Hopp til innhold

Hovedlandsrennet Gålå

Tidenes Hovedlandsrenn for Agder og Rogaland Skikrets er over, dette lover godt for fremtiden.

HJEMMESIDE HL 2019  PROGRAM HL 2019  LIVE TIMING   RESULTATER HL 2019 

1. laget stafett for gutter slo til med 2. plass søndag

Gratulerer med seier på 7,5 km friteknikk Thomas Linnebo Mollestad :-)

Karoline Hansen Lauvsland med seier i J15 år hopp

Norges beste skiungdommer i hoppbakker og løype kommer snart til hjertet av Gudbrandsdalen.

Vi har ambisjoner om å arrangere en skifest som viser Gudbrandsdalen og gudbrandsdølene fra sin beste side. Rundt 450 frivillige er forberedt på en gigantisk dugnad slik at spesielt løpere, støtteapparat og ikke minst publikum får en opplevelse som de vil minnes med glede.

 

Skikretsen stiller med en hopper J15 år Karoline Hansen Lauvsland og en stor tropp i langrenn. Hovedleder hopp er Jonny Lauvsland tlf: 97089389 og hovedleder langrenn er Stig Ertzeid tlf. 48204473.

Deltakere langrenn (samt 6 jentelag og 6 guttelag på stafett søndag):

