Hopp til innhold

Kristiansand Skifestival

Klassisk rulleskirenn i en fantastisk arena med landslagsløpere og flere løpere fra Veidekke sine lag i tillegg til klasser fra og med 10 år For aldersbestemte klasser opp til junior vil det ble 1 til 2 runder a 1 km For junior og senior vil det bli prolog og jaktstart

  • Når: 01.07.2017
  • Oppstart: 16:00
  • Hvor: Fiskebrygga
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 26.06.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 01.07.2017 Klasse G 10 - 13 Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.07.2017 Klasse G 14 - 16 Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.07.2017 Klasse H 17 - 18 Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.07.2017 Klasse H 19 - 20 Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.07.2017 Klasse J 10 - 13 Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.07.2017 Klasse J 14 - 16 Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.07.2017 Klasse K 17 - 18 Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.07.2017 Klasse K 19 - 20 Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.07.2017 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.07.2017 Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 - 13 - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanesen, Tobias Haugeplass Klubb Birkenes IL Klasse G 10 - 13 Øvelse 1 km fri felles
Navn Bernhardsen, Truls Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 10 - 13 Øvelse 1 km fri felles
Navn Bersås, Mathias Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 10 - 13 Øvelse 1 km fri felles
Navn Frigstad, Jens Klubb Otra IL Klasse G 10 - 13 Øvelse 1 km fri felles
Navn Grindheim, Torbjørn Klubb Otra IL Klasse G 10 - 13 Øvelse 1 km fri felles
Navn Hagen, Tormod Klubb Sandnes IL Klasse G 10 - 13 Øvelse 1 km fri felles
Navn Håverstad, Tobias Kerlefsen Klubb Birkenes IL Klasse G 10 - 13 Øvelse 1 km fri felles
Navn Landås, Torstein Klubb Otra IL Klasse G 10 - 13 Øvelse 1 km fri felles
Navn Myhrstad, Jonas Tandberg Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 10 - 13 Øvelse 1 km fri felles
Navn Pedersen, Storm Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 10 - 13 Øvelse 1 km fri felles
Navn Pedersen, Birk Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 10 - 13 Øvelse 1 km fri felles
Navn Pedersen, Adrian Andersen Klubb Morgedal IL Klasse G 10 - 13 Øvelse 1 km fri felles
Navn Pålsson, Martin Ekeberg Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 10 - 13 Øvelse 1 km fri felles
Navn Røed, Anders Kjetså Klubb Otra IL Klasse G 10 - 13 Øvelse 1 km fri felles
Navn Sløgedal, Henrik Klubb Vindbjart, IL Klasse G 10 - 13 Øvelse 1 km fri felles
Navn Stephansen, Fredrik Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 10 - 13 Øvelse 1 km fri felles
Navn Østervold, Marius Klubb Vindbjart, IL Klasse G 10 - 13 Øvelse 1 km fri felles

G 14 - 16 - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Håvard Eiken Klubb Otra IL Klasse G 14 - 16 Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Ole Gunnar Lund Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 14 - 16 Øvelse 2 km klassisk
Navn Klausen, Torodd Klubb Konnerud IL Klasse G 14 - 16 Øvelse 2 km klassisk
Navn Kulland Solfjeld, Simen Klubb Tvedestrand Turn og IF Klasse G 14 - 16 Øvelse 2 km klassisk
Navn Lossius, Hans Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 14 - 16 Øvelse 2 km klassisk
Navn Pedersen, Daniel Andersen Klubb Morgedal IL Klasse G 14 - 16 Øvelse 2 km klassisk
Navn Pålsson, Niklas Ekeberg Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 14 - 16 Øvelse 2 km klassisk
Navn Westergren, Simon Kivle Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 14 - 16 Øvelse 2 km klassisk

H 17 - 18 - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gauslaa, Per Kristian Klubb Oddersjaa SSK Klasse H 17 - 18 Øvelse sprint klassisk
Navn Hauklien, Trond Klubb Oddersjaa SSK Klasse H 17 - 18 Øvelse sprint klassisk
Navn Langeland, Håkon Klubb Øvrebø IL Klasse H 17 - 18 Øvelse sprint klassisk
Navn Mollestad, Martin Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse H 17 - 18 Øvelse sprint klassisk
Navn Nygård, Jørgen Klubb Torridal IL Klasse H 17 - 18 Øvelse sprint klassisk
Navn Svaland, Tor Olav Klubb Birkenes IL Klasse H 17 - 18 Øvelse sprint klassisk

