Hopp til innhold

SSK-rennet

Stavanger Skiklubb inviterer barn og unge til langrennscross og SSK-rennet 2020. Se dokumentene "innbydelse" og "gjennomføring" for mer informasjon. Enkel kiosk på arenaen.

  • Når: 01.03.2020
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Ådneram
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 27.02.2020
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse Felles 6 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse Felles 7 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130
Start 01.03.2020 Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse K 17 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse K 18 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 150
Start 01.03.2020 Klasse M 17 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse M 18 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 150

Påmeldte deltagere

Felles 6 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bru, Sondre Torkelsen Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Felles 6 år Øvelse Langrennscross
Navn Erfjord, Jermund Nærland Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse Felles 6 år Øvelse Langrennscross
Navn Håland, Anna Klubb Figgjo IL Klasse Felles 6 år Øvelse Langrennscross
Navn Lindtner, Gustav Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Felles 6 år Øvelse Langrennscross
Navn Tjørhom, Eirik Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Felles 6 år Øvelse Langrennscross
Navn Uleberg-Kvinen, Torje Klubb Sirdal Skilag Klasse Felles 6 år Øvelse Langrennscross

Felles 7 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Erfjord, Runar Nærland Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse Felles 7 år Øvelse Langrennscross
Navn Gjesdal, Iben Klubb Sandnes IL Klasse Felles 7 år Øvelse Langrennscross
Navn Høivik, Audun Dugstad Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Felles 7 år Øvelse Langrennscross
Navn Håland, Anna Klubb Kverneland Ski Klasse Felles 7 år Øvelse Langrennscross
Navn Muff, Amalie Kjetilstad Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse Felles 7 år Øvelse Langrennscross
Navn Thygesen, Brage Klubb Tonstad IL Klasse Felles 7 år Øvelse Langrennscross
Navn Tjørhom, Elias Klubb Sirdal Skilag Klasse Felles 7 år Øvelse Langrennscross

G 10 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Friestad, Ola Klubb Bjerkreim IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Håland, Ola Klubb Figgjo IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Maudal-Sævland, Alexander Klubb Gjesdal IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Maudal-Sævland, Jonathan Klubb Gjesdal IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Sinnes, Johan Klubb Sirdal Skilag Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Skjerven, Gustav Aga Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Sælevik, Sondre Næss Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Tjørhom, Isak Andreas Klubb Sirdal Skilag Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross

G 11 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Noah Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Gjerde, Jonatan Sakvan Klubb Tonstad IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Hviding, Belix Roaldsøy Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Håland, Martin Klubb Kverneland Ski Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Oftedal, Vebjørn Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Rasdal, Eskil Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross

G 12 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Tormod Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Haug, Magnus Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Håland, Torjus Klubb Figgjo IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Idsøe, Vincent Nerona Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Ribe, Sigbjørn Oksefjell Klubb Tonstad IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Sirekrok, Olav Klubb Gjesdal IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Sola, Theodor Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Sundvor, Magnus Klubb Bjerkreim IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Såkvitne, Johannes August Kjørmo Klubb Tonstad IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross

G 13 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haga-Aamlid, Gabriel Johannes Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Håland, Henrik Sleire Klubb Kverneland Ski Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross

G 14 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjåstad, Edvard Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Fidjeland, Marius Nygård Klubb Sirdal Skilag Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Henriksen, Joakim Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Holmebakken, Elling Skandsen Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Pollen, Benjamin Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross

G 15 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvalbein, Andreas Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Rekeland, Jakob Brun Klubb Bjerkreim IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Sandstøl, Sverre Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Slettebø, Børge Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Sola, Kristoffer Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross

G 16 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lindanger, Jørgen Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Lunåsmo, Sondre Klubb Kverneland Ski Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross

G 8 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Oftedal, Lars Klubb Sandnes IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Sundvor, Karsten Klubb Bjerkreim IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Sælevik, Vemund Næss Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Tjørhom, Sondre Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross

G 9 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosså, Henrik Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Gjesdal, Imre Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Gjesteland, Jakob Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Hagen, Vetle Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Høivik, Vegard Dugstad Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Pedersen, Eskil Gilje Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Ribe, Håvard Oksefjell Klubb Tonstad IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Skåland, Julian Klubb Tonstad IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Slettebø, Edvard Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Såkvitne, Arild Augustin Kjørmo Klubb Tonstad IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Thygesen, Trym Klubb Tonstad IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross

J 10 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haga-Aamlid, Uva Martine Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Kluge, Signe Storleer Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Levang, Synne Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Maudal-Sævland, Andrine Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Sirekrok, Mari Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Sundvor, Solveig Klubb Bjerkreim IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Svela, Leonora Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Vølstad, Mari Klubb Figgjo IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross

J 11 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bru, Sanna Torkelsen Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Erfjord, Tonje Nærland Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Fahle, Livia Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Fey, Ruby Sol Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Fosså, Vår Naaden Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Grubben, Oda Klubb Sirdal Skilag Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Lindanger, Lotte Andrea Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Martinsen, Lea Aase Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Maudal-Sævland, Elvira Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Muff, Valborg Marie Kjetilstad Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Vik, Anna Klubb Sandnes IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross

J 12 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Feed, Elise Klubb Tonstad IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Fidjeland, Ingvild Nygård Klubb Sirdal Skilag Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Rasdal, Emma Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Svela, Marie Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Tjørhom, Johanna Klubb Sirdal Skilag Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Vølstad, Hanna Klubb Figgjo IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Øksendal, Natasja Klubb Tonstad IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross

J 13 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Erfjord, Anne Nærland Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Levang, Ane Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Lunåsmo, Oda Klubb Kverneland Ski Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross

J 14 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Muff, Johanna Kjetilstad Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Sirekrok, Malena Klubb Gjesdal IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross

J 16 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haga-Aamlid, Vilja Elise Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross

J 8 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lunåsmo, Mari Klubb Kverneland Ski Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Shafizadeh, Maja Ravndal Klubb Sandnes IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Sirekrok, Ingrid Klubb Gjesdal IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Uleberg-Kvinen, Oda Klubb Sirdal Skilag Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross

J 9 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Martha Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Fagerland, Linda Klubb Gjesdal IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Feed, Sofie Klubb Tonstad IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Johnsen, Sofia Ørn Klubb Sandnes IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Martinsen, Anine Aase Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross

K 17 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rekeland, Marie Vikeså Klubb Bjerkreim IL Klasse K 17 år Øvelse Langrennscross

M 17 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Håland, Vebjørn Salte Klubb Kverneland Ski Klasse M 17 år Øvelse Langrennscross
Navn Kvalbein, Oskar Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse Langrennscross
Navn Lindtner, Arne Gabriel Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse Langrennscross
Navn Nilsen, Vebjørn Molvik Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse Langrennscross
Navn Sletten, Lasse Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse Langrennscross
NIF-EPI03, 03