Hopp til innhold

SI Rennet

Sandnes idrettslag ønsker velkommen til SI rennet i klassisk stil. Se vedlagt invitasjon og løypekart for mer informasjon. Utvidet påmeldingsfrist til 16.01. kl. 1600.

  • Når: 18.03.2018
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Tjørhom skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.03.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 18.03.2018 Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115
Start 18.03.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115
Start 18.03.2018 Klasse M 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 6 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjøse, Herborg Klungland Klubb Bjerkreim IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjølberg, Tønes Klubb Bjerkreim IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lunåsmo, Mari Klubb Kverneland Ski Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Midbrød, Kristian Klubb Bjerkreim IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Oftedal, Lars Klubb Sandnes IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sirekrok, Ingrid Klubb Gjesdal IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sundvor, Karsten Klubb Bjerkreim IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tjørhom, Elias Klubb Sirdal Skilag Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tjørhom, Sondre Klubb Sirdal Skilag Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vold, Kristina Klubb Bjerkreim IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk

Felles 7 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Vetle Klubb Sandnes IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lobekk, Magnus Bakka Klubb Sandnes IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Tormod Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haug, Magnus Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Idsøe, Vincent Nerona Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjølberg, Mathias Klubb Bjerkreim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rekeland, Johannes Klubb Bjerkreim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sirekrok, Olav Klubb Gjesdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sola, Theodor Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sundvor, Magnus Klubb Bjerkreim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haga-Aamlid, Gabriel Johannes Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Håland, Henrik Sleire Klubb Kverneland Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Slettebø, Nikolai Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tollefsen, Torje Klubb Bjerkreim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjåstad, Edvard Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fosså, Sondre Naaden Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjøse, Markus Klungland Klubb Bjerkreim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugstad, Elias Klubb Kverneland Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Henriksen, Joakim Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holmebakken, Elling Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjosavik, Thomas Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løyning, Herman Klubb Bjerkreim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Marcelo Hetland Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espedal, Morten Klubb Bjerkreim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Espedal, Simen Klubb Bjerkreim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grude, Bjørn Mossige Klubb Helleland IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvalbein, Andreas Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Slettebø, Børge Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sola, Kristoffer Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkreim, Magnus Klubb Gjesdal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lunåsmo, Sondre Klubb Kverneland Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagenes, Per Strand Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Håland, Vebjørn Salte Klubb Kverneland Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjetså, Morten Klubb Otra IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kleppa, Samuel Klubb Gjesdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvalbein, Oskar Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lindtner, Arne Gabriel Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Vebjørn Molvik Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solberg, Jonas Klubb Bjerkreim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berland, Frode Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strand, Vetle Svanes Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosså, Henrik Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Friestad, Ola Klubb Bjerkreim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Håland, Ola Klubb Figgjo IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjølberg, Håkon Klubb Bjerkreim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lobekk, Ole Bakka Klubb Sandnes IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Maudal-Sævland, Jonathan Klubb Gjesdal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Maudal-Sævland, Alexander Klubb Gjesdal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skjerven, Gustav Klubb Sandnes IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tjørhom, Isak Andreas Klubb Sirdal Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grude, Magnus Mossige Klubb Helleland IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Håland, Martin Klubb Kverneland Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Midbrød, Andreas Klubb Bjerkreim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Oftedal, Vebjørn Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rasdal, Eskil Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tollefsen, Trym Klubb Bjerkreim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vold, Sigbjørn Klubb Bjerkreim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berland, Nora Klubb Sandnes IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Egeland, Linnea Haver Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Egeland, Martine Haver Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjøse, Ingrid Klungland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lobekk, Live Bakka Klubb Sandnes IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rasdal, Emma Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svela, Marie Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fidjeland-Skilnand, Miriam Klubb Sirdal Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Friestad, Sigrid Klubb Bjerkreim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Levang, Ane Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lunåsmo, Oda Klubb Kverneland Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vold, Astrid Klubb Bjerkreim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kleppa, Kristina Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Paulsen, Ina Odland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sirekrok, Malena Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Karina Andrea Klubb Sandnes IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vaule, Ingrid Klubb Bjerkreim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berland, Ane Klubb Sandnes IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjølberg, Gabrielle Vikeså Klubb Bjerkreim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjølberg, Regine Klubb Bjerkreim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Levang, Nora Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilsen, Kari Molvik Klubb Sandnes IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drøpping, Marie Fossdal Klubb Kverneland Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Edland, Elisa Vestvik Klubb Gjesdal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Friestad, Marthe Klubb Bjerkreim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haga-Aamlid, Vilja Elise Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Paulsen, Sigrid Odland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugstad, Frida Klubb Kverneland Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rekeland, Marie Vikeså Klubb Bjerkreim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjæveland, Karen Klubb Bjerkreim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strand, Ana Delfi Klubb Sandnes IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austerå, Synnøve Klubb Kverneland Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Staavi, Celina Karin Staurland Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drøpping, Elisabeth Fossdal Klubb Kverneland Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Egeland, Synne Haver Klubb Gjesdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haga-Aamlid, Uva Martine Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kleppa, Stine Klubb Gjesdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Levang, Synne Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Maudal-Sævland, Andrine Klubb Gjesdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sirekrok, Mari Klubb Gjesdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sundvor, Solveig Klubb Bjerkreim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svela, Leonora Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosså, Vår Naaden Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Maudal-Sævland, Elvira Klubb Gjesdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øie, Rikke Klubb Sandnes IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ravndal, Linn Klubb Gjesdal IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lervik, Geir Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strand, Martin Hetland Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse 5 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Djuve, Håvard Jårvik Klubb Sauda IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jensen, Ottar Klubb Gjesdal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Solberg, Oskar Klubb Bjerkreim IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Staavi, Bjørn-Martin Staurland Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ravndal, André Klubb Gjesdal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamlid, Jan Sverre Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ravndal, Tor Joar Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ravndal, Tor Jøran Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI01, 01
Snorre Veggan