Hopp til innhold

SI Sprinten

Sandnes idrettslag ønsker velkommen til SI sprinten 2018. Se invitasjon og løypekart for mer informasjon. Utvidet påmeldingsfrist onsdag kl. 1600. Tidsplan for finaler finnes i invitasjon. Siste ettanmeldinger vises på startlistene på renndag.

  • Når: 17.03.2018
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Tjørhom skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.03.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse Felles 6 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115
Start 17.03.2018 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115
Start 17.03.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115
Start 17.03.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 17.03.2018 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 6 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjøse, Herborg Klungland Klubb Bjerkreim IL Klasse Felles 6 år Øvelse sprint fri
Navn Midbrød, Kristian Klubb Bjerkreim IL Klasse Felles 6 år Øvelse sprint fri
Navn Oftedal, Lars Klubb Sandnes IL Klasse Felles 6 år Øvelse sprint fri
Navn Sirekrok, Ingrid Klubb Gjesdal IL Klasse Felles 6 år Øvelse sprint fri
Navn Steinnes, Sarah Klubb Bjerkreim IL Klasse Felles 6 år Øvelse sprint fri
Navn Sundvor, Karsten Klubb Bjerkreim IL Klasse Felles 6 år Øvelse sprint fri
Navn Tjørhom, Sondre Klubb Sirdal Skilag Klasse Felles 6 år Øvelse sprint fri
Navn Vold, Kristina Klubb Bjerkreim IL Klasse Felles 6 år Øvelse sprint fri

Felles 7 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Vetle Klubb Sandnes IL Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Lobekk, Magnus Bakka Klubb Sandnes IL Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Tormod Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Haug, Magnus Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Idsøe, Vincent Nerona Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Kvia-løge, Bernt Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Sirekrok, Olav Klubb Gjesdal IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Sola, Theodor Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Sundvor, Magnus Klubb Bjerkreim IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Vold, Lucas Klubb Bjerkreim IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haga-Aamlid, Gabriel Johannes Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Håland, Henrik Sleire Klubb Kverneland Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Slettebø, Nikolai Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Tollefsen, Torje Klubb Bjerkreim IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjåstad, Edvard Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Fidjeland, Marius Nygård Klubb Sirdal Skilag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Gjøse, Markus Klungland Klubb Bjerkreim IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Henriksen, Joakim Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Holmebakken, Elling Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Løyning, Herman Klubb Bjerkreim IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Marcelo Hetland Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Vold, Nicholas Klubb Bjerkreim IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espedal, Morten Klubb Bjerkreim IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Espedal, Simen Klubb Bjerkreim IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Grude, Bjørn Mossige Klubb Helleland IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kvalbein, Andreas Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Rekeland, Jakob Brun Klubb Bjerkreim IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sandstøl, Sverre Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Slettebø, Børge Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sola, Kristoffer Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkreim, Magnus Klubb Gjesdal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lunåsmo, Sondre Klubb Kverneland Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagenes, Per Strand Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Håland, Vebjørn Salte Klubb Kverneland Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kjetså, Morten Klubb Otra IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kvalbein, Oskar Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lindtner, Arne Gabriel Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Nilsen, Vebjørn Molvik Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Solberg, Jonas Klubb Bjerkreim IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berland, Frode Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Friestad, Ola Klubb Bjerkreim IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Gjerde, Håvard Klubb Sandnes IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Håland, Ola Klubb Figgjo IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Lobekk, Ole Bakka Klubb Sandnes IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Maudal-Sævland, Jonathan Klubb Gjesdal IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Maudal-Sævland, Alexander Klubb Gjesdal IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Skjerven, Gustav Klubb Sandnes IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hviding, Belix Roaldsøy Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Håland, Martin Klubb Kverneland Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Midbrød, Andreas Klubb Bjerkreim IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Niebuda, Emil Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Oftedal, Vebjørn Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Rasdal, Eskil Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Tollefsen, Trym Klubb Bjerkreim IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Vold, Sigbjørn Klubb Bjerkreim IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berland, Nora Klubb Sandnes IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Fidjeland, Ingvild Nygård Klubb Sirdal Skilag Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Gjøse, Ingrid Klungland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Lobekk, Live Bakka Klubb Sandnes IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Rasdal, Emma Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Steinnes, Maria Klubb Bjerkreim IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Svela, Marie Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fidjeland-Skilnand, Miriam Klubb Sirdal Skilag Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Friestad, Sigrid Klubb Bjerkreim IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Levang, Ane Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Lunåsmo, Oda Klubb Kverneland Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Norheim, Frida Klubb Sirdal Skilag Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Vold, Astrid Klubb Bjerkreim IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kleppa, Kristina Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Paulsen, Ina Odland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sirekrok, Malena Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Karina Andrea Klubb Sandnes IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Vaule, Ingrid Klubb Bjerkreim IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berland, Ane Klubb Sandnes IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kjølberg, Gabrielle Vikeså Klubb Bjerkreim IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kjølberg, Regine Klubb Bjerkreim IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Levang, Nora Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Nilsen, Kari Molvik Klubb Sandnes IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drøpping, Marie Fossdal Klubb Kverneland Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Edland, Elisa Vestvik Klubb Gjesdal IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Friestad, Marthe Klubb Bjerkreim IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Haga-Aamlid, Vilja Elise Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Paulsen, Sigrid Odland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugstad, Frida Klubb Kverneland Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Rekeland, Marie Vikeså Klubb Bjerkreim IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Skjæveland, Karen Klubb Bjerkreim IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Ana Delfi Klubb Sandnes IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austerå, Synnøve Klubb Kverneland Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Staavi, Celina Karin Staurland Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

J 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haga-Aamlid, Uva Martine Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Kleppa, Stine Klubb Gjesdal IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Levang, Synne Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Maudal-Sævland, Andrine Klubb Gjesdal IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Sirekrok, Mari Klubb Gjesdal IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Steinnes, Hannah Klubb Bjerkreim IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Sundvor, Solveig Klubb Bjerkreim IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Svela, Leonora Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Vestbø, Vilde Ringheim Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Vold, Victoria Klubb Bjerkreim IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri

J 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bru, Sanna Torkelsen Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Maudal-Sævland, Elvira Klubb Gjesdal IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Øie, Rikke Klubb Sandnes IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri

M 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lervik, Geir Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Martin Hetland Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri

M 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Djuve, Håvard Jårvik Klubb Sauda IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Ottar Klubb Gjesdal IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Solberg, Oskar Klubb Bjerkreim IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Staavi, Bjørn-Martin Staurland Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint fri

M 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ravndal, André Klubb Gjesdal IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri

Menn senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamlid, Jan Sverre Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
NIF-EPI03, 03
Snorre Veggan