Hopp til innhold

Rulleskirenn på Hovden

Velkommen til rulleskirenn på Hovden! Oppdatert info. http://hovdenskigymnas.no/rulleskirenn-hovden-17oktober

  • Når: 17.10.2020
  • Oppstart: 10:30
  • Hvor: Hovden i Setesdal
  • Gren: Rulleski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 15.10.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 17.10.2020 Klasse G 13-14 Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.10.2020 Klasse G 15-16 Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.10.2020 Klasse Gutter 8-12 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.10.2020 Klasse J 13-14 Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.10.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.10.2020 Klasse Jenter 8-12 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.10.2020 Klasse Kvinne senior Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 170
Start 17.10.2020 Klasse Kvinner junior Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.10.2020 Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.10.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13-14 - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Olav Dybing Klubb Sauda IL Klasse G 13-14 Øvelse 3 km fri
Navn Dybing, Elias Klubb Sauda IL Klasse G 13-14 Øvelse 3 km fri
Navn Eik, William Samland Klubb Uskedalen IL Klasse G 13-14 Øvelse 3 km fri
Navn Engesland, Johannes Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 13-14 Øvelse 3 km fri
Navn Golid, Torjus Tveiten Klubb Seljord IL Klasse G 13-14 Øvelse 3 km fri
Navn Lindskog, Petter Klubb Rein, IL Klasse G 13-14 Øvelse 3 km fri
Navn Søfting, Torben Djuv Klubb Sauda IL Klasse G 13-14 Øvelse 3 km fri
Navn Østervold, Marius Klubb Il Vindbjart Klasse G 13-14 Øvelse 3 km fri

G 15-16 - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tage Klubb Vindafjord IL Klasse G 15-16 Øvelse 5 km fri
Navn Enes-Seberg, Marcus Klubb Omvikdalen IL Klasse G 15-16 Øvelse 5 km fri
Navn Heia, Ludvig Østerberg Klubb Birkenes IL Klasse G 15-16 Øvelse 5 km fri
Navn Heimdal, Lucas Broby Klubb Gulset IF Klasse G 15-16 Øvelse 5 km fri
Navn Holm, Teodor Håbesland Klubb Birkenes IL Klasse G 15-16 Øvelse 5 km fri
Navn Holth-Siegel, August Klubb Ås IL Klasse G 15-16 Øvelse 5 km fri
Navn Kolbeinsvik, Håvard Klubb Sauda IL Klasse G 15-16 Øvelse 5 km fri
Navn Myhre, Tor Klubb Vegårshei IL Klasse G 15-16 Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Storm Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15-16 Øvelse 5 km fri
Navn Thorsen, Thomas Klubb Imås, IL Klasse G 15-16 Øvelse 5 km fri
Navn Åland, Odin Øyre Klubb Vinje IL Klasse G 15-16 Øvelse 5 km fri

Gutter 8-12 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Magnus Klubb Vindafjord IL Klasse Gutter 8-12 år Øvelse 1 km fri
Navn Bakka, Lars Dybing Klubb Sauda IL Klasse Gutter 8-12 år Øvelse 1 km fri
Navn Bakka, Simon Klubb Suldal IL Klasse Gutter 8-12 år Øvelse 1 km fri
Navn Bakka, Daniel Klubb Suldal IL Klasse Gutter 8-12 år Øvelse 1 km fri
Navn Christiansen, Sander Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse Gutter 8-12 år Øvelse 1 km fri
Navn Christiansen, Fillip Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse Gutter 8-12 år Øvelse 1 km fri
Navn Christiansen, Niklas Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse Gutter 8-12 år Øvelse 1 km fri
Navn Enes-Seberg, Julian Klubb Omvikdalen IL Klasse Gutter 8-12 år Øvelse 1 km fri
Navn Engesland, Elias Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse Gutter 8-12 år Øvelse 1 km fri
Navn Folgerø, Oliver Bakkane Klubb Sauda IL Klasse Gutter 8-12 år Øvelse 1 km fri
Navn Fosså, Henrik Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Gutter 8-12 år Øvelse 1 km fri
Navn Heimdal, Noah Broby Klubb Gulset IF Klasse Gutter 8-12 år Øvelse 1 km fri
Navn Hoftun, Magnus Lunde Klubb Suldal IL Klasse Gutter 8-12 år Øvelse 1 km fri
Navn Josefsen, Brage Bjorvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse Gutter 8-12 år Øvelse 1 km fri
Navn Josefsen, Ask Bjorvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse Gutter 8-12 år Øvelse 1 km fri
Navn Kuhnle, Eivind Irgens Klubb Il Vindbjart Klasse Gutter 8-12 år Øvelse 1 km fri
Navn Lindskog, Audun Klubb Rein, IL Klasse Gutter 8-12 år Øvelse 1 km fri
Navn Remkes, Sander Klubb Oddersjaa SSK Klasse Gutter 8-12 år Øvelse 1 km fri
Navn Rysstad, Hauk Klubb Valle IL Klasse Gutter 8-12 år Øvelse 1 km fri
Navn Sløgedal, Henrik Klubb Il Vindbjart Klasse Gutter 8-12 år Øvelse 1 km fri
Navn Sæle, Trym Klubb Uskedalen IL Klasse Gutter 8-12 år Øvelse 1 km fri
Navn Søfting, Jonar Djuv Klubb Sauda IL Klasse Gutter 8-12 år Øvelse 1 km fri

J 13-14 - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enes-Seberg, Emilie Klubb Omvikdalen IL Klasse J 13-14 Øvelse 3 km fri
Navn Kolbeinsvik, Frida Klubb Sauda IL Klasse J 13-14 Øvelse 3 km fri
Navn Nerheim, Nora Klubb Suldal IL Klasse J 13-14 Øvelse 3 km fri
Navn Tjøstheim, Ella Klubb Suldal IL Klasse J 13-14 Øvelse 3 km fri
Navn Vik, Mathea Klubb Suldal IL Klasse J 13-14 Øvelse 3 km fri

