Hopp til innhold

NC junior Åsen 8-10/2

Norgescupsirkuset innen juniorlangrenn foregår denne helgen på Åsen ved Nannestad

Hjemmeside NC Åsen 8-10/2 Invitasjon Program/tidsplan Live timing Lister/resultater

Åsen IL og Gjerdrum IL ønsker alle velkommen til Equinor Norgescup for junior 8.- 10. februar 2019. Gutteklassene starter først alle dagene. I sprint-konkurranser seedes de 50 beste på gjeldende sprintliste i Equinor NC i klassene 17, 18 og 19/20. Lederen i sprint-cupen starter først osv. Startnumrene fra 51 trekkes. På distanserennene deles løperne inn i grupper på max 45 løpere etter gjeldende FIS punktliste. Deretter trekkes det innbyrdes i disse gruppene. Den gruppa med de løperne som har lavest poeng, starter til sist. De som ikke har FIS-poeng fra distanserennene trekkes helt først i klassene. Velkommen til Nannestad og Åsen stadion!

Alle våre løpere, ledere og støtteapparat inkludert hele Hovden Skigymnas er innlosjert på Scandic Gardermoen

Deltakere Skikretsen NC junior Nes 2019        
M 17 år 10 km klassisk 08.02.2019 Strand Vetle Svanes M Stavanger Skiklubb - Ski
M 17 år 10 km klassisk 08.02.2019 Berland Frode M Sandnes IL - Ski
M 17 år 10 km klassisk 08.02.2019 Westergren Simon Kivle M Oddersjaa SSK - Ski
M 18 år 10 km klassisk 08.02.2019 Mollestad Martin Linnebo M Oddersjaa SSK - Ski
M 18 år 10 km klassisk 08.02.2019 Jensen Ole Gunnar Lund M Oddersjaa SSK - Ski
M 18 år 10 km klassisk 08.02.2019 Lervik Geir M Matningsdal Idrettslag - Ski
M 18 år 10 km klassisk 08.02.2019 Nygård Jørgen M Torridal IL - Ski
M 18 år 10 km klassisk 08.02.2019 Bakke Marius M Søgne Skiklubb - Ski
M 18 år 10 km klassisk 08.02.2019 Gauslaa Per Kristian M Oddersjaa SSK - Ski
M 18 år 10 km klassisk 08.02.2019 Svaland Tor Olav M Birkenes IL - Ski
M 18 år 10 km klassisk 08.02.2019 Strand Martin Hetland M Sandnes IL - Ski
M 19/20 år 10 km klassisk 08.02.2019 Vehus Erik Nordjordet M Hovden Sportsklubb - Ski
M 19/20 år 10 km klassisk 08.02.2019 Jensen Ottar M Gjesdal IL - Ski
M 19/20 år 10 km klassisk 08.02.2019 Rysstad Aron Åkre M Valle IL - Ski
M 19/20 år 10 km klassisk 08.02.2019 Staavi Bjørn-Martin Staurland M Stavanger Skiklubb - Ski
M 19/20 år 10 km klassisk 08.02.2019 Sletten Erlend Lindland M Oddersjaa SSK - Ski
M 17 år sprint fri 09.02.2019 Strand Vetle Svanes M Stavanger Skiklubb - Ski
M 17 år sprint fri 09.02.2019 Berland Frode M Sandnes IL - Ski
M 17 år sprint fri 09.02.2019 Westergren Simon Kivle M Oddersjaa SSK - Ski
M 18 år sprint fri 09.02.2019 Mollestad Martin Linnebo M Oddersjaa SSK - Ski
M 18 år sprint fri 09.02.2019 Jensen Ole Gunnar Lund M Oddersjaa SSK - Ski
M 18 år sprint fri 09.02.2019 Lervik Geir M Matningsdal Idrettslag - Ski
M 18 år sprint fri 09.02.2019 Nygård Jørgen M Torridal IL - Ski
