Hopp til innhold

Nyttårsrennet

Ny info: Nyttårsrennet blir arrangert på Tjørhom. Løypekartene er nå lagt med som vedlegg. Starten er til høyre for strafferunden når en ser mot standplass. Mål er på standplass. Startlisten ligger ute på eqtiming og at vi satser på live-resultater. Link til rennet på eqtiming: https://live.eqtiming.com/55412#dashboard Alle foreldre og støtteapparat som må inn på det avgrenset område start/mål, må registre seg via linken: https://www.gjesdal-il.com/deltaker/produktkategori/nyttarsrennet-2020/ NB begrenset antall plasser rundt start/mål til foreldre og støtteapparat, maks 50 stk. Reglene er slik at deltakere og foreldre/trenere/støtteapparat går inn under samme Kohort. Så anbefalingen er at færrest mulig bortsett fra deltakere får oppholde seg på det avgrensede området rundt start/mål(se påmeldingskjema for støtteapparat). Parkering ved gamle skytebane.

  • Når: 31.12.2020
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Tjørhom
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 29.12.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 31.12.2020 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 31.12.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 7 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Auran, Sondre Sandmoe Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Bru, Sondre Torkelsen Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Glette-Iversen, Magnus Klubb Gjesdal IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Håland, Anna Klubb Gjesdal IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Selsvik, Theodor Ims Klubb Gjesdal IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Tjørhom, Eirik Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Varhaug, Maxmilian Reiestad Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fahle, Felix Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fosså, Henrik Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Vetle Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Slettebø, Edvard Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Håland, Ola Klubb Figgjo IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Maudal-Sævland, Alexander Klubb Gjesdal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Maudal-Sævland, Jonathan Klubb Gjesdal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjerven, Gustav Aga Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vigre, Amund Klubb Figgjo IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gramstad, Mathias Høiland Klubb Gjesdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hviding, Belix Roaldsøy Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Håland, Martin Klubb Kverneland Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Oftedal, Vebjørn Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rasdal, Eskil Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sletvold, Oskar Klubb Figgjo IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Tormod Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Håland, Torjus Klubb Figgjo IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Idsøe, Vincent Nerona Klubb Figgjo IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sirekrok, Olav Klubb Gjesdal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sola, Theodor Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundvor, Magnus Klubb Bjerkreim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vigre, Lars Klubb Figgjo IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Håland, Henrik Klubb Kverneland Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sletvold, Tobias Klubb Figgjo IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjåstad, Edvard Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fidjeland, Marius Nygård Klubb Sirdal Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fosså, Sondre Naaden Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Henriksen, Joakim Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Strand, Marcelo Hetland Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjelland, Kevin Brun Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvalbein, Andreas Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandstøl, Sverre Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Slettebø, Børge Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sola, Kristoffer Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ueland, Marius Klubb Gjesdal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ueland, Adrian Klubb Gjesdal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eide, Daniel Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lindtner, Gustav Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Moskvil, Emil Klubb Sandnes IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vestbø, Fredrik Ringheim Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Oftedal, Lars Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundvor, Karsten Klubb Bjerkreim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tjørhom, Sondre Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Selsvik, Olivia Ims Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haga-Aamlid, Uva Martine Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hetland, Maia Klubb Sandnes IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Levang, Synne Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Maudal-Sævland, Andrine Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sirekrok, Mari Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skretting, Ingrid Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundvor, Solveig Klubb Bjerkreim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Svela, Leonora Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæstad, Linnea Sulen Klubb Bjerkreim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vølstad, Mari Klubb Figgjo IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvheim, Tonje Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bru, Sanna Torkelsen Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fahle, Livia Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fosså, Vår Naaden Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lindanger, Lotte Andrea Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Maudal-Sævland, Elvira Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fidjeland, Ingvild Nygård Klubb Sirdal Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjøse, Ingrid Klungland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rasdal, Emma Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Svela, Marie Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vølstad, Hanna Klubb Figgjo IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øksendal, Natasja Klubb Tonstad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eritsland, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grubben, Lisa Klubb Sirdal Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Levang, Ane Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lunåsmo, Oda Klubb Kverneland Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Paulsen, Ina Odland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Strand, Karina Andrea Klubb Sandnes IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Levang, Nora Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sporaland, Ingvill Klubb Figgjo IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Håland, Anna Klubb Kverneland Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sletvold, Lotte Klubb Gjesdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vigre, Ingrid Klubb Gjesdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjøse, Herborg Klungland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunåsmo, Mari Klubb Kverneland Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sirekrok, Ingrid Klubb Gjesdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ueland, Oda-Kristine Klubb Gjesdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drøpping, Marie Fossdal Klubb Kverneland Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hørsdal, Marie Hodne Klubb Imås, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvaløy, Kari Borgos Klubb Stavanger Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Oftedal, Alida Klubb Gjesdal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Strand, Ana Delfi Klubb Sandnes IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Vatland, Tuva Gjerdrum Klubb Stavanger Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austerå, Synnøve Klubb Kverneland Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Fone, Cecilie Wasler Klubb Gjerstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hørsdal, Regine Hodne Klubb Imås, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bathe, Nichole Marie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Ravndal, Linn Klubb Gjesdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkreim, Magnus Klubb Gjesdal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lindanger, Jørgen Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lunåsmo, Sondre Klubb Kverneland Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Røed, Nils Olav Kjetså Klubb Otra IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Håland, Vebjørn Salte Klubb Kverneland Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvalbein, Oskar Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lindtner, Arne Gabriel Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nilsen, Vebjørn Molvik Klubb Sandnes IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sporaland, Erik Klubb Figgjo IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørbø, Joachim Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berland, Frode Klubb Sandnes IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hegre, Mathias Klubb Sirdal Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Lervik, Geir Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nevland, Martin Klubb Gjesdal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Strand, Vetle Svanes Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gabrielsen, Sjur Obrestad Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Grastveit, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Lomeland, Sondre Taugbøl Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Ravndal, Tor Jøran Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Sletten, Erlend Lindland Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Sporaland, Eivind Klubb Figgjo IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Staavi, Bjørn-Martin Staurland Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Wiberg, Åsmund Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
nif-epi04, 04
NTB