Hopp til innhold

Ullandhaug Opp

Samme konsept som tidligere. Se invitasjon for nærmere informasjon.

  • Når: 06.10.2016
  • Oppstart: 17:30
  • Hvor: Ullandhaug
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 03.10.2016

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.10.2016 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.10.2016 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.10.2016 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.10.2016 Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.10.2016 Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.10.2016 Klasse G 15 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.10.2016 Klasse G 16 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.10.2016 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.10.2016 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.10.2016 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.10.2016 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.10.2016 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.10.2016 Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.10.2016 Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.10.2016 Klasse J 15 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.10.2016 Klasse J 16 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.10.2016 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.10.2016 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.10.2016 Klasse K 17 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.10.2016 Klasse K 18 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.10.2016 Klasse K 19/20 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.10.2016 Klasse Kvinner senior Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 100
Start 06.10.2016 Klasse M 17 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.10.2016 Klasse M 18 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.10.2016 Klasse M 19/20 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.10.2016 Klasse Menn senior Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espeland, Lester Klubb Gjesdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Frønsdal, Endre Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haga-Aamlid, Gabriel Johannes Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Håland, Henrik Sleire Klubb Kverneland Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kyllesø, Kristian Emil Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Pommeresche, Einar Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Slettebø, Nikolai Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Støve, Simen Bråstein Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tjessem, Benjamin Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjøse, Markus Klungland Klubb Bjerkreim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugstad, Elias Klubb Kverneland Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Idland, Vetle Klubb Gjesdal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Koksvik, Torbjørn Klubb Figgjo IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mauland, Marius Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sola, Kristoffer Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Marcelo Hetland Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Valdal, Jone Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Efteland, Oscar Klubb Gjesdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Egeland, Petter Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvalbein, Andreas Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pettersen, Sivert Emil Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Risa, Arve Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Roth, Eivind Klubb Kverneland Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skurve, Gabriel Klubb Gjesdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Slettebø, Børge Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ueland, Adrian Klubb Gjesdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berland, Erik Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerkreim, Magnus Klubb Gjesdal IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Fatnes, Daniel Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Frønsdal, Steinar Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunåsmo, Sondre Klubb Kverneland Ski Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Sagflaat, Markus Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri

G 14 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Brage Ree Klubb Kverneland Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Hagenes, Per Strand Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Håland, Vebjørn Salte Klubb Kverneland Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Kjølvik, Sander Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Kleppa, Samuel Klubb Gjesdal IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Kvalbein, Oskar Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Mauland, Tore Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Nilsen, Vebjørn Molvik Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Pettersen, Brage Szalay Klubb Figgjo IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Solberg, Jonas Klubb Bjerkreim IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Sporaland, Erik Klubb Figgjo IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Thomassen, Torkel Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk

G 15 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Auklend, Josef Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Berland, Frode Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Tuen, Jørgen Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 4 km klassisk

G 16 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lervik, Geir Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Nevland, Martin Klubb Gjesdal IL Klasse G 16 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Odland, Jakob Klubb Bjerkreim IL Klasse G 16 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Rasmussen, Finn Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Strand, Anita Hetland Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Vaule, Odd Erlend Klubb Bjerkreim IL Klasse G 16 år Øvelse 4 km klassisk

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Busch, Kristoffer Nagell Klubb Sandnes IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjerde, Håvard Klubb Sandnes IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Tormod Klubb Sandnes IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Vetle Klubb Sandnes IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Håland, Martin Klubb Kverneland Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Idsøe, Vincent Nerona Klubb Sandnes IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Koksvik, Fredrik Klubb Figgjo IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Krogedal, Espen Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lobekk, Ole Bakka Klubb Sandnes IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Reve, Andreas Undheim Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skurve, Martin Klubb Gjesdal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sola, Theodor Klubb Sandnes IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Straumbotn, Timon Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sirekrok, Olav Klubb Gjesdal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Våge, Magnus Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Erfjord, Anne Nærland Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hauge, Sanne Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haver, Victoria Michell Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjølvik, Julie Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Levang, Ane Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunåsmo, Oda Klubb Kverneland Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skurve, Karoline Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sola, Mathilde Klubb Sandnes IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Ingrid Ree Klubb Kverneland Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Finnesand, Lisa Gjesteland Klubb Sandnes IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjellheim, Tilde Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gilje, Stine Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haarr-Jones, Nora Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hetlelid, Karoline K Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kleppa, Kristina Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Krogedal, Maren Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Muff, Johanna Kjetilstad Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nevland, Ida Sofie Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Njærheim Helberg, Ine Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sirekrok, Malena Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Karina Andrea Klubb Sandnes IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berland, Ane Klubb Sandnes IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dyngeland, Karen Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eikeland, Elise Klubb Sandnes IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Flem, Helene Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hetlelid, Kaja Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjølberg, Regine Klubb Bjerkreim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Levang, Nora Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lindal, Kristin Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen, Kari Molvik Klubb Sandnes IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sporaland, Ingvill Klubb Figgjo IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Torgersen, Ane Bjørkås Klubb Kverneland Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vika, Marie Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drøpping, Marie Fossdal Klubb Kverneland Ski Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Edland, Elisa Vestvik Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Flem, Helene Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Friestad, Marthe Klubb Bjerkreim IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Gilje, Emma Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Hamre, Sanna Klubb Sandnes IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Nevland, Ane Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Paulsen, Sigrid Odland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Varhaug, Tiril Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Viga, Hedda Opdahl Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri

