Hopp til innhold

Hovden i Farta

  • Når: 12.1 - 14.01.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Hovden
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 08.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 12.01.2018 Klasse G 10 Øvelse Trening Startkontingent 150
Start 13.01.2018 Klasse G 10 Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 210
Start 14.01.2018 Klasse G 10 Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 13.01.2018 Klasse G 12 Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 210 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2018 Klasse G 12 Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 12 Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2018 Klasse G 14 Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 14 Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 210 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 14 Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2018 Klasse G 16 Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 16 Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 210 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 16 Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2018 Klasse G 18 Øvelse Trening Startkontingent 150
Start 13.01.2018 Klasse G 18 Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 210
Start 14.01.2018 Klasse G 18 Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 12.01.2018 Klasse G 21 Øvelse Trening Startkontingent 150
Start 13.01.2018 Klasse G 21 Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 210
Start 14.01.2018 Klasse G 21 Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 12.01.2018 Klasse J 10 Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 10 Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 210 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 10 Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2018 Klasse J 12 Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 12 Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 210 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 12 Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2018 Klasse J 14 Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 14 Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 210 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 14 Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 16 Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 210 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2018 Klasse J 16 Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 16 Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2018 Klasse J 18 Øvelse Trening Startkontingent 150
Start 13.01.2018 Klasse J 18 Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 210
Start 14.01.2018 Klasse J 18 Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 12.01.2018 Klasse J 21 Øvelse Trening Startkontingent 150
Start 13.01.2018 Klasse J 21 Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 210
Start 14.01.2018 Klasse J 21 Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 12.01.2018 Klasse Master A Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse Master A Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 210 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse Master A Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 12.01.2018 Klasse Master B Øvelse Trening Startkontingent 150
Start 13.01.2018 Klasse Master B Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 210
Start 14.01.2018 Klasse Master B Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 12.01.2018 Klasse Master C Øvelse Trening Startkontingent 150
Start 13.01.2018 Klasse Master C Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 210
Start 14.01.2018 Klasse Master C Øvelse Super-G Startkontingent 150

Påmeldte deltagere

G 12 - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frantzen, Heine Klubb Rjukan IL Klasse G 12 Øvelse Super Kombinasjon
Navn Hille, Isak Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 12 Øvelse Super Kombinasjon
Navn Rusten, Toralf Klubb Sauda IL Klasse G 12 Øvelse Super Kombinasjon
Navn Vaaland, Rein Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 12 Øvelse Super Kombinasjon
Navn Velde, Jesper Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 12 Øvelse Super Kombinasjon

G 12 - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frantzen, Heine Klubb Rjukan IL Klasse G 12 Øvelse Trening
Navn Rusten, Toralf Klubb Sauda IL Klasse G 12 Øvelse Trening
Navn Vaaland, Rein Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 12 Øvelse Trening
Navn Velde, Jesper Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 12 Øvelse Trening

G 12 - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frantzen, Heine Klubb Rjukan IL Klasse G 12 Øvelse Super-G
Navn Rusten, Toralf Klubb Sauda IL Klasse G 12 Øvelse Super-G
Navn Vaaland, Rein Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 12 Øvelse Super-G
Navn Velde, Jesper Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 12 Øvelse Super-G

G 14 - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 14 Øvelse Trening
Navn Asheim, Dan Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 14 Øvelse Trening
Navn Bøe, Marius Fresvik Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 14 Øvelse Trening
Navn Frantzen, Gaute Klubb Rjukan IL Klasse G 14 Øvelse Trening
Navn Haraldseid, Erik Hamre Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 14 Øvelse Trening
Navn Haugen, Tor Kjetil Verpe Klubb Skarphedin, IL Klasse G 14 Øvelse Trening
Navn Pladsen, Eirik Klubb Skarphedin, IL Klasse G 14 Øvelse Trening
Navn Stielstra, Järvi Kjetil Klubb Sauda IL Klasse G 14 Øvelse Trening
Navn Sørensen, Jarl Emil Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 14 Øvelse Trening
Navn Vikse, Nikolai Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 14 Øvelse Trening
Navn Wold, Mathias Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 14 Øvelse Trening

