Hopp til innhold

NC junior Lillehammer 6-8 januar 2023

Norgescup langrenn junior med seiere, pallplasser og tre flotte norgescuprenn på Lillehammer. Sprint klassisk, fristil distanse og fellesstart klassisk distanse.

NC lillehammer hjemmeside rennprogram start og resultalister påmeldingslister

Både Hovden Skigymnas, Sirdal Ski og kretslag junior bor samlet på Scandic Victoria.

RENNPROGRAM:

Fredag: 
Sprint Klassisk

Lørdag:
Intervallstart Fri 

Søndag:
Fellestart Klassisk

Deltakere Skikretsen:

M 17 år sprint klassisk 06.01.2023 Strand Marcelo Hetland M Sandnes IL 
M 17 år sprint klassisk 06.01.2023 Øverland Iver Bjerga M Sauda IL 
M 17 år sprint klassisk 06.01.2023 Bjåstad Edvard M Sandnes IL
M 17 år sprint klassisk 06.01.2023 Straume Aleksander M Valle IL 
M 17 år sprint klassisk 06.01.2023 Holmebakken Elling Skandsen M Sandnes IL 
M 18 år sprint klassisk 06.01.2023 Aarekol Tage M Vindafjord IL 
M 18 år sprint klassisk 06.01.2023 Pedersen Storm Haugenes M Hovden Sportsklubb 
M 18 år sprint klassisk 06.01.2023 Kvalbein Andreas Tjeldflåt M Sandnes IL 
M 18 år sprint klassisk 06.01.2023 Kolbeinsvik Håvard M Sauda IL 
M 18 år sprint klassisk 06.01.2023 Myhre Tor M Vegårshei IL
M 19/20 år sprint klassisk 06.01.2023 Gulbrandsen Jan Ronny Abusland M Imås, IL 
M 19/20 år sprint klassisk 06.01.2023 Østervold Sondre M Il Vindbjart 
M 19/20 år sprint klassisk 06.01.2023 Lossius Hans M Oddersjaa SSK
M 19/20 år sprint klassisk 06.01.2023 Kleppa Samuel M Gjesdal IL 
M 19/20 år sprint klassisk 06.01.2023 Aarekol Tobias M Vindafjord IL 
M 19/20 år sprint klassisk 06.01.2023 Holbæk Mathias M Il Vindbjart 
M 19/20 år sprint klassisk 06.01.2023 Pålsson Niklas Ekeberg M Hovden Sportsklubb 
M 19/20 år sprint klassisk 06.01.2023 Sælen Robin M Imås, IL 
M 19/20 år sprint klassisk 06.01.2023 Frønsdal Steinar M Hjelmeland idrettslag 
M 19/20 år sprint klassisk 06.01.2023 Lunåsmo Sondre M Gjesdal IL 
M 19/20 år sprint klassisk 06.01.2023 Omfjord Daniel Sandvand M Oddersjaa SSK 
M 19/20 år sprint klassisk 06.01.2023 Johnsen Fredrik M Gjerstad IL 
M 19/20 år sprint klassisk 06.01.2023 Røed Nils Olav Kjetså M Otra IL 
M 19/20 år sprint klassisk 06.01.2023 Blom Thomas M Imås, IL 
M 17 år 10 km fri 07.01.2023 Strand Marcelo Hetland M Sandnes IL 
M 17 år 10 km fri 07.01.2023 Øverland Iver Bjerga M Sauda IL 
M 17 år 10 km fri 07.01.2023 Bjåstad Edvard M Sandnes IL 
M 17 år 10 km fri 07.01.2023 Straume Aleksander M Valle IL 
M 17 år 10 km fri 07.01.2023 Holmebakken Elling Skandsen M Sandnes IL
M 18 år 10 km fri 07.01.2023 Aarekol Tage M Vindafjord IL 
M 18 år 10 km fri 07.01.2023 Pedersen Storm Haugenes M Hovden Sportsklubb 
M 18 år 10 km fri 07.01.2023 Kvalbein Andreas Tjeldflåt M Sandnes IL 
M 18 år 10 km fri 07.01.2023 Kolbeinsvik Håvard M Sauda IL 
M 18 år 10 km fri 07.01.2023 Myhre Tor M Vegårshei IL 
M 18 år 10 km fri 07.01.2023 Årebrot Herman M Idrettslaget Ny Von  
M 19/20 år 10 km fri 07.01.2023 Gulbrandsen Jan Ronny Abusland M Imås, IL 
M 19/20 år 10 km fri 07.01.2023 Østervold Sondre M Il Vindbjart 
M 19/20 år 10 km fri 07.01.2023 Lossius Hans M Oddersjaa SSK 
M 19/20 år 10 km fri 07.01.2023 Kleppa Samuel M Gjesdal IL 
M 19/20 år 10 km fri 07.01.2023 Aarekol Tobias M Vindafjord IL 
M 19/20 år 10 km fri 07.01.2023 Mollestad Thomas Linnebo M Oddersjaa SSK 
