Hopp til innhold

NC junior Holmenkollen 14-16 februar

Klart for ny skifest i Kollen, mange deltakere fra vår skikrets som også streames LIVE på SkiTV.

Hjemmeside NC Kollen Program Resultater NSF Livesendinger

Oppdateringer:

13. februar kl 12.00: Løypekart for lørdagens sprint er oppdatert

13. februar kl 11.00: "Nysnø" og flotte forhold i Holmenkollen.

11. februar: Alle kretser må melde inn kontaktpersoner/ledere på mail til eva@kjelsaas.no – snarest

11. februar: Påmeldingslister er lagt ut.

10. februar: Langrennscross må avlyses på grunn av snømangel.

9.februar: 
* Lengste løypesløyfe blir 3,75 km, og det må gås flere runder i alle distanser.
Søndagens 30 km for M19/20 blir redusert til 22,5 km. Se oppdatert program og løypekart her. 

* På grunn av snøforholdene er sprintløypa for kvinner endret, se oppdatert løypekart og profil. Endringen består i at kvinner følger samme trasé som menn helt frem til inngangen til bakken opp mot servicebygget. Her svinger kvinner til høyre og går over standplass for skiskyting og deretter direkte inn på oppløpet. Løypesjef og rennleder

Påmeldinger Agder og Rogaland Skikrets

M 17 år 10 km klassisk 14.02.2020 Gulbrandsen Jan Ronny Abusland M Imås, IL - Ski
M 17 år 10 km klassisk 14.02.2020 Håland Vebjørn Salte M Kverneland Ski - Ski
M 17 år 10 km klassisk 14.02.2020 Hagenes Per Strand M Sandnes IL - Ski
M 17 år 10 km klassisk 14.02.2020 Nilsen Vebjørn Molvik M Sandnes IL - Ski
M 17 år 10 km klassisk 14.02.2020 Østervold Sondre M  Il Vindbjart - Ski
M 17 år 10 km klassisk 14.02.2020 Kjetså Morten M Otra IL - Ski
M 17 år 10 km klassisk 14.02.2020 Lossius Hans M Oddersjaa SSK - Ski
M 17 år 10 km klassisk 14.02.2020 Kleppa Samuel M Gjesdal IL - Ski
M 17 år 10 km klassisk 14.02.2020 Mollestad Thomas Linnebo M Oddersjaa SSK - Ski
M 17 år 10 km klassisk 14.02.2020 Holbæk Mathias M  Il Vindbjart - Ski
M 17 år 10 km klassisk 14.02.2020 Kvalbein Oskar Tjeldflåt M Sandnes IL - Ski
M 17 år 10 km klassisk 14.02.2020 Sælen Robin M Imås, IL - Ski
M 17 år 10 km klassisk 14.02.2020 Solfjeld Simen Kulland M Tvedestrand Turn og IF - Ski
M 17 år 10 km klassisk 14.02.2020 Lindtner Arne Gabriel M Stavanger Skiklubb - Ski
M 17 år 10 km klassisk 14.02.2020 Blom Thomas M Imås, IL - Ski
M 17 år 10 km klassisk 14.02.2020 Mykland Aadne M Imås, IL - Ski
M 17 år 10 km klassisk 14.02.2020 Sletten Lasse M Sirdal Skilag - Ski
M 18 år 10 km klassisk 14.02.2020 Berland Frode M Sandnes IL - Ski
M 18 år 10 km klassisk 14.02.2020 Westergren Simon Kivle M Oddersjaa SSK - Ski
M 19/20 år 10 km klassisk 14.02.2020 Mollestad Martin Linnebo M Oddersjaa SSK - Ski
M 19/20 år 10 km klassisk 14.02.2020 Jensen Ole Gunnar Lund M Oddersjaa SSK - Ski
M 19/20 år 10 km klassisk 14.02.2020 Sælen Kristoffer M Imås, IL - Ski
M 19/20 år 10 km klassisk 14.02.2020 Lervik Geir M Matningsdal Idrettslag - Ski
M 19/20 år 10 km klassisk 14.02.2020 Nygård Jørgen M Torridal IL - Ski
M 19/20 år 10 km klassisk 14.02.2020 Bakke Marius M Søgne Skiklubb - Ski
M 19/20 år 10 km klassisk 14.02.2020 Gauslaa Per Kristian M Oddersjaa SSK - Ski
