Hopp til innhold

Sørlandsparken Grand Prix 2021

Oddersjaa inviterer til siste renn i høstkarusellen på rulleski Løpet består av: 1. Sprint fri teknikk – klassevis fellestart – Første klasse start kl 11:00 2. Distanse klassisk 13 år – Senior. Friteknikk 7- 12 årsklassen. Klassevis fellesstart. Første klasse start kl 12:00 Løypelengde sprint er ca 1 km. For distanseløpet blir løypelengden tilnærmet det som brukes i terminfesta skirenn for hver årsklasse. Resultatene for Sørlandsparken Grand Prix rangeres ut fra samlet poengsum fra begge løp. I hvert av løpene deles det ut poeng etter følgende tabell: - Første plass 10 poeng, - Andre plass. 8 poeng - Tredje plass 6 poeng - Fjerde plass 5 poeng - O.s.v 4. Ved lik poengsum teller klassisk distanse foran sprint. Ved påmelding på sprinten er man også påmeldt distanserennet. Hjertelig velkommen til Sørlandsparken Grand Prix Se vedlagt invitasjon.

  • Når: 24.10.2021
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Skandinavisk Trafikksenter SØRLANDSPARKEN
  • Gren: Rulleski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 22.10.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 24.10.2021 Klasse G 10 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.10.2021 Klasse G 11 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.10.2021 Klasse G 12 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.10.2021 Klasse G 13 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.10.2021 Klasse G 14 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.10.2021 Klasse G 15 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.10.2021 Klasse G 16 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.10.2021 Klasse G 7år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 0
Start 24.10.2021 Klasse G 8 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 0
Start 24.10.2021 Klasse G 9 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.10.2021 Klasse J 10 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.10.2021 Klasse J 11 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.10.2021 Klasse J 12 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.10.2021 Klasse J 13 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.10.2021 Klasse J 14 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 0
Start 24.10.2021 Klasse J 15 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.10.2021 Klasse J 16 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.10.2021 Klasse J 7 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 0
Start 24.10.2021 Klasse J 8 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.10.2021 Klasse J 9 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.10.2021 Klasse K 17 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 0
Start 24.10.2021 Klasse K 18 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 0
Start 24.10.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.10.2021 Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, fri Startkontingent 0
Start 24.10.2021 Klasse M 17 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 0
Start 24.10.2021 Klasse M 18 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.10.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 0
Start 24.10.2021 Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 10 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Josefsen, Ask Bjorvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 10 år Øvelse Sprint, fri
Navn Syvertsen, Fredrik Ruenes Klubb Il Vindbjart Klasse G 10 år Øvelse Sprint, fri
Navn Torjussen, Adrian Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 10 år Øvelse Sprint, fri

G 11 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Djupvik, Emil Klubb Øvrebø IL Klasse G 11 år Øvelse Sprint, fri
Navn Haabesland, Olai Lauvås Klubb Øvrebø IL Klasse G 11 år Øvelse Sprint, fri

G 12 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Byberg, Elias Klubb Øvrebø IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint, fri
Navn Olsen, David Fjell Klubb Il Vindbjart Klasse G 12 år Øvelse Sprint, fri

G 13 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesland, Elias Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint, fri
Navn Josefsen, Brage Bjorvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 13 år Øvelse Sprint, fri

G 14 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aslaksen, Gabriel Fjone Klubb Imås, IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint, fri
Navn Gjesteland, Johan Klubb Imås, IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint, fri
Navn Grindheim, Torbjørn Klubb Otra IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint, fri
Navn Krakstad, Jesper Egidius Klubb Imås, IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint, fri
Navn Roland, Simen Klubb Il Vindbjart Klasse G 14 år Øvelse Sprint, fri
Navn Svendsen, Fredrik Kvien Klubb Imås, IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint, fri

G 15 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesland, Johannes Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 15 år Øvelse Sprint, fri

G 16 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heia, Ludvig Østerberg Klubb Birkenes IL Klasse G 16 år Øvelse Sprint, fri
Navn Kao, Torni Sømpors Klubb Birkenes IL Klasse G 16 år Øvelse Sprint, fri

G 9 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mykland, Lars Heskestad Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 9 år Øvelse Sprint, fri
Navn Olsen, Andreas Fjell Klubb Il Vindbjart Klasse G 9 år Øvelse Sprint, fri
Navn Torgersen-Paulsen, Henrik Klubb Ås IL Klasse G 9 år Øvelse Sprint, fri
Navn Torgersen-Paulsen, Haakon Klubb Ås IL Klasse G 9 år Øvelse Sprint, fri

J 10 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haukom, Iben Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 10 år Øvelse Sprint, fri
Navn Kittelsen, Lykke Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 10 år Øvelse Sprint, fri
Navn Mjaaland, Ida Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 10 år Øvelse Sprint, fri

J 11 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haaland, Tomine Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 11 år Øvelse Sprint, fri
Navn Listog, Synne Klubb Il Vindbjart Klasse J 11 år Øvelse Sprint, fri
Navn Mykland, Ingrid Heskestad Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 11 år Øvelse Sprint, fri

J 12 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frigstad, Lydia Klubb Otra IL Klasse J 12 år Øvelse Sprint, fri
Navn Frustøl, Martine Hægeland Klubb Øvrebø IL Klasse J 12 år Øvelse Sprint, fri
Navn Greibesland, Tilde Klubb Øvrebø IL Klasse J 12 år Øvelse Sprint, fri
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 12 år Øvelse Sprint, fri

J 13 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gaustad, Oda Klubb Il Vindbjart Klasse J 13 år Øvelse Sprint, fri
Navn Mjaaland, Lisa Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 13 år Øvelse Sprint, fri
Navn Riise, Silje Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 13 år Øvelse Sprint, fri

J 15 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bersås, Julie Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 15 år Øvelse Sprint, fri
Navn Glamsland, Julia Helling Klubb Birkenes IL Klasse J 15 år Øvelse Sprint, fri
Navn Pindard, Helena Bjærke Klubb Birkenes IL Klasse J 15 år Øvelse Sprint, fri
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 15 år Øvelse Sprint, fri
Navn Westgaard, Amalie Heisel Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 15 år Øvelse Sprint, fri
Navn White, Selma Caroline Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 15 år Øvelse Sprint, fri

J 16 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gaustad, Malin Klubb Il Vindbjart Klasse J 16 år Øvelse Sprint, fri
Navn Grindheim, Lina Klubb Otra IL Klasse J 16 år Øvelse Sprint, fri
Navn Heia, Nora Fauske Klubb Birkenes IL Klasse J 16 år Øvelse Sprint, fri
Navn Nygård, Camilla Klubb Il Vindbjart Klasse J 16 år Øvelse Sprint, fri

J 8 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aggvin, Olivia Ruth Grumheden Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 8 år Øvelse Sprint, fri
Navn Møvik, Mille Gundersen Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 8 år Øvelse Sprint, fri

J 9 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sandal, Emilie Viken Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 9 år Øvelse Sprint, fri
Navn Viken, Mathilde Øye Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 9 år Øvelse Sprint, fri

K 19/20 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frigstad, Amalie Klubb Otra IL Klasse K 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Heia, Eline Klubb Birkenes IL Klasse K 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Roland, Ida Klubb Il Vindbjart Klasse K 19/20 år Øvelse Sprint, fri

M 18 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Omfjord, Daniel Sandvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 18 år Øvelse Sprint, fri
NIF-EPI02, 02
NTB