Hopp til innhold

TL Rangeringsrenn - ny dato 2. februar 2022

  • Når: 02.02.2022
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Lommedalen
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 31.01.2022
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 02.02.2022 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2022 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alsos, Kristoffer England Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Lucas Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Benjamin Weydahl Klubb Hakadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Arnesen, Aron Elias Ferstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Askmann-Olsen, Adrian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bakken, Jakob Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Barkenes, Håvar Kalland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Berg, Eskil Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Blaker-Rønningen, Nicolai Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Braathen, Christian Texnæs Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brindem, Carl Aleksander Maximilian Borg Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brodtkorb, Jeppe Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bruusgaard, Christian Hugo Landgraff Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ebbestad, Henrik Herbjørnsen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Eid, Aksel Mjaaland Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Finn-Hansen, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Foss, Leo Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Fusdahl, Jacob Tidemann Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Grobstok, Thomas Smedsrud Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Gundersen, Neo Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hammervold, Knut Olof Hans Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Haug, Alexander Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hemminghytt, Mathias Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hermansson, Anton Børke Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hjelle, Magnus Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Holo, Leander Oesch Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Huun, Henrik Ullestad Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Jesper Saugstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kildahl, Andreas Bror Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Killi, Fredrik Schlytter Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kollien, Eirik Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lorentsen, Aksel Slotterøy Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Luther, Livion Serigstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Marwell-Hauge, William Louis Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Moe, Christian Alexander Bang Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Myrstad, Johannes Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nerland, Oliver Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nielsen, Matheo Ruud Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Picton, Adrian Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Richardsen, Arthur Hals Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Røde, Sebastian Topaas Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Skreppen, Sondre Tronier Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sodeland, Nikolai Brekke Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sommerseth, Mikkel Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stave, Erik Haugen Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Steffensen, Tim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stenbekken, Balder Amadeus Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Torjus Helland Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stray-Larsen, Theis Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stubsrud, Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Trangrud, Jens Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wefald, Mikkel Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Weiss, Christopher Waller Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Weldingh, Jacob Wam Klubb Hakadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wiik, Benjamin Willy Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wilhelmsen, William Augustinus Øwre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wroll-Evensen, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Zwaig, Håkon Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaen, Ida Svensson Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Aarseth-Grongstad, Celine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Amundsen, Julie Christine Oldervik Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Berg, Selma Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brunborg, Nora Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bråfelt, Emma Linnea Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Danielsen, Regine Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Dybwad, Sarah Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Eng, Thea Lindstrøm Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Foss, Alexandra Olympia Devor Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hagan, Nadine Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hellerud, Aurora Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Henningsen, Celine Krüger Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hepsøe, Frida Thorsrud Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hrasky, Anea Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Høstmælingen, Sigrid Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kristiansen, Henrikke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Langehaug, Maria Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Noer, Pernille Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nordheim, Kamilla Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Oveland, Helene Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Riise, Anna Vilhelmine Paris Weisteen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Riise, Ellen Constance April Weisteen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Riset, Mali Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ruud, Mina Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Solemsli, Nora Grøntveit Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Thordardottir, Asta Kristin Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Torkildsen, Idun Lambert Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Westlye, Emilia Maria Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wærsten, Thea Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
NIF-EPI01, 01
NTBScanpix