Hopp til innhold

Nyttårsrennet

Oppdatert Startliste pga en del feilpåmeldinger. Ikke trukket på ny men noen løpere har fått nytt nr, andre beholder nr men er flyttet i rett klasse om de har samme løype (eks fra G11 til G12) Løpet går som planlagt på Tjørhom. Vi har i dag hatt dugnad i løypene og spadd på snø. Det skal være gode forhold men det kan være en og annen stein. Vi oppfordrer om at det gås minst mulig i løypene før start, men alle skal selvsagt få gå igjennom løypa en gang for å gjøre seg kjent med den, men vær forsiktig med snøen (unngå unødig ploging etc.) Det er parkering inne ved den gamle skytebanen som gir raskest adkomst til start/mål. Oppfordrer de fleste til å bruke den. For de eldste kan parkering ved Grendahuset være bra. Da kan man teste ski i den ytre delen som de minste ikke benytter. For resultater gå her: http://www.eqtiming.no

  • Når: 31.12.2017
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Sinnes, Sirdal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 29.12.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 31.12.2017 Klasse 6 år og yngre Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2017 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2017 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2017 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2017 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2017 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2017 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2017 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2017 Klasse G 7 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2017 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2017 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2017 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2017 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2017 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2017 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2017 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2017 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2017 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2017 Klasse J 7 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2017 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2017 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2017 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2017 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2017 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2017 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 31.12.2017 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2017 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2017 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2017 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

