Hopp til innhold

NC junior og NM jnr. sprint i Holmenkollen

Skikretsen stiller med en meget stor tropp i Holmenkollen 16-18 februar - live timing

På vegne av Norges Skiforbund har Lyn Ski, IL Heming – Langrenn og Bækkelagets sportsklubb gleden av å invitere til Statoil Norgescup Junior i Holmenkollen 16-18.februar 2018.

Alle løpere og støtteapparat fra Hovden Skigymnas, kretslaget og Sirdal Ski bor samlet på Scandic Fornebu. Simen V. Sirevåg er kretsens hovedleder.

Fredag Martin Nevland nr. 2 i M17 år, lørdag Linn Ravndal nr. 4 i K18 år NM sprint.

Info. terminlisten Hjemmeside NC Kollen Resultater /live timing

FH Menn junior   stående 10 km fri 16.02.2018 Oxaal Thomas Karbøl M Sauda IL - Ski
FH Menn junior stående 10 km fri 16.02.2018 Sørskår Knut M Plogen Skiklubb - Ski
M 17 år 10 km fri 16.02.2018 Odland Jakob M Bjerkreim IL - Ski
M 17 år 10 km fri 16.02.2018 Nevland Martin M Gjesdal IL - Ski
M 17 år 10 km fri 16.02.2018 Mollestad Martin Linnebo M Oddersjaa SSK - Ski
M 17 år 10 km fri 16.02.2018 Jensen Ole Gunnar Lund M Oddersjaa SSK - Ski
M 17 år 10 km fri 16.02.2018 Lervik Geir M Matningsdal Idrettslag - Ski
M 17 år 10 km fri 16.02.2018 Bakke Marius M Søgne Skiklubb - Ski
M 17 år 10 km fri 16.02.2018 Gauslaa Per Kristian M Oddersjaa SSK - Ski
M 17 år 10 km fri 16.02.2018 Svaland Tor Olav M Birkenes IL - Ski
M 17 år 10 km fri 16.02.2018 Moldal Arild M Birkenes IL - Ski
M 17 år 10 km fri 16.02.2018 Strand Martin Hetland M Sandnes IL - Ski
M 18 år 10 km fri 16.02.2018 Solberg Oskar M Bjerkreim IL - Ski
M 18 år 10 km fri 16.02.2018 Flåta Ånon M Gjerstad IL - Ski
M 18 år 10 km fri 16.02.2018 Jensen Ottar M Gjesdal IL - Ski
M 18 år 10 km fri 16.02.2018 Djuve Håvard Jårvik M Sauda IL - Ski
M 18 år 10 km fri 16.02.2018 Fredvik Bjørnar Kjesbu M Gjerstad IL - Ski
M 18 år 10 km fri 16.02.2018 Sælen Kristoffer M Imås, IL - Ski
M 18 år 10 km fri 16.02.2018 Tveit Niklas M Vindbjart, IL - Ski
M 18 år 10 km fri 16.02.2018 Hetland Daniel M Rygene IL - Ski
M 18 år 10 km fri 16.02.2018 Staavi Bjørn-Martin Staurland M Stavanger Skiklubb - Ski
M 18 år 10 km fri 16.02.2018 Sletten Erlend Lindland M Oddersjaa SSK - Ski
M 19/20 år 10 km fri 16.02.2018 Ravndal André M Gjesdal IL - Ski
M 19/20 år 10 km fri 16.02.2018 Mannsåker Håvard M Sandnes IL - Ski
M 19/20 år 10 km fri 16.02.2018 Odland Svein M Bjerkreim IL - Ski
M 19/20 år 10 km fri 16.02.2018 Tjåland Tomas M Matningsdal Idrettslag - Ski
M 19/20 år 10 km fri 16.02.2018 Ramse Sondre M Otra IL - Ski
M 19/20 år 10 km fri 16.02.2018 Melberg Tore André M Gjesdal IL - Ski
M 19/20 år 10 km fri 16.02.2018 Knutsen Magnus Gjerstad M Imås, IL - Ski
M 19/20 år 10 km fri 16.02.2018 Sandvik Tobias Topp M Hjelmeland idrettslag - ski - Ski
M 19/20 år 10 km fri 16.02.2018 Vehus Erik Nordjordet M Hovden Sportsklubb - Ski
M 19/20 år 10 km fri 16.02.2018 Jensen Alf Egil M Gjesdal IL - Ski
M 19/20 år 10 km fri 16.02.2018 Oxaal Thomas Karbøl M Sauda IL - Ski
M 19/20 år 10 km fri 16.02.2018 Rysstad Aron Åkre M Valle IL - Ski
M 19/20 år 10 km fri 16.02.2018 Buch Petter M Stavanger Skiklubb - Ski
M 19/20 år 10 km fri 16.02.2018 Sirnes Morten M Gjesdal IL - Ski
M 19/20 år 10 km fri 16.02.2018 Ekeland Adrian Olsen M Vindbjart, IL - Ski
FH Menn junior stående sprint klassisk 17.02.2018 Oxaal Thomas Karbøl M Sauda IL - Ski
FH Menn junior stående sprint klassisk 17.02.2018 Sørskår Knut M Plogen Skiklubb - Ski
M 17 år sprint klassisk 17.02.2018 Odland Jakob M Bjerkreim IL - Ski
M 17 år sprint klassisk 17.02.2018 Mollestad Martin Linnebo M Oddersjaa SSK - Ski
M 17 år sprint klassisk 17.02.2018 Jensen Ole Gunnar Lund M Oddersjaa SSK - Ski
M 17 år sprint klassisk 17.02.2018 Lervik Geir M Matningsdal Idrettslag - Ski
M 17 år sprint klassisk 17.02.2018 Bakke Marius M Søgne Skiklubb - Ski
M 17 år sprint klassisk 17.02.2018 Gauslaa Per Kristian M Oddersjaa SSK - Ski
M 17 år sprint klassisk 17.02.2018 Svaland Tor Olav M Birkenes IL - Ski
M 17 år sprint klassisk 17.02.2018 Moldal Arild M Birkenes IL - Ski
M 17 år sprint klassisk 17.02.2018 Strand Martin Hetland M Sandnes IL - Ski
M 18 år sprint klassisk 17.02.2018 Solberg Oskar M Bjerkreim IL - Ski
M 18 år sprint klassisk 17.02.2018 Homdrom Marcus M Imås, IL - Ski
M 18 år sprint klassisk 17.02.2018 Jensen Ottar M Gjesdal IL - Ski
M 18 år sprint klassisk 17.02.2018 Djuve Håvard Jårvik M Sauda IL - Ski
M 18 år sprint klassisk 17.02.2018 Fredvik Bjørnar Kjesbu M Gjerstad IL - Ski
M 18 år sprint klassisk 17.02.2018 Sælen Kristoffer M Imås, IL - Ski
M 18 år sprint klassisk 17.02.2018 Hetland Daniel M Rygene IL - Ski
M 18 år sprint klassisk 17.02.2018 Staavi Bjørn-Martin Staurland M Stavanger Skiklubb - Ski
M 18 år sprint klassisk 17.02.2018 Sletten Erlend Lindland M Oddersjaa SSK - Ski
M 19/20 år sprint klassisk 17.02.2018 Ravndal André M Gjesdal IL - Ski
M 19/20 år sprint klassisk 17.02.2018 Mannsåker Håvard M Sandnes IL - Ski
M 19/20 år sprint klassisk 17.02.2018 Odland Svein M Bjerkreim IL - Ski
M 19/20 år sprint klassisk 17.02.2018 Tjåland Tomas M Matningsdal Idrettslag - Ski
M 19/20 år sprint klassisk 17.02.2018 Ramse Sondre M Otra IL - Ski
M 19/20 år sprint klassisk 17.02.2018 Melberg Tore André M Gjesdal IL - Ski
M 19/20 år sprint klassisk 17.02.2018 Sandvik Tobias Topp M Hjelmeland idrettslag - ski - Ski
M 19/20 år sprint klassisk 17.02.2018 Vehus Erik Nordjordet M Hovden Sportsklubb - Ski
M 19/20 år sprint klassisk 17.02.2018 Jensen Alf Egil M Gjesdal IL - Ski
M 19/20 år sprint klassisk 17.02.2018 Oxaal Thomas Karbøl M Sauda IL - Ski
M 19/20 år sprint klassisk 17.02.2018 Rysstad Aron Åkre M Valle IL - Ski
M 19/20 år sprint klassisk 17.02.2018 Buch Petter M Stavanger Skiklubb - Ski
M 19/20 år sprint klassisk 17.02.2018 Sirnes Morten M Gjesdal IL - Ski
FH Menn junior stående 10 km klassisk 18.02.2018 Oxaal Thomas Karbøl M Sauda IL - Ski
FH Menn junior stående 10 km klassisk 18.02.2018 Sørskår Knut M Plogen Skiklubb - Ski
M 17 år 10 km klassisk 18.02.2018 Odland Jakob M Bjerkreim IL - Ski
M 17 år 10 km klassisk 18.02.2018 Nevland Martin M Gjesdal IL - Ski
M 17 år 10 km klassisk 18.02.2018 Mollestad Martin Linnebo M Oddersjaa SSK - Ski
M 17 år 10 km klassisk 18.02.2018 Jensen Ole Gunnar Lund M Oddersjaa SSK - Ski