M 18 år sprint fri 09.02.2019 Bakke Marius M Søgne Skiklubb - Ski
M 18 år sprint fri 09.02.2019 Gauslaa Per Kristian M Oddersjaa SSK - Ski
M 18 år sprint fri 09.02.2019 Svaland Tor Olav M Birkenes IL - Ski
M 18 år sprint fri 09.02.2019 Strand Martin Hetland M Sandnes IL - Ski
M 19/20 år sprint fri 09.02.2019 Homdrom Marcus M Imås, IL - Ski
M 19/20 år sprint fri 09.02.2019 Melberg Tore André M Gjesdal IL - Ski
M 19/20 år sprint fri 09.02.2019 Fone Erlend Wasler M Gjerstad IL - Ski
M 19/20 år sprint fri 09.02.2019 Vehus Erik Nordjordet M Hovden Sportsklubb - Ski
M 19/20 år sprint fri 09.02.2019 Jensen Ottar M Gjesdal IL - Ski
M 19/20 år sprint fri 09.02.2019 Nome Eirik M Marnardal IL - Ski
M 19/20 år sprint fri 09.02.2019 Rysstad Aron Åkre M Valle IL - Ski
M 19/20 år sprint fri 09.02.2019 Sælen Kristoffer M Imås, IL - Ski
M 19/20 år sprint fri 09.02.2019 Staavi Bjørn-Martin Staurland M Stavanger Skiklubb - Ski
M 19/20 år sprint fri 09.02.2019 Sletten Erlend Lindland M Oddersjaa SSK - Ski
M 17 år 7,5 km fri 10.02.2019 Strand Vetle Svanes M Stavanger Skiklubb - Ski
M 17 år 7,5 km fri 10.02.2019 Berland Frode M Sandnes IL - Ski
M 17 år 7,5 km fri 10.02.2019 Westergren Simon Kivle M Oddersjaa SSK - Ski
M 18 år 7,5 km fri 10.02.2019 Mollestad Martin Linnebo M Oddersjaa SSK - Ski
M 18 år 7,5 km fri 10.02.2019 Jensen Ole Gunnar Lund M Oddersjaa SSK - Ski
M 18 år 7,5 km fri 10.02.2019 Lervik Geir M Matningsdal Idrettslag - Ski
M 18 år 7,5 km fri 10.02.2019 Nygård Jørgen M Torridal IL - Ski
M 18 år 7,5 km fri 10.02.2019 Bakke Marius M Søgne Skiklubb - Ski
M 18 år 7,5 km fri 10.02.2019 Gauslaa Per Kristian M Oddersjaa SSK - Ski
M 18 år 7,5 km fri 10.02.2019 Svaland Tor Olav M Birkenes IL - Ski
M 18 år 7,5 km fri 10.02.2019 Strand Martin Hetland M Sandnes IL - Ski
M 19/20 år 10 km fri 10.02.2019 Homdrom Marcus M Imås, IL - Ski
M 19/20 år 10 km fri 10.02.2019 Vehus Erik Nordjordet M Hovden Sportsklubb - Ski
M 19/20 år 10 km fri 10.02.2019 Jensen Ottar M Gjesdal IL - Ski
M 19/20 år 10 km fri 10.02.2019 Nome Eirik M Marnardal IL - Ski
M 19/20 år 10 km fri 10.02.2019 Rysstad Aron Åkre M Valle IL - Ski
M 19/20 år 10 km fri 10.02.2019 Sælen Kristoffer M Imås, IL - Ski
M 19/20 år 10 km fri 10.02.2019 Staavi Bjørn-Martin Staurland M Stavanger Skiklubb - Ski
M 19/20 år 10 km fri 10.02.2019 Sletten Erlend Lindland M Oddersjaa SSK - Ski
K 17 år 5 km klassisk 08.02.2019 Austerå Synnøve K Kverneland Ski - Ski
K 17 år 5 km klassisk 08.02.2019 Hørsdal Regine Hodne K Imås, IL - Ski
K 17 år 5 km klassisk 08.02.2019 Fone Cecilie Wasler K Gjerstad IL - Ski
K 17 år 5 km klassisk 08.02.2019 Staavi Celina Karin Staurland K Stavanger Skiklubb - Ski
K 18 år 5 km klassisk 08.02.2019 Aarekol Ragnhild K Vindafjord IL - Ski
K 18 år 5 km klassisk 08.02.2019 Hoftun Ingeborg Kristensen K Suldal IL - Ski
K 18 år 5 km klassisk 08.02.2019 Lislevand Tuva K Oddersjaa SSK - Ski
K 18 år 5 km klassisk 08.02.2019 Engenes Ann-malen K Rygene IL - Ski
K 19/20 år 5 km klassisk 08.02.2019 Ravndal Linn K Gjesdal IL - Ski
K 19/20 år 5 km klassisk 08.02.2019 Mannsåker Live K Sandnes IL - Ski
K 19/20 år 5 km klassisk 08.02.2019 Nygaard Marianne K Sandnes IL - Ski
K 19/20 år 5 km klassisk 08.02.2019 Uppstad Elin K Valle IL - Ski
K 19/20 år 5 km klassisk 08.02.2019 Hetlesæter Mari K Hjelmeland idrettslag - ski 
K 17 år sprint fri 09.02.2019 Austerå Synnøve K Kverneland Ski - Ski
K 17 år sprint fri 09.02.2019 Hørsdal Regine Hodne K Imås, IL - Ski
K 17 år sprint fri 09.02.2019 Fone Cecilie Wasler K Gjerstad IL - Ski
K 17 år sprint fri 09.02.2019 Staavi Celina Karin Staurland K Stavanger Skiklubb - Ski
K 18 år sprint fri 09.02.2019 Aarekol Ragnhild K Vindafjord IL - Ski
K 18 år sprint fri 09.02.2019 Hoftun Ingeborg Kristensen K Suldal IL - Ski
K 18 år sprint fri 09.02.2019 Undheim Siri Årsvoll K Figgjo IL - Ski
K 18 år sprint fri 09.02.2019 Lislevand Tuva K Oddersjaa SSK - Ski
K 19/20 år sprint fri 09.02.2019 Ravndal Linn K Gjesdal IL - Ski
K 19/20 år sprint fri 09.02.2019 Mannsåker Live K Sandnes IL - Ski
K 19/20 år sprint fri 09.02.2019 Hetland Silje K Helleland IL - Ski
K 19/20 år sprint fri 09.02.2019 Nygaard Marianne K Sandnes IL - Ski
K 19/20 år sprint fri 09.02.2019 Uppstad Elin K Valle IL - Ski
K 19/20 år sprint fri 09.02.2019 Hetlesæter Mari K Hjelmeland idrettslag - ski 
K 17 år 5 km fri 10.02.2019 Austerå Synnøve K Kverneland Ski - Ski
K 17 år 5 km fri 10.02.2019 Hørsdal Regine Hodne K Imås, IL - Ski
K 17 år 5 km fri 10.02.2019 Fone Cecilie Wasler K Gjerstad IL - Ski
K 17 år 5 km fri 10.02.2019 Staavi Celina Karin Staurland K Stavanger Skiklubb - Ski
K 18 år 5 km fri 10.02.2019 Aarekol Ragnhild K Vindafjord IL - Ski
K 18 år 5 km fri 10.02.2019 Hoftun Ingeborg Kristensen K Suldal IL - Ski
K 18 år 5 km fri 10.02.2019 Undheim Siri Årsvoll K Figgjo IL - Ski
K 18 år 5 km fri 10.02.2019 Lislevand Tuva K Oddersjaa SSK - Ski
K 18 år 5 km fri 10.02.2019 Engenes Ann-malen K Rygene IL - Ski
K 19/20 år 7,5 km fri 10.02.2019 Nordbotten Ingrid K Sandnes Skiskytterlag - Ski
K 19/20 år 7,5 km fri 10.02.2019 Ravndal Linn K Gjesdal IL - Ski
K 19/20 år 7,5 km fri 10.02.2019 Mannsåker Live K Sandnes IL - Ski
K 19/20 år 7,5 km fri 10.02.2019 Hetland Silje K Helleland IL - Ski
K 19/20 år 7,5 km fri 10.02.2019 Nygaard Marianne K Sandnes IL - Ski
K 19/20 år 7,5 km fri 10.02.2019 Uppstad Elin K Valle IL - Ski
K 19/20 år 7,5 km fri 10.02.2019 Hetlesæter Mari K Hjelmeland idrettslag - ski 
NIF-EPI01, 01