Hopp til innhold

KS-Renn og KS-Duathlon 2017

Resultater er lagt ut Ordinær påmelding er nå stengt. Etteranmelding er fortsatt mulig. Se invitasjon for info. Foreløpige startlister er lagt ut. Kverneland Ski har gleden av å invitere til KS-Renn og KS-Duathlon 12. februar 2017. Rennet foregår ved Sinnes Skule i Sirdal. Det blir KS-Renn for løpere 10 år og yngre i fristil uten skibytte med individuell start. For løpere i klassene 11 år og eldre arrangeres KS-Duathlon med fellesstart og skibytte i klassisk stil og skøyting.

  • Når: 12.02.2017
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Sinnes Skule i Sirdal kommune
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 08.02.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 12.02.2017 Klasse Felles 6 år og yngre Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2017 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2017 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2017 Klasse G 11 år Øvelse 1+1 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2017 Klasse G 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2017 Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2017 Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2017 Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2017 Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2017 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2017 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2017 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2017 Klasse J 11 år Øvelse 1+1 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2017 Klasse J 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2017 Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2017 Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2017 Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2017 Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2017 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2017 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2017 Klasse K 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2017 Klasse K 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2017 Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2017 Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2017 Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2017 Klasse Menn senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 6 år og yngre - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gilje, Julie Klubb Gjesdal IL Klasse Felles 6 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Gjøse, Herborg Klungland Klubb Bjerkreim IL Klasse Felles 6 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Grude, Hanne Klubb Helleland IL Klasse Felles 6 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Vetle Klubb Sandnes IL Klasse Felles 6 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Herikstad, Noa Klubb Bjerkreim IL Klasse Felles 6 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Lunåsmo, Mari Klubb Kverneland Ski Klasse Felles 6 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Nesse, Aksel Klubb Kverneland Ski Klasse Felles 6 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Røyland, Fredrik Klubb Figgjo IL Klasse Felles 6 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Slettebø, Edvard Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse Felles 6 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Vold, Kristina Klubb Bjerkreim IL Klasse Felles 6 år og yngre Øvelse 1 km fri

Felles 7 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Allen, Olivia Evelyn Klubb Bjerkreim IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Espeland, Celian Klubb Gjesdal IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjermestad, Elida Sørheim Klubb Sandnes IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Friestad, Ola Klubb Bjerkreim IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Haga-Aamlid, Uva Martine Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Høyekvam, Øystein Austnaberg Klubb Kverneland Ski Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Håland, Ola Klubb Figgjo IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Kleppa, Stine Klubb Gjesdal IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Levang, Synne Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Røyland, Markus Klubb Figgjo IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Svela, Leonora Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Søyland, Julie Rosalinn Klubb Kverneland Ski Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Vigre, Amund Klubb Figgjo IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Vold, Victoria Klubb Bjerkreim IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frønsdal, Endre Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haga-Aamlid, Gabriel Johannes Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Herikstad, Roar Klubb Bjerkreim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Håland, Henrik Sleire Klubb Kverneland Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kyllesø, Kristian Emil Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Oftedal, Livar Klubb Gjesdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Slettebø, Nikolai Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 1+1 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Linus Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Bjåstad, Edvard Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Eikeskog-Wiik, Mikkel Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Espeland, Lester Klubb Gjesdal IL Klasse G 11 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Fidjeland, Marius Nygård Klubb Sirdal Skilag Klasse G 11 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Fosså, Sondre Naaden Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Gjøse, Markus Klungland Klubb Bjerkreim IL Klasse G 11 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Haugstad, Elias Klubb Kverneland Ski Klasse G 11 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Holmebakken, Elling Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Idland, Vetle Klubb Gjesdal IL Klasse G 11 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Koksvik, Torbjørn Klubb Figgjo IL Klasse G 11 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Løyning, Herman Klubb Bjerkreim IL Klasse G 11 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Strand, Marcelo Hetland Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Valdal, Jone Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Vold, Nicholas Klubb Bjerkreim IL Klasse G 11 år Øvelse 1+1 km Skiathlon

G 12 år - 1+1 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Efteland, Oscar Klubb Gjesdal IL Klasse G 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Espedal, Morten Klubb Bjerkreim IL Klasse G 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Espedal, Simen Klubb Bjerkreim IL Klasse G 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Grude, Bjørn Mossige Klubb Helleland IL Klasse G 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Kvalbein, Andreas Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Ramsfjell, William Brekken Klubb Figgjo IL Klasse G 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Rekeland, Jakob Brun Klubb Bjerkreim IL Klasse G 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Risa, Arve Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Roth, Eivind Klubb Kverneland Ski Klasse G 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Skurve, Gabriel Klubb Gjesdal IL Klasse G 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Slettebø, Børge Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Sola, Kristoffer Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Ueland, Marius Klubb Gjesdal IL Klasse G 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Urdal, Henrik Kapstad Klubb Helleland IL Klasse G 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon

G 13 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkreim, Magnus Klubb Gjesdal IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Frantzen, Håvard Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Frønsdal, Steinar Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Lunåsmo, Sondre Klubb Kverneland Ski Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Sagflaat, Markus Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

G 14 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagenes, Per Strand Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Håland, Vebjørn Salte Klubb Kverneland Ski Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Kjetså, Morten Klubb Otra IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Kleppa, Samuel Klubb Gjesdal IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Kvalbein, Oskar Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Lindtner, Arne Gabriel Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Nilsen, Vebjørn Molvik Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Solberg, Jonas Klubb Bjerkreim IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Thomassen, Torkel Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

