Hopp til innhold

Hovedlandsrennet Nybygda 21-23 februar

HL nordiske grener - innen langrenn har vi en stor tropp på plass

Hjemmeside HL 2020 resultater HL  Rennprogram løypeprofiler/løypekart

Årets største happening for landets 15-16 åringer. Skikretsen stiller med en stor tropp som ledes av Stig Ertzeid tlf. 48204473. Eget støtteapprat på smøresiden. Vi har reservert to smøreboder. I kretslagsstafetten på søndag har vi meldt på 6 guttelag og 4 jentelag. De fleste velger og bo sammen med kretsen, mens noen få bor privat. Kretsen bor på First Victoria Hotell på Hamar.

Påmeldinger Hovedlandsrennet langrenn Nybygda 2020      
G 15 år 5 km klassisk 21.02.2020 Rekeland Jakob Brun M Bjerkreim IL - Ski
G 15 år 5 km klassisk 21.02.2020 Aarekol Tage M Vindafjord IL - Ski
G 15 år 5 km klassisk 21.02.2020 Ueland Marius M Gjesdal IL - Ski
G 15 år 5 km klassisk 21.02.2020 Ueland Adrian M Gjesdal IL - Ski
G 15 år 5 km klassisk 21.02.2020 Ausland Torbjørn Berger M Gjerstad IL - Ski
G 15 år 5 km klassisk 21.02.2020 Pedersen Storm Haugenes M Hovden Sportsklubb - Ski
G 15 år 5 km klassisk 21.02.2020 Kvalbein Andreas Tjeldflåt M Sandnes IL - Ski
G 15 år 5 km klassisk 21.02.2020 Slettebø Børge M Matningsdal Idrettslag - Ski
G 15 år 5 km klassisk 21.02.2020 Kolbeinsvik Håvard M Sauda IL - Ski
G 15 år 5 km klassisk 21.02.2020 Thorsen Thomas M Imås, IL - Ski
G 15 år 5 km klassisk 21.02.2020 Frigstad Jens M Otra IL - Ski
G 15 år 5 km klassisk 21.02.2020 Landås Torstein M Otra IL - Ski
G 15 år 5 km klassisk 21.02.2020 Myhre Tor M Vegårshei IL - Ski
G 15 år 5 km klassisk 21.02.2020 Bjelland Kevin Brun M Sandnes IL - Ski
G 15 år 5 km klassisk 21.02.2020 Sola Kristoffer M Sandnes IL - Ski
G 16 år 7,5 km klassisk 21.02.2020 Aarekol Tobias M Vindafjord IL - Ski
G 16 år 7,5 km klassisk 21.02.2020 Grindheim Einar M Otra IL - Ski
G 16 år 7,5 km klassisk 21.02.2020 Frønsdal Steinar M Hjelmeland idrettslag - ski 
G 16 år 7,5 km klassisk 21.02.2020 Lunåsmo Sondre M Kverneland Ski - Ski
G 16 år 7,5 km klassisk 21.02.2020 Omfjord Daniel Sandvand M Oddersjaa SSK - Ski
G 16 år 7,5 km klassisk 21.02.2020 Johnsen Fredrik M Gjerstad IL - Ski
G 16 år 7,5 km klassisk 21.02.2020 Kittelsen Markus M Oddersjaa SSK - Ski
G 16 år 7,5 km klassisk 21.02.2020 Røed Nils Olav Kjetså M Otra IL - Ski
G 16 år 7,5 km klassisk 21.02.2020 Bjerkreim Magnus M Gjesdal IL - Ski
G 15 år sprint fri 22.02.2020 Rekeland Jakob Brun M Bjerkreim IL - Ski
G 15 år sprint fri 22.02.2020 Aarekol Tage M Vindafjord IL - Ski
G 15 år sprint fri 22.02.2020 Ueland Marius M Gjesdal IL - Ski
G 15 år sprint fri 22.02.2020 Ueland Adrian M Gjesdal IL - Ski
G 15 år sprint fri 22.02.2020 Ausland Torbjørn Berger M Gjerstad IL - Ski
G 15 år sprint fri 22.02.2020 Pedersen Storm Haugenes M Hovden Sportsklubb - Ski
G 15 år sprint fri 22.02.2020 Kvalbein Andreas Tjeldflåt M Sandnes IL - Ski
G 15 år sprint fri 22.02.2020 Slettebø Børge M Matningsdal Idrettslag - Ski
G 15 år sprint fri 22.02.2020 Kolbeinsvik Håvard M Sauda IL - Ski
G 15 år sprint fri 22.02.2020 Thorsen Thomas M Imås, IL - Ski
G 15 år sprint fri 22.02.2020 Frigstad Jens M Otra IL - Ski
G 15 år sprint fri 22.02.2020 Landås Torstein M Otra IL - Ski
G 15 år sprint fri 22.02.2020 Myhre Tor M Vegårshei IL - Ski
G 15 år sprint fri 22.02.2020 Bjelland Kevin Brun M Sandnes IL - Ski
G 15 år sprint fri 22.02.2020 Sola Kristoffer M Sandnes IL - Ski
G 16 år sprint fri 22.02.2020 Aarekol Tobias M Vindafjord IL - Ski
G 16 år sprint fri 22.02.2020 Grindheim Einar M Otra IL - Ski
G 16 år sprint fri 22.02.2020 Frønsdal Steinar M Hjelmeland idrettslag - ski 
G 16 år sprint fri 22.02.2020 Lunåsmo Sondre M Kverneland Ski - Ski
G 16 år sprint fri 22.02.2020 Omfjord Daniel Sandvand M Oddersjaa SSK - Ski
G 16 år sprint fri 22.02.2020 Johnsen Fredrik M Gjerstad IL - Ski
G 16 år sprint fri 22.02.2020 Kittelsen Markus M Oddersjaa SSK - Ski
G 16 år sprint fri 22.02.2020 Røed Nils Olav Kjetså M Otra IL - Ski
G 16 år sprint fri 22.02.2020 Bjerkreim Magnus M Gjesdal IL - Ski
J 15 år 5 km klassisk 21.02.2020 Kjølberg Regine K Bjerkreim IL - Ski
J 15 år 5 km klassisk 21.02.2020 Levang Nora Byrkjedal K Gjesdal IL - Ski
J 15 år 5 km klassisk 21.02.2020 Vika Marie Hjørungdal K Hjelmeland idrettslag - ski 
J 15 år 5 km klassisk 21.02.2020 Sløgedal Helene K  Il Vindbjart - Ski
J 15 år 5 km klassisk 21.02.2020 Hetlelid Kaja Kvalvåg K Hjelmeland idrettslag - ski
J 15 år 5 km klassisk 21.02.2020 Heisel Marthe Undeland K Otra IL - Ski
J 15 år 5 km klassisk 21.02.2020 Lunde Maria K Suldal IL - Ski
J 16 år 5 km klassisk 21.02.2020 Edland Elisa Vestvik K Gjesdal IL - Ski
J 16 år 5 km klassisk 21.02.2020 Viga Hedda Opdahl K Hjelmeland idrettslag - ski 
J 16 år 5 km klassisk 21.02.2020 Ausland Linne K Oddersjaa SSK - Ski
J 16 år 5 km klassisk 21.02.2020 White Astrid Tora K Oddersjaa SSK - Ski
J 16 år 5 km klassisk 21.02.2020 Nygård Thea K  Il Vindbjart - Ski
J 16 år 5 km klassisk 21.02.2020 Hørsdal Marie Hodne K Imås, IL - Ski
J 16 år 5 km klassisk 21.02.2020 Ertzeid Oda K Hovden Sportsklubb - Ski
J 16 år 5 km klassisk 21.02.2020 Hauan Anna K Otra IL - Ski
J 16 år 5 km klassisk 21.02.2020 Gryting Kristina Fidje K Gjerstad IL - Ski
J 16 år 5 km klassisk 21.02.2020 Drøpping Marie Fossdal K Kverneland Ski - Ski
J 15 år sprint fri 22.02.2020 Kjølberg Regine K Bjerkreim IL - Ski
J 15 år sprint fri 22.02.2020 Levang Nora Byrkjedal K Gjesdal IL - Ski
J 15 år sprint fri 22.02.2020 Vika Marie Hjørungdal K Hjelmeland idrettslag - ski 
J 15 år sprint fri 22.02.2020 Sløgedal Helene K  Il Vindbjart - Ski
J 15 år sprint fri 22.02.2020 Hetlelid Kaja Kvalvåg K Hjelmeland idrettslag - ski 
J 15 år sprint fri 22.02.2020 Heisel Marthe Undeland K Otra IL - Ski
J 15 år sprint fri 22.02.2020 Lunde Maria K Suldal IL - Ski
J 16 år sprint fri 22.02.2020 Edland Elisa Vestvik K Gjesdal IL - Ski
J 16 år sprint fri 22.02.2020 Viga Hedda Opdahl K Hjelmeland idrettslag - ski 
J 16 år sprint fri 22.02.2020 Ausland Linne K Oddersjaa SSK - Ski
J 16 år sprint fri 22.02.2020 White Astrid Tora K Oddersjaa SSK - Ski
J 16 år sprint fri 22.02.2020 Nygård Thea K  Il Vindbjart - Ski
J 16 år sprint fri 22.02.2020 Hørsdal Marie Hodne K Imås, IL - Ski
J 16 år sprint fri 22.02.2020 Ertzeid Oda K Hovden Sportsklubb - Ski
J 16 år sprint fri 22.02.2020 Hauan Anna K Otra IL - Ski
J 16 år sprint fri 22.02.2020 Gryting Kristina Fidje K Gjerstad IL - Ski
J 16 år sprint fri 22.02.2020 Drøpping Marie Fossdal K Kverneland Ski - Ski
nif-epi04, 04