Hopp til innhold

Sandripløpet (flyttet til Bortelid)

Rennet flyttes til Bortelid pga. lite snø. Start kl. 1200. For oppdateringer se: http://vindbjart.com/ski/

  • Når: 06.01.2018
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Bortelid
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 03.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 06.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 06.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 06.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 06.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 06.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 06.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grindheim, Torbjørn Klubb Otra IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Roland, Simen Klubb Vindbjart, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesland, Johannes Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hageland, Kristian Klubb Øvrebø IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røed, Anders Kjetså Klubb Otra IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Østervold, Marius Klubb Vindbjart, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Even Klubb Otra IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heia, Ludvig Østerberg Klubb Birkenes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holm, Teodor Klubb Birkenes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jørgensen, Johannes Vreim Klubb Birkenes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøgh-Tobiassen, Bastian Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Frigstad, Jens Klubb Otra IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hageland, Hans Gunnar Klubb Øvrebø IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Landås, Torstein Klubb Otra IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorsen, Thomas Klubb Imås, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berckenhoff, Sebastian Mathieu Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bersås, Mathias Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grindheim, Einar Klubb Otra IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holm, Sevrin Klubb Birkenes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kittelsen, Markus Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lossius, Leander Leire Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Omfjord, Daniel Sandvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røed, Nils Olav Kjetså Klubb Otra IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørbø, Halvor Klubb Gjerstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blom, Thomas Klubb Imås, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Jan Ronny Abusland Klubb Imås, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holbæk, Mathias Klubb Vindbjart, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjetså, Morten Klubb Otra IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kleppa, Samuel Klubb Gjesdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lossius, Hans Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mollestad, Thomas Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mykland, Aadne Klubb Imås, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sælen, Robin Klubb Imås, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ødegård, Aksel Klubb Imås, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østervold, Sondre Klubb Vindbjart, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Westergren, Simon Kivle Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bersås, Kristian Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Engesland, Elias Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hauan, Kjell Klubb Otra IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jørgensen, Sondov Vreim Klubb Birkenes IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sløgedal, Henrik Klubb Vindbjart, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bersås, Julie Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Neset, Frida Marie Klubb Vindbjart, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn White, Selma Caroline Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gaustad, Malin Klubb Vindbjart, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grindheim, Lina Klubb Otra IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hauan, Astrid Klubb Otra IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heia, Nora Fauske Klubb Birkenes IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heisel, Marthe Undeland Klubb Otra IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holbæk, Linnea Klubb Vindbjart, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sløgedal, Helene Klubb Vindbjart, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ausland, Linne Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hauan, Anna Klubb Otra IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hørsdal, Marie Hodne Klubb Rygene IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nygård, Thea Klubb Vindbjart, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn White, Astrid Tora Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Maja Marie Ottersland Klubb Imås, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Frigstad, Amalie Klubb Otra IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heia, Eline Klubb Birkenes IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Roland, Ida Klubb Vindbjart, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sagneskar, Ingrid Mathilde Bjørgum Klubb Valle IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sløgedal, Hanne Klubb Vindbjart, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hørsdal, Regine Hodne Klubb Imås, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Staavi, Celina Karin Staurland Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frigstad, Lydia Klubb Otra IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kleppa, Stine Klubb Gjesdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Neset, Anna Synøve Klubb Vindbjart, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eivindson, Sofie Klubb Vindbjart, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gaustad, Oda Klubb Vindbjart, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Riise, Silje Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johnsen, Emil Klubb Imås, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Moldal, Arild Klubb Birkenes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hauklien, Trond Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grimestad, David Andreas Klubb Vindbjart, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanensen, Lars Klubb Søgne Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lie, Dagfinn Breistein Klubb Vindbjart, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Østervold, Ørjan Klubb Vindbjart, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI02, 02
Lars O. Berge