6 år og yngre - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjøse, Herborg Klungland Klubb Bjerkreim IL Klasse 6 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Kjølberg, Tønes Klubb Bjerkreim IL Klasse 6 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Oftedal, Lars Klubb Sandnes IL Klasse 6 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Sirekrok, Ingrid Klubb Gjesdal IL Klasse 6 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Skårland, Jenny Klubb Bjerkreim IL Klasse 6 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Sundvor, Karsten Klubb Bjerkreim IL Klasse 6 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Tjørhom, Sondre Klubb Sirdal Skilag Klasse 6 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Vold, Kristina Klubb Bjerkreim IL Klasse 6 år og yngre Øvelse 1 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Tormod Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haug, Magnus Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Håland, Torjus Klubb Figgjo IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Idsøe, Vincent Nerona Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjølberg, Mathias Klubb Bjerkreim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjørmo, Fredrik Klubb Tonstad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rekeland, Johannes Klubb Bjerkreim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sirekrok, Olav Klubb Gjesdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sola, Theodor Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundvor, Magnus Klubb Bjerkreim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vold, Lucas Klubb Bjerkreim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Våge, Magnus Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haga-Aamlid, Gabriel Johannes Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Herikstad, Roar Klubb Bjerkreim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Idsøe, Kristoffer Åreskjold Klubb Figgjo IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Oftedal, Livar Klubb Gjesdal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Slettebø, Nikolai Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stakkeland, Martin Vatland Klubb Knaben og Fjotland IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Linus Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjåstad, Edvard Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fosså, Sondre Naaden Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjøse, Markus Klungland Klubb Bjerkreim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugstad, Elias Klubb Kverneland Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Heia, Ludvig Østerberg Klubb Birkenes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Henriksen, Joakim Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holmebakken, Elling Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Idland, Vetle Klubb Gjesdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Koksvik, Torbjørn Klubb Figgjo IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Løyning, Herman Klubb Bjerkreim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Marcelo Hetland Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vold, Nicholas Klubb Bjerkreim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eritsland, Trym Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Espedal, Morten Klubb Bjerkreim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Espedal, Simen Klubb Bjerkreim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grude, Bjørn Mossige Klubb Helleland IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Helle, Ole Andre Klubb Knaben og Fjotland IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjørmo-Østrem, Isac Klubb Tonstad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvalbein, Andreas Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rekeland, Jakob Brun Klubb Bjerkreim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandstøl, Sverre Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Slettebø, Børge Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sola, Kristoffer Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ueland, Adrian Klubb Gjesdal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ueland, Marius Klubb Gjesdal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkreim, Magnus Klubb Gjesdal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gautvik, Einar Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grindheim, Einar Klubb Otra IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Netland, Erling T Klubb Knaben og Fjotland IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Serck-Hanssen, Peter Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tjørhom, Johan Klubb Sirdal Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagenes, Per Strand Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Håland, Vebjørn Salte Klubb Kverneland Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjetså, Morten Klubb Otra IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvalbein, Oskar Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lindtner, Arne Gabriel Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Vebjørn Molvik Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Pettersen, Brage Szalay Klubb Figgjo IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Solberg, Jonas Klubb Bjerkreim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thomassen, Torkel Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Østrem, Jarl Christian Kjørmo Klubb Tonstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berland, Frode Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hegre, Mathias Klubb Sirdal Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stakkeland, Mattias Klubb Knaben og Fjotland IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Strand, Vetle Svanes Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 7 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosså, Henrik Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Gautvik, Linus Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Vetle Klubb Sandnes IL Klasse G 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Herikstad, Noa Klubb Bjerkreim IL Klasse G 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjørmo, Filip Klubb Tonstad IL Klasse G 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Slettebø, Edvard Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 7 år Øvelse 1 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espeland, Celian Klubb Gjesdal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Friestad, Ola Klubb Bjerkreim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Håland, Ola Klubb Figgjo IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjølberg, Håkon Klubb Bjerkreim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Maudal-Sævland, Jonathan Klubb Gjesdal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Maudal-Sævland, Alexander Klubb Gjesdal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sinnes, Johan Klubb Sirdal Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tjørhom, Isak Andreas Klubb Sirdal Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ulnes, Olaf Amadeus Klubb Ulnes IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grude, Magnus Mossige Klubb Helleland IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hegre, Fredrik Klubb Sirdal Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Koksvik, Fredrik Klubb Figgjo IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Krogedal, Espen Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Midbrød, Andreas Klubb Bjerkreim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nilsen, Vetle Klubb Sirdal Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Oftedal, Vebjørn Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rasdal, Eskil Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skurve, Martin Klubb Gjesdal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vold, Sigbjørn Klubb Bjerkreim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espeland, Evelina Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjøse, Ingrid Klungland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Josdal, Ina Sinnes Klubb Sirdal Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rasdal, Emma Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Svela, Marie Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tjørhom, Johanna Klubb Sirdal Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eritsland, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fidjeland-Skilnand, Miriam Klubb Sirdal Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Friestad, Sigrid Klubb Bjerkreim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grubben, Lisa Klubb Sirdal Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Levang, Ane Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skurve, Karoline Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vold, Astrid Klubb Bjerkreim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gilje, Stine Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grindheim, Lina Klubb Otra IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nevland, Ida Sofie Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Paulsen, Ina Odland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sirekrok, Malena Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sola, Mathilde Klubb Sandnes IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Karina Andrea Klubb Sandnes IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vaule, Ingrid Klubb Bjerkreim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Østrem, Lea Camilla Kjørmo Klubb Tonstad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjølberg, Regine Klubb Bjerkreim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilsen, Kari Molvik Klubb Sandnes IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drøpping, Marie Fossdal Klubb Kverneland Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Edland, Elisa Vestvik Klubb Gjesdal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Friestad, Marthe Klubb Bjerkreim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haga-Aamlid, Vilja Elise Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hørsdal, Marie Hodne Klubb Rygene IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvaløy, Kari Borgos Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nevland, Ane Klubb Gjesdal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Oftedal, Alida Klubb Gjesdal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Paulsen, Sigrid Odland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Due, Carina Klubb Kverneland Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gjedrem, Maria Klubb Bjerkreim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugstad, Frida Klubb Kverneland Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Idland, Herborg Klubb Figgjo IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjølberg, Rakel Klubb Bjerkreim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Oltedal, Randi Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rekeland, Marie Vikeså Klubb Bjerkreim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Strand, Ana Delfi Klubb Sandnes IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austerå, Synnøve Klubb Kverneland Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakke, Mathea Kittelsen Klubb Tonstad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Espedal, Solfrid Klubb Bjerkreim IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hove, Linnèa Valhovd Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hørsdal, Regine Hodne Klubb Imås, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Idland, Vilde Klubb Figgjo IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Konsmo, Thea Martine Klubb Knaben og Fjotland IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Staavi, Celina Karin Staurland Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tjåland, Sunniva Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 7 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bru, Sanna Torkelsen Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Gilje, Julie Klubb Gjesdal IL Klasse J 7 år Øvelse 1 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haga-Aamlid, Uva Martine Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Levang, Synne Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Maudal-Sævland, Andrine Klubb Gjesdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sirekrok, Mari Klubb Gjesdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundvor, Solveig Klubb Bjerkreim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Svela, Leonora Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vold, Victoria Klubb Bjerkreim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vølstad, Mari Klubb Figgjo IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosså, Vår Naaden Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Grubben, Oda Klubb Sirdal Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjølberg, Gabrielle Vikeså Klubb Bjerkreim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Maudal-Sævland, Elvira Klubb Gjesdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Oftedal, Maren Klubb Gjesdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Solhaug, Kamilla Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Janne Tjørhom Klubb Sandnes IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Idsøe, Malin Haga Klubb Figgjo IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Nevland, Hedda Klubb Bjerkreim IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Pettersen, Live Szalay Klubb Figgjo IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hetland, Silje Klubb Helleland IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Idland, Augusta Klubb Figgjo IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Ravndal, Linn Klubb Gjesdal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Idland, Ingrid Klubb Figgjo IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Mannsåker, Live Klubb Sandnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Nevland, Oda Klubb Bjerkreim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordbotten, Ingrid Klubb Sandnes Skiskytterlag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Marius Klubb Søgne Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Idland, Eirik Klubb Figgjo IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nevland, Martin Klubb Gjesdal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Odland, Jakob Klubb Bjerkreim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Strand, Martin Hetland Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Svaland, Tor Olav Klubb Birkenes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, Ottar Klubb Gjesdal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Solberg, Oskar Klubb Bjerkreim IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sporaland, Eivind Klubb Figgjo IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Staavi, Bjørn-Martin Staurland Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamlid, Magnus Klubb Birkenes IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Buch, Petter Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Grimestad, David Andreas Klubb Vindbjart, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Idland, Torjus Klubb Figgjo IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Alf Egil Klubb Gjesdal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Melberg, Tore André Klubb Gjesdal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Odland, Svein Klubb Bjerkreim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ravndal, André Klubb Gjesdal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Steinum, Andreas Benjamin Halle Klubb Gjesdal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tjåland, Tomas Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Bent-Inge Klubb Søgne Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Gabrielsen, Sjur Obrestad Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Gilje, Stian Klubb Sandnes Skiskytterlag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Grastveit, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hetland, Thomas Klubb Helleland IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Lindtner, Geir Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Lomeland, Sondre Taugbøl Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Nevland, Torgeir Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Nordbotten, Øystein Klubb Sandnes Skiskytterlag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Ravndal, Tor Joar Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Ravndal, Tor Jøran Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Rostrup, Hans Klubb Sandnes Skiskytterlag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI01, 01
NTB scanpix