M 17 år 10 km klassisk 18.02.2018 Lervik Geir M Matningsdal Idrettslag - Ski
M 17 år 10 km klassisk 18.02.2018 Bakke Marius M Søgne Skiklubb - Ski
M 17 år 10 km klassisk 18.02.2018 Gauslaa Per Kristian M Oddersjaa SSK - Ski
M 17 år 10 km klassisk 18.02.2018 Svaland Tor Olav M Birkenes IL - Ski
M 17 år 10 km klassisk 18.02.2018 Moldal Arild M Birkenes IL - Ski
M 17 år 10 km klassisk 18.02.2018 Strand Martin Hetland M Sandnes IL - Ski
M 18 år 10 km klassisk 18.02.2018 Solberg Oskar M Bjerkreim IL - Ski
M 18 år 10 km klassisk 18.02.2018 Jensen Ottar M Gjesdal IL - Ski
M 18 år 10 km klassisk 18.02.2018 Djuve Håvard Jårvik M Sauda IL - Ski
M 18 år 10 km klassisk 18.02.2018 Fredvik Bjørnar Kjesbu M Gjerstad IL - Ski
M 18 år 10 km klassisk 18.02.2018 Sælen Kristoffer M Imås, IL - Ski
M 18 år 10 km klassisk 18.02.2018 Tveit Niklas M Vindbjart, IL - Ski
M 18 år 10 km klassisk 18.02.2018 Hetland Daniel M Rygene IL - Ski
M 18 år 10 km klassisk 18.02.2018 Staavi Bjørn-Martin Staurland M Stavanger Skiklubb - Ski
M 18 år 10 km klassisk 18.02.2018 Sletten Erlend Lindland M Oddersjaa SSK - Ski
M 19/20 år 15 km klassisk 18.02.2018 Ravndal André M Gjesdal IL - Ski
M 19/20 år 15 km klassisk 18.02.2018 Mannsåker Håvard M Sandnes IL - Ski
M 19/20 år 15 km klassisk 18.02.2018 Odland Svein M Bjerkreim IL - Ski
M 19/20 år 15 km klassisk 18.02.2018 Tjåland Tomas M Matningsdal Idrettslag - Ski
M 19/20 år 15 km klassisk 18.02.2018 Ramse Sondre M Otra IL - Ski
M 19/20 år 15 km klassisk 18.02.2018 Melberg Tore André M Gjesdal IL - Ski
M 19/20 år 15 km klassisk 18.02.2018 Sandvik Tobias Topp M Hjelmeland idrettslag - ski - Ski
M 19/20 år 15 km klassisk 18.02.2018 Vehus Erik Nordjordet M Hovden Sportsklubb - Ski
M 19/20 år 15 km klassisk 18.02.2018 Jensen Alf Egil M Gjesdal IL - Ski
M 19/20 år 15 km klassisk 18.02.2018 Oxaal Thomas Karbøl M Sauda IL - Ski
M 19/20 år 15 km klassisk 18.02.2018 Rysstad Aron Åkre M Valle IL - Ski
M 19/20 år 15 km klassisk 18.02.2018 Sirnes Morten M Gjesdal IL - Ski
M 19/20 år 15 km klassisk 18.02.2018 Ekeland Adrian Olsen M Vindbjart, IL - Ski
K 17 år 5 km fri 16.02.2018 Nevland Hedda K Bjerkreim IL - Ski
K 17 år 5 km fri 16.02.2018 Aarekol Ragnhild K Vindafjord IL - Ski
K 17 år 5 km fri 16.02.2018 Hoftun Ingeborg Kristensen K Suldal IL - Ski
K 17 år 5 km fri 16.02.2018 Aasheim Janne Tjørhom K Sandnes IL - Ski
K 17 år 5 km fri 16.02.2018 Undheim Siri Årsvoll K Figgjo IL - Ski
K 17 år 5 km fri 16.02.2018 Lislevand Tuva K Oddersjaa SSK - Ski
K 17 år 5 km fri 16.02.2018 Sandvik Katarina Topp K Hjelmeland idrettslag - ski - Ski
K 17 år 5 km fri 16.02.2018 Bakke Mathea Kittelsen K Tonstad IL - Ski
K 18 år 5 km fri 16.02.2018 Ravndal Linn K Gjesdal IL - Ski
K 18 år 5 km fri 16.02.2018 Nygaard Marianne K Sandnes IL - Ski
K 18 år 5 km fri 16.02.2018 Svalland Jehudit K Vindbjart, IL - Ski
K 18 år 5 km fri 16.02.2018 Amundsen Kristine K Oddersjaa SSK - Ski
K 18 år 5 km fri 16.02.2018 Hetlesæter Gunnbjørg K Hjelmeland idrettslag - ski - Ski
K 19/20 år 5 km fri 16.02.2018 Sirevåg Sandra Vestly K Sandnes IL - Ski