M 19/20 år 10 km klassisk 14.02.2020 Staavi Bjørn-Martin Staurland M Stavanger Skiklubb - Ski
M 19/20 år 10 km klassisk 14.02.2020 Sletten Erlend Lindland M Oddersjaa SSK - Ski
M 19/20 år 10 km klassisk 14.02.2020 Svaland Tor Olav M Birkenes IL - Ski
M 17 år sprint fri 15.02.2020 Gulbrandsen Jan Ronny Abusland M Imås, IL - Ski
M 17 år sprint fri 15.02.2020 Håland Vebjørn Salte M Kverneland Ski - Ski
M 17 år sprint fri 15.02.2020 Hagenes Per Strand M Sandnes IL - Ski
M 17 år sprint fri 15.02.2020 Nilsen Vebjørn Molvik M Sandnes IL - Ski
M 17 år sprint fri 15.02.2020 Østervold Sondre M  Il Vindbjart - Ski
M 17 år sprint fri 15.02.2020 Kjetså Morten M Otra IL - Ski
M 17 år sprint fri 15.02.2020 Lossius Hans M Oddersjaa SSK - Ski
M 17 år sprint fri 15.02.2020 Kleppa Samuel M Gjesdal IL - Ski
M 17 år sprint fri 15.02.2020 Mollestad Thomas Linnebo M Oddersjaa SSK - Ski
M 17 år sprint fri 15.02.2020 Holbæk Mathias M  Il Vindbjart - Ski
M 17 år sprint fri 15.02.2020 Kvalbein Oskar Tjeldflåt M Sandnes IL - Ski
M 17 år sprint fri 15.02.2020 Sælen Robin M Imås, IL - Ski
M 17 år sprint fri 15.02.2020 Solfjeld Simen Kulland M Tvedestrand Turn og IF - Ski
M 17 år sprint fri 15.02.2020 Lindtner Arne Gabriel M Stavanger Skiklubb - Ski
M 17 år sprint fri 15.02.2020 Blom Thomas M Imås, IL - Ski
M 17 år sprint fri 15.02.2020 Mykland Aadne M Imås, IL - Ski
M 17 år sprint fri 15.02.2020 Sletten Lasse M Sirdal Skilag - Ski
M 18 år sprint fri 15.02.2020 Berland Frode M Sandnes IL - Ski
M 18 år sprint fri 15.02.2020 Westergren Simon Kivle M Oddersjaa SSK - Ski
M 19/20 år sprint fri 15.02.2020 Mollestad Martin Linnebo M Oddersjaa SSK - Ski
M 19/20 år sprint fri 15.02.2020 Jensen Ole Gunnar Lund M Oddersjaa SSK - Ski
M 19/20 år sprint fri 15.02.2020 Sælen Kristoffer M Imås, IL - Ski
M 19/20 år sprint fri 15.02.2020 Lervik Geir M Matningsdal Idrettslag - Ski
M 19/20 år sprint fri 15.02.2020 Nygård Jørgen M Torridal IL - Ski
M 19/20 år sprint fri 15.02.2020 Bakke Marius M Søgne Skiklubb - Ski
M 19/20 år sprint fri 15.02.2020 Gauslaa Per Kristian M Oddersjaa SSK - Ski
M 19/20 år sprint fri 15.02.2020 Staavi Bjørn-Martin Staurland M Stavanger Skiklubb - Ski
M 19/20 år sprint fri 15.02.2020 Sletten Erlend Lindland M Oddersjaa SSK - Ski
M 19/20 år sprint fri 15.02.2020 Svaland Tor Olav M Birkenes IL - Ski
M 17 år 15 km fri 16.02.2020 Gulbrandsen Jan Ronny Abusland M Imås, IL - Ski
M 17 år 15 km fri 16.02.2020 Håland Vebjørn Salte M Kverneland Ski - Ski
M 17 år 15 km fri 16.02.2020 Hagenes Per Strand M Sandnes IL - Ski
M 17 år 15 km fri 16.02.2020 Nilsen Vebjørn Molvik M Sandnes IL - Ski
M 17 år 15 km fri 16.02.2020 Østervold Sondre M  Il Vindbjart - Ski
M 17 år 15 km fri 16.02.2020 Kjetså Morten M Otra IL - Ski
M 17 år 15 km fri 16.02.2020 Lossius Hans M Oddersjaa SSK - Ski
M 17 år 15 km fri 16.02.2020 Kleppa Samuel M Gjesdal IL - Ski
M 17 år 15 km fri 16.02.2020 Mollestad Thomas Linnebo M Oddersjaa SSK - Ski
M 17 år 15 km fri 16.02.2020 Holbæk Mathias M  Il Vindbjart - Ski
M 17 år 15 km fri 16.02.2020 Kvalbein Oskar Tjeldflåt M Sandnes IL - Ski
