Hopp til innhold

NM del II og NC finaler

NM del II og NC finaler junior ble avholdt 30. mars til og med 2. april

Linn Ravndal Gjesdal IL avsluttet sesongen med en sterk 3. plass i K17 år og nr. 2 i norgescupen totalt 2017. Skikretsen fikk også mange topp 10 plasseringer i de andre juniorklassene i finalen søndag.

Hovedside NM del II Rennprogram Resultater Løypeoversikt

Deltakere skikretsen:

Menn senior Sprint stafett fri 30.03.2017 Gabrielsen Sjur Obrestad M Sandnes IL
Menn senior Sprint stafett fri 30.03.2017 Wiig Sivert M Gjesdal IL 
Menn senior Sprint stafett fri 30.03.2017 Hennig Erlend Widerøe M Hjelmeland idrettslag 
Menn senior Sprint stafett fri 30.03.2017 Aarrestad Magnus Lian M Sandnes IL 
Menn senior Sprint stafett fri 30.03.2017 Melberg Tore André M Gjesdal IL 
Menn senior Sprint stafett fri 30.03.2017 Sandvik Tobias Topp M Hjelmeland idrettslag
M 17 år 10 km fri 31.03.2017 Homdrom Marcus M Imås IL 
M 18 år 10 km fri 31.03.2017 Wiberg Åsmund M Otra IL
M 18 år 10 km fri 31.03.2017 Melberg Tore André M Gjesdal IL
M 18 år 10 km fri 31.03.2017 Rysstad Aron Åkre M Valle IL 
M 19/20 år 10 km fri 31.03.2017 Wiig Sivert M Gjesdal IL
M 19/20 år 10 km fri 31.03.2017 Ramse Sondre M Otra IL 
M 19/20 år 10 km fri 31.03.2017 Sandvik Tobias Topp M Hjelmeland idrettslag 
Menn senior 10 km fri 31.03.2017 Thomassen Amund Hoff M Sauda IL 
Menn senior 10 km fri 31.03.2017 Gabrielsen Sjur Obrestad M Sandnes IL
Menn senior 10 km fri 31.03.2017 Sirevåg Simen M Sandnes IL 
Menn senior 10 km fri 31.03.2017 Hetland Thomas M Helleland IL 
Menn senior 10 km fri 31.03.2017 Handeland Sondre M Sauda IL
Menn senior 10 km fri 31.03.2017 Hennig Erlend Widerøe M Hjelmeland idrettslag
Menn senior 10 km fri 31.03.2017 Aarrestad Magnus Lian M Sandnes IL
Menn senior 50 km klassisk 01.04.2017 Thomassen Amund Hoff M Sauda IL 
Menn senior 50 km klassisk 01.04.2017 Gabrielsen Sjur Obrestad M Sandnes IL
Menn senior 50 km klassisk 01.04.2017 Svaland Håkon M Birkenes IL 
Menn senior 50 km klassisk 01.04.2017 Hennig Erlend Widerøe M Hjelmeland idrettslag
Menn senior 50 km klassisk 01.04.2017 Aarrestad Magnus Lian M Sandnes IL 
M 17 år 5+ 5 km Skiathlon 02.04.2017 Homdrom Marcus M Imås IL
M 18 år 5+ 5 km Skiathlon 02.04.2017 Wiberg Åsmund M Otra IL
M 18 år 5+ 5 km Skiathlon 02.04.2017 Melberg Tore André M Gjesdal IL
M 18 år 5+ 5 km Skiathlon 02.04.2017 Rysstad Aron Åkre M Valle IL
M 19/20 år 10+ 10 km Skiathlon 02.04.2017 Wiig Sivert M Gjesdal IL 
M 19/20 år 10+ 10 km Skiathlon 02.04.2017 Ramse Sondre M Otra IL 
Kvinner senior Sprint stafett fri 30.03.2017 Tjetland Renate Bergset K Gjesdal IL
Kvinner senior Sprint stafett fri 30.03.2017 Espedal Audhild K Bjerkreim IL 
Kvinner senior Sprint stafett fri 30.03.2017 Ravndal Linn K Gjesdal IL
Kvinner senior Sprint stafett fri 30.03.2017 Nevland Oda K Bjerkreim IL
K 17 år 5 km fri 31.03.2017 Ravndal Linn K Gjesdal IL 
K 17 år 5 km fri 31.03.2017 Ausland Kaja K Oddersjaa SSK 
K 18 år 5 km fri 31.03.2017 Uppstad Elin K Valle IL
K 19/20 år 5 km fri 31.03.2017 Aarrestad Nora Lian K Sandnes IL 
K 19/20 år 5 km fri 31.03.2017 Espedal Audhild K Bjerkreim IL
K 19/20 år 5 km fri 31.03.2017 Nevland Oda K Bjerkreim IL 
Kvinner senior 5 km fri 31.03.2017 Tjetland Renate Bergset K Gjesdal IL
Kvinner senior 5 km fri 31.03.2017 Kvamme Lisa K Hjelmeland idrettslag 
Kvinner senior 30 km klassisk 01.04.2017 Tjetland Renate Bergset K Gjesdal IL 
Kvinner senior 30 km klassisk 01.04.2017 Kvamme Lisa K Hjelmeland idrettslag
K 17 år 3,75+3,75 km Skiathlon 02.04.2017 Ravndal Linn K Gjesdal IL
K 17 år 3,75+3,75 km Skiathlon 02.04.2017 Ausland Kaja K Oddersjaa SSK 
K 18 år 3,75+3,75 km Skiathlon 02.04.2017 Uppstad Elin K Valle IL
K 19/20 år 5+ 5 km Skiathlon 02.04.2017 Aarrestad Nora Lian K Sandnes IL 
K 19/20 år 5+ 5 km Skiathlon 02.04.2017 Nevland Oda K Bjerkreim IL 
nif-epi04, 04