G 14 - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 14 Øvelse Super Kombinasjon
Navn Asheim, Dan Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 14 Øvelse Super Kombinasjon
Navn Bøe, Marius Fresvik Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 14 Øvelse Super Kombinasjon
Navn Frantzen, Gaute Klubb Rjukan IL Klasse G 14 Øvelse Super Kombinasjon
Navn Haraldseid, Erik Hamre Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 14 Øvelse Super Kombinasjon
Navn Haugen, Tor Kjetil Verpe Klubb Skarphedin, IL Klasse G 14 Øvelse Super Kombinasjon
Navn Pladsen, Eirik Klubb Skarphedin, IL Klasse G 14 Øvelse Super Kombinasjon
Navn Stielstra, Järvi Kjetil Klubb Sauda IL Klasse G 14 Øvelse Super Kombinasjon
Navn Sørensen, Jarl Emil Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 14 Øvelse Super Kombinasjon
Navn Vikse, Nikolai Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 14 Øvelse Super Kombinasjon
Navn Wold, Mathias Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 14 Øvelse Super Kombinasjon

G 14 - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 14 Øvelse Super-G
Navn Asheim, Dan Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 14 Øvelse Super-G
Navn Bøe, Marius Fresvik Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 14 Øvelse Super-G
Navn Frantzen, Gaute Klubb Rjukan IL Klasse G 14 Øvelse Super-G
Navn Haraldseid, Erik Hamre Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 14 Øvelse Super-G
Navn Haugen, Tor Kjetil Verpe Klubb Skarphedin, IL Klasse G 14 Øvelse Super-G
Navn Pladsen, Eirik Klubb Skarphedin, IL Klasse G 14 Øvelse Super-G
Navn Stielstra, Järvi Kjetil Klubb Sauda IL Klasse G 14 Øvelse Super-G
Navn Sørensen, Jarl Emil Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 14 Øvelse Super-G
Navn Vikse, Nikolai Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 14 Øvelse Super-G
Navn Wold, Mathias Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 14 Øvelse Super-G

G 16 - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asheim, Rudy Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 16 Øvelse Trening
Navn Bergin Tveit, Mathias Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 16 Øvelse Trening
Navn Halseide, Simon Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 16 Øvelse Trening
Navn Olsson, Gustav André Klubb Rjukan IL Klasse G 16 Øvelse Trening
Navn Seltveit, Stian Klubb Skarphedin, IL Klasse G 16 Øvelse Trening
Navn Solberg, Eirik Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 16 Øvelse Trening

G 16 - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asheim, Rudy Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 16 Øvelse Super Kombinasjon
Navn Bergin Tveit, Mathias Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 16 Øvelse Super Kombinasjon
Navn Halseide, Simon Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 16 Øvelse Super Kombinasjon
Navn Olsson, Gustav André Klubb Rjukan IL Klasse G 16 Øvelse Super Kombinasjon
Navn Seltveit, Stian Klubb Skarphedin, IL Klasse G 16 Øvelse Super Kombinasjon
Navn Solberg, Eirik Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 16 Øvelse Super Kombinasjon

G 16 - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asheim, Rudy Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 16 Øvelse Super-G
Navn Bergin Tveit, Mathias Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 16 Øvelse Super-G
Navn Halseide, Simon Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 16 Øvelse Super-G
Navn Olsson, Gustav André Klubb Rjukan IL Klasse G 16 Øvelse Super-G
Navn Seltveit, Stian Klubb Skarphedin, IL Klasse G 16 Øvelse Super-G
Navn Solberg, Eirik Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 16 Øvelse Super-G

J 10 - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Solberg, Oda Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 10 Øvelse Trening

J 10 - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Solberg, Oda Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 10 Øvelse Super Kombinasjon

J 10 - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Solberg, Oda Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 10 Øvelse Super-G

J 12 - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugen, Ingrid Verpe Klubb Skarphedin, IL Klasse J 12 Øvelse Trening
Navn Moe Solbrekk, Tuva Klubb Sauda IL Klasse J 12 Øvelse Trening

J 12 - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugen, Ingrid Verpe Klubb Skarphedin, IL Klasse J 12 Øvelse Super Kombinasjon
Navn Moe Solbrekk, Tuva Klubb Sauda IL Klasse J 12 Øvelse Super Kombinasjon