M 19/20 år 10 km fri 07.01.2023 Holbæk Mathias M Il Vindbjart 
M 19/20 år 10 km fri 07.01.2023 Pålsson Niklas Ekeberg M Hovden Sportsklubb 
M 19/20 år 10 km fri 07.01.2023 Sælen Robin M Imås, IL 
M 19/20 år 10 km fri 07.01.2023 Frønsdal Steinar M Hjelmeland idrettslag
M 19/20 år 10 km fri 07.01.2023 Lunåsmo Sondre M Gjesdal IL 
M 19/20 år 10 km fri 07.01.2023 Omfjord Daniel Sandvand M Oddersjaa SSK 
M 19/20 år 10 km fri 07.01.2023 Johnsen Fredrik M Gjerstad IL 
M 19/20 år 10 km fri 07.01.2023 Røed Nils Olav Kjetså M Otra IL 
M 19/20 år 10 km fri 07.01.2023 Blom Thomas M Imås, IL 
M 17 år 15 km klassisk felles 08.01.2023 Strand Marcelo Hetland M Sandnes IL 
M 17 år 15 km klassisk felles 08.01.2023 Øverland Iver Bjerga M Sauda IL 
M 17 år 15 km klassisk felles 08.01.2023 Bjåstad Edvard M Sandnes IL 
M 17 år 15 km klassisk felles 08.01.2023 Straume Aleksander M Valle IL 
M 17 år 15 km klassisk felles 08.01.2023 Holmebakken Elling Skandsen M Sandnes IL 
M 18 år 15 km klassisk felles 08.01.2023 Aarekol Tage M Vindafjord IL 
M 18 år 15 km klassisk felles 08.01.2023 Pedersen Storm Haugenes M Hovden Sportsklubb 
M 18 år 15 km klassisk felles 08.01.2023 Kvalbein Andreas Tjeldflåt M Sandnes IL 
M 18 år 15 km klassisk felles 08.01.2023 Kolbeinsvik Håvard M Sauda IL 
M 18 år 15 km klassisk felles 08.01.2023 Myhre Tor M Vegårshei IL 
M 19/20 år 15 km klassisk felles 08.01.2023 Gulbrandsen Jan Ronny Abusland M Imås, IL 
M 19/20 år 15 km klassisk felles 08.01.2023 Østervold Sondre M Il Vindbjart 
M 19/20 år 15 km klassisk felles 08.01.2023 Lossius Hans M Oddersjaa SSK 
M 19/20 år 15 km klassisk felles 08.01.2023 Kleppa Samuel M Gjesdal IL 
M 19/20 år 15 km klassisk felles 08.01.2023 Aarekol Tobias M Vindafjord IL 
M 19/20 år 15 km klassisk felles 08.01.2023 Mollestad Thomas Linnebo M Oddersjaa SSK 
M 19/20 år 15 km klassisk felles 08.01.2023 Holbæk Mathias M Il Vindbjart 
M 19/20 år 15 km klassisk felles 08.01.2023 Pålsson Niklas Ekeberg M Hovden Sportsklubb 
M 19/20 år 15 km klassisk felles 08.01.2023 Sælen Robin M Imås, IL 
M 19/20 år 15 km klassisk felles 08.01.2023 Frønsdal Steinar M Hjelmeland idrettslag
M 19/20 år 15 km klassisk felles 08.01.2023 Lunåsmo Sondre M Gjesdal IL 
M 19/20 år 15 km klassisk felles 08.01.2023 Omfjord Daniel Sandvand M Oddersjaa SSK
M 19/20 år 15 km klassisk felles 08.01.2023 Johnsen Fredrik M Gjerstad IL
M 19/20 år 15 km klassisk felles 08.01.2023 Røed Nils Olav Kjetså M Otra IL
M 19/20 år 15 km klassisk felles 08.01.2023 Blom Thomas M Imås, IL 
K 17 år sprint klassisk 06.01.2023 Nygård Camilla K Il Vindbjart
K 17 år sprint klassisk 06.01.2023 Kleppa Kristina K Gjesdal IL 
K 17 år sprint klassisk 06.01.2023 Gaustad Malin K Il Vindbjart
K 17 år sprint klassisk 06.01.2023 Hetlelid Karoline Kvalvåg K Hjelmeland idrettslag
K 17 år sprint klassisk 06.01.2023 Sirekrok Malena K Gjesdal IL
K 18 år sprint klassisk 06.01.2023 Levang Nora Byrkjedal K Gjesdal IL 
K 18 år sprint klassisk 06.01.2023 Vika Marie Hjørungdal K Hjelmeland idrettslag
K 18 år sprint klassisk 06.01.2023 Hetlelid Kaja Kvalvåg K Hjelmeland idrettslag 
K 19/20 år sprint klassisk 06.01.2023 Edland Elisa Vestvik K Gjesdal IL 
K 19/20 år sprint klassisk 06.01.2023 Viga Hedda Opdahl K Hjelmeland idrettslag 
K 19/20 år sprint klassisk 06.01.2023 Ausland Linne K Oddersjaa SSK
