klubb Bjerkreim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosså, Vår Naaden Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjølberg, Gabrielle Vikeså Klubb Bjerkreim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Maudal-Sævland, Elvira Klubb Gjesdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mo, Vilde Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rosenskjold-Olsen, Benedicte Eaves Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 18 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hetland, Silje Klubb Helleland IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rasmussen, Finn Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamlid, Jan Sverre Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Fosså, Stian Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Lunåsmo, Jo Vegar Klubb Kverneland Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ravndal, Tor Jøran Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
NIF-EPI01, 01
Lars O. Berge