G 15 år 5 km fri 01.03.2019 Aarekol Tobias M Vindafjord IL - Ski
G 15 år 5 km fri 01.03.2019 Sørbø Halvor M Gjerstad IL - Ski
G 15 år 5 km fri 01.03.2019 Pålsson Niklas Ekeberg M Hovden Sportsklubb - Ski
G 15 år 5 km fri 01.03.2019 Frønsdal Steinar M Hjelmeland idrettslag - ski 
G 15 år 5 km fri 01.03.2019 Lunåsmo Sondre M Kverneland Ski - Ski
G 15 år 5 km fri 01.03.2019 Omfjord Daniel Sandvand M Oddersjaa SSK - Ski
G 15 år 5 km fri 01.03.2019 Berckenhoff Sebastian Mathieu M Oddersjaa SSK - Ski
G 15 år 5 km fri 01.03.2019 Johnsen Fredrik M Gjerstad IL - Ski
G 15 år 5 km fri 01.03.2019 Kittelsen Markus M Oddersjaa SSK - Ski
G 15 år 5 km fri 01.03.2019 Røed Nils Olav Kjetså M Otra IL - Ski
G 15 år 5 km fri 01.03.2019 Bjerkreim Magnus M Gjesdal IL - Ski
G 16 år 7,5 km fri 01.03.2019 Gulbrandsen Jan Ronny Abusland M Imås, IL - Ski
G 16 år 7,5 km fri 01.03.2019 Håland Vebjørn Salte M Kverneland Ski - Ski
G 16 år 7,5 km fri 01.03.2019 Hagenes Per Strand M Sandnes IL - Ski
G 16 år 7,5 km fri 01.03.2019 Nilsen Vebjørn Molvik M Sandnes IL - Ski
G 16 år 7,5 km fri 01.03.2019 Kjetså Morten M Otra IL - Ski
G 16 år 7,5 km fri 01.03.2019 Lossius Hans M Oddersjaa SSK - Ski
G 16 år 7,5 km fri 01.03.2019 Kleppa Samuel M Gjesdal IL - Ski
G 16 år 7,5 km fri 01.03.2019 Mikkelsen Robin M Hovden Sportsklubb - Ski
G 16 år 7,5 km fri 01.03.2019 Østervold Sondre M Vindbjart, IL - Ski
G 16 år 7,5 km fri 01.03.2019 Mollestad Thomas Linnebo M Oddersjaa SSK - Ski
G 16 år 7,5 km fri 01.03.2019 Holbæk Mathias M Vindbjart, IL - Ski
G 16 år 7,5 km fri 01.03.2019 Kvalbein Oskar Tjeldflåt M Sandnes IL - Ski
G 16 år 7,5 km fri 01.03.2019 Sælen Robin M Imås, IL - Ski
G 16 år 7,5 km fri 01.03.2019 Ødegård Aksel M Imås, IL - Ski
G 16 år 7,5 km fri 01.03.2019 Folgerø Herman Bakkane M Sauda IL - Ski
G 16 år 7,5 km fri 01.03.2019 Blom Thomas M Imås, IL - Ski
G 16 år 7,5 km fri 01.03.2019 Mykland Aadne M Imås, IL - Ski
G 15 år sprint klassisk 02.03.2019 Aarekol Tobias M Vindafjord IL - Ski
G 15 år sprint klassisk 02.03.2019 Sørbø Halvor M Gjerstad IL - Ski
G 15 år sprint klassisk 02.03.2019 Pålsson Niklas Ekeberg M Hovden Sportsklubb - Ski
G 15 år sprint klassisk 02.03.2019 Frønsdal Steinar M Hjelmeland idrettslag - ski 
G 15 år sprint klassisk 02.03.2019 Lunåsmo Sondre M Kverneland Ski - Ski
G 15 år sprint klassisk 02.03.2019 Omfjord Daniel Sandvand M Oddersjaa SSK - Ski
G 15 år sprint klassisk 02.03.2019 Berckenhoff Sebastian Mathieu M Oddersjaa SSK - Ski
G 15 år sprint klassisk 02.03.2019 Johnsen Fredrik M Gjerstad IL - Ski
G 15 år sprint klassisk 02.03.2019 Kittelsen Markus M Oddersjaa SSK - Ski
G 15 år sprint klassisk 02.03.2019 Røed Nils Olav Kjetså M Otra IL - Ski
G 15 år sprint klassisk 02.03.2019 Bjerkreim Magnus M Gjesdal IL - Ski
G 16 år sprint klassisk 02.03.2019 Gulbrandsen Jan Ronny Abusland M Imås, IL - Ski
G 16 år sprint klassisk 02.03.2019 Håland Vebjørn Salte M Kverneland Ski - Ski
G 16 år sprint klassisk 02.03.2019 Hagenes Per Strand M Sandnes IL - Ski
G 16 år sprint klassisk 02.03.2019 Nilsen Vebjørn Molvik M Sandnes IL - Ski
G 16 år sprint klassisk 02.03.2019 Kjetså Morten M Otra IL - Ski
G 16 år sprint klassisk 02.03.2019 Lossius Hans M Oddersjaa SSK - Ski
G 16 år sprint klassisk 02.03.2019 Kleppa Samuel M Gjesdal IL - Ski
G 16 år sprint klassisk 02.03.2019 Mikkelsen Robin M Hovden Sportsklubb - Ski
G 16 år sprint klassisk 02.03.2019 Østervold Sondre M Vindbjart, IL - Ski
G 16 år sprint klassisk 02.03.2019 Mollestad Thomas Linnebo M Oddersjaa SSK - Ski
G 16 år sprint klassisk 02.03.2019 Holbæk Mathias M Vindbjart, IL - Ski
G 16 år sprint klassisk 02.03.2019 Kvalbein Oskar Tjeldflåt M Sandnes IL - Ski
