Hopp til innhold

Gålåsprinten 2016

Arrangeres 26-27/11. Både junior og senior samt norgescup senior 1 og 2 og FIS renn

Info. Gålåsprinten 2016 NSF web Hjemmeside Gålå

Facebook Gålåsprinten

Deltakere Skikretsen

Gålåsprinten 2016          
Menn Junior sprint klassisk 26.11.2016 Vaule Jan Magnus M Bjerkreim IL 
Menn Junior sprint klassisk 26.11.2016 Wiig Sivert M Gjesdal IL 
Menn Junior sprint klassisk 26.11.2016 Mannsåker Håvard M Sandnes IL
Menn Junior sprint klassisk 26.11.2016 Homdrom Marcus M Imås IL 
Menn Junior sprint klassisk 26.11.2016 Nerheim Vebjørn M Suldal IL 
Menn Junior sprint klassisk 26.11.2016 Ramse Sondre M Otra IL 
Menn Junior sprint klassisk 26.11.2016 Melberg Tore André M Gjesdal IL 
Menn Junior sprint klassisk 26.11.2016 Sandvik Tobias Topp M Hjelmeland idrettslag
Menn Junior sprint klassisk 26.11.2016 Rysstad Aron Åkre M Valle IL
Menn Junior sprint klassisk 26.11.2016 Vehus Erik Nordjordet M Hovden Sportsklubb
Menn senior sprint klassisk 26.11.2016 Hetland Thomas M Helleland IL
Menn senior sprint klassisk 26.11.2016 Hennig Erlend Widerøe M Hjelmeland idrettslag 
Menn senior sprint klassisk 26.11.2016 Aarrestad Magnus Lian M Sandnes IL
M 17 år 10 km klassisk 27.11.2016 Homdrom Marcus M Imås IL 
M 17 år 10 km klassisk 27.11.2016 Vehus Erik Nordjordet M Hovden Sportsklubb
M 18 år 10 km klassisk 27.11.2016 Melberg Tore André M Gjesdal IL
M 18 år 10 km klassisk 27.11.2016 Rysstad Aron Åkre M Valle IL 
M 19/20 år 15 km klassisk 27.11.2016 Vaule Jan Magnus M Bjerkreim IL 
M 19/20 år 15 km klassisk 27.11.2016 Wiig Sivert M Gjesdal IL 
M 19/20 år 15 km klassisk 27.11.2016 Mannsåker Håvard M Sandnes IL
M 19/20 år 15 km klassisk 27.11.2016 Nerheim Vebjørn M Suldal IL
M 19/20 år 15 km klassisk 27.11.2016 Ramse Sondre M Otra IL 
M 19/20 år 15 km klassisk 27.11.2016 Sandvik Tobias Topp M Hjelmeland idrettslag
Menn senior 15 km klassisk 27.11.2016 Gabrielsen Sjur Obrestad M Sandnes IL
Menn senior 15 km klassisk 27.11.2016 Hetland Thomas M Helleland IL 
Menn senior 15 km klassisk 27.11.2016 Hennig Erlend Widerøe M Hjelmeland idrettslag 
Menn senior 15 km klassisk 27.11.2016 Aarrestad Magnus Lian M Sandnes IL 
Kvinner Junior sprint klassisk 26.11.2016 Aarrestad Nora Lian K Sandnes IL 
Kvinner Junior sprint klassisk 26.11.2016 Espedal Audhild K Bjerkreim IL
Kvinner Junior sprint klassisk 26.11.2016 Mannsåker Live K Sandnes IL
Kvinner Junior sprint klassisk 26.11.2016 Ravndal Linn K Gjesdal IL 
Kvinner Junior sprint klassisk 26.11.2016 Nevland Oda K Bjerkreim IL
Kvinner Junior sprint klassisk 26.11.2016 Frivold Marie K Oddersjaa SSK 
Kvinner Junior sprint klassisk 26.11.2016 Uppstad Elin K Valle IL
Kvinner Junior sprint klassisk 26.11.2016 Amundsen Kristine K Oddersjaa SSK
Kvinner senior sprint klassisk 26.11.2016 Tjetland Renate Bergset K Gjesdal IL 
K 17 år 5 km klassisk 27.11.2016 Ausland Kaja K Oddersjaa SSK
K 17 år 5 km klassisk 27.11.2016 Amundsen Kristine K Oddersjaa SSK
K 18 år 5 km klassisk 27.11.2016 Mannsåker Live K Sandnes IL - Ski
K 18 år 5 km klassisk 27.11.2016 Uppstad Elin K Valle IL - Ski
K 19/20 år 10 km klassisk 27.11.2016 Aarrestad Nora Lian K Sandnes IL - Ski
K 19/20 år 10 km klassisk 27.11.2016 Espedal Audhild K Bjerkreim IL - Ski
K 19/20 år 10 km klassisk 27.11.2016 Nevland Oda K Bjerkreim IL - Ski
K 19/20 år 10 km klassisk 27.11.2016 Frivold Marie K Oddersjaa SSK - Ski
Kvinner senior 10 km klassisk 27.11.2016 Tjetland Renate Bergset K Gjesdal IL - Ski
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix