Hopp til innhold

FIS Utfor og GS Kvitfjell

On behalf of Norges Skiforbund we would like to invite you to 8X DH and 2XGS races for women and men March 4th, 5th, 6th and 7th in Kvitfjell.

  • Når: 4.3 - 07.03.2021
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Kvitfjell
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.03.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 05.03.2021 Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening Startkontingent 225 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2021 Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening Startkontingent 225 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse Kvinner A Øvelse Utfor Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse Kvinner A Øvelse Utfor Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2021 Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening Startkontingent 225 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2021 Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening Startkontingent 225 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse Menn A Øvelse Utfor Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse Menn A Øvelse Utfor Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Kvinner A - Obl. utfortrening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kristoffersen, Helene Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Linn, Fredrikke Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Lunder, Cathinka Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Mortensen, Ada Pilvik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Rasmussen, Josephine Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening

Kvinner A - Obl. utfortrening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kristoffersen, Helene Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Linn, Fredrikke Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Lunder, Cathinka Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Mortensen, Ada Pilvik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Rasmussen, Josephine Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening

Kvinner A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Filippa Laetitia Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Bakkevig, Emilie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Brodwall, Josephine Rønnestad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Dietrichson, Hedvig Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Haugland, Ine Klubb Skade, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Henni, Martine Thoresen Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Sportsklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Jacobsen, Christina Moros Klubb Tertnes Alpin Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Jellum, Thea Emilie Benth Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kristoffersen, Helene Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Linn, Fredrikke Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Lunder, Cathinka Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Marøy, Sara Madelene Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Mortensen, Ada Pilvik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Nyberg, Martine Fosmo Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Rebecca Short Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Petterøe, Heddy Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Ramstad, Elle Christine Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Josephine Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Ringstad, Linnea Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Ringvold, Paulina Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Stene, Emilie Marie Reinert Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Stranden, Mathea Klubb Ørsta IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm

Kvinner A - Utfor

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kristoffersen, Helene Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Linn, Fredrikke Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Lunder, Cathinka Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Mortensen, Ada Pilvik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Rasmussen, Josephine Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Utfor

Kvinner A - Utfor

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kristoffersen, Helene Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Linn, Fredrikke Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Lunder, Cathinka Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Mortensen, Ada Pilvik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Rasmussen, Josephine Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Utfor

Menn A - Obl. utfortrening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Breivik, Odin Vassbotn Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Fossland, Markus Nordgård Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Frydenlund-Larsson, Carl Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Hepsøe, Torius Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Kristoffersen, Marius Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Linberg, Hermann Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Manger, Martin Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Meier, Jonatan Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Meusburger, Peter Klubb Odda IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Syversen, Mads Fondevik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Sæterli, Oliver Thorsby Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Vellene, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Wavold, Oskar Emil Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Wiik, Maximilian Peter Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Østerhus, Haakon Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening

Menn A - Obl. utfortrening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Breivik, Odin Vassbotn Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Fossland, Markus Nordgård Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Frydenlund-Larsson, Carl Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Hepsøe, Torius Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Kristoffersen, Marius Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Linberg, Hermann Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Manger, Martin Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Meier, Jonatan Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Meusburger, Peter Klubb Odda IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Syversen, Mads Fondevik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Sæterli, Oliver Thorsby Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Vellene, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Wavold, Oskar Emil Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Wiik, Maximilian Peter Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Østerhus, Haakon Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening

Menn A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Tinius Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Aaneby, Oskar Willy Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bergmann, Felix Kristoffersen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bjørk, Hans Jesper Bøhler Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Breivik, Odin Vassbotn Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Breivik, Jørgen Hedenstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Christensen, Simen Ramberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Fossland, Markus Nordgård Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Frydenlund-Larsson, Carl Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hatlen, Wilhelm Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Haug, Fredrik Willumsen Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hepsøe, Torius Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Holter, Mikael Oscar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Horn-Johannessen, Cesar David Vigsnæs Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hunshammer, Adrian Minde Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Høiby, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Alexander Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Daniel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kirkebøen, Eilev Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kjelsli, Victor Rygh Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kristoffersen, Marius Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Langaard, Mons Monsen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Linberg, Hermann Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Lindblad, Jonathan Skarseth Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Manger, Martin Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Meier, Jonatan Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nergaard, Karl Kristian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nergaard, Hans Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nordheim, Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Næss, Iver Cornelis Walday Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Oksvik, Martin Andreas Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Remsøy, Mikkel Maximilian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Røvde, Tobias Ryen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Skogstad, Peder Mørk Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Skomsvold, Carl Eric Jacob Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Eirik Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Solli, Robin Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Stangnes, Eirik Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Staurset, Iver Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Staurset, Isak Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Strøm-Hansen, Aksel Marinius Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Syversen, Mads Fondevik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sæterli, Oliver Thorsby Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Vellene, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wahlqvist, Jesper Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wammeli, Ulf Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wavold, Oskar Emil Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wendelborg, Petter Kramer Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wiik, Maximilian Peter Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Østerhus, Haakon Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm

Menn A - Utfor

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Breivik, Odin Vassbotn Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Fossland, Markus Nordgård Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Frydenlund-Larsson, Carl Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Hepsøe, Torius Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Kristoffersen, Marius Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Linberg, Hermann Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Manger, Martin Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Meier, Jonatan Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Meusburger, Peter Klubb Odda IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Syversen, Mads Fondevik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Sæterli, Oliver Thorsby Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Vellene, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Wavold, Oskar Emil Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Wiik, Maximilian Peter Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Østerhus, Haakon Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Utfor

Menn A - Utfor

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Breivik, Odin Vassbotn Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Fossland, Markus Nordgård Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Frydenlund-Larsson, Carl Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Hepsøe, Torius Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Kristoffersen, Marius Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Linberg, Hermann Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Manger, Martin Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Meier, Jonatan Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Meusburger, Peter Klubb Odda IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Syversen, Mads Fondevik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Sæterli, Oliver Thorsby Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Vellene, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Wavold, Oskar Emil Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Wiik, Maximilian Peter Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Østerhus, Haakon Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Utfor
NIF-EPI02, 02
NTBScanpix