J 12 - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugen, Ingrid Verpe Klubb Skarphedin, IL Klasse J 12 Øvelse Super-G
Navn Moe Solbrekk, Tuva Klubb Sauda IL Klasse J 12 Øvelse Super-G

J 14 - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosstveit, Signe Klubb Sauda IL Klasse J 14 Øvelse Trening
Navn Håheim, Siri Klubb Sauda IL Klasse J 14 Øvelse Trening
Navn Kvarven, Ella Bredland Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 14 Øvelse Trening
Navn Leithe, Jørgine Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 14 Øvelse Trening
Navn Velde, Mathilde Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 14 Øvelse Trening

J 14 - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosstveit, Signe Klubb Sauda IL Klasse J 14 Øvelse Super Kombinasjon
Navn Håheim, Siri Klubb Sauda IL Klasse J 14 Øvelse Super Kombinasjon
Navn Kvarven, Ella Bredland Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 14 Øvelse Super Kombinasjon
Navn Leithe, Jørgine Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 14 Øvelse Super Kombinasjon
Navn Velde, Mathilde Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 14 Øvelse Super Kombinasjon

J 14 - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosstveit, Signe Klubb Sauda IL Klasse J 14 Øvelse Super-G
Navn Håheim, Siri Klubb Sauda IL Klasse J 14 Øvelse Super-G
Navn Kvarven, Ella Bredland Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 14 Øvelse Super-G
Navn Leithe, Jørgine Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 14 Øvelse Super-G
Navn Velde, Mathilde Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 14 Øvelse Super-G

J 16 - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Marte Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 16 Øvelse Super Kombinasjon
Navn Hansen, Marte Pensgaard Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 16 Øvelse Super Kombinasjon
Navn Haugland, Ine Klubb Skade, IL Klasse J 16 Øvelse Super Kombinasjon
Navn Jensen, Synne Flatheim Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 16 Øvelse Super Kombinasjon
Navn Korneliussen, Thea Margrethe Klubb Sandnes IL Klasse J 16 Øvelse Super Kombinasjon
Navn Reinsnes, Rebekka Røsok Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 16 Øvelse Super Kombinasjon
Navn Tønnessen, Hedvig Theodine Engh Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 16 Øvelse Super Kombinasjon
Navn Wendelborg, Oda Karoline Klubb Skarphedin, IL Klasse J 16 Øvelse Super Kombinasjon

J 16 - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Marte Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 16 Øvelse Trening
Navn Hansen, Marte Pensgaard Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 16 Øvelse Trening
Navn Haugland, Ine Klubb Skade, IL Klasse J 16 Øvelse Trening
Navn Jensen, Synne Flatheim Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 16 Øvelse Trening
Navn Korneliussen, Thea Margrethe Klubb Sandnes IL Klasse J 16 Øvelse Trening
Navn Reinsnes, Rebekka Røsok Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 16 Øvelse Trening
Navn Tønnessen, Hedvig Theodine Engh Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 16 Øvelse Trening
Navn Wendelborg, Oda Karoline Klubb Skarphedin, IL Klasse J 16 Øvelse Trening

J 16 - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Marte Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 16 Øvelse Super-G
Navn Hansen, Marte Pensgaard Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 16 Øvelse Super-G
Navn Haugland, Ine Klubb Skade, IL Klasse J 16 Øvelse Super-G
Navn Jensen, Synne Flatheim Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 16 Øvelse Super-G
Navn Korneliussen, Thea Margrethe Klubb Sandnes IL Klasse J 16 Øvelse Super-G
Navn Reinsnes, Rebekka Røsok Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 16 Øvelse Super-G
Navn Tønnessen, Hedvig Theodine Engh Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 16 Øvelse Super-G
Navn Wendelborg, Oda Karoline Klubb Skarphedin, IL Klasse J 16 Øvelse Super-G

Master A - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Marthinussen, Rune Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Master A Øvelse Trening

Master A - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Marthinussen, Rune Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Master A Øvelse Super Kombinasjon
NIF-EPI02, 02
Snorre Veggan