J 15-16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eik, Anna Elisabeth Samland Klubb Uskedalen IL Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Føyen, Live Austlid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gaustad, Malin Klubb Il Vindbjart Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Heisel, Marthe Undeland Klubb Otra IL Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hetlelid, Kaja Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvestad, Ida Wergeland Klubb Runar, IL Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Medhus, Oda Steinsland Klubb Røldal IL Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nygård, Camilla Klubb Il Vindbjart Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sløgedal, Helene Klubb Il Vindbjart Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri

Jenter 8-12 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Ida Dybing Klubb Sauda IL Klasse Jenter 8-12 år Øvelse 1 km fri
Navn Dybing, Mille Klubb Sauda IL Klasse Jenter 8-12 år Øvelse 1 km fri
Navn Enes-Seberg, Celina Klubb Omvikdalen IL Klasse Jenter 8-12 år Øvelse 1 km fri
Navn Fahle, Livia Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Jenter 8-12 år Øvelse 1 km fri
Navn Fosså, Vår Naaden Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Jenter 8-12 år Øvelse 1 km fri
Navn Gaustad, Oda Klubb Il Vindbjart Klasse Jenter 8-12 år Øvelse 1 km fri
Navn Hoftun, Hanna Lunde Klubb Suldal IL Klasse Jenter 8-12 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunde, Agathe Klubb Suldal IL Klasse Jenter 8-12 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunde, Amalie Klubb Suldal IL Klasse Jenter 8-12 år Øvelse 1 km fri
Navn Medhus, Fride Hildegard Steinsland Klubb Røldal IL Klasse Jenter 8-12 år Øvelse 1 km fri
Navn Mjaaland, Lisa Klubb Oddersjaa SSK Klasse Jenter 8-12 år Øvelse 1 km fri
Navn Mjaaland, Ida Klubb Oddersjaa SSK Klasse Jenter 8-12 år Øvelse 1 km fri
Navn Neset, Anna Synøve Klubb Il Vindbjart Klasse Jenter 8-12 år Øvelse 1 km fri
Navn Reinsviki, Kristine Klubb Rein, IL Klasse Jenter 8-12 år Øvelse 1 km fri
Navn Sæle, Frøy Klubb Uskedalen IL Klasse Jenter 8-12 år Øvelse 1 km fri
Navn Tjøstheim, Vilde Klubb Suldal IL Klasse Jenter 8-12 år Øvelse 1 km fri

Kvinner junior - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Ragnhild Klubb Vindafjord IL Klasse Kvinner junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Andresen, Maja Marie Ottersland Klubb Imås, IL Klasse Kvinner junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse Kvinner junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Drøpping, Marie Fossdal Klubb Kverneland Ski Klasse Kvinner junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Edland, Elisa Vestvik Klubb Gjesdal IL Klasse Kvinner junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Fone, Cecilie Wasler Klubb Gjerstad IL Klasse Kvinner junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Haugan, Helene Hafredal Klubb Gulset IF Klasse Kvinner junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Haugstad, Frida Klubb Kverneland Ski Klasse Kvinner junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Heia, Eline Klubb Birkenes IL Klasse Kvinner junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Hørsdal, Marie Hodne Klubb Imås, IL Klasse Kvinner junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Kvålseth, Gunhild Klubb Morgedal IL Klasse Kvinner junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse Kvinner junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Netland, Camilla Kjelleberg Klubb Oddersjaa SSK Klasse Kvinner junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Nygård, Thea Klubb Il Vindbjart Klasse Kvinner junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Runnane, Brigitte Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Kvinner junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Rye-Holmboe, Kine Evensen Klubb Oppegård IL Klasse Kvinner junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Sløgedal, Hanne Klubb Il Vindbjart Klasse Kvinner junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Vadder, Ingerid Klubb Morgedal IL Klasse Kvinner junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Vestengen, Maria Klubb Nittedal IL Klasse Kvinner junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Viga, Hedda Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Kvinner junior Øvelse 7,5 km fri

Menn junior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tobias Klubb Vindafjord IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Andersen, Marcus Tunestveit Klubb Oppegård IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Blom, Thomas Klubb Imås, IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Flaaten, Johannes Lønnestad Klubb Morgedal IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Holbæk, Mathias Klubb Il Vindbjart Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Johnsen, Fredrik Klubb Gjerstad IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Jordbru, Lukas Klubb Valnesfjord IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Kittelsen, Markus Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Kjetså, Morten Klubb Otra IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Kleiv, Halvor Klubb Vinje IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Kåsa, Lars Olav Aspheim Klubb Gulset IF Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Lundem, Simen Klubb Trøsken IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Martinsen, Vetle Bustnes Klubb Fana IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Medhus, Bård Olav Steinsland Klubb Røldal IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Midtbø, Olav Haugeberg Klubb Vinje IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Mykland, Aadne Klubb Imås, IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Pålsson, Niklas Ekeberg Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Ringhus, Erik Brostigen Klubb Rein, IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Røed, Nils Olav Kjetså Klubb Otra IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Sellevoll, Markus Klubb Oppegård IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Skaug, Jesper Klubb Runar, IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Skaug, Marius Rønningen Klubb Svarstad IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Solvik, Johannes Klubb Gulset IF Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Sæle, Birk Klubb Uskedalen IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Sælen, Robin Klubb Imås, IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Trøim, Ole Teodor Klubb Runar, IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Østervold, Sondre Klubb Il Vindbjart Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hetland, Daniel Klubb Imås, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI03, 03
fnugg