M 17 år 15 km fri 16.02.2020 Sælen Robin M Imås, IL - Ski
M 17 år 15 km fri 16.02.2020 Lindtner Arne Gabriel M Stavanger Skiklubb - Ski
M 17 år 15 km fri 16.02.2020 Blom Thomas M Imås, IL - Ski
M 17 år 15 km fri 16.02.2020 Mykland Aadne M Imås, IL - Ski
M 17 år 15 km fri 16.02.2020 Sletten Lasse M Sirdal Skilag - Ski
M 18 år 15 km fri 16.02.2020 Berland Frode M Sandnes IL - Ski
M 18 år 15 km fri 16.02.2020 Westergren Simon Kivle M Oddersjaa SSK - Ski
M 19/20 år 30 km fri 16.02.2020 Mollestad Martin Linnebo M Oddersjaa SSK - Ski
M 19/20 år 30 km fri 16.02.2020 Jensen Ole Gunnar Lund M Oddersjaa SSK - Ski
M 19/20 år 30 km fri 16.02.2020 Lervik Geir M Matningsdal Idrettslag - Ski
M 19/20 år 30 km fri 16.02.2020 Nygård Jørgen M Torridal IL - Ski
M 19/20 år 30 km fri 16.02.2020 Bakke Marius M Søgne Skiklubb - Ski
M 19/20 år 30 km fri 16.02.2020 Gauslaa Per Kristian M Oddersjaa SSK - Ski
M 19/20 år 30 km fri 16.02.2020 Staavi Bjørn-Martin Staurland M Stavanger Skiklubb - Ski
M 19/20 år 30 km fri 16.02.2020 Sletten Erlend Lindland M Oddersjaa SSK - Ski
M 19/20 år 30 km fri 16.02.2020 Svaland Tor Olav M Birkenes IL - Ski
K 17 år 5 km klassisk 14.02.2020 Due Carina K Kverneland Ski - Ski
K 17 år 5 km klassisk 14.02.2020 Rekeland Marie Vikeså K Bjerkreim IL - Ski
K 17 år 5 km klassisk 14.02.2020 Skjæveland Karen K Bjerkreim IL - Ski
K 17 år 5 km klassisk 14.02.2020 Aarekol Aurora K Vindafjord IL - Ski
K 17 år 5 km klassisk 14.02.2020 Haugstad Frida K Kverneland Ski - Ski
K 17 år 5 km klassisk 14.02.2020 Vika Ane Hjørungdal K Hjelmeland idrettslag - ski - Ski
K 17 år 5 km klassisk 14.02.2020 Strand Ana Delfi K Sandnes IL - Ski
K 17 år 5 km klassisk 14.02.2020 Sløgedal Hanne K  Il Vindbjart - Ski
K 17 år 5 km klassisk 14.02.2020 Roland Ida K  Il Vindbjart - Ski
K 17 år 5 km klassisk 14.02.2020 Andresen Maja Marie Ottersland K Imås, IL - Ski
K 17 år 5 km klassisk 14.02.2020 Sagneskar Ingrid Mathilde Bjørgum K Valle IL - Ski
K 17 år 5 km klassisk 14.02.2020 Netland Camilla Kjelleberg K Oddersjaa SSK - Ski
K 17 år 5 km klassisk 14.02.2020 Vatland Tuva Gjerdrum K Stavanger Skiklubb - Ski
K 17 år 5 km klassisk 14.02.2020 Heia Eline K Birkenes IL - Ski
K 18 år 5 km klassisk 14.02.2020 Austerå Synnøve K Kverneland Ski - Ski
K 18 år 5 km klassisk 14.02.2020 Hørsdal Regine Hodne K Imås, IL - Ski
K 18 år 5 km klassisk 14.02.2020 Fone Cecilie Wasler K Gjerstad IL - Ski
K 19/20 år 5 km klassisk 14.02.2020 Hetland Silje K Helleland IL - Ski
K 19/20 år 5 km klassisk 14.02.2020 Nygaard Marianne K Sandnes IL - Ski
K 19/20 år 5 km klassisk 14.02.2020 Aarekol Ragnhild K Vindafjord IL - Ski
K 19/20 år 5 km klassisk 14.02.2020 Hoftun Ingeborg Kristensen K Suldal IL - Ski
K 19/20 år 5 km klassisk 14.02.2020 Lislevand Tuva K Oddersjaa SSK - Ski
K 17 år sprint fri 15.02.2020 Due Carina K Kverneland Ski - Ski
K 17 år sprint fri 15.02.2020 Rekeland Marie Vikeså K Bjerkreim IL - Ski
K 17 år sprint fri 15.02.2020 Skjæveland Karen K Bjerkreim IL - Ski
K 17 år sprint fri 15.02.2020 Aarekol Aurora K Vindafjord IL - Ski