K 19/20 år sprint klassisk 06.01.2023 Sløgedal Hanne K Il Vindbjart
K 19/20 år sprint klassisk 06.01.2023 Nygård Thea K Il Vindbjart
K 19/20 år sprint klassisk 06.01.2023 Hørsdal Marie Hodne K Imås, IL 
K 19/20 år sprint klassisk 06.01.2023 Frigstad Amalie K Otra IL
K 19/20 år sprint klassisk 06.01.2023 Netland Camilla Kjelleberg K Oddersjaa SSK 
K 19/20 år sprint klassisk 06.01.2023 Drøpping Marie Fossdal K Kverneland Ski
K 19/20 år sprint klassisk 06.01.2023 Heia Eline K Birkenes IL 
K 17 år 5 km fri 07.01.2023 Nygård Camilla K Il Vindbjart
K 17 år 5 km fri 07.01.2023 Kleppa Kristina K Gjesdal IL
K 17 år 5 km fri 07.01.2023 Gaustad Malin K Il Vindbjart 
K 17 år 5 km fri 07.01.2023 Hetlelid Karoline Kvalvåg K Hjelmeland idrettslag 
K 17 år 5 km fri 07.01.2023 Sirekrok Malena K Gjesdal IL 
K 18 år 5 km fri 07.01.2023 Levang Nora Byrkjedal K Gjesdal IL 
K 18 år 5 km fri 07.01.2023 Vika Marie Hjørungdal K Hjelmeland idrettslag 
K 18 år 5 km fri 07.01.2023 Hetlelid Kaja Kvalvåg K Hjelmeland idrettslag
K 19/20 år 10 km fri 07.01.2023 Edland Elisa Vestvik K Gjesdal IL 
K 19/20 år 10 km fri 07.01.2023 Viga Hedda Opdahl K Hjelmeland idrettslag 
K 19/20 år 10 km fri 07.01.2023 Strand Ana Delfi K Sandnes IL 
K 19/20 år 10 km fri 07.01.2023 Sløgedal Hanne K Il Vindbjart 
K 19/20 år 10 km fri 07.01.2023 Nygård Thea K Il Vindbjart
K 19/20 år 10 km fri 07.01.2023 Hørsdal Marie Hodne K Imås, IL
K 19/20 år 10 km fri 07.01.2023 Frigstad Amalie K Otra IL 
K 19/20 år 10 km fri 07.01.2023 Netland Camilla Kjelleberg K Oddersjaa SSK
K 19/20 år 10 km fri 07.01.2023 Vatland Tuva Gjerdrum K Stavanger Skiklubb 
K 19/20 år 10 km fri 07.01.2023 Drøpping Marie Fossdal K Kverneland Ski 
K 19/20 år 10 km fri 07.01.2023 Heia Eline K Birkenes IL 
K 17 år 10 km klassisk felles 08.01.2023 Nygård Camilla K Il Vindbjart 
K 17 år 10 km klassisk felles 08.01.2023 Kleppa Kristina K Gjesdal IL 
K 17 år 10 km klassisk felles 08.01.2023 Gaustad Malin K Il Vindbjart 
K 17 år 10 km klassisk felles 08.01.2023 Hetlelid Karoline Kvalvåg K Hjelmeland idrettslag 
K 17 år 10 km klassisk felles 08.01.2023 Sirekrok Malena K Gjesdal IL 
K 18 år 10 km klassisk felles 08.01.2023 Levang Nora Byrkjedal K Gjesdal IL 
K 18 år 10 km klassisk felles 08.01.2023 Vika Marie Hjørungdal K Hjelmeland idrettslag 
K 18 år 10 km klassisk felles 08.01.2023 Hetlelid Kaja Kvalvåg K Hjelmeland idrettslag 
K 19/20 år 15 km klassisk felles 08.01.2023 Edland Elisa Vestvik K Gjesdal IL 
K 19/20 år 15 km klassisk felles 08.01.2023 Viga Hedda Opdahl K Hjelmeland idrettslag 
K 19/20 år 15 km klassisk felles 08.01.2023 Ausland Linne K Oddersjaa SSK 
K 19/20 år 15 km klassisk felles 08.01.2023 Sløgedal Hanne K Il Vindbjart 
K 19/20 år 15 km klassisk felles 08.01.2023 Nygård Thea K Il Vindbjart 
K 19/20 år 15 km klassisk felles 08.01.2023 Hørsdal Marie Hodne K Imås, IL 
K 19/20 år 15 km klassisk felles 08.01.2023 Frigstad Amalie K Otra IL 
K 19/20 år 15 km klassisk felles 08.01.2023 Netland Camilla Kjelleberg K Oddersjaa SSK 
K 19/20 år 15 km klassisk felles 08.01.2023 Vatland Tuva Gjerdrum K Stavanger Skiklubb 
K 19/20 år 15 km klassisk felles 08.01.2023 Drøpping Marie Fossdal K Kverneland Ski
K 19/20 år 15 km klassisk felles 08.01.2023 Heia Eline K Birkenes IL 
NIF-EPI02, 02
NTB