Hopp til innhold

KM Langrenn Dag 1

Trollrennet Dag 1/KM Del 1 Distanse KLASSISK

  • Når: 25.01.2020
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Hovden
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 23.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170
Start 25.01.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Mats Klubb Vindafjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bakka, Simon Klubb Suldal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Christiansen, Sander Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heisel, Jakob Undeland Klubb Otra IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kuhnle, Eivind Irgens Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ness, Laurits Klubb Idrettslaget Ny Von Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ommundsen, Skage Hia Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Robstad, Endre Stulien Klubb Otra IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Søfting, Jonar Djuv Klubb Sauda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Trym Vatne Klubb Sauda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bakka, Daniel Klubb Suldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bersås, Kristian Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engesland, Elias Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hauan, Kjell Klubb Otra IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Josefsen, Brage Bjorvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jørgensen, Sondov Vreim Klubb Birkenes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Remkes, Sander Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sløgedal, Henrik Klubb Il Vindbjart Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aslaksen, Gabriel Fjone Klubb Imås, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bastlien, Iver Klubb Sauda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dybing, Elias Klubb Sauda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grindheim, Torbjørn Klubb Otra IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krakstad, Jesper Egidius Klubb Imås, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Langfeldt, Nikolai Strand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lindskog, Petter Klubb Rein, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Oluka, Roald Emuge Klubb Suldal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Roland, Simen Klubb Il Vindbjart Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sirekrok, Olav Klubb Gjesdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sola, Theodor Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svendsen, Fredrik Kvien Klubb Imås, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Søfting, Torben Djuv Klubb Sauda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Olav Dybing Klubb Sauda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bakka, Thomas Klubb Suldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engesland, Johannes Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Frønsdal, Endre Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haga-Aamlid, Gabriel Johannes Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Håland, Henrik Sleire Klubb Kverneland Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kleppa, Syvert Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lunde, Tobias Klubb Suldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myhre, Vemund Klubb Vegårshei IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Østervold, Marius Klubb Il Vindbjart Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Even Klubb Otra IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjåstad, Edvard Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flem, Elias Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hafredal, Erling Gryting Klubb Gjerstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heia, Ludvig Østerberg Klubb Birkenes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holm, Teodor Håbesland Klubb Birkenes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holmebakken, Elling Skandsen Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Adrian Andersen Klubb Morgedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strand, Marcelo Hetland Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vreim Jørgensen, Johannes Klubb Birkenes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tage Klubb Vindafjord IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Frigstad, Jens Klubb Otra IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hageland, Hans Gunnar Klubb Øvrebø IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kolbeinsvik, Håvard Klubb Sauda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvalbein, Andreas Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Landås, Torstein Klubb Otra IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myhre, Tor Klubb Vegårshei IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Storm Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Slettebø, Børge Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sola, Kristoffer Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorsen, Thomas Klubb Imås, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tobias Klubb Vindafjord IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bjerkreim, Magnus Klubb Gjesdal IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Frønsdal, Steinar Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Johnsen, Fredrik Klubb Gjerstad IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kittelsen, Markus Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lunåsmo, Sondre Klubb Kverneland Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Midtbø, Olav Haugeberg Klubb Vinje IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Omfjord, Daniel Sandvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Pålsson, Niklas Ekeberg Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Røed, Nils Olav Kjetså Klubb Otra IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Magnus Klubb Vindafjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Christiansen, Fillip Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Christiansen, Niklas Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eivindson, Torje Eieland Klubb Il Vindbjart Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Josefsen, Ask Bjorvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Steinsland, Nils Klubb Il Vindbjart Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aslaksen, Theo Fjone Klubb Imås, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bakka, Lars Dybing Klubb Sauda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lindskog, Audun Klubb Rein, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skaarer, Torgeir Fatnes Klubb Idrettslaget Ny Von Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Anne Klubb Otra IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Frigstad, Lydia Klubb Otra IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haga-Aamlid, Uva Martine Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kleppa, Anna Seselia Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kleppa, Stine Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Levang, Synne Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lunde, Agathe Klubb Suldal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lunden, Jenny Feed Klubb Otra IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Neset, Anna Synøve Klubb Il Vindbjart Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Ida Dybing Klubb Sauda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eivindson, Sofie Eieland Klubb Il Vindbjart Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flem, Malin Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gaustad, Oda Klubb Il Vindbjart Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mjaaland, Lisa Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Oftedal, Maren Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tjøstheim, Vilde Klubb Suldal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holm, Othelie Håbesland Klubb Birkenes IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kolbeinsvik, Frida Klubb Sauda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krogh, Marte Klubb Suldal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ommundsen, Thea Hia Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bersås, Julie Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Levang, Ane Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lunåsmo, Oda Klubb Kverneland Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nerheim, Nora Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tjøstheim, Ella Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vik, Mathea Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn White, Selma Caroline Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tuva Klubb Vindafjord IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gaustad, Malin Klubb Il Vindbjart Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grindheim, Lina Klubb Otra IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hauan, Astrid Klubb Otra IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hetlelid, Karoline Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nygård, Camilla Klubb Il Vindbjart Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sirekrok, Malena Klubb Gjesdal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strand, Karina Andrea Klubb Sandnes IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heisel, Marthe Undeland Klubb Otra IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hetlelid, Kaja Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjølberg, Regine Klubb Bjerkreim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kleppa, Guro Marie Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Levang, Nora Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lunde, Maria Klubb Suldal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nerheim, Silje Klubb Suldal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sløgedal, Helene Klubb Il Vindbjart Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vika, Marie Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ausland, Linne Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Drøpping, Marie Fossdal Klubb Kverneland Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Edland, Elisa Vestvik Klubb Gjesdal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ertzeid, Oda Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flem, Helene Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gryting, Kristina Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hauan, Anna Klubb Otra IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hørsdal, Marie Hodne Klubb Imås, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nygård, Thea Klubb Il Vindbjart Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Viga, Hedda Opdahl Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn White, Astrid Tora Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lunden, Anne Feed Klubb Otra IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lunåsmo, Mari Klubb Kverneland Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Svendsen, Mari Kvien Klubb Imås, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Aurora Klubb Vindafjord IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Andresen, Maja Marie Ottersland Klubb Imås, IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Due, Carina Klubb Kverneland Ski Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Frigstad, Amalie Klubb Otra IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugstad, Frida Klubb Kverneland Ski Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Heia, Eline Klubb Birkenes IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Netland, Camilla Kjelleberg Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rekeland, Marie Vikeså Klubb Bjerkreim IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Roland, Ida Klubb Il Vindbjart Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rye-Holmboe, Kine Evensen Klubb Oppegård IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjæveland, Karen Klubb Bjerkreim IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sløgedal, Hanne Klubb Il Vindbjart Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Strand, Ana Delfi Klubb Sandnes IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vatland, Tuva Gjerdrum Klubb Sirdal Skilag Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vika, Ane Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk

K 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austerå, Synnøve Klubb Kverneland Ski Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Drivenes, Andrine Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fone, Cecilie Wasler Klubb Gjerstad IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hove, Linnéa Valhovd Klubb Stavanger Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hørsdal, Regine Hodne Klubb Imås, IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Staavi, Celina Karin Staurland Klubb Stavanger Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Ragnhild Klubb Vindafjord IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hetland, Silje Klubb Helleland IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nygaard, Marianne Klubb Sandnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Marcus Tunestveit Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Blom, Thomas Klubb Imås, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hagenes, Per Strand Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holbæk, Mathias Klubb Il Vindbjart Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Håland, Vebjørn Salte Klubb Kverneland Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kjetså, Morten Klubb Otra IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kleiv, Halvor Klubb Vinje IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kleppa, Samuel Klubb Gjesdal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvalbein, Oskar Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lindtner, Arne Gabriel Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lossius, Hans Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mollestad, Thomas Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mykland, Aadne Klubb Imås, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nilsen, Vebjørn Molvik Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sletten, Lasse Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Solfjeld, Simen Kulland Klubb Tvedestrand Turn og IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sælen, Robin Klubb Imås, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Østervold, Sondre Klubb Il Vindbjart Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Joachim Langtangen Klubb Svarstad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berland, Frode Klubb Sandnes IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jordbru, Lukas Klubb Valnesfjord IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Medhus, Bård Olav Steinsland Klubb Røldal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ringhus, Erik Brostigen Klubb Rein, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sellevoll, Markus Klubb Oppegård IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skaug, Marius Rønningen Klubb Svarstad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Strand, Vetle Svanes Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Westergren, Simon Kivle Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mikkel Wergeland Klubb Gulset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Axelsson, Nils Oskar Klubb Oppegård IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Bakke, Marius Klubb Søgne Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Grave, Brynjar Heggelund Klubb Seljord IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Hetland, Daniel Klubb Imås, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Hoppestad, Lars Erik Gyving Klubb Heddal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Jensen, Ole Gunnar Lund Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Lervik, Geir Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Mollestad, Martin Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Nordgård, Sondre Klubb Heddal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Nygård, Jørgen Klubb Torridal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Sletten, Erlend Lindland Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Staavi, Bjørn-Martin Staurland Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Svaland, Tor Olav Klubb Birkenes IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Sælen, Kristoffer Klubb Imås, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Sørkås, Gunnar Klubb Morgedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabø, Arild Klubb Valle IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Aanensen, Lars Klubb Søgne Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bakke, Bent-Inge Klubb Søgne Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Grimestad, David Andreas Klubb Il Vindbjart Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Isaksen, Arild Klubb Il Vindbjart Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Lie, Dagfinn Breistein Klubb Il Vindbjart Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ravndal, Tor Joar Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ravndal, Tor Jøran Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Viga, Øyvind Opdahl Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Wiberg, Åsmund Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
NIF-EPI01, 01
NTB scanpix