Hopp til innhold

VM mønstring Lillehammer

9-11 desember er det klart for Scandinavisk cup samt VM mønstring junior på Lillehammer

Hjemmeside Lillehammer Info. terminlisten Resultater

Følg rennene direkte på SkiTV

Fredag: Sivert Wiig ble nr. 2 på sprinten i M19/20 år. Han var også best i prologen.

All races will be carried out at Birkebeineren Skistadium, Lillehammer

Friday: (Time schedule for all the races)
Scandinavian Cup and Statoil Norwegian Cup Senior:
09:00 Women and men: Sprint Classical qualification
10.15 Women and men: Sprint Classical finals 

Junior FIS-races:  
12:10 Women: Sprint classical 
12:30 Men: Sprint classical

Saturday:
Scandianavian Cup and Statoil Norwegian Cup Senior: 
09:00 Women: 5 km free
09:40 Men: 10 km free

Junior FIS-races: 
12:30
Women: 5 km free
13:20 Men: 10 km free

Sunday: 
Scandinavian Cup and Statoil Norwegian Cup Senior:
09:00 Women: 15 km (C) Mass Start
10:10 Men: 30 km (C ) Mass Start 

Junior FIS-races:
12:00
Women: 5 km + 5 km skiathlon  
13:00 Men: 10 km + 10 km skiathlon

Deltakere Skikretsen:

M 19/20 år sprint klassisk 09.12.2016 Wiig Sivert M Gjesdal IL - Ski
M 19/20 år sprint klassisk 09.12.2016 Wiberg Åsmund M Otra IL - Ski
M 19/20 år sprint klassisk 09.12.2016 Nerheim Vebjørn M Suldal IL - Ski
M 19/20 år sprint klassisk 09.12.2016 Odland Svein M Bjerkreim IL - Ski
M 19/20 år sprint klassisk 09.12.2016 Ramse Sondre M Otra IL - Ski
M 19/20 år sprint klassisk 09.12.2016 Spikkeland Olav Meling M Oddersjaa SSK - Ski
Menn senior sprint klassisk 09.12.2016 Thomassen Amund Hoff M Sauda IL - Ski
Menn senior sprint klassisk 09.12.2016 Hetland Thomas M Helleland IL - Ski
Menn senior sprint klassisk 09.12.2016 Hennig Erlend Widerøe M Hjelmeland idrettslag - ski
Menn senior sprint klassisk 09.12.2016 Aarrestad Magnus Lian M Sandnes IL - Ski
M 19/20 år 10 km fri 10.12.2016 Wiig Sivert M Gjesdal IL - Ski
M 19/20 år 10 km fri 10.12.2016 Dahl Torje Usland M Marnardal IL - Ski
M 19/20 år 10 km fri 10.12.2016 Konsmo Emil Sebastian M Knaben IL - Ski - Ski
M 19/20 år 10 km fri 10.12.2016 Uldal Espen M Birkenes IL - Ski
M 19/20 år 10 km fri 10.12.2016 Wiberg Åsmund M Otra IL - Ski
M 19/20 år 10 km fri 10.12.2016 Skåland Markus Ims M Sandnes IL - Ski
M 19/20 år 10 km fri 10.12.2016 Nerheim Vebjørn M Suldal IL - Ski
M 19/20 år 10 km fri 10.12.2016 Odland Svein M Bjerkreim IL - Ski
M 19/20 år 10 km fri 10.12.2016 Ramse Sondre M Otra IL - Ski
M 19/20 år 10 km fri 10.12.2016 Spikkeland Olav Meling M Oddersjaa SSK - Ski
Menn senior 10 km fri 10.12.2016 Thomassen Amund Hoff M Sauda IL - Ski
Menn senior 10 km fri 10.12.2016 Gabrielsen Sjur Obrestad M Sandnes IL - Ski
Menn senior 10 km fri 10.12.2016 Nordbotten Øystein M Sandnes Skiskytterlag - Ski
Menn senior 10 km fri 10.12.2016 Hetland Thomas M Helleland IL - Ski
Menn senior 10 km fri 10.12.2016 Handeland Sondre M Sauda IL - Ski
Menn senior 10 km fri 10.12.2016 Hennig Erlend Widerøe M Hjelmeland idrettslag - ski 
Menn senior 10 km fri 10.12.2016 Aarrestad Magnus Lian M Sandnes IL - Ski
M 19/20 år 10+ 10 km Skiathlon 11.12.2016 Wiig Sivert M Gjesdal IL - Ski
M 19/20 år 10+ 10 km Skiathlon 11.12.2016 Wiberg Åsmund M Otra IL - Ski
M 19/20 år 10+ 10 km Skiathlon 11.12.2016 Nerheim Vebjørn M Suldal IL - Ski
M 19/20 år 10+ 10 km Skiathlon 11.12.2016 Ramse Sondre M Otra IL - Ski
Menn senior 30 km klassisk felles 11.12.2016 Thomassen Amund Hoff M Sauda IL - Ski
Menn senior 30 km klassisk felles 11.12.2016 Gabrielsen Sjur Obrestad M Sandnes IL - Ski
Menn senior 30 km klassisk felles 11.12.2016 Hetland Thomas M Helleland IL - Ski
Menn senior 30 km klassisk felles 11.12.2016 Handeland Sondre M Sauda IL - Ski
Menn senior 30 km klassisk felles 11.12.2016 Hennig Erlend Widerøe M Hjelmeland idrettslag - ski
Menn senior 30 km klassisk felles 11.12.2016 Aarrestad Magnus Lian M Sandnes IL - Ski
K 19/20 år sprint klassisk 09.12.2016 Aarrestad Nora Lian K Sandnes IL - Ski
Kvinner senior sprint klassisk 09.12.2016 Tjetland Renate Bergset K Gjesdal IL - Ski
K 19/20 år 5 km fri 10.12.2016 Aarrestad Nora Lian K Sandnes IL - Ski
Kvinner senior 5 km fri 10.12.2016 Tjetland Renate Bergset K Gjesdal IL - Ski
Kvinner senior 5 km fri 10.12.2016 Kvamme Lisa K Hjelmeland idrettslag - ski
K 19/20 år 5+ 5 km Skiathlon 11.12.2016 Aarrestad Nora Lian K Sandnes IL - Ski
Kvinner senior 15 km klassisk felles 11.12.2016 Tjetland Renate Bergset K Gjesdal IL - Ski
nif-epi04, 04
Toppidrettsveka