Hopp til innhold

Saudasprinten

Klassisk enkel start på lørdagen og fristil jaktstart på søndagen. De under 13år går fristil enkel start på søndagen. Start kl. 13 på lørdag og kl. 11 på søndag Parkering kr. 50,- Ny løypetrase på 2,3km Siste frist for etterpåmelding en time før start

  • Når: 13.1 - 14.01.2018
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Slettedalen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 10.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse Felles 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse Felles 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 115
Start 13.01.2018 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 115
Start 14.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 100
Start 13.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 100
Start 14.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100
Start 13.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100
Start 13.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse Kvinner junior Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse Kvinner junior Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 130
Start 13.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 130
Start 14.01.2018 Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 6 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Erle Vatne Klubb Sauda IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri
Navn Sjo Heggebø, Niklas Klubb Vindafjord IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri
Navn Øren, Lykke Klubb Etne IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri

Felles 6 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Erle Vatne Klubb Sauda IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk

Felles 7 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Lars Dybing Klubb Sauda IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Eikeland, Johannes Klubb Suldal IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunde Hoftun, Hanna Klubb Suldal IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri

Felles 7 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Lars Dybing Klubb Sauda IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eikeland, Johannes Klubb Suldal IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk

Felles 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Mats Klubb Vindafjord IL Klasse Felles 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bakka, Simon Klubb Suldal IL Klasse Felles 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bastlien, Una Klubb Sauda IL Klasse Felles 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Christiansen, Sander Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse Felles 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Dybing, Mille Klubb Sauda IL Klasse Felles 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kleppa, Anna Seselia Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Felles 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunde, Agathe Klubb Suldal IL Klasse Felles 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ness, Laurits Klubb Idrettslaget Ny Von Klasse Felles 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ommundsen, Skage Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Felles 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sjo Heggebø, Celina Klubb Vindafjord IL Klasse Felles 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Søfting, Jonar Djuv Klubb Sauda IL Klasse Felles 8 år Øvelse 1 km fri

Felles 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Mats Klubb Vindafjord IL Klasse Felles 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bakka, Simon Klubb Suldal IL Klasse Felles 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bastlien, Una Klubb Sauda IL Klasse Felles 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dybing, Mille Klubb Sauda IL Klasse Felles 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kleppa, Anna Seselia Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Felles 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lunde, Agathe Klubb Suldal IL Klasse Felles 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ness, Laurits Klubb Idrettslaget Ny Von Klasse Felles 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Søfting, Jonar Djuv Klubb Sauda IL Klasse Felles 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Sondre Klubb Vindafjord IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bastlien, Iver Klubb Sauda IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Dybing, Elias Klubb Sauda IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Søfting, Torben Djuv Klubb Sauda IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Sondre Klubb Vindafjord IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bastlien, Iver Klubb Sauda IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dybing, Elias Klubb Sauda IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Søfting, Torben Djuv Klubb Sauda IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Olav Dybing Klubb Sauda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakka, Thomas Klubb Suldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Frønsdal, Endre Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kleppa, Syvert Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kyllesø, Kristian Emil Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunde, Tobias Klubb Suldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Seljestad, Mats Skarsaune Klubb Sauda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Olav Dybing Klubb Sauda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bakka, Thomas Klubb Suldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Frønsdal, Endre Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kleppa, Syvert Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kyllesø, Kristian Emil Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lunde, Tobias Klubb Suldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Seljestad, Mats Skarsaune Klubb Sauda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flem, Elias Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 12 år Øvelse 2,5 km klassisk

G 12 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flem, Elias Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Øren, David Klubb Etne IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri

G 13 år - 2,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tage Klubb Vindafjord IL Klasse G 13 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Frønsdal, Steinar Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 13 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Kolbeinsvik, Håvard Klubb Sauda IL Klasse G 13 år Øvelse 2,5 km klassisk

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tage Klubb Vindafjord IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Frønsdal, Steinar Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kolbeinsvik, Håvard Klubb Sauda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tobias Klubb Vindafjord IL Klasse G 14 år Øvelse 5 km fri

G 14 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tobias Klubb Vindafjord IL Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Folgerø, Herman Bakkane Klubb Sauda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hetlesæter, Jostein Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Høiland, Ådne Klubb Sauda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mikkelsen, Robin Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vik, Sindre Klubb Suldal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Folgerø, Herman Bakkane Klubb Sauda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hetlesæter, Jostein Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høiland, Ådne Klubb Sauda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mikkelsen, Robin Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vik, Sindre Klubb Suldal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 9 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Trym Vatne Klubb Sauda IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakka, Daniel Klubb Suldal IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Folgerø, Oliver Bakkane Klubb Sauda IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunde Hoftun, Magnus Klubb Suldal IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri

G 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Trym Vatne Klubb Sauda IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bakka, Daniel Klubb Suldal IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Folgerø, Oliver Bakkane Klubb Sauda IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk

J 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikeland, Lina Helen Klubb Suldal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kolbeinsvik, Frida Klubb Sauda IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Krogh, Marte Klubb Suldal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Ommundsen, Thea Hia Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikeland, Lina Helen Klubb Suldal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kolbeinsvik, Frida Klubb Sauda IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krogh, Marte Klubb Suldal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ommundsen, Thea Hia Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nerheim, Nora Klubb Suldal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rasmussen, Sina Nes Klubb Sauda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tjøstheim, Ella Klubb Suldal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vik, Mathea Klubb Suldal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nerheim, Nora Klubb Suldal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rasmussen, Sina Nes Klubb Sauda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tjøstheim, Ella Klubb Suldal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vik, Mathea Klubb Suldal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tuva Klubb Vindafjord IL Klasse J 12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Hetlelid, Karoline K Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 12 år Øvelse 2,5 km klassisk

J 12 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tuva Klubb Vindafjord IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Hetlelid, Karoline K Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri

J 13 år - 2,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hetlelid, Kaja Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 13 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Kleppa, Guro Marie Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 13 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Krogh, Anna Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Lunde, Maria Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Mikkelsen, Malene Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Nerheim, Silje Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Strand, Julia Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 13 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Vika, Marie Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 13 år Øvelse 2,5 km klassisk

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hetlelid, Kaja Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kleppa, Guro Marie Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Krogh, Anna Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lunde, Maria Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mikkelsen, Malene Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nerheim, Silje Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strand, Julia Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vika, Marie Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 2,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flem, Helene Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Mjølhus, Amalie Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Viga, Hedda Opdahl Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse 2,5 km klassisk

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flem, Helene Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mjølhus, Amalie Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Viga, Hedda Opdahl Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Aurora Klubb Vindafjord IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Eie-Stangeland, Hannah Klubb Sandnes IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Eie-Stangeland, Åsne Klubb Sandnes IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kyllesø, Karen Malena Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vika, Ane Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Aurora Klubb Vindafjord IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eie-Stangeland, Hannah Klubb Sandnes IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eie-Stangeland, Åsne Klubb Sandnes IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kyllesø, Karen Malena Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vika, Ane Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 9 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Ida Dybing Klubb Sauda IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Flem, Malin Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Hetlelid, Johanne K Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Mjølhus, Marie Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Tjøstheim, Vilde Klubb Suldal IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Øren, Lilly Klubb Etne IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri

J 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Ida Dybing Klubb Sauda IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flem, Malin Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hetlelid, Johanne K Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mjølhus, Marie Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tjøstheim, Vilde Klubb Suldal IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk

Kvinner junior - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hetlesæter, Mari Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Kvinner junior Øvelse 7,5 km fri

Kvinner junior - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hetlesæter, Mari Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Kvinner junior Øvelse 7,5 km klassisk

Menn junior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austrheim, Reidar Klubb Vindafjord IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Rasmussen, Olai Nes Klubb Sauda IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri

Menn junior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rasmussen, Olai Nes Klubb Sauda IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Terje Klubb Vindafjord IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Bjørheim, Simon Klubb Suldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Dybing, Øyvind Klubb Sauda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Havrevoll, Vegard Klubb Suldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Havrevoll, Tom Klubb Suldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kleppa, Ola Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Knutsen, Sindre Klubb Vindafjord IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Madsen, Andreas Klubb Vindafjord IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Nerheim, Stig Morten Klubb Suldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Røgenes, Øyvind Klubb Suldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Vikingstad, Einar Bertrand Klubb Avaldsnes IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Øvregård, Jan Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Terje Klubb Vindafjord IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjørheim, Simon Klubb Suldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Dybing, Øyvind Klubb Sauda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Havrevoll, Vegard Klubb Suldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Havrevoll, Tom Klubb Suldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kleppa, Ola Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Knutsen, Sindre Klubb Vindafjord IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Madsen, Andreas Klubb Vindafjord IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nerheim, Stig Morten Klubb Suldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Røgenes, Øyvind Klubb Suldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Stråbø, Oddgeir Klubb Sauda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Vikingstad, Einar Bertrand Klubb Avaldsnes IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Øvregård, Jan Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix