Hopp til innhold

Gålåsprinten 23-25 november

Norgescup senior og den tradisjonsrike Gålåsprinten samler mange av landets beste løpere

Equinor Norgescup i langrenn for senior arrangeres på Peer Gynt Stadion 23 - 25 november 2018. Eventuell deltakelse av juniorløpere i seniorklassen avgjøres av NSF/Langrenn. Konkurransene følger FIS reglementet

Program Gålåsprinten  NC Gålå terminlisten  Startlister  Resultater

Foreløpig påmeldte løpere fra Agder og Rogaland Skikrets

FH Menn   junior stående 15 km fri 23.11.2018 Oxaal Thomas Karbøl M Sauda IL 
FH Menn junior stående 15 km fri 23.11.2018 Sørskår Knut M Plogen Skiklubb 
Menn senior 15 km fri 23.11.2018 Folkvord Sindre M Sandnes IL
Menn senior 15 km fri 23.11.2018 Aarrestad Magnus Lian M Sandnes IL
Menn senior 15 km fri 23.11.2018 Ramse Sondre Skomedal M Otra IL 
FH Menn junior stående sprint fri 24.11.2018 Oxaal Thomas Karbøl M Sauda IL 
FH Menn junior stående sprint fri 24.11.2018 Sørskår Knut M Plogen Skiklubb 
Menn junior sprint fri 24.11.2018 Melberg Tore André M Gjesdal IL
Menn junior sprint fri 24.11.2018 Vehus Erik Nordjordet M Hovden Sportsklubb 
Menn junior sprint fri 24.11.2018 Lervik Geir M Matningsdal Idrettslag 
Menn junior sprint fri 24.11.2018 Strand Martin Hetland M Sandnes IL
Menn senior sprint fri 24.11.2018 Folkvord Sindre M Sandnes IL 
Menn senior sprint fri 24.11.2018 Wiig Sivert M Gjesdal IL
Menn senior sprint fri 24.11.2018 Aarrestad Magnus Lian M Sandnes IL 
Menn senior sprint fri 24.11.2018 Ramse Sondre Skomedal M Otra IL
FH Menn junior stående 15 km klassisk 25.11.2018 Oxaal Thomas Karbøl M Sauda IL 
FH Menn junior stående 15 km klassisk 25.11.2018 Sørskår Knut M Plogen Skiklubb 
M 17 år 10 km klassisk 25.11.2018 Lervik Geir M Matningsdal Idrettslag
M 18 år 10 km klassisk 25.11.2018 Lervik Geir M Matningsdal Idrettslag
M 18 år 10 km klassisk 25.11.2018 Strand Martin Hetland M Sandnes IL 
M 19/20 år 10 km klassisk 25.11.2018 Melberg Tore André M Gjesdal IL 
M 19/20 år 10 km klassisk 25.11.2018 Vehus Erik Nordjordet M Hovden Sportsklubb
Menn senior 15 km klassisk 25.11.2018 Folkvord Sindre M Sandnes IL 
Menn senior 15 km klassisk 25.11.2018 Wiig Sivert M Gjesdal IL
Menn senior 15 km klassisk 25.11.2018 Aarrestad Magnus Lian M Sandnes IL
Menn senior 15 km klassisk 25.11.2018 Ramse Sondre Skomedal M Otra IL
Kvinner senior 10 km fri 23.11.2018 Kvamme Lisa K Hjelmeland idrettslag 
Kvinner junior sprint fri 24.11.2018 Ravndal Linn K Gjesdal IL
Kvinner junior sprint fri 24.11.2018 Folkvord Mari K Sandnes IL
Kvinner senior sprint fri 24.11.2018 Kvamme Lisa K Hjelmeland idrettslag
K 19/20 år 5 km klassisk 25.11.2018 Ravndal Linn K Gjesdal IL
K 19/20 år 5 km klassisk 25.11.2018 Folkvord Mari K Sandnes IL
K 19/20 år 5 km klassisk 25.11.2018 Hetlesæter Mari K Hjelmeland idrettslag
Kvinner senior 10 km klassisk 25.11.2018 Kvamme Lisa K Hjelmeland idrettslag
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix