Hopp til innhold

Aron Åkre Rysstad åpnet med seier i U23 NM fredag (Foto: privat)

NC senior Lygna 17-19 januar med innlagt U23 NM

På vegne av Norges Skiforbund har Lygna Skisenter gleden av å invitere til NC Equinor senior renn 4, 5 og 6, Aron Åkre Rysstad med seier i U23 NM sprint fredag

U23-MESTERSKAP - SEIER TIL ARON ÅKRE RYSSTAD FREDAG!!!!!!!!

Juniorer i klasse 19/20 er også velkommen til å delta denne helgen i U23-klassene. Rennet settes opp som et seniorrenn, og lister for U23-klassene blir trukket ut etter rennet

Hjemmeside NC Lygna NC Lygna terminlisten Live stream SKITV NC Lygna FIS

Torsdag 16. januar:

Kl. 11.00-14.00  Offisiell trening i løypene

Fredag 17. januar:

Kl. 11.00              Sprint klassisk(prolog og finaler uten tidtaking i heatene) U23 mesterskap

Lørdag 18. januar:

 Kl. 11.00             Kvinner senior 10 km, friteknikk, enkeltstart U23 mesterskap

 Kl. 13.00             Menn senior 15 km, friteknikk, enkeltstart U23 mesterskap

Søndag 19. januar:

Kl. 11.00              Kvinner senior 10 km, klassisk teknikk, enkeltstart U23 mesterskap

 Kl. 13.00             Menn senior 15 km, klassisk teknikk, enkeltstart U23 mesterskap

Deltakere skikretsen:

Menn senior sprint klassisk 17.01.2020 Wiig Sivert Gjesdal IL/TVV
Menn senior sprint klassisk 17.01.2020 Ramse Sondre Skomedal Otra IL/TVV
Menn senior sprint klassisk 17.01.2020 Melberg Tore André Gjesdal IL
Menn senior sprint klassisk 17.01.2020 Rysstad Aron Åkre Valle IL/TVV
Menn senior 15 km fri 18.01.2020 Gabrielsen Sjur Obrestad Sandnes IL
Menn senior 15 km fri 18.01.2020 Folkvord Ingvar Sandnes IL
Menn senior 15 km fri 18.01.2020 Folkvord Sindre Sandnes IL
Menn senior 15 km fri 18.01.2020 Wiig Sivert Gjesdal IL/TVV
Menn senior 15 km fri 18.01.2020 Svaland Lars Aasheim Birkenes IL
Menn senior 15 km fri 18.01.2020 Wiberg Åsmund Otra IL
Menn senior 15 km fri 18.01.2020 Aas Thor Arild IL Gry
Menn senior 15 km fri 18.01.2020 Ramse Sondre Skomedal Otra IL/TVV
Menn senior 15 km fri 18.01.2020 Flåta Ånon Gjerstad IL
Menn senior 15 km klassisk 19.01.2020 Gabrielsen Sjur Obrestad Sandnes IL
Menn senior 15 km klassisk 19.01.2020 Folkvord Ingvar Sandnes IL
Menn senior 15 km klassisk 19.01.2020 Folkvord Sindre Sandnes IL
Menn senior 15 km klassisk 19.01.2020 Wiig Sivert Gjesdal IL/TVV
Menn senior 15 km klassisk 19.01.2020 Wiberg Åsmund Otra IL
Menn senior 15 km klassisk 19.01.2020 Ramse Sondre Skomedal Otra IL/TVV
Menn senior 15 km klassisk 19.01.2020 Melberg Tore André Gjesdal IL
Menn senior 15 km klassisk 19.01.2020 Rysstad Aron Åkre Valle IL/TVV
Kvinner senior sprint klassisk 17.01.2020 Aarrestad Nora Lian Sandnes IL
Kvinner senior sprint klassisk 17.01.2020 Folkvord Mari Sandnes IL
Kvinner senior 10 km fri 18.01.2020 Aarrestad Nora Lian Sandnes IL
Kvinner senior 10 km fri 18.01.2020 Folkvord Mari Sandnes IL
Kvinner senior 10 km fri 18.01.2020 Kleveland Katinka D. Birkenes IL
Kvinner senior 10 km fri 18.01.2020 Uppstad Elin Valle IL
Kvinner senior 10 km klassisk 19.01.2020 Aarrestad Nora Lian Sandnes IL
Kvinner senior 10 km klassisk 19.01.2020 Folkvord Mari Sandnes IL
Kvinner senior 10 km klassisk 19.01.2020 Uppstad Elin Valle IL
Menn senior 15 km fri 18.01.2020 Folkvord Ingvar Sandnes IL
Menn senior 15 km fri 18.01.2020 Folkvord Sindre Sandnes IL
Menn senior 15 km fri 18.01.2020 Wiig Sivert Gjesdal IL/TVV
Menn senior 15 km fri 18.01.2020 Svaland Lars Aasheim Birkenes IL
Menn senior 15 km fri 18.01.2020 Wiberg Åsmund Otra IL
Menn senior 15 km fri 18.01.2020 Aas Thor Arild IL Gry
Menn senior 15 km fri 18.01.2020 Ramse Sondre Skomedal Otra IL/TVV
Menn senior 15 km fri 18.01.2020 Flåta Ånon Gjerstad IL
Menn senior 15 km klassisk 19.01.2020 Gabrielsen Sjur Obrestad Sandnes IL
Menn senior 15 km klassisk 19.01.2020 Folkvord Ingvar Sandnes IL
Menn senior 15 km klassisk 19.01.2020 Folkvord Sindre Sandnes IL
Menn senior 15 km klassisk 19.01.2020 Wiig Sivert Gjesdal IL/TVV
Menn senior 15 km klassisk 19.01.2020 Wiberg Åsmund Otra IL
Menn senior 15 km klassisk 19.01.2020 Ramse Sondre Skomedal Otra IL/TVV
Menn senior 15 km klassisk 19.01.2020 Melberg Tore André Gjesdal IL
Menn senior 15 km klassisk 19.01.2020 Rysstad Aron Åkre Valle IL/TVV
Kvinner senior sprint klassisk 17.01.2020 Aarrestad Nora Lian Sandnes IL
Kvinner senior sprint klassisk 17.01.2020 Folkvord Mari Sandnes IL
Kvinner senior 10 km fri 18.01.2020 Aarrestad Nora Lian Sandnes IL
Kvinner senior 10 km fri 18.01.2020 Folkvord Mari Sandnes IL
Kvinner senior 10 km fri 18.01.2020 Kleveland Katinka D. Birkenes IL
Kvinner senior 10 km fri 18.01.2020 Uppstad Elin Valle IL
Kvinner senior 10 km klassisk 19.01.2020 Aarrestad Nora Lian Sandnes IL
Kvinner senior 10 km klassisk 19.01.2020 Folkvord Mari Sandnes IL
Kvinner senior 10 km klassisk 19.01.2020 Uppstad Elin Valle IL
NIF-EPI01, 01
André Marton Pedersen