G 16 år sprint klassisk 02.03.2019 Sælen Robin M Imås, IL - Ski
G 16 år sprint klassisk 02.03.2019 Ødegård Aksel M Imås, IL - Ski
G 16 år sprint klassisk 02.03.2019 Folgerø Herman Bakkane M Sauda IL - Ski
G 16 år sprint klassisk 02.03.2019 Blom Thomas M Imås, IL - Ski
G 16 år sprint klassisk 02.03.2019 Mykland Aadne M Imås, IL - Ski
J 15 år 5 km fri 01.03.2019 Edland Elisa Vestvik K Gjesdal IL - Ski
J 15 år 5 km fri 01.03.2019 Viga Hedda Opdahl K Hjelmeland idrettslag - ski 
J 15 år 5 km fri 01.03.2019 Ausland Linne K Oddersjaa SSK - Ski
J 15 år 5 km fri 01.03.2019 White Astrid Tora K Oddersjaa SSK - Ski
J 15 år 5 km fri 01.03.2019 Nygård Thea K Vindbjart, IL - Ski
J 15 år 5 km fri 01.03.2019 Hørsdal Marie Hodne K Imås, IL - Ski
J 15 år 5 km fri 01.03.2019 Flem Helene K Hjelmeland idrettslag - ski 
J 15 år 5 km fri 01.03.2019 Ertzeid Oda K Hovden Sportsklubb - Ski
J 15 år 5 km fri 01.03.2019 Hauan Anna K Otra IL - Ski
J 15 år 5 km fri 01.03.2019 Gryting Kristina Fidje K Gjerstad IL - Ski
J 15 år 5 km fri 01.03.2019 Drøpping Marie Fossdal K Kverneland Ski - Ski
J 16 år 5 km fri 01.03.2019 Rekeland Marie Vikeså K Bjerkreim IL - Ski
J 16 år 5 km fri 01.03.2019 Aarekol Aurora K Vindafjord IL - Ski
J 16 år 5 km fri 01.03.2019 Haugstad Frida K Kverneland Ski - Ski
J 16 år 5 km fri 01.03.2019 Skjæveland Karen K Bjerkreim IL - Ski
J 16 år 5 km fri 01.03.2019 Vika Ane Hjørungdal K Hjelmeland idrettslag - ski 
J 16 år 5 km fri 01.03.2019 Strand Ana Delfi K Sandnes IL - Ski
J 16 år 5 km fri 01.03.2019 Sløgedal Hanne K Vindbjart, IL - Ski
J 16 år 5 km fri 01.03.2019 Roland Ida K Vindbjart, IL - Ski
J 16 år 5 km fri 01.03.2019 Frigstad Amalie K Otra IL - Ski
J 16 år 5 km fri 01.03.2019 Andresen Maja Marie Ottersland K Imås, IL - Ski
J 16 år 5 km fri 01.03.2019 Sagneskar Ingrid Mathilde Bjørgum K Valle IL - Ski
J 16 år 5 km fri 01.03.2019 Netland Camilla Kjelleberg K Oddersjaa SSK - Ski
J 15 år sprint klassisk 02.03.2019 Edland Elisa Vestvik K Gjesdal IL - Ski
J 15 år sprint klassisk 02.03.2019 Viga Hedda Opdahl K Hjelmeland idrettslag - ski 
J 15 år sprint klassisk 02.03.2019 Ausland Linne K Oddersjaa SSK - Ski
J 15 år sprint klassisk 02.03.2019 White Astrid Tora K Oddersjaa SSK - Ski
J 15 år sprint klassisk 02.03.2019 Nygård Thea K Vindbjart, IL - Ski
J 15 år sprint klassisk 02.03.2019 Hørsdal Marie Hodne K Imås, IL - Ski
J 15 år sprint klassisk 02.03.2019 Flem Helene K Hjelmeland idrettslag - ski 
J 15 år sprint klassisk 02.03.2019 Ertzeid Oda K Hovden Sportsklubb - Ski
J 15 år sprint klassisk 02.03.2019 Hauan Anna K Otra IL - Ski
J 15 år sprint klassisk 02.03.2019 Gryting Kristina Fidje K Gjerstad IL - Ski
J 15 år sprint klassisk 02.03.2019 Drøpping Marie Fossdal K Kverneland Ski - Ski
J 16 år sprint klassisk 02.03.2019 Rekeland Marie Vikeså K Bjerkreim IL - Ski
J 16 år sprint klassisk 02.03.2019 Aarekol Aurora K Vindafjord IL - Ski
J 16 år sprint klassisk 02.03.2019 Haugstad Frida K Kverneland Ski - Ski
J 16 år sprint klassisk 02.03.2019 Skjæveland Karen K Bjerkreim IL - Ski
J 16 år sprint klassisk 02.03.2019 Vika Ane Hjørungdal K Hjelmeland idrettslag - ski 
J 16 år sprint klassisk 02.03.2019 Strand Ana Delfi K Sandnes IL - Ski
J 16 år sprint klassisk 02.03.2019 Sløgedal Hanne K Vindbjart, IL - Ski
J 16 år sprint klassisk 02.03.2019 Roland Ida K Vindbjart, IL - Ski
J 16 år sprint klassisk 02.03.2019 Frigstad Amalie K Otra IL - Ski
J 16 år sprint klassisk 02.03.2019 Andresen Maja Marie Ottersland K Imås, IL - Ski
J 16 år sprint klassisk 02.03.2019 Sagneskar Ingrid Mathilde Bjørgum K Valle IL - Ski
J 16 år sprint klassisk 02.03.2019 Netland Camilla Kjelleberg K Oddersjaa SSK - Ski
NIF-EPI03, 03
Morten V. Eriksen