K 17 år sprint fri 15.02.2020 Haugstad Frida K Kverneland Ski - Ski
K 17 år sprint fri 15.02.2020 Vika Ane Hjørungdal K Hjelmeland idrettslag - ski - Ski
K 17 år sprint fri 15.02.2020 Strand Ana Delfi K Sandnes IL - Ski
K 17 år sprint fri 15.02.2020 Sløgedal Hanne K  Il Vindbjart - Ski
K 17 år sprint fri 15.02.2020 Roland Ida K  Il Vindbjart - Ski
K 17 år sprint fri 15.02.2020 Frigstad Amalie K Otra IL - Ski
K 17 år sprint fri 15.02.2020 Andresen Maja Marie Ottersland K Imås, IL - Ski
K 17 år sprint fri 15.02.2020 Sagneskar Ingrid Mathilde Bjørgum K Valle IL - Ski
K 17 år sprint fri 15.02.2020 Netland Camilla Kjelleberg K Oddersjaa SSK - Ski
K 17 år sprint fri 15.02.2020 Vatland Tuva Gjerdrum K Stavanger Skiklubb - Ski
K 17 år sprint fri 15.02.2020 Heia Eline K Birkenes IL - Ski
K 18 år sprint fri 15.02.2020 Austerå Synnøve K Kverneland Ski - Ski
K 18 år sprint fri 15.02.2020 Hørsdal Regine Hodne K Imås, IL - Ski
K 18 år sprint fri 15.02.2020 Fone Cecilie Wasler K Gjerstad IL - Ski
K 18 år sprint fri 15.02.2020 Staavi Celina Karin Staurland K Stavanger Skiklubb - Ski
K 19/20 år sprint fri 15.02.2020 Hetland Silje K Helleland IL - Ski
K 19/20 år sprint fri 15.02.2020 Aarekol Ragnhild K Vindafjord IL - Ski
K 19/20 år sprint fri 15.02.2020 Hoftun Ingeborg Kristensen K Suldal IL - Ski
K 19/20 år sprint fri 15.02.2020 Lislevand Tuva K Oddersjaa SSK - Ski
K 17 år 10 km fri 16.02.2020 Due Carina K Kverneland Ski - Ski
K 17 år 10 km fri 16.02.2020 Rekeland Marie Vikeså K Bjerkreim IL - Ski
K 17 år 10 km fri 16.02.2020 Skjæveland Karen K Bjerkreim IL - Ski
K 17 år 10 km fri 16.02.2020 Aarekol Aurora K Vindafjord IL - Ski
K 17 år 10 km fri 16.02.2020 Haugstad Frida K Kverneland Ski - Ski
K 17 år 10 km fri 16.02.2020 Vika Ane Hjørungdal K Hjelmeland idrettslag - ski - Ski
K 17 år 10 km fri 16.02.2020 Strand Ana Delfi K Sandnes IL - Ski
K 17 år 10 km fri 16.02.2020 Sløgedal Hanne K  Il Vindbjart - Ski
K 17 år 10 km fri 16.02.2020 Roland Ida K  Il Vindbjart - Ski
K 17 år 10 km fri 16.02.2020 Frigstad Amalie K Otra IL - Ski
K 17 år 10 km fri 16.02.2020 Andresen Maja Marie Ottersland K Imås, IL - Ski
K 17 år 10 km fri 16.02.2020 Sagneskar Ingrid Mathilde Bjørgum K Valle IL - Ski
K 17 år 10 km fri 16.02.2020 Netland Camilla Kjelleberg K Oddersjaa SSK - Ski
K 17 år 10 km fri 16.02.2020 Vatland Tuva Gjerdrum K Stavanger Skiklubb - Ski
K 17 år 10 km fri 16.02.2020 Heia Eline K Birkenes IL - Ski
K 18 år 10 km fri 16.02.2020 Austerå Synnøve K Kverneland Ski - Ski
K 18 år 10 km fri 16.02.2020 Hørsdal Regine Hodne K Imås, IL - Ski
K 18 år 10 km fri 16.02.2020 Fone Cecilie Wasler K Gjerstad IL - Ski
K 18 år 10 km fri 16.02.2020 Staavi Celina Karin Staurland K Stavanger Skiklubb - Ski
K 19/20 år 15 km fri 16.02.2020 Hetland Silje K Helleland IL - Ski
K 19/20 år 15 km fri 16.02.2020 Nygaard Marianne K Sandnes IL - Ski
K 19/20 år 15 km fri 16.02.2020 Aarekol Ragnhild K Vindafjord IL - Ski
K 19/20 år 15 km fri 16.02.2020 Hoftun Ingeborg Kristensen K Suldal IL - Ski
K 19/20 år 15 km fri 16.02.2020 Lislevand Tuva K Oddersjaa SSK - Ski
NIF-EPI02, 02