J 14 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Byberg, Sofie Klubb Sandnes IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Due, Carina Klubb Kverneland Ski Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Eie-Stangeland, Hannah Klubb Sandnes IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Eie-Stangeland, Åsne Klubb Sandnes IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Haugstad, Frida Klubb Kverneland Ski Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Kjølberg, Rakel Klubb Bjerkreim IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Kyllesø, Karen Malena Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Rekeland, Marie Vikeså Klubb Bjerkreim IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Skjæveland, Karen Klubb Bjerkreim IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Strand, Ana Delfi Klubb Sandnes IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Vika, Ane Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk

J 15 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austerå, Synnøve Klubb Kverneland Ski Klasse J 15 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Bjorland, Ida Skånvik Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Eikeland, Synne Klubb Sandnes IL Klasse J 15 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Espedal, Solfrid Klubb Bjerkreim IL Klasse J 15 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Grammeltvedt, Vårin Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 15 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Hove, Linnèa Valhovd Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Idland, Vilde Klubb Gjesdal IL Klasse J 15 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Lindal, Maren Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Meling, Maren Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Mellemstrand, Natalia Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Sagflaat, Nora Oline Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Staavi, Celina Karin Staurland Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Tjåland, Sunniva Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Varhaug, Vilde Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Wiig, Eline Klubb Gjesdal IL Klasse J 15 år Øvelse 4 km klassisk

J 16 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Janne Tjørhom Klubb Sandnes IL Klasse J 16 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Pettersen, Live Szalay Klubb Figgjo IL Klasse J 16 år Øvelse 4 km klassisk

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Apeland, Eira Klubb Sandnes IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Austerheim, Frida Aarrestad Klubb Kverneland Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Erfjord, Tonje Nærland Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Fosse, Sarah Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Grammeltvedt, Elunn Lova Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haukeland, Jorunn Sofie Klubb Kverneland Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hetlelid, Johanne K Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjølberg, Gabrielle Vikeså Klubb Bjerkreim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Levang, Synne Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Martinsen, Anine Aase Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Martinsen, Lea Aase Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Muff, Valborg Marie Kjetilstad Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Pommeresche, Sine Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Reve, Ingrid Undheim Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rosenskjold-Olsen, Benedicte Eaves Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rosenskjold-Olsen, Henriette Eaves Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sirekrok, Mari Klubb Gjesdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sirekrok, Ingrid Klubb Gjesdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Svela, Leonora Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ceragi, Iselin Klubb Kverneland Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjellheim, Amalie Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjøse, Ingrid Klungland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Krogedal, Sara Klubb Sandnes IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lobekk, Live Bakka Klubb Sandnes IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ommundsen, Thea Hia Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Steinnes, Maria Klubb Bjerkreim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Straumbotn, Linea Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Svela, Marie Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Torgersen, Marte Bjørkås Klubb Kverneland Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nygaard, Marianne Klubb Sandnes IL Klasse K 17 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Ravndal, Linn Klubb Gjesdal IL Klasse K 17 år Øvelse 4 km klassisk

K 18 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hetlesæter, Mari Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 18 år Øvelse 4 km klassisk

K 19/20 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espedal, Audhild Klubb Bjerkreim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 4 km klassisk

M 17 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frantzen, Marius Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Jensen, Ottar Klubb Gjesdal IL Klasse M 17 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Kvellestad, Ole Christer Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse M 17 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Staavi, Bjørn-Martin Staurland Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Steinum, Andreas Benjamin Halle Klubb Gjesdal IL Klasse M 17 år Øvelse 4 km klassisk

M 18 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tjåland, Tomas Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 4 km klassisk

M 19/20 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Odland, Svein Klubb Bjerkreim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Sandvik, Tobias Topp Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse M 19/20 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Viga, Øyvind Opdahl Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse M 19/20 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Wiig, Sivert Klubb Gjesdal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 4 km klassisk

Menn senior - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamlid, Jan Sverre Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 4 km klassisk
NIF-EPI02, 02
Snorre Veggan