K 19/20 år 5 km fri 16.02.2018 Espedal Audhild K Bjerkreim IL - Ski
K 19/20 år 5 km fri 16.02.2018 Mannsåker Live K Sandnes IL - Ski
K 19/20 år 5 km fri 16.02.2018 Folkvord Mari K Sandnes IL - Ski
K 19/20 år 5 km fri 16.02.2018 Aas Siri K Gry, IL - Ski
K 19/20 år 5 km fri 16.02.2018 Uppstad Elin K Valle IL - Ski
K 19/20 år 5 km fri 16.02.2018 Hetlesæter Mari K Hjelmeland idrettslag - ski - Ski
K 17 år sprint klassisk 17.02.2018 Nevland Hedda K Bjerkreim IL - Ski
K 17 år sprint klassisk 17.02.2018 Aarekol Ragnhild K Vindafjord IL - Ski
K 17 år sprint klassisk 17.02.2018 Hoftun Ingeborg Kristensen K Suldal IL - Ski
K 17 år sprint klassisk 17.02.2018 Aasheim Janne Tjørhom K Sandnes IL - Ski
K 17 år sprint klassisk 17.02.2018 Lislevand Tuva K Oddersjaa SSK - Ski
K 17 år sprint klassisk 17.02.2018 Sandvik Katarina Topp K Hjelmeland idrettslag - ski - Ski
K 18 år sprint klassisk 17.02.2018 Ravndal Linn K Gjesdal IL - Ski
K 18 år sprint klassisk 17.02.2018 Nygaard Marianne K Sandnes IL - Ski
K 18 år sprint klassisk 17.02.2018 Svalland Jehudit K Vindbjart, IL - Ski
K 18 år sprint klassisk 17.02.2018 Amundsen Kristine K Oddersjaa SSK - Ski
K 18 år sprint klassisk 17.02.2018 Hetlesæter Gunnbjørg K Hjelmeland idrettslag - ski - Ski
K 19/20 år sprint klassisk 17.02.2018 Sirevåg Sandra Vestly K Sandnes IL - Ski
K 19/20 år sprint klassisk 17.02.2018 Espedal Audhild K Bjerkreim IL - Ski
K 19/20 år sprint klassisk 17.02.2018 Mannsåker Live K Sandnes IL - Ski
K 19/20 år sprint klassisk 17.02.2018 Folkvord Mari K Sandnes IL - Ski
K 19/20 år sprint klassisk 17.02.2018 Aas Siri K Gry, IL - Ski
K 19/20 år sprint klassisk 17.02.2018 Uppstad Elin K Valle IL - Ski
K 19/20 år sprint klassisk 17.02.2018 Hetlesæter Mari K Hjelmeland idrettslag - ski - Ski
K 17 år 7,5 km klassisk 18.02.2018 Nevland Hedda K Bjerkreim IL - Ski
K 17 år 7,5 km klassisk 18.02.2018 Aarekol Ragnhild K Vindafjord IL - Ski
K 17 år 7,5 km klassisk 18.02.2018 Hoftun Ingeborg Kristensen K Suldal IL - Ski
K 17 år 7,5 km klassisk 18.02.2018 Aasheim Janne Tjørhom K Sandnes IL - Ski
K 17 år 7,5 km klassisk 18.02.2018 Lislevand Tuva K Oddersjaa SSK - Ski
K 17 år 7,5 km klassisk 18.02.2018 Sandvik Katarina Topp K Hjelmeland idrettslag - ski - Ski
K 18 år 7,5 km klassisk 18.02.2018 Ravndal Linn K Gjesdal IL - Ski
K 18 år 7,5 km klassisk 18.02.2018 Nygaard Marianne K Sandnes IL - Ski
K 18 år 7,5 km klassisk 18.02.2018 Svalland Jehudit K Vindbjart, IL - Ski
K 18 år 7,5 km klassisk 18.02.2018 Amundsen Kristine K Oddersjaa SSK - Ski
K 18 år 7,5 km klassisk 18.02.2018 Hetlesæter Gunnbjørg K Hjelmeland idrettslag - ski - Ski
K 19/20 år 10 km klassisk 18.02.2018 Sirevåg Sandra Vestly K Sandnes IL - Ski
K 19/20 år 10 km klassisk 18.02.2018 Espedal Audhild K Bjerkreim IL - Ski
K 19/20 år 10 km klassisk 18.02.2018 Mannsåker Live K Sandnes IL - Ski
K 19/20 år 10 km klassisk 18.02.2018 Folkvord Mari K Sandnes IL - Ski
K 19/20 år 10 km klassisk 18.02.2018 Aas Siri K Gry, IL - Ski
K 19/20 år 10 km klassisk 18.02.2018 Uppstad Elin K Valle IL - Ski
K 19/20 år 10 km klassisk 18.02.2018 Hetlesæter Mari K Hjelmeland idrettslag - ski - Ski

Last ned Invitasjonen.

Jentene først alle dager...

Torsdag, 15.02.18

    • Trening i perioden 09.00 - 18.00

Fredag, 16.02.18

    • Jenter 5 km Fristil
    • Gutter 10 km Fristil

      Startrekkefølge:

      Jenter 17 år:

      FH stående junior jenter

      Jenter 18 år

      Jenter 19-20 år

      Gutter 17 år

      FH stående junior gutter

      Gutter 18 år

      Gutter 19-20 år

Lørdag, 17.02.18

    • NM SPRINT jenter Klassisk
    • NM SPRINT gutter Klassisk

      Startrekkefølge:

      Jenter 17 år (Prolog)

      FH stående junior jenter (prolog)

      Jenter 18 år (Prolog)

      Jenter 19-20 år (Prolog)

      Kvart- og semifinaler Jenter

      Finalerunder Jenter

      Gutter 17 år (Prolog)

      FH stående junior gutter (prolog)

      Gutter 18 år (Prolog)

      Gutter 19-20 år (Prolog)

      Kvart- og semifinaler Gutter

      Finalerunder Gutter

Søndag, 18.02.18  

    • Jenter 17år og 18år 7,5 km Klassisk
    • Jenter 19-20år 10km Klassisk
    • Gutter 17år og 18år 10km Klassisk
    • Gutter 19-20år 15km Klassisk

      Startrekkefølge:

      Jenter 17 / FH Stående junior jenter

      Jenter 18 år

      Jenter 19-20 år

      Gutter 19-20 år

      Gutter 17 år

      FH stående junior gutter

      Gutter 18 år

nif-epi04, 04
Snorre Veggan