G 15 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berland, Frode Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Joa, Magnus Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Strand, Vetle Svanes Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

G 16 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lervik, Geir Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Odland, Jakob Klubb Bjerkreim IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Strand, Anita Hetland Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Vaule, Odd Erlend Klubb Bjerkreim IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grude, Magnus Mossige Klubb Helleland IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Håland, Martin Klubb Kverneland Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Koksvik, Fredrik Klubb Figgjo IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Krogedal, Espen Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvalbein, Vegard Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvalvågnes, Theodor Klubb Sirdal Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunde, Lars Kristian Klubb Kverneland Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nesse, Kyrre Klubb Kverneland Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Oftedal, Vebjørn Klubb Sandnes IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rasdal, Eskil Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skurve, Martin Klubb Gjesdal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vold, Sigbjørn Klubb Bjerkreim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Tormod Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Håland, Torjus Klubb Figgjo IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Idsøe, Vincent Nerona Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjølberg, Mathias Klubb Bjerkreim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ramsli, Jonathan Langhelle Klubb Bjerkreim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rekeland, Johannes Klubb Bjerkreim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sola, Theodor Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Urdal, Magnus Kapstad Klubb Helleland IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vigre, Lars Klubb Figgjo IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vold, Lucas Klubb Bjerkreim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Våge, Magnus Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fidjeland-Skilnand, Miriam Klubb Sirdal Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Friestad, Sigrid Klubb Bjerkreim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Grubben, Lisa Klubb Sirdal Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Helgesen, Oda Fjermestad Klubb Sandnes IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvalvågnes, Serine Klubb Sirdal Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kydland, Lisa Klubb Bjerkreim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Levang, Ane Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunåsmo, Oda Klubb Kverneland Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Norheim, Frida Klubb Sirdal Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skurve, Karoline Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ueland, Åsta Klubb Kverneland Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vold, Astrid Klubb Bjerkreim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 1+1 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Allen, Emma Julie Klubb Bjerkreim IL Klasse J 11 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Gilje, Stine Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Kleppa, Kristina Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Krogedal, Maren Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Paulsen, Ina Odland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 11 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Petterson, Synne Skeie Klubb Bjerkreim IL Klasse J 11 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Strand, Karina Andrea Klubb Sandnes IL Klasse J 11 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Vaule, Ingrid Klubb Bjerkreim IL Klasse J 11 år Øvelse 1+1 km Skiathlon

J 12 år - 1+1 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berland, Ane Klubb Sandnes IL Klasse J 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Levang, Nora Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Nilsen, Kari Molvik Klubb Sandnes IL Klasse J 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Torgersen, Ane Bjørkås Klubb Kverneland Ski Klasse J 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Vika, Marie Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon

J 13 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drøpping, Marie Fossdal Klubb Kverneland Ski Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Edland, Elisa Vestvik Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Friestad, Marthe Klubb Bjerkreim IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Gilje, Emma Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Haga-Aamlid, Vilja Elise Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Oftedal, Alida Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Paulsen, Sigrid Odland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Varhaug, Tiril Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Viga, Hedda Opdahl Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

J 14 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Due, Carina Klubb Kverneland Ski Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Eie-Stangeland, Hannah Klubb Sandnes IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Haugstad, Frida Klubb Kverneland Ski Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Kyllesø, Karen Malena Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Rekeland, Marie Vikeså Klubb Bjerkreim IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Skjæveland, Karen Klubb Bjerkreim IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Strand, Ana Delfi Klubb Sandnes IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Vika, Ane Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

J 15 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austerå, Synnøve Klubb Kverneland Ski Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Espedal, Solfrid Klubb Bjerkreim IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Hove, Linnèa Valhovd Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Sagflaat, Nora Oline Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Staavi, Celina Karin Staurland Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Tjåland, Sunniva Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Varhaug, Vilde Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

J 16 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nevland, Hedda Klubb Bjerkreim IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Salte, Turid Klubb Kverneland Ski Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austerheim, Frida Aarrestad Klubb Kverneland Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Fosså, Vår Naaden Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haukeland, Jorunn Sofie Klubb Kverneland Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Oftedal, Maren Klubb Gjesdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espeland, Evelina Klubb Gjesdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fidjeland, Ingvild Nygård Klubb Sirdal Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjermestad, Tindra Sørheim Klubb Sandnes IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjøse, Ingrid Klungland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Høyekvam, Ingrid Austnaberg Klubb Kverneland Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rasdal, Emma Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Steinnes, Maria Klubb Bjerkreim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Svela, Marie Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tjørhom, Johanna Klubb Sirdal Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Torgersen, Marte Bjørkås Klubb Kverneland Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ravndal, Linn Klubb Gjesdal IL Klasse K 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

K 18 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Folkvord, Mari Klubb Sandnes IL Klasse K 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Thomassen, Grete Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

M 17 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austjord, Per Hansen Klubb Fyresdal IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Staavi, Bjørn-Martin Staurland Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

M 18 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Buch, Petter Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Hodne, Lars Fredheim Klubb Sandnes IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Tjåland, Tomas Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

M 19/20 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nelson, Håkon Klubb Svarstad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Ravndal, André Klubb Gjesdal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

Menn senior - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamlid, Jan Sverre Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Anfinsen, Tor Eirik Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Fosså, Stian Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Larsen, Jan-Erik Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Ravndal, Tor Jøran Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Sirevåg, Sigurd Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Strand, Kjell Magne Stokka Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Taugbøl, Knut Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
NIF-EPI02, 02
Toppidrettsveka