H 19 - 20 - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ausland, Ådne Klubb Oddersjaa SSK Klasse H 19 - 20 Øvelse sprint klassisk
Navn Dahl, Torje Usland Klubb Marnardal IL Klasse H 19 - 20 Øvelse sprint klassisk
Navn Hægeland, Tobias Klubb Øvrebø IL Klasse H 19 - 20 Øvelse sprint klassisk
Navn Mannsåker, Håvard Klubb Sandnes IL Klasse H 19 - 20 Øvelse sprint klassisk
Navn Meinicke, Thomas Klubb Jutul IL Klasse H 19 - 20 Øvelse sprint klassisk
Navn Melberg, Tore André Klubb Gjesdal IL Klasse H 19 - 20 Øvelse sprint klassisk
Navn Spikkeland, Olav Meling Klubb Oddersjaa SSK Klasse H 19 - 20 Øvelse sprint klassisk
Navn Vartdal, Ludvig Klubb Emblem IL Klasse H 19 - 20 Øvelse sprint klassisk

J 10 - 13 - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tuva Klubb Vindafjord IL Klasse J 10 - 13 Øvelse 1 km fri felles
Navn Bersås, Julie Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 10 - 13 Øvelse 1 km fri felles
Navn Gaustad, Malin Klubb Vindbjart, IL Klasse J 10 - 13 Øvelse 1 km fri felles
Navn Grindheim, Lina Klubb Otra IL Klasse J 10 - 13 Øvelse 1 km fri felles
Navn Gryting, Gudrun Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse J 10 - 13 Øvelse 1 km fri felles
Navn Hauan, Astrid Klubb Otra IL Klasse J 10 - 13 Øvelse 1 km fri felles
Navn Kleveland, Anette Klubb Øvrebø IL Klasse J 10 - 13 Øvelse 1 km fri felles
Navn Nilsen, Martine Klubb Fløy- Ski Klasse J 10 - 13 Øvelse 1 km fri felles
Navn Nygård, Camilla Klubb Vindbjart, IL Klasse J 10 - 13 Øvelse 1 km fri felles
Navn Omfjord, Solveig Sandvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 10 - 13 Øvelse 1 km fri felles
Navn Sløgedal, Helene Klubb Vindbjart, IL Klasse J 10 - 13 Øvelse 1 km fri felles
Navn Westgaard, Amalie Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 10 - 13 Øvelse 1 km fri felles

J 14 - 16 - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ausland, Linne Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 14 - 16 Øvelse 2 km klassisk
Navn Ertzeid, Oda Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 14 - 16 Øvelse 2 km klassisk
Navn Frigstad, Amalie Klubb Otra IL Klasse J 14 - 16 Øvelse 2 km klassisk
Navn Gryting, Kristina Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse J 14 - 16 Øvelse 2 km klassisk
Navn Hauan, Anna Klubb Otra IL Klasse J 14 - 16 Øvelse 2 km klassisk
Navn Meinicke, Julie Klubb Jutul IL Klasse J 14 - 16 Øvelse 2 km klassisk

K 17 - 18 - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Kristine Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 17 - 18 Øvelse sprint klassisk
Navn Ausland, Kaja Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 17 - 18 Øvelse sprint klassisk

K 19 - 20 - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espedal, Audhild Klubb Bjerkreim IL Klasse K 19 - 20 Øvelse sprint klassisk
Navn Mannsåker, Live Klubb Sandnes IL Klasse K 19 - 20 Øvelse sprint klassisk

Kvinner senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarrestad, Nora Lian Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bostad, Guro Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Jacobsen, Astrid Uhrenholdt Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kalvå, Anne Kjersti Klubb Lundamo IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Klausen, Marthe Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Weng, Heidi Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Øvrebust, Martine Lorgen Klubb Stordal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk

Menn senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Augdal, Eirik Sverdrup Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bruvoll, Ole Jørgen Klubb Lierne IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Byggland, Torgeir Lid Klubb Høydalsmo IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Byggland, Ånund Lid Klubb Høydalsmo IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Dahl, Svein Halvor Klubb Skarphedin, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Dyrhaug, Niklas Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Holbæk, Ole Klubb Vindbjart, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Iversen, Emil Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Jenssen, Jan Thomas Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Knotten, Sivert Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kristoffersen, Even Klubb Kragerø IF Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Løfald, Hallvard Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Vegard Bjerkreim Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Northug, Even Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Northug jr, Petter Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Riseth, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Stakston, Petter Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Sundby, Martin Johnsrud Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Svaland, Lars Aasheim Klubb Birkenes IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ulvang, Jørgen Sæternes Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix