Hopp til innhold

Fonnasamling 15-24 juni

Da er alpinistene klare for en lang samling på Folgefonna, første del er åpen for alle, mens siste del er U14 og eldre

64 løpere, trenere og ledere inntar Folgefonna i dagene fremover. Første del av samlingen er åpen for alle, mens siste del er for U14 og eldre.

DETALJERT PLAN FOR SAMLINGEN                
                     
  SAMLING DEL 1, ÅPEN FOR ALLE LØPERE HVILEDAG SAMLING DEL 2, ÅPEN FOR U14   OG ELDRE
Klokka/dag Fredag 15.6 Lørdag 16.6 Søndag 17.6 Mandag 18.6 Tirsdag 19.6 Onsdag 20.6 Torsdag 21.6 Fredag 22.6 Lørdag 23.6 Søndag 24.6
07:00   Frokost Frokost Frokost Frokost   Frokost Frokost Frokost Frokost
07:45   Avreise Avreise Avreise Avreise   Avreise Avreise Avreise Avreise
09:00   1.økt: 1.økt: 1.økt: 1.økt: Frokost 1.økt: 1.økt: 1.økt: 1.økt:
                     
    SSL-frikjøring SSL Super-g Super-g   Super-g Super-g SL SL
      Løype-     Vask av      Løype- Løype-
      modeller     hele huset     modeller modeller
11:00                    
11-12.   Lunsj Lunsj Lunsj Lunsj Lett trening Lunsj Lunsj Lunsj Lunsj
12:00           og/eller        
    SSL SSL     bading        
    Løype- Løype- SL-trening SL-trening   SSL-trening SSL-trening SL SL
    modeller modeller           Løype- Løype-
                  modeller modeller
14:00                    
15:00   Kornmåltid Kornmåltid Kornmåltid Kornmåltid Kornmåltid Kornmåltid Kornmåltid Kornmåltid Utvask og
17:00   Barmark Barmark Barmark Barmark   Barmark Barmark Barmark avreise
    Gruppevis Gruppevis Gruppevis Gruppevis   Gruppevis Gruppevis Gruppevis  
18:30                    
19:00   Middag Middag Middag Middag Middag Middag Middag Middag  
20:00   Løpermøte                
21:00 Fellesmøte                  
                     
21:30   Ro Ro Ro Ro Ro Ro Ro Ro  
1 01 Gruppetrener Hans Blattmann   NSF
2 05 JR Løper Jesper Saltvik Pedersen 1999 NSF
3 02 Hjelpetrener Andre Nilsen 1998 NSF
4 05 JR Løper Marcus Grasto Nilsson 2001 NSF
5 05 JR Løper Thomas Daae 2001 NSF
6 02 Hjelpetrener Bjørn Pedersen   NSF
7 05 JR Løper Amelie Ericson 1989 NSF
8 01 Gruppetrener Helge Andersen    
9 06 HL Løper Hedvig Tønnessen 2003 Hovden
10 08 Rekrutt Aksel Kjellerød   Arendal
11 08 Rekrutt Joachim Kjellerød   Arendal
12 03 Hjelper Christian Kjellerød   Arendal
13 06 HL Løper Gustav Olsson, Rjukan Alpingruppe 2003 Rjukan
14 07 LF Løper Viktor Olsson, Rjukan Alpingruppe 2006 Rjukan
15 03 Hjelper Bjørn Olsson   Rjukan
16 03 Hjelper Patricia Olsson   Rjukan
17   Einar Witteveen   NSF
18 07 11-12 år Rein Vaaland 2007 Jæren
19 03 Hjelper Ole Adrian Vaaland 1994 Jæren
20 07 LF Løper Mathias Wold 2005 Jæren
21 02 Hjelpetrener Linn Wold   Jæren
22 06 HL Løper Rudy Asheim 2003 Jæren
23 06 HL Løper Dan Asheim 2004 Jæren
24 08 Rekrutt Oda Anderse  2008 Jæren
25 06 HL Løper Sondre Andersen  2004 Jæren
26 08 Rekrutt Pia Dørheim  2008 Jæren
27 07 11-12 år Mathilde Liland-Vik 2008 Jæren
28 10 Turist Thomas Liland -Vik   Jæren
29 07 LF Løper Nikolai Vikse 2004 Plogen
30 07 LF Løper Jørgine Leithe 2004 Plogen
31 03 Hjelper Ingjerd Vikse   Plogen
32 06 HL Løper Synne Flatheim Jensen 2003 Plogen
33 06 HL Løper Mathias Bergin Tveit 2003 Plogen
34 07 LF Løper Mats Nordvik  2004 Plogen
35 04 Lagleder Bjarte Nordvik   Plogen
36 07 LF Løper Christina Rosvold 2004 Plogen
37 07 LF Løper Andrine Lægreid 2006 Odda
38 07 LF Løper Herman Meusburger 2006 Odda
39 06 HL Løper Peter Meusburger 2004 Odda
40 07 LF Løper Kristian Kvåle Kyrkjeeide 2006 Odda
41 04 Lagleder Tor Meusburger   Odda
42 03 Hjelper Asle Lægreid   Odda
43 03 Hjelper Jorulf Kyrkjeeide   Odda
44 06 HL Løper Thea Mergrethe Korneliussen 2003 Sandnes
45 06 HL Løper Sebastian Hamre 2003 Sandnes
46 07 LF Løper Mille Hamre 2006 Sandnes
47 03 Hjelper Morten Hamre   Sandnes
48 06 HL Løper Stine Bråstein 2003 Sandnes
49 07 LF Løper Thomas Mæle Kjellerød 2005 Sandnes
50 08 Rekrutt Marius Mæle Kjellerød (f.2009) 2009 Sandnes
51 03 Hjelper Jørgen Kjellerød   Sandnes
52 07 LF Løper Sergei Mimic 2007 Sandnes
53 02 Hjelpetrener Sasa Mimic   Sandnes
54 06 HL Løper Herman Middelthon-Heggheim 2003 Sandnes
55 07 11-12 år August Middelthon-Heggheim 2007 Sandnes
56 08 Rekrutt Emma Middelthon-Heggheim 2008 Sandnes
57 03 Hjelper Tore Heggheim   Sandnes
58 07 LF Løper Signe Fosstveit 2005 Sauda
59 07 LF Løper Siri Håheim 2005 Sauda
60 07 LF Løper Tuva Mo Solbrekk 2005 Sauda
61 07 LF Løper Toralf Rusten 2006 Sauda
62 02 Hjelpetrener Ragna Fosstveit   Sauda
63 02 Hjelpetrener Vibecke Håheim   Sauda
64 03 Hjelper Tore Rusten   Sauda
nif-epi